Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć Prezydenta: Film National Geographic (wideo online)

Utworzony przez stk, 28 stycznia 2013 o 09:22
.. Troche wiecej moze jest wiecej jasnosci w ... tunelu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... Troche do przodu ale szablonowo
0
DNO i WODOROSTY żal oka na ten shit, ani to dokument ani co. Takie bylo co dla lemingów i ruskich
0
Ale jedna wielka ŚCIEMA, sovietów i naszych pachołków Moskwy, i to za nasze-podatników pieniądze.
0
DOBRY FILM. NIESTETY TAK MOGŁO BYĆ FAKTYCZNIE. NIE MA CO SZUKAĆ sPiSkowych teorii.
0
maryjan napisał:
DOBRY FILM. NIESTETY TAK MOGŁO BYĆ FAKTYCZNIE. NIE MA CO SZUKAĆ sPiSkowych teorii.
Ja też uważam że film bardzo dobrze zrobiony, w końcu zaangażowały się w niego najlepsze i najbardziej profesjonalne wytwórnie filmowe na świecie, KGB i FSB przy współudziale naszych pachołków Moskwy w najlepszym studio światowym na Łubiance,przykro tylko że za nasze podatników ogromne pieniądze. ps.gdybyś kiedyś chciał nerkę sprzedać,to byłbym zainteresowany, bo cała reszta,jak i mózg to tylko zmieszać z koniną i na POdroby,czy kaszankę.....
0
Gość napisał:
Ale jedna wielka ŚCIEMA, sovietów i naszych pachołków Moskwy, i to za nasze-podatników pieniądze.
Jedna wielka ŚCIEMA i manipulacja, to są dokonania tak zwanej "komisji Macierewicza" - za nasze podatników pieniądze a film taki sobie - ani dobry ani zły, po prostu jeden z odcinków długiej serii o katastrofach lotniczych.
0
schaboszczak napisał:
Ja też uważam że film bardzo dobrze zrobiony, w końcu zaangażowały się w niego najlepsze i najbardziej profesjonalne wytwórnie filmowe na świecie, KGB i FSB przy współudziale naszych pachołków Moskwy w najlepszym studio światowym na Łubiance,przykro tylko że za nasze podatników ogromne pieniądze. ps.gdybyś kiedyś chciał nerkę sprzedać,to byłbym zainteresowany, bo cała reszta,jak i mózg to tylko zmieszać z koniną i na POdroby,czy kaszankę.....
Dobrze to ująłeś , żyjemy w złych czasach i w kraju totalnych CZEWONYCH IDIOTÓW którzy walczą ze swoim NARODEM...
0
Od dzisiaj bojkotuję National Geographic, Jeśli mogą takiego "knota" nakręcić na zlecenie jakiegoś przydupasa Rządowego to ja z tymi baranami nie chce mieć nic wspólnego. Cała ta banda National to polityczni krętacze i pozbawieni profesjonalizmu karierowicze. Jesteście lemingi w tym samym worze co pozbawiony rozumu celebryta Wojewódzki. Życzę Wam panowie z National Geographic bakructwa i zdjęcia Was z jakiejkolwiek telewizji. Macie o jednego klienta mniej.
0
KK napisał:
Od dzisiaj bojkotuję National Geographic, Jeśli mogą takiego "knota" nakręcić na zlecenie jakiegoś przydupasa Rządowego to ja z tymi baranami nie chce mieć nic wspólnego. Cała ta banda National to polityczni krętacze i pozbawieni profesjonalizmu karierowicze. Jesteście lemingi w tym samym worze co pozbawiony rozumu celebryta Wojewódzki. Życzę Wam panowie z National Geographic bakructwa i zdjęcia Was z jakiejkolwiek telewizji. Macie o jednego klienta mniej.
Nie padną,wręcz dostaną DOTACJE od sovietów,tam i u nas.
0
żal ,stek niejasności a w szczegolności współczuje rodzinie kapitana ,bo tak sobie uknuli ,że to jego wina..porażka!!mysłałam,że żyje w wolnej POLSCE a jednak wstyd mi ,że Ci co siedzą i grzeją posadki tak się boją sowietów......p.s a co się stało z 3 skrzynką?poruszcie wątek
0
schaboszczak napisał:
Nie padną,wręcz dostaną DOTACJE od sovietów,tam i u nas.
brawo schaboszczak podpiuje sie pod tym!oby nas więcej
0
maryjan napisał:
Kaszankę to Tobie zrobili z mózgu różni twórcy teorii spiskowych, którzy wszystko wiedzą najlepiej. Trochę chyba Ci się też tam wewnątrz wypaliło od tych pochodni. Wiesz jakich.
Nie mniej jednak jest klient na nerkę,inne twoje POdroby niestety, tylko na kaszankę.
0
Gość napisał:
Nie mniej jednak jest klient na nerkę,inne twoje POdroby niestety, tylko na kaszankę.
Ty nawet na mączkę mięsno - kostną się nie nadajesz... Swoją drogą, mogli wspomnieć w filmie o trotylu, helu, sztucznej mgle i dobijaniu rannych oraz o totalnej niemożliwości rozpadnięcia się na kawałki rozpędzonego samolotu, który w locie "na plecach" pierdyknął na glebę. Byłby ubaw!
0
schaboszczak napisał:
0
Czy samoloty posiadają GPS bo jeśli nie to zbije na tym "cudzie techniki" fortunę. Czy wszystkie skrzynki się odnalazły ile ich było ???. NG to ma dopiero dziennikarzy jeszcze pare lat rządów POlityków i nasi się tak wyrobią.
0
cóż najtrudniej przyjąć błędu u siebie
0
Gość napisał:
0
mouse napisał:
żal ,stek niejasności a w szczegolności współczuje rodzinie kapitana ,bo tak sobie uknuli ,że to jego wina..porażka!!mysłałam,że żyje w wolnej POLSCE a jednak wstyd mi ,że Ci co siedzą i grzeją posadki tak się boją sowietów......p.s a co się stało z 3 skrzynką?poruszcie wątek
A może by tak zajrzeć do raportu polskiej komisji - na temat rejestratorów, kto kiedy znalazł, kiedy odsłuchiwał i jak wyglądają znajdziesz tam wszystko. Dziwię się, że najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy nie zadali sobie nawet trudu samodzielnej i krytycznej lektury dostępnych dokumentów. Nie mówię o ostatecznych wnioskach. Mówię o zwykłej ludzkiej rzetelności zanim zabierze się głos w jakiejś sprawie.
0
schaboszczak napisał:
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: