Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

5 stycznia 2017 r.
16:29

Atak na bar z kebabem we Wrocławiu. "Nie chcę problemów, chcę tylko pracować"

4 19 A A

W sylwestrową noc dwóch mężczyzn wysmarowało musztardą wejście do baru prowadzonego przez Egipcjanina. Trzy dni później ktoś znów podszedł pod bar, wybił szybę, a do środka wrzucił butelkę z łatwopalną substancją i podpalił.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Strażacy ugasili pożar, a Egipcjanin liczy straty. Przyznaje, że porządki to nie problem, ale boi się o życie swoje i swoich bliskich.

– Nie chcę robić problemów, nie chcę dla ludzi źle. Chcę działać i pracować, ale nie chcę też, by ludzie źle traktowali mnie – podkreślił mężczyzna.

Okoliczności sprawy wyjaśnia policja, która sprawdza, czy zdarzenie nie miało rasistowskiego kontekstu.

– Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności – poinformował kom. Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 stycznia 2018 o 03:18
Po tym co w Egipcie twoi krajanie zrobili z polce oraz jak sie zachowuja w tej sprawie dalej niech on nie liczy to ze bedzie mial tu lekko i ze beda go ludzie lubic. Ten belkot ze ludzie go nie lubia bo jest ciemnieszy to zenujacy sloga kazdego kolorowego - zrozum kolego tu nie chodzi o skore tu chodzi o pania zuk ktora zabiliscie i teraz mataczycie to dlatego w polsce czasami ktos cos takiego zrobi do tej pory egipcjanie byli potrzegani bardzo pozytywnie
Avatar
hmm / 6 stycznia 2017 o 16:19
jOOj napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dokładnie w ten sam  sposób przed II wojną swiatową zaczęło się prześladowanie żydów w Polsce. Przyzwolenie narastało a czym się skończyło każdy chyba wie.
dodam, że najlepszym sposobem władz na odwrócenie uwagi od problemów gospodarczych w kraju jest znalezienie winnego/wspólnego wroga... najlepeij jak będzie to obcy w kraju ("żyd", "islamista" itp) lub ewentualnie za granicą ("islam" "ruskie" "eurolewaki" itp) ktokolwiek na którego można zrzucić winę za nieudolność "naszych" władz... i związane z tym problemy gospodarcze typu ogromne/niewolniczwe zadłużenie kraju, relatywne ubożenie 90% polakow w odniesieniu wilkich fortun pozostałych 10% zdobytych na krzywdzie tych pierwszych itp itd...
1 Zanim zaczniesz cokolwiek i gdziekolwiek pisać mały geniuszu to zajrzyj na litość boską do słownika ortograficznego. 2. Problemy gospodarcze to jedno jednak według takiego mędrca jak ty w Berlinie imigrant nie zamordował kilkunastu osób ? W Paryżu i w Belgii biedni uchodźcy nie przeprowadzili żadnego zamachu ? W Kolonii żadnych gwałtów nie było prawda ? W Hiszpanii i UK żadnych zamachów przeprowadzonych przez muzułmanów rzecz jasna także nigdy nie było prawda ? - Faktów nie zmienisz. Wybierz się na przedmieścia kilku dużych miast europejskich pozwiedzaj je i dopiero się wypowiadaj głupie dziecko.
1 Zanim zaczniesz cokolwiek i gdziekolwiek pisać mały geniuszu to zajrzyj na litość boską do słownika ortograficznego. 2. Problemy gospodarcze to jedno jednak według takiego mędrca jak ty w Berlinie imigrant nie zamordował kilkunastu osób ? W Paryżu i w Belgii biedni uchodźcy nie przeprowadzili żadnego zamachu ? W Kolonii żadnych gwałtów nie było prawda ? W Hiszpanii i UK żadnych zamachów przeprowadzonych przez muzułmanów rzecz jasna także nigdy nie było prawda ? - Faktów nie zmienisz. Wybierz się na przedmieścia kilku dużych ... rozwiń
Avatar
hmm / 6 stycznia 2017 o 16:13
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A skąd wiecie ci, którzy każą wy...lać obcokrajowcom z Polski, jakie jest wasze pochodzenie, ile macie w sobie krwi Araba, Egipcjanina, Turka, Tatara czy Żyda? Jesteś pewien, że właśnie taki ktoś nie był twoim prapradziadkiem, którego bardzo kochała twoja praprababka?
Naprawdę jesteś dziecko tak głupie, żeby sądzić iż potomkowie w większości polskich chłopów, którz niezbyt często opuszczali swoje parafie mieli prapradziadków Arabów ??? Kolejna kwestia to spraw asymiliacji jeśli nawet ktoś miał przodków - Żyda czy Turka ale obecnie w kolejnym tam pokoleniu jest już Polakiem to znaczy, że asymilacja się udała. Rusz swoją d....ę do UK, na przedmieścia Paryża, Marsylii,  Berlina i zobacz głąbie skończony jak się udała asymilacja i integracja imigrantów. Po co w ogóle się odzywasz skoro jesteś tak beznadziejnie głupim małym człowieczkiem ? PS. Egipcjanin to według ciebie kto ? Arab, Kopt, Berber ?...nawet nie rozumiesz pojęcia etnosu, a śmiesz wypowiadać się na takie tematy sieroto.
Naprawdę jesteś dziecko tak głupie, żeby sądzić iż potomkowie w większości polskich chłopów, którz niezbyt często opuszczali swoje parafie mieli prapradziadków Arabów ??? Kolejna kwestia to spraw asymiliacji jeśli nawet ktoś miał przodków - Żyda czy Turka ale obecnie w kolejnym tam pokoleniu jest już Polakiem to znaczy, że asymilacja się udała. Rusz swoją d....ę do UK, na przedmieścia Paryża, Marsylii,  Berlina i zobacz głąbie skończony jak się udała asymilacja i integracja imigrantów. Po co w ogóle się odzywasz skoro jesteś t... rozwiń
Avatar
hmm / 6 stycznia 2017 o 16:08
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy uważacie, że Polacy też powinni wypier...lać z Wysp Brytyjskich?
Nie wiem skąd wypełzłeś ale - 1. Polska należy do UE. 2. UK wciąż jeszcze należy do UE. 3. Jedną z zasad podstawowych UE jest swobodny przepływ ludzi. Jeżeli nie zrozumiałoś dziecko - to lepiej zrób sobie tekst na iloraz inteligencji, ponieważ być może masz w tym zakresie jakieś deficyty.
Avatar
hmm / 6 stycznia 2017 o 16:05
ament napisał:
hmm napisał:
"Daleko mi do rasizmu czy ksenofobii....ale....imigranci są przybyszami....gośćmi..."
.. a jednak blisko.. a nawet jesteś rasistą i ksenofobem a i blisko ci do faszyzmu czym dowodzisz swoją wypowiedzią. Swe poglądy możesz odnieść do swojego domu jeśli mieszkasz sam bo jak "gościa" potraktujesz i na ile mu pozwoilisz będzie zależało też od twojej rodziny... chyba że się z nią nie liczysz. Podobnie "twój" kraj nie jest twój tylko nasz wspólny! Żadne społeczeństwo nie będzie tolerować przestępstw a ocenianie ludzi po ich wierze czy kolorze skóry jest właśnie KSENOFOBIĄ a zamykanie się przed nimi i całym światem jest właśnie FASZYZMEM. To sa tacy sami ludzie jak my którzy po prostu chcą żyć. Nie myl takich ludzi z dzichadystami którzy mają wyprany mózg i zabijają w imię boga... dlatego ty też włącz myślenie zanim zaczniesz zabijać w imię własnego...!!!
Po pierwsze - nie znasz znaczenia pojęć, których używasz. Nie wiesz co oznacza słowo "faszyzm", "ksenofobia" itd ...tak jak i nie rozumiesz jeszcze wielu innych rzeczy. Po drugie skoro powołujesz sie na "wspólność" Polski-  jak wiadomo z sondaży większość społeczeństwa jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów zwłaszcza o zupełnie innej kulturze, niekompatybilnej z miejscową. Po trzecie ludzie wbrew temu co piszesz nie są tacy sami. Powiedz to zgwałconym w Kolonii Niemkom, rodzinom zamordowanych w Paryżu, Berlinie. Powiedz to syryjskim i irackim chrześcijanom, jazydom alawitom...że mordujący ich sunnici to tacy sami ludzie jak oni. Bez urazy ale po prostu p.....sz komunałki czyli klasyczne głupoty. Po czwarte cóż ma oznaczać to twoje debilne zdanie: "...włącz myślenie, zanim zaczniesz zabijać.." ??? Ja nikogo nie zamierzam zabijać, nikogo nie zabiłem i nikogo nie zabijam. Z takimi tekstami zwróć się do rzekomych uchodźców, którzy zakończywszy karierę np w ISIS lub Al-Nusra właśnie przybyli do Europy i udają 15-16 letnie sierotki. W co wierzą głupi Niemcy, Szwedzi itd. Twoje myślenie i poglądy mają się nijak do rzeczywistości. Jesteś biedaku oderwany od świata realnego jak ślepy szczeniak. Po piąte to o czym pisałem w poprzednim poście to de facto odwołanie do tradycji I RP. Wszelkiej maści lewicowcy i "wolnomyśliciele" bardzo chętnie powołują się na tolerancję i wielokulturowość I RP. Niestety nie rozumieją na czym polegała owa tolerancja i jej sukces w owych czasach. Jedna kultura miała pozycję dominującą. Pozostałe były podporządkowane. Te drugie nie kwestionowały pozycji kultury pierwszej, zaś ona nie będąc zagrożoną nie musiała niszczyć słabszych. Taki układ zapewniał równowagę i względny spokój. Tolerancja to nie akceptacja "tolerować" to znaczy "znosić"/"cierpieć"... coś lub kogoś bez szkodzenia mu i niszczenia go. Niestety głupcy którzy nie rozumieją danych słów uwielbiają nimi szermować wypaczają ich sens. Popracuj ze słownikiem ortograficznym oraz słownikiem języka polskiego zanim następnym razem zaczniesz fantazjować i publicznie pisać bzdury. Amen
Po pierwsze - nie znasz znaczenia pojęć, których używasz. Nie wiesz co oznacza słowo "faszyzm", "ksenofobia" itd ...tak jak i nie rozumiesz jeszcze wielu innych rzeczy. Po drugie skoro powołujesz sie na "wspólność" Polski-  jak wiadomo z sondaży większość społeczeństwa jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów zwłaszcza o zupełnie innej kulturze, niekompatybilnej z miejscową. Po trzecie ludzie wbrew temu co piszesz nie są tacy sami. Powiedz to zgwałconym w Kolonii Niemkom, rodzinom zamordowanych w Pa... rozwiń
Avatar
Gość / 6 stycznia 2017 o 14:51
A skąd wiecie ci, którzy każą wy...lać obcokrajowcom z Polski, jakie jest wasze pochodzenie, ile macie w sobie krwi Araba, Egipcjanina, Turka, Tatara czy Żyda? Jesteś pewien, że właśnie taki ktoś nie był twoim prapradziadkiem, którego bardzo kochała twoja praprababka?
Avatar
Gość / 6 stycznia 2017 o 14:46
Czy uważacie, że Polacy też powinni wypier...lać z Wysp Brytyjskich?
Avatar
Gość / 6 stycznia 2017 o 13:12
jak nie chce robić problemów to niech wy***a z powrotem do afryki
Avatar
Gość / 6 stycznia 2017 o 10:37
Ja kupuję kebaby tylko w lokalach należących do Polaków : Masala, Paprika, Kebab Syryjski. Polecam!
Avatar
ament / 6 stycznia 2017 o 09:56
hmm napisał:
"Daleko mi do rasizmu czy ksenofobii....ale....imigranci są przybyszami....gośćmi..."
.. a jednak blisko.. a nawet jesteś rasistą i ksenofobem a i blisko ci do faszyzmu czym dowodzisz swoją wypowiedzią. Swe poglądy możesz odnieść do swojego domu jeśli mieszkasz sam bo jak "gościa" potraktujesz i na ile mu pozwoilisz będzie zależało też od twojej rodziny... chyba że się z nią nie liczysz. Podobnie "twój" kraj nie jest twój tylko nasz wspólny! Żadne społeczeństwo nie będzie tolerować przestępstw a ocenianie ludzi po ich wierze czy kolorze skóry jest właśnie KSENOFOBIĄ a zamykanie się przed nimi i całym światem jest właśnie FASZYZMEM. To sa tacy sami ludzie jak my którzy po prostu chcą żyć. Nie myl takich ludzi z dzichadystami którzy mają wyprany mózg i zabijają w imię boga... dlatego ty też włącz myślenie zanim zaczniesz zabijać w imię własnego...!!!
.. a jednak blisko.. a nawet jesteś rasistą i ksenofobem a i blisko ci do faszyzmu czym dowodzisz swoją wypowiedzią. Swe poglądy możesz odnieść do swojego domu jeśli mieszkasz sam bo jak "gościa" potraktujesz i na ile mu pozwoilisz będzie zależało też od twojej rodziny... chyba że się z nią nie liczysz. Podobnie "twój" kraj nie jest twój tylko nasz wspólny! Żadne społeczeństwo nie będzie tolerować przestępstw a ocenianie ludzi po ich wierze czy kolorze skóry jest właśnie KSENOFOBIĄ a zamykanie się przed nim... rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2018 o 03:18
Po tym co w Egipcie twoi krajanie zrobili z polce oraz jak sie zachowuja w tej sprawie dalej niech on nie liczy to ze bedzie mial tu lekko i ze beda go ludzie lubic. Ten belkot ze ludzie go nie lubia bo jest ciemnieszy to zenujacy sloga kazdego kolorowego - zrozum kolego tu nie chodzi o skore tu chodzi o pania zuk ktora zabiliscie i teraz mataczycie to dlatego w polsce czasami ktos cos takiego zrobi do tej pory egipcjanie byli potrzegani bardzo pozytywnie
Avatar
hmm / 6 stycznia 2017 o 16:19
jOOj napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dokładnie w ten sam  sposób przed II wojną swiatową zaczęło się prześladowanie żydów w Polsce. Przyzwolenie narastało a czym się skończyło każdy chyba wie.
dodam, że najlepszym sposobem władz na odwrócenie uwagi od problemów gospodarczych w kraju jest znalezienie winnego/wspólnego wroga... najlepeij jak będzie to obcy w kraju ("żyd", "islamista" itp) lub ewentualnie za granicą ("islam" "ruskie" "eurolewaki" itp) ktokolwiek na którego można zrzucić winę za nieudolność "naszych" władz... i związane z tym problemy gospodarcze typu ogromne/niewolniczwe zadłużenie kraju, relatywne ubożenie 90% polakow w odniesieniu wilkich fortun pozostałych 10% zdobytych na krzywdzie tych pierwszych itp itd...
1 Zanim zaczniesz cokolwiek i gdziekolwiek pisać mały geniuszu to zajrzyj na litość boską do słownika ortograficznego. 2. Problemy gospodarcze to jedno jednak według takiego mędrca jak ty w Berlinie imigrant nie zamordował kilkunastu osób ? W Paryżu i w Belgii biedni uchodźcy nie przeprowadzili żadnego zamachu ? W Kolonii żadnych gwałtów nie było prawda ? W Hiszpanii i UK żadnych zamachów przeprowadzonych przez muzułmanów rzecz jasna także nigdy nie było prawda ? - Faktów nie zmienisz. Wybierz się na przedmieścia kilku dużych miast europejskich pozwiedzaj je i dopiero się wypowiadaj głupie dziecko.
1 Zanim zaczniesz cokolwiek i gdziekolwiek pisać mały geniuszu to zajrzyj na litość boską do słownika ortograficznego. 2. Problemy gospodarcze to jedno jednak według takiego mędrca jak ty w Berlinie imigrant nie zamordował kilkunastu osób ? W Paryżu i w Belgii biedni uchodźcy nie przeprowadzili żadnego zamachu ? W Kolonii żadnych gwałtów nie było prawda ? W Hiszpanii i UK żadnych zamachów przeprowadzonych przez muzułmanów rzecz jasna także nigdy nie było prawda ? - Faktów nie zmienisz. Wybierz się na przedmieścia kilku dużych ... rozwiń
Avatar
hmm / 6 stycznia 2017 o 16:13
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A skąd wiecie ci, którzy każą wy...lać obcokrajowcom z Polski, jakie jest wasze pochodzenie, ile macie w sobie krwi Araba, Egipcjanina, Turka, Tatara czy Żyda? Jesteś pewien, że właśnie taki ktoś nie był twoim prapradziadkiem, którego bardzo kochała twoja praprababka?
Naprawdę jesteś dziecko tak głupie, żeby sądzić iż potomkowie w większości polskich chłopów, którz niezbyt często opuszczali swoje parafie mieli prapradziadków Arabów ??? Kolejna kwestia to spraw asymiliacji jeśli nawet ktoś miał przodków - Żyda czy Turka ale obecnie w kolejnym tam pokoleniu jest już Polakiem to znaczy, że asymilacja się udała. Rusz swoją d....ę do UK, na przedmieścia Paryża, Marsylii,  Berlina i zobacz głąbie skończony jak się udała asymilacja i integracja imigrantów. Po co w ogóle się odzywasz skoro jesteś tak beznadziejnie głupim małym człowieczkiem ? PS. Egipcjanin to według ciebie kto ? Arab, Kopt, Berber ?...nawet nie rozumiesz pojęcia etnosu, a śmiesz wypowiadać się na takie tematy sieroto.
Naprawdę jesteś dziecko tak głupie, żeby sądzić iż potomkowie w większości polskich chłopów, którz niezbyt często opuszczali swoje parafie mieli prapradziadków Arabów ??? Kolejna kwestia to spraw asymiliacji jeśli nawet ktoś miał przodków - Żyda czy Turka ale obecnie w kolejnym tam pokoleniu jest już Polakiem to znaczy, że asymilacja się udała. Rusz swoją d....ę do UK, na przedmieścia Paryża, Marsylii,  Berlina i zobacz głąbie skończony jak się udała asymilacja i integracja imigrantów. Po co w ogóle się odzywasz skoro jesteś t... rozwiń
Avatar
hmm / 6 stycznia 2017 o 16:08
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy uważacie, że Polacy też powinni wypier...lać z Wysp Brytyjskich?
Nie wiem skąd wypełzłeś ale - 1. Polska należy do UE. 2. UK wciąż jeszcze należy do UE. 3. Jedną z zasad podstawowych UE jest swobodny przepływ ludzi. Jeżeli nie zrozumiałoś dziecko - to lepiej zrób sobie tekst na iloraz inteligencji, ponieważ być może masz w tym zakresie jakieś deficyty.
Avatar
hmm / 6 stycznia 2017 o 16:05
ament napisał:
hmm napisał:
"Daleko mi do rasizmu czy ksenofobii....ale....imigranci są przybyszami....gośćmi..."
.. a jednak blisko.. a nawet jesteś rasistą i ksenofobem a i blisko ci do faszyzmu czym dowodzisz swoją wypowiedzią. Swe poglądy możesz odnieść do swojego domu jeśli mieszkasz sam bo jak "gościa" potraktujesz i na ile mu pozwoilisz będzie zależało też od twojej rodziny... chyba że się z nią nie liczysz. Podobnie "twój" kraj nie jest twój tylko nasz wspólny! Żadne społeczeństwo nie będzie tolerować przestępstw a ocenianie ludzi po ich wierze czy kolorze skóry jest właśnie KSENOFOBIĄ a zamykanie się przed nimi i całym światem jest właśnie FASZYZMEM. To sa tacy sami ludzie jak my którzy po prostu chcą żyć. Nie myl takich ludzi z dzichadystami którzy mają wyprany mózg i zabijają w imię boga... dlatego ty też włącz myślenie zanim zaczniesz zabijać w imię własnego...!!!
Po pierwsze - nie znasz znaczenia pojęć, których używasz. Nie wiesz co oznacza słowo "faszyzm", "ksenofobia" itd ...tak jak i nie rozumiesz jeszcze wielu innych rzeczy. Po drugie skoro powołujesz sie na "wspólność" Polski-  jak wiadomo z sondaży większość społeczeństwa jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów zwłaszcza o zupełnie innej kulturze, niekompatybilnej z miejscową. Po trzecie ludzie wbrew temu co piszesz nie są tacy sami. Powiedz to zgwałconym w Kolonii Niemkom, rodzinom zamordowanych w Paryżu, Berlinie. Powiedz to syryjskim i irackim chrześcijanom, jazydom alawitom...że mordujący ich sunnici to tacy sami ludzie jak oni. Bez urazy ale po prostu p.....sz komunałki czyli klasyczne głupoty. Po czwarte cóż ma oznaczać to twoje debilne zdanie: "...włącz myślenie, zanim zaczniesz zabijać.." ??? Ja nikogo nie zamierzam zabijać, nikogo nie zabiłem i nikogo nie zabijam. Z takimi tekstami zwróć się do rzekomych uchodźców, którzy zakończywszy karierę np w ISIS lub Al-Nusra właśnie przybyli do Europy i udają 15-16 letnie sierotki. W co wierzą głupi Niemcy, Szwedzi itd. Twoje myślenie i poglądy mają się nijak do rzeczywistości. Jesteś biedaku oderwany od świata realnego jak ślepy szczeniak. Po piąte to o czym pisałem w poprzednim poście to de facto odwołanie do tradycji I RP. Wszelkiej maści lewicowcy i "wolnomyśliciele" bardzo chętnie powołują się na tolerancję i wielokulturowość I RP. Niestety nie rozumieją na czym polegała owa tolerancja i jej sukces w owych czasach. Jedna kultura miała pozycję dominującą. Pozostałe były podporządkowane. Te drugie nie kwestionowały pozycji kultury pierwszej, zaś ona nie będąc zagrożoną nie musiała niszczyć słabszych. Taki układ zapewniał równowagę i względny spokój. Tolerancja to nie akceptacja "tolerować" to znaczy "znosić"/"cierpieć"... coś lub kogoś bez szkodzenia mu i niszczenia go. Niestety głupcy którzy nie rozumieją danych słów uwielbiają nimi szermować wypaczają ich sens. Popracuj ze słownikiem ortograficznym oraz słownikiem języka polskiego zanim następnym razem zaczniesz fantazjować i publicznie pisać bzdury. Amen
Po pierwsze - nie znasz znaczenia pojęć, których używasz. Nie wiesz co oznacza słowo "faszyzm", "ksenofobia" itd ...tak jak i nie rozumiesz jeszcze wielu innych rzeczy. Po drugie skoro powołujesz sie na "wspólność" Polski-  jak wiadomo z sondaży większość społeczeństwa jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów zwłaszcza o zupełnie innej kulturze, niekompatybilnej z miejscową. Po trzecie ludzie wbrew temu co piszesz nie są tacy sami. Powiedz to zgwałconym w Kolonii Niemkom, rodzinom zamordowanych w Pa... rozwiń
Avatar
Gość / 6 stycznia 2017 o 14:51
A skąd wiecie ci, którzy każą wy...lać obcokrajowcom z Polski, jakie jest wasze pochodzenie, ile macie w sobie krwi Araba, Egipcjanina, Turka, Tatara czy Żyda? Jesteś pewien, że właśnie taki ktoś nie był twoim prapradziadkiem, którego bardzo kochała twoja praprababka?
Avatar
Gość / 6 stycznia 2017 o 14:46
Czy uważacie, że Polacy też powinni wypier...lać z Wysp Brytyjskich?
Avatar
Gość / 6 stycznia 2017 o 13:12
jak nie chce robić problemów to niech wy***a z powrotem do afryki
Avatar
Gość / 6 stycznia 2017 o 10:37
Ja kupuję kebaby tylko w lokalach należących do Polaków : Masala, Paprika, Kebab Syryjski. Polecam!
Avatar
ament / 6 stycznia 2017 o 09:56
hmm napisał:
"Daleko mi do rasizmu czy ksenofobii....ale....imigranci są przybyszami....gośćmi..."
.. a jednak blisko.. a nawet jesteś rasistą i ksenofobem a i blisko ci do faszyzmu czym dowodzisz swoją wypowiedzią. Swe poglądy możesz odnieść do swojego domu jeśli mieszkasz sam bo jak "gościa" potraktujesz i na ile mu pozwoilisz będzie zależało też od twojej rodziny... chyba że się z nią nie liczysz. Podobnie "twój" kraj nie jest twój tylko nasz wspólny! Żadne społeczeństwo nie będzie tolerować przestępstw a ocenianie ludzi po ich wierze czy kolorze skóry jest właśnie KSENOFOBIĄ a zamykanie się przed nimi i całym światem jest właśnie FASZYZMEM. To sa tacy sami ludzie jak my którzy po prostu chcą żyć. Nie myl takich ludzi z dzichadystami którzy mają wyprany mózg i zabijają w imię boga... dlatego ty też włącz myślenie zanim zaczniesz zabijać w imię własnego...!!!
.. a jednak blisko.. a nawet jesteś rasistą i ksenofobem a i blisko ci do faszyzmu czym dowodzisz swoją wypowiedzią. Swe poglądy możesz odnieść do swojego domu jeśli mieszkasz sam bo jak "gościa" potraktujesz i na ile mu pozwoilisz będzie zależało też od twojej rodziny... chyba że się z nią nie liczysz. Podobnie "twój" kraj nie jest twój tylko nasz wspólny! Żadne społeczeństwo nie będzie tolerować przestępstw a ocenianie ludzi po ich wierze czy kolorze skóry jest właśnie KSENOFOBIĄ a zamykanie się przed nim... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 83 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 365 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 214 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!