Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tomczyk teraz walczy żeby utrudnić życie Motorowi. I takie coś było prezesem??? Jego obchodziło co i jak będzie z Motorem??? A teraz go obchodzi Motor??? Takich z piłki powinno się wydalać raz na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandytów należy karać . Nie ma świętych krów. Jeszcze rogacz , który przy pomocy dwóch kolegów pobił człowieka też powinien ponieść konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandytów należy karać. Jeszcze rogacz, który przy pomocy dwóch kolegów pobił człowieka też powinien ponieść konsekwencje prawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich z piłki powinno się wydalać raz na zawsze
Obchodzi. Tak jak wszystkich, którym zależy na klubie i atmosferze wokół klubu. A nie na bandziorach. Ty też właśnie wydaliłeś. Kupę g...na. Z siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich z piłki powinno się wydalać raz na zawsze
Obchodzi. Tak jak wszystkich, którym zależy na klubie i atmosferze wokół klubu. A nie na bandziorach. Ty też właśnie wydaliłeś. Kupę g...na. Z siebie.
Człeniu. Zauważyłeś że przed Goncalo Motor wiele lat poniewierał się po małych miasteczkach i wsiach??? I zanosiło się na kolejny spadek do małomiasteczkowej ligi. Tak Wam zależało na klubie??? Kasa sie zgadzała???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człeniu. Zauważyłeś że przed Goncalo Motor wiele lat poniewierał się po małych miasteczkach i wsiach??? I zanosiło się na kolejny spadek do małomiasteczkowej ligi. Tak Wam zależało na klubie??? Kasa sie zgadzała???
Kibolu bejsbolu o bardzo małym rozumku! A ogarniasz, że za czasów trenerów Waligóry czy Ćmikiewicza Motor grał w krajowej elicie, w najwyższej klasie rozgrywek - w sumie 9 sezonów? I nikt nie pytał o kasę, nikomu nie był potrzebny trener - prymitywny bandzior i jego bejsbolska świta, dla której bandzior i cham pospolity jest idolem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, nazywam się Claudia Klein, jestem dyrektorem finansowym, udzielam pożyczek i innych usług finansowych oraz reprezentuję Spotcap Global Financial Services. Spotcap Global Financial Services to kompleksowa i godna zaufania firma pożyczkowa, która oferuje wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, takie jak; Pożyczka osobista, pożyczka biznesowa, pożyczka hipoteczna i wiele innych. Jeśli pilnie potrzebujesz usług pożyczkowych, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub wyślij SMS-a na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819 | i uzyskaj pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro z oprocentowaniem 3% rocznie z okresem spłaty od 1 do 30 lat. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człeniu. Zauważyłeś że przed Goncalo Motor wiele lat poniewierał się po małych miasteczkach i wsiach??? I zanosiło się na kolejny spadek do małomiasteczkowej ligi. Tak Wam zależało na klubie??? Kasa sie zgadzała???
Kibolu bejsbolu o bardzo małym rozumku! A ogarniasz, że za czasów trenerów Waligóry czy Ćmikiewicza Motor grał w krajowej elicie,  w najwyższej klasie rozgrywek - w sumie 9 sezonów? I nikt nie pytał o kasę, nikomu nie był potrzebny trener - prymitywny bandzior i jego bejsbolska świta, dla której bandzior i cham pospolity jest idolem???
 Człeniu na "wysokim" poziomie. Podobają mi się Twoje wyzwiska - to sporo świadczy o Tobie. A co do Waligóry itp itd to jest dość ciekawa teoria że nikomu nie był potrzebny trener. Ciekawe jest też że nikt nie pytał o kasę, rozumiem że ci co awansowali w 80 roku grali za darmoszkę. Myślisz że wtedy Kalinowski, Chaberek, Lorenc, Pop, Mącik, Dębiński, Wiater, Leszczyński i inni grali za darmo????? Szkoda mi Ciebie człeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi Ciebie człeniu
A mnie "inteligentnych inaczej" kiboli bejsboli nigdy nie szkoda. Ćwierćyntelygentów z deficytem umiejętności czytania ze zrozumieniem - tym bardziej. Kto miał ich nauczyć - stadionowy motłoch i ich idol bandzior?  Lubią, jak im się pluje w oczy? Ich sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...