Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mecz Polska - Czarnogóra za darmo, czyli TV czarnogórska online

Utworzony przez wadim, 7 września 2012 o 17:55
Ktoś może wie czy na cyfrze+ plus jest jakiś program (czarnogórski) na, którym będzie można zobaczyć mecz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szybciej mozna będzie ogladnąc w internecie chyba ze przestawisz antene na astre 16stopni i wyszukasz kanal rtcg tv czarnogora
0
W pierwszej chwili, gdy dowiedziałem się, że nie dane mi będzie w telewizji obejrzeć meczu (meczów) eliminacji mistrzostw świata, poczułem, że tak napiszę - niezadowolenie. Ale gdy już ochłonąłem i nad emocjami zaczął panować "zdrowy rozsądek", stwierdziłem, że w rezultacie nic się nie stało. Przecież i tak nie wyjdziemy z grupy, bo po grze naszej reprezentacji w Euro2012 wyjście z grupy eliminacyjnej graniczyłoby co najmniej z cudem. Wobec tego pozostaje mi tylko jedno pytanie... a mianowicie - kto chce zarobić, bądź kto już zarobił na ewentualnych transmisjach tak słabo grającej drużyny? Nie podejrzewam, żeby Cyfrowy Polsat, Cyfra+ lub sieć kablowa UPC nie posiadała wśród swojej kadry pracowniczej racjonalnie, a przede wszystkim "biznesowo" myślących pracowników ze świadomością podstaw ekonomii. Więc o co tu chodzi? Może wyżej wspomniane podmioty gospodarcze w biznes planie tego przedsięwzięcia jako główne kryterium potencjalnego "zarobku" przyjęli polski patriotyzm... hmm... dla mnie i ten ma granice w zestawieniu z formą i umiejętnościami reprezentacji narodowej.
0
oto link na do sytrony na której można obejrzec nasze orły http://www.thefirstr...-vs-poland.html
0
http://transmisjemec...php?id=program1
0
spoko stronka izero jakis zawieszek dzienki diabel rakow czestochowa
0
Nic za darmo nie oberzałem! Chamstwo to mało powiedziane.Zeby tvn-inne stacje nie dali obejrzeć meczu to jużź jest tragedia!!Nigdy nie będe płacił za odbior transmisji.Takie dochody !!!a zawsze biedacy haaaa!!wielcy bonzowie! Pozdrawiam
0
ku*** i złodzieje ! Tusk ty pedale !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: