Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

11 marca 2018 r.
15:05

Były myśliwy ratuje wilki. "Łowiectwo za bardzo idzie w stronę rzeźnictwa"

Autor: Zdjęcie autora x-news
25 12 A A

Marcin Kostrzyński to filmowiec i pasjonat przyrody. W "Dzień Dobry TVN" powiedział o swojej miłości do wilków. Dlaczego najpierw zajmował się myślistwem? Dlaczego z tego zrezygnował?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Uznałem, że to nie dla mnie, że zbyt bardzo mi szkoda zwierzyny - wyjaśnił. - Łowiectwo za bardzo idzie w stronę rzeźnictwa - dodał. Czego dotyczą nieprawdziwe informacje rozpowszechniane o wilkach? Co jest celem takiej dezinformacji? - Kłamstwa o wilkach to jest lobby myśliwych, które chce przywrócić polowanie na wilki - podkreślił Kostrzyński. Jak udaje mu się filmować zwierzęta? W studiu programu opowiedział o wilku, którego uratował.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 21:27
W Polsce książki o wilkach piszą spece - Wajrak po technikum budowlanym i maturze w drugim terminie.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 21:22
Tylko myśliwi utrzymują i dostarczają wilkom pożywienia, gdyż w obwodach z własnych pieniędzy utrzymują stada będące mięsem dla wilka. Organizacje ekofili podające nr konta do wpłat nie wożą wilkom mięsa do lasu, a powinny w sposób czynny chronić przyrodę.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 21:03
Pan związany z WWF i potrzebna kasa na wirtualną adopcję wilków-pokemonów? W Rosji, Białorusi, Ukrainie wilczą plagę zwalcza się wszelkimi sposobami. Poluje się na wilki na Słowacji, Szwecji, Francji itd. nawet w Hiszpanii wydaje się ponad 200 licencji na odstrzał wilka. Stek bzdur żeby brać kasę na niby ochronę wilka, którego jest plaga ok 3000 w Polsce.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 18:44
przypomina mi jednego lekarza co go sumienie gryzie, jak robił skrobanki to go nie gryzło a teraz broni poczęcia
Avatar
:) / 11 marca 2018 o 18:29
undefined napisał:
Ciesze się, że Pan kocha przyrodę. Moja reakcja na film - radość,
 Też tak mam.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 17:58
Nigdzie w Europie nie poluje się na wilki.W Polsce jest 1000 wilków i 9 milionów psów więc pytam co mi bardziej zagraża-wilk czy pies?Pytanie retoryczne.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 17:56
Największym zagrożeniem dla człowieka jest drugi człowiek.A w następnej kolejności Alieny i Predatory.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 17:53
Potwierdzam,niedzwiedzie w lutym wcale nie śpią snem zimowym tylko biegają(szczególnie po Lubelszczyźnie)i strasznie gryzą!
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 17:52
Skoro w Polsce jest ponad dziesięć razy więcej wilków niż w innych krajach, to ryzyko ataków na dzieci jest realne? Dlaczego na wilki poluje się we wszystkich krajach -Francji, Hiszpanii, Szwecji i u naszych sąsiadów, może tam nie ma nawiedzonych tylko specjaliści.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 17:46
Czy zapłaci Pan za przyszłe nieszczęście, wskutek propagowania fałszywego obrazu, że wilk nie stanowi zagrożenia dla człowieka? W lutym już jeden biegacz po ataku niedźwiedzia ledwo uszedł z życiem, a pogotowie go helikopterem uratowało.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 21:27
W Polsce książki o wilkach piszą spece - Wajrak po technikum budowlanym i maturze w drugim terminie.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 21:22
Tylko myśliwi utrzymują i dostarczają wilkom pożywienia, gdyż w obwodach z własnych pieniędzy utrzymują stada będące mięsem dla wilka. Organizacje ekofili podające nr konta do wpłat nie wożą wilkom mięsa do lasu, a powinny w sposób czynny chronić przyrodę.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 21:03
Pan związany z WWF i potrzebna kasa na wirtualną adopcję wilków-pokemonów? W Rosji, Białorusi, Ukrainie wilczą plagę zwalcza się wszelkimi sposobami. Poluje się na wilki na Słowacji, Szwecji, Francji itd. nawet w Hiszpanii wydaje się ponad 200 licencji na odstrzał wilka. Stek bzdur żeby brać kasę na niby ochronę wilka, którego jest plaga ok 3000 w Polsce.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 18:44
przypomina mi jednego lekarza co go sumienie gryzie, jak robił skrobanki to go nie gryzło a teraz broni poczęcia
Avatar
:) / 11 marca 2018 o 18:29
undefined napisał:
Ciesze się, że Pan kocha przyrodę. Moja reakcja na film - radość,
 Też tak mam.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 17:58
Nigdzie w Europie nie poluje się na wilki.W Polsce jest 1000 wilków i 9 milionów psów więc pytam co mi bardziej zagraża-wilk czy pies?Pytanie retoryczne.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 17:56
Największym zagrożeniem dla człowieka jest drugi człowiek.A w następnej kolejności Alieny i Predatory.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 17:53
Potwierdzam,niedzwiedzie w lutym wcale nie śpią snem zimowym tylko biegają(szczególnie po Lubelszczyźnie)i strasznie gryzą!
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 17:52
Skoro w Polsce jest ponad dziesięć razy więcej wilków niż w innych krajach, to ryzyko ataków na dzieci jest realne? Dlaczego na wilki poluje się we wszystkich krajach -Francji, Hiszpanii, Szwecji i u naszych sąsiadów, może tam nie ma nawiedzonych tylko specjaliści.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 o 17:46
Czy zapłaci Pan za przyszłe nieszczęście, wskutek propagowania fałszywego obrazu, że wilk nie stanowi zagrożenia dla człowieka? W lutym już jeden biegacz po ataku niedźwiedzia ledwo uszedł z życiem, a pogotowie go helikopterem uratowało.