Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

14 listopada 2017 r.
11:21

KULSON - oto najbardziej znany polski policjant [prezentacja]

202 29 A A
Policjant Mateusz, ps. Kulson został dziś oficjalnie zaprezentowany
Policjant Mateusz, ps. Kulson został dziś oficjalnie zaprezentowany (fot. Facebook/wyborcza.pl)

Policja przedstawiła dzisiaj Kulsona, najbardziej znanego w ostatnich dniach policjanta w kraju

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Naprawdę istnieję i to jestem ja, mam na imię Mateusz, pseudonim dla kolegów Kulson - powiedział podczas dzisiejszej konferencji, którą zorganizowali policjanci.

Jak dodał funkcjonariusz, słowa, które padły podczas interwencji w trakcie Święta Niepodległości, to "siadaj Kulson", a nie "siadaj ku...a" (które miały być skierowane do zatrzymanej kobiety).

Szanowny panie Kulsonie, panie Mateuszu. Dlaczego miał pan usiąść? - zapytał jeden z dziennikarzy. - Bo trzeba było osób do busa, żeby nadzorowali osoby do niego doprowadzone - odpowiedział policjant. - Ta ksywa została wymyślona około 5 lat temu. Genezy sam nie znam. Wymyślili ją moi koledzy - kontynuował.

Na pytanie, jak sobie radzi z popularnością, skwitował: - Mój telefon gorzej to znosi, bo cały czas dzwoni. W moim życiu wiele się nie zmieniło, jedynie jak mówię, telefon cierpi.

Dodał też, że nie jest dla niego ważne, że jest w tej chwili najbardziej znanym polskim policjantem.

Siadaj Kulson czy siadaj k..wo

Chodzi o "aferę" związaną z incydentem podczas Święta Niepodległości 11 listopada. Podczas interwencji policji, policjant miał krzyknąć do jednej z kobiet "siadaj ku...o". Całą sytuację nagrano.

Policjanci od początku tłumaczą jednak, że policjant nie użył wulgarnego słowa, a powiedział "siadaj Kulson". Tak policjanci mają przezywać jednego ze swoich kolegów, Mateusza.

Po tym wydarzeniu policyjne Biuro Kontroli rozpoczęło postępowanie wyjaśniające, które zarządził Komendant Główny Policji. - Rzeczywiście po wsłuchaniu się dokładnie w treść tego nagrania słychać, że pada tam słowo Kulson - wyjaśnił Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy KGP.

Prezentacja Kulsona (Facebook/wyborcza.pl):

Czytaj więcej o:

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 listopada 2017 o 01:33
O kulson mać ! ale pomysły
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 o 11:26
Za P0-psl rozkazywano spalić budki w ambasadzie... dobrze, ze czas lewackich prowokacji już minął.
Avatar
Dzwon / 14 listopada 2017 o 22:06
Urban z Gebelsem, by się nie powstydzili. Taką ciemnotę wciskać ludziom na siłę. Obłuda i kłamstwo. Policja i pis nie uwiarygodni kurestwa, choćby nie wiem jak się napinali. Ale to szkoła i norma wzięta wprost z polskich sal sądowych. Tam ujdzie każde przeinaczenie. Jaka jest tzw. polska policja i jaka ma opinię, to każdy wie i widzi. Często z autopsji. Teraz próbują odwrócić Wisłę kijem i robią ludziom kisiel z mózgu. Że też chce im się taką ciemnotę wciskać ludziom i wierzą, że ktoś to weźmie za dobrą monete. Za dużo polska policja ma za uszami, żeby być wiarygodną i żeby uwierzyć w to co mówi i wymyśla. W imię społecznego spokoju, za wszelką cenę, próbują zaklinać prawdę. Ale nie tędy droga. Panowie z policji, nie tędy. Kłamstwo ma krótkie nogi. O czym bardzo szybko się wszyscy wystepujący w tym cyrku, przekonacie.
Urban z Gebelsem, by się nie powstydzili. Taką ciemnotę wciskać ludziom na siłę. Obłuda i kłamstwo. Policja i pis nie uwiarygodni kurestwa, choćby nie wiem jak się napinali. Ale to szkoła i norma wzięta wprost z polskich sal sądowych. Tam ujdzie każde przeinaczenie. Jaka jest tzw. polska policja i jaka ma opinię, to każdy wie i widzi. Często z autopsji. Teraz próbują odwrócić Wisłę kijem i robią ludziom kisiel z mózgu. Że też chce im się taką ciemnotę wciskać ludziom i wierzą, że ktoś to weźmie za dobrą monete. Za dużo polska policja ma za u... rozwiń
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 22:00
Czy ciemny suweren kupi historyjkę o kulsonie?
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 19:46
cytat: "...kulson. jesteś zerem!". miller to ty? chłopie, gdzie ty byłeś? w koziej ***?
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 19:43
Głodnym to zawsze jedno na myśli... Widać Obywatele III PRLu przyzwyczaili się do wyzwisk, które należą się im jak psu buda. Dla mnie groźniejsze jest nie mycie uszu niż wezwanie Kulsona. Ale ubaw jest po pachy. Brakowało mi tego po Maderze. Kolejna wtopa totalitarnej opozycji :)
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 19:42
Nie dość że pies to jeszcze kulson, Bareja ciągle żywy
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 18:52
Kiedy i wg jakich kryteriów został wyznaczony na "Kulsona"? W "Misiu" było, że jak konto bankowe na żonę Irenę, to niech się ożeni z 2. o tym samym imieniu, by udawała. Nie zmienia to faktu, że brał udział w napadzie na Obywateli RP.
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 18:20
wielkie mi halo.........
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 15:37
Panie Kulsonie, mam nadzieję że to robi Pan z powodu rozkazu, a nie dla kasy...
Avatar
Gość / 16 listopada 2017 o 01:33
O kulson mać ! ale pomysły
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 o 11:26
Za P0-psl rozkazywano spalić budki w ambasadzie... dobrze, ze czas lewackich prowokacji już minął.
Avatar
Dzwon / 14 listopada 2017 o 22:06
Urban z Gebelsem, by się nie powstydzili. Taką ciemnotę wciskać ludziom na siłę. Obłuda i kłamstwo. Policja i pis nie uwiarygodni kurestwa, choćby nie wiem jak się napinali. Ale to szkoła i norma wzięta wprost z polskich sal sądowych. Tam ujdzie każde przeinaczenie. Jaka jest tzw. polska policja i jaka ma opinię, to każdy wie i widzi. Często z autopsji. Teraz próbują odwrócić Wisłę kijem i robią ludziom kisiel z mózgu. Że też chce im się taką ciemnotę wciskać ludziom i wierzą, że ktoś to weźmie za dobrą monete. Za dużo polska policja ma za uszami, żeby być wiarygodną i żeby uwierzyć w to co mówi i wymyśla. W imię społecznego spokoju, za wszelką cenę, próbują zaklinać prawdę. Ale nie tędy droga. Panowie z policji, nie tędy. Kłamstwo ma krótkie nogi. O czym bardzo szybko się wszyscy wystepujący w tym cyrku, przekonacie.
Urban z Gebelsem, by się nie powstydzili. Taką ciemnotę wciskać ludziom na siłę. Obłuda i kłamstwo. Policja i pis nie uwiarygodni kurestwa, choćby nie wiem jak się napinali. Ale to szkoła i norma wzięta wprost z polskich sal sądowych. Tam ujdzie każde przeinaczenie. Jaka jest tzw. polska policja i jaka ma opinię, to każdy wie i widzi. Często z autopsji. Teraz próbują odwrócić Wisłę kijem i robią ludziom kisiel z mózgu. Że też chce im się taką ciemnotę wciskać ludziom i wierzą, że ktoś to weźmie za dobrą monete. Za dużo polska policja ma za u... rozwiń
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 22:00
Czy ciemny suweren kupi historyjkę o kulsonie?
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 19:46
cytat: "...kulson. jesteś zerem!". miller to ty? chłopie, gdzie ty byłeś? w koziej ***?
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 19:43
Głodnym to zawsze jedno na myśli... Widać Obywatele III PRLu przyzwyczaili się do wyzwisk, które należą się im jak psu buda. Dla mnie groźniejsze jest nie mycie uszu niż wezwanie Kulsona. Ale ubaw jest po pachy. Brakowało mi tego po Maderze. Kolejna wtopa totalitarnej opozycji :)
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 19:42
Nie dość że pies to jeszcze kulson, Bareja ciągle żywy
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 18:52
Kiedy i wg jakich kryteriów został wyznaczony na "Kulsona"? W "Misiu" było, że jak konto bankowe na żonę Irenę, to niech się ożeni z 2. o tym samym imieniu, by udawała. Nie zmienia to faktu, że brał udział w napadzie na Obywateli RP.
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 18:20
wielkie mi halo.........
Avatar