piątek, 26 maja 2017 r.

Gry

Jakub Wędrowycz: Fabularyzowana Kolekcjonerska Gra Karciana już jest

Dodano: 18 grudnia 2011, 14:18

Jakub Wędrowycz: Fabularyzowana Kolekcjonerska Gra Karciana
Jakub Wędrowycz: Fabularyzowana Kolekcjonerska Gra Karciana

Fabularyzowana Kolekcjonerska Gra Karciana Jakub Wędrowycz jest oparta na bestsellerowych opowiadaniach Andrzeja Pilipiuka. Można grac samemu, można w grupie. No i wymagania sprzętowe są bardzo niskie…

Dzięki oryginalnym zasadom możliwa jest rozgrywka jednoosobowa. Oczywiście najwięcej radości można czerpać przy zabawie wieloosobowej (dwóch, trzech, czterech lub więcej graczy). Mechanika jest bardzo łatwa i intuicyjna, dzięki czemu osoby, które dotychczas nie miały styczności z grami karcianymi z pewnością szybko zrozumieją i polubią tę formę rozrywki.

Każdy z uczestników wciela się w postać Jakuba Wędrowycza, który odwiedza kolejne Miejsca spotykając tam różnorodnych Wrogów. Dysponując odpowiednimi Gratami (przedmioty, broń, etc) i wykonując kolejne Fuchy ułatwia sobie zadanie zagrywając specjalne Efekty.

Gracze mogą wspierać się, ale mogą też sobie przeszkadzać w drodze do głównego celu, czyli uzyskania jak największej Sławy. Zasady gry i opisy kart pozwalają i pomagają jednocześnie w fabularyzowaniu rozgrywki. Dzięki temu każdy z uczestników może snuć ciekawą i zabawną historię.

Karty do gry pakowane są po 60 egzemplarzy w Zestawy Startowe. Każdy starter zawiera odpowiednio karty: Herosa, Miejsc, Wrogów, Fuch, Gratów i Efektów.

Paczki skonstruowano tak, by posiadając jeden zestaw, można było nim zagrać i dobrze się bawić. Ze względu na różnorodność kart, niezmiernie rzadko można natrafić na taki sam zestaw. Do sprzedaży trafiły też Zestawy Dodatkowe Małe – Boostery (po 9 kart) i Zestawy Dodatkowe Duże – MegaBoostery (20 kart).

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!