Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdaniem trenera jego zawodników stać wygrać ligę,ciekawe bo ja widziałem nieudaczników potykających się o własne nogi VVVV GGG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonzalo - wytrzymaj, presja jest wpisana w ten zawód, wytrzymaj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz nawija makaron,pieprzy coś od rzeczy.Czar trenera i tej drużyny prysł,a będzie jeszcze gorzej bo nic nie grają.Tu potrzeba zmian,a w pierwszej kolejności trenera.Mieli mnóstwo szczęścia w barażach,z awansem,w kilku meczach w I lidze gdzie strzelali w ostatniej minucie ale to już się skończyło,nie ma już żadnej jakości i polotu w tej grze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to oznacza, że są bardzo ograniczeni
Całe prymitywne chamstwo bandziora jak na dłoni. A kibole bejsbole już w niebie? Buta i pycha kroczy przed upadkiem, Fajo. Parę kolejek temu bredził jak potłuczony: ale o co chodzi, przecież jesteśmy na czwartym miejscu. Co wymyśli teraz? A po meczu w Głogowie, gdzie znów dostaną bęcki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJPROŚCIEJ - wymienić trenera. Tylko co dalej chłopcy fachowcy (Pawitos i Jasin)??? Tu trzeba ludzi dokupić do każdej formacji. I w tym sezonie wystarczy spokojne utrzymanie a za rok.... trzeba pomyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba pomyśleć
Zabolało? Bo miało zaboleć. Trzeba pomyśleć. Z zastrzeżeniem, że akurat dla Ciebie jest to taka sama abstrakcja, jak życie na Jowiszu. Mission imposible.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczorajszy mecz rzeczywiście najsłabszy w rundzie niestety gramy składem drugoligowym konieczne są wzmocnienia zwłaszczaw formacji obrony i akaku trenera nie ma się co czepiać z takim składem ugrał 16 punktów w ostatnich meczach szczególnie widoczny brak Wolskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  trzeba pomyśleć  
  Zabolało? Bo miało zaboleć. Trzeba pomyśleć. Z zastrzeżeniem, że akurat dla Ciebie jest to taka sama abstrakcja, jak życie na Jowiszu. Mission imposible.
 To że jesteś "wybitnym snafcą" piłki nożnej pokazałeś już po poprzednim meczu a teraz pokazujesz ze jesteś wybitny buc. Przynajmniej wiadomo kim jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz pokazujesz ze jesteś wybitny buc. Przynajmniej wiadomo kim jesteś
Przed lustrem stoisz i sam do siebie gadasz? Może psychiatra by coś poradził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz pokazujesz ze jesteś wybitny buc. Przynajmniej wiadomo kim jesteś
                   Przed lustrem stoisz i sam do siebie gadasz? Może psychiatra by coś poradził?
  Kolego Jołopie. Ja tu wpadam zobaczyć wiadomości sportowe i ewentualnie jak ludzie oceniają wydarzenie sportowe a nie żeby dyskutować z takim cymbałkiem jak Ty. Kończę już wszelką "rozmowę" z Kolegą Jołopem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończę już wszelką "rozmowę" z Kolegą Jołopem
I tego się trzymaj, tylko nie pluj tak naokoło siebie. I nie nadymaj się tak, bo Ci żyłka w d... pęknie. A kto kogo przezywa....No i kolegów to ja sam sobie dobieram. P.S. Nie wiem, czy ogarniasz, ale ja pisalem o drużynie i trenerze, bez osobistych wycieczek pod adresem czytelników tego forum. Więc tym bardziej opuść grono osób prezentujących kulturę osobistą, bo tylko robisz gnój. I nie zaczynaj od nowa, bo znowu dostaniesz bolesną fangę w nos i polecisz z płaczem do mamusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Kończę już wszelką "rozmowę" z Kolegą Jołopem  
  I tego się trzymaj, tylko nie pluj tak naokoło siebie. I nie nadymaj się tak, bo Ci żyłka w d... pęknie. A kto kogo przezywa....No i kolegów to ja sam sobie dobieram.     P.S. Nie wiem, czy ogarniasz, ale ja pisalem o drużynie i trenerze, bez osobistych wycieczek pod adresem czytelników tego forum. Więc tym bardziej opuść grono osób prezentujących kulturę osobistą, bo tylko robisz gnój. I nie zaczynaj od nowa, bo znowu dostaniesz bolesną fangę w nos i polecisz z płaczem do mamusi.
 Jasin , a szambo już Ci nie wybija ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasin , a szambo już Ci nie wybija ?
Palec jednego osła właśnie uniósł dekiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...