Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

6 grudnia 2017 r.
14:22

Morawiecki zostanie premierem? Opinie parlamentarzystów

6 13 A A

Czy rząd PiS zmieni premiera? Czy Beatę Szydło zastąpi Mateusz Morawiecki? Sprawdź jak ten pomysł komentują parlamentarzyści.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sonda: Kto powinien być premierem rządu?

Liczba głosów: 222
53.6%
Beata Szydło
26.58%
Jarosław Kaczyński
19.82%
Mateusz Morawiecki

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 18:20
recepta na bałagan w przestrzeni miejskiej okazała się bardzo prosta. władze gminy zaczęły od zlikwidowania wszystkich reklam, stojących na jej terenie. ich właściciele dostali dwa miesiące na ich usunięcie. tym, którzy zlekceważyli zarządzenie, reklamy zostały zarekwirowane przez gminne służby. ale nie zniszczone – można było je odebrać bez ponoszenia kosztów. ***s://issuu.com/stefankosiewski/docs/geniusz_kaczynskiego_laweruje_z_bil potem władze wprowadziły nowe, rewolucyjne jak na polskę, zasady ładu w przestrzeni publicznej. każda firma może mieć tylko jeden szyld, każda restauracja – najwyżej jeden tzw. potykacz na chodniku przed wejściem. Żadna firma nie może zaklejać okien reklamami, wieszać reklam świetlnych i neonów. w zamian w ośmiu punktach miasta, na skwerach i skrzyżowaniach, stanęły tablice z mapą miasta. zostały na niej zaznaczone wszystkie lokale gastronomiczne i usługowe. dwa razy w roku gmina drukuje na własny koszt mapy papierowe z aktualnymi informacjami. przedsiębiorcy dostają też darmową przestrzeń na reklamę na stronie internetowej gminy. czy to działa? – zostało jeszcze kilku autorów tego wielkiego bałaganu. ale w końcu ich banery też znikną... ***s://de.scribd.com/document/366589127/geniusz-kaczynskiego-laweruje-z-bilionami-morawieckiego-20171207-posluchaj-specjalisty-ekonomicznego-me-sowa-syjonisci-maja-sobie-pomagac
recepta na bałagan w przestrzeni miejskiej okazała się bardzo prosta. władze gminy zaczęły od zlikwidowania wszystkich reklam, stojących na jej terenie. ich właściciele dostali dwa miesiące na ich usunięcie. tym, którzy zlekceważyli zarządzenie, reklamy zostały zarekwirowane przez gminne służby. ale nie zniszczone – można było je odebrać bez ponoszenia kosztów. ***s://issuu.com/stefankosiewski/docs/geniusz_kaczynskiego_laweruje_z_bil potem władze wprowadziły nowe, rewolucyjne jak na polskę, zasady ładu w przestrzeni publicznej. każda firma... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 14:34
Dobra orgia: Beata na dwa baty z Jarkiem i Mateuszem, a Andrzej Dupa się przygląda i masturbuje. Antek też zaraz dołączy do zabawy z dildo i lubrykantem.
Avatar
zak / 7 grudnia 2017 o 12:53
Henio napisał:
Powód może być taki, że poseł Kaczyński stracił cierpliwość do prezydenta Dudy i zechce w przyszłości wyznaczyć Beatę Szydło na stanowisko Prezydenta RP.
 Myślę, że prędzej chce wypromować Morawieckiego, aby to on w przyszłości zmierzył się z Dudą w pojedynku prezydenckim. B.Szydło pewnie będzie zwykłym posłem. Może pójdzie gdzieś do Unii albo na placówkę dyplomatyczną, bo nie sądzę by zadowało ją bycie teraz zwykłym ministrem spraw zagranicznych,pracy czy finansów. Byłaby na równym stołku ze swoimi niedawnymi kolegami. A może to ona poprosiła o dymisję i zmianę na stanowisku premiera, bo nie mogła już tego dłużej ogarnąć?
 Myślę, że prędzej chce wypromować Morawieckiego, aby to on w przyszłości zmierzył się z Dudą w pojedynku prezydenckim. B.Szydło pewnie będzie zwykłym posłem. Może pójdzie gdzieś do Unii albo na placówkę dyplomatyczną, bo nie sądzę by zadowało ją bycie teraz zwykłym ministrem spraw zagranicznych,pracy czy finansów. Byłaby na równym stołku ze swoimi niedawnymi kolegami. A może to ona poprosiła o dymisję i zmianę na stanowisku premiera, bo nie mogła już tego dłużej ogarnąć? rozwiń
Avatar
Henio / 7 grudnia 2017 o 10:42
Powód może być taki, że poseł Kaczyński stracił cierpliwość do prezydenta Dudy i zechce w przyszłości wyznaczyć Beatę Szydło na stanowisko Prezydenta RP.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 06:37
Dlaczego nikt nie powie jak jest do kamery z PiSu tylko że pani Beata najlepsza, najwspanialsza, najlepiej sprawdza się.... itd.... W końcu chyba muszą być jakieś powody dla których dokonuje się tej zmiany, prawda? Moim zdaniem premierem powinien zostać J. Kaczyński, i tak on wszystkim kieruje. Przynajmniej w końcu byłoby tak jak jest naprawdę, i wszyscy by w końcu widzieli kto tu rządzi. Po co ta maskarada?
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 23:19
Kto powinien być premierem pytacie ? Ten kto jest nim dzisiaj, na co potwierdzeniem jest powyższy sondaż. Apeluję Panie Kaczyński, mówi do Ciebie Twój wyborca -nie mieszaj w tym garnku,nie podkręcaj płomienia bo Ci może z tego garnka wykipieć - barszcz wyleje się z garnka i stanie się wielka szkoda.
Avatar
wyborca PiS / 6 grudnia 2017 o 21:09
Morawiecki na NIE. Proukraiński (ciagle zaprasza Ukraińców do Polski),  nie jest tajemnicą, że blokował w rządzie program 500+ i obniżenie wieku emerytalnego. Chce zrobić z kraju jedną strefę ekonomiczną, przez co  warunki inwestowania na Lubelszyźnie będą mniej atrakcyjne dla inwestorów niż np. na Dolnym Śląsku czy w Wielkopolsce. Blokował podniesienie płacy minimalnej. Przez niego PiS pójdzie w stronę liberalną. Nie ma poza tym umocowania w strukturach partii, nigdy nie był posłem, a do samego PISu przystapił dwa lata temu. Są tacy, którzy są w partii od samego początku i nic. No i swego czasu współpracował  z Tuskiem. trzeba o tym pamiętać!
Morawiecki na NIE. Proukraiński (ciagle zaprasza Ukraińców do Polski),  nie jest tajemnicą, że blokował w rządzie program 500+ i obniżenie wieku emerytalnego. Chce zrobić z kraju jedną strefę ekonomiczną, przez co  warunki inwestowania na Lubelszyźnie będą mniej atrakcyjne dla inwestorów niż np. na Dolnym Śląsku czy w Wielkopolsce. Blokował podniesienie płacy minimalnej. Przez niego PiS pójdzie w stronę liberalną. Nie ma poza tym umocowania w strukturach partii, nigdy nie był posłem, a do samego PISu przystapił dwa lata temu. Są tacy, którzy... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 20:38
właśnie ,powinna być czwarta opcja :Iożin z bazin,przy czem ten ostatni ma wiedze doświadczenie i rozum ,no i nie jest obrzydliwym wstretnym jak rzadkie gó..no pisiakiem
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 20:34
ale się ludzie dali wpuścić w maliny tą plotką o zmianie premiera: ***s://wpolityce.pl/polityka/370295-zmiany-premiera-nie-bedzie-fakt-o-plotkach-ws-rekonstrukcji-nazwisko-morawieckiego-to-swiadoma-wrzutka-jaroslawa-kaczynskiego
Avatar
moher / 6 grudnia 2017 o 17:54
undefined napisał:
A pomysł, żeby Jezus Chrystus został premierem/królem/prezydentem to już całkowicie upadł? I co na to antysemici?
 Wyśmiewanie się z Jezusa Chrystusa jest bardzo niebezpieczne!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 18:20
recepta na bałagan w przestrzeni miejskiej okazała się bardzo prosta. władze gminy zaczęły od zlikwidowania wszystkich reklam, stojących na jej terenie. ich właściciele dostali dwa miesiące na ich usunięcie. tym, którzy zlekceważyli zarządzenie, reklamy zostały zarekwirowane przez gminne służby. ale nie zniszczone – można było je odebrać bez ponoszenia kosztów. ***s://issuu.com/stefankosiewski/docs/geniusz_kaczynskiego_laweruje_z_bil potem władze wprowadziły nowe, rewolucyjne jak na polskę, zasady ładu w przestrzeni publicznej. każda firma może mieć tylko jeden szyld, każda restauracja – najwyżej jeden tzw. potykacz na chodniku przed wejściem. Żadna firma nie może zaklejać okien reklamami, wieszać reklam świetlnych i neonów. w zamian w ośmiu punktach miasta, na skwerach i skrzyżowaniach, stanęły tablice z mapą miasta. zostały na niej zaznaczone wszystkie lokale gastronomiczne i usługowe. dwa razy w roku gmina drukuje na własny koszt mapy papierowe z aktualnymi informacjami. przedsiębiorcy dostają też darmową przestrzeń na reklamę na stronie internetowej gminy. czy to działa? – zostało jeszcze kilku autorów tego wielkiego bałaganu. ale w końcu ich banery też znikną... ***s://de.scribd.com/document/366589127/geniusz-kaczynskiego-laweruje-z-bilionami-morawieckiego-20171207-posluchaj-specjalisty-ekonomicznego-me-sowa-syjonisci-maja-sobie-pomagac
recepta na bałagan w przestrzeni miejskiej okazała się bardzo prosta. władze gminy zaczęły od zlikwidowania wszystkich reklam, stojących na jej terenie. ich właściciele dostali dwa miesiące na ich usunięcie. tym, którzy zlekceważyli zarządzenie, reklamy zostały zarekwirowane przez gminne służby. ale nie zniszczone – można było je odebrać bez ponoszenia kosztów. ***s://issuu.com/stefankosiewski/docs/geniusz_kaczynskiego_laweruje_z_bil potem władze wprowadziły nowe, rewolucyjne jak na polskę, zasady ładu w przestrzeni publicznej. każda firma... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 14:34
Dobra orgia: Beata na dwa baty z Jarkiem i Mateuszem, a Andrzej Dupa się przygląda i masturbuje. Antek też zaraz dołączy do zabawy z dildo i lubrykantem.
Avatar
zak / 7 grudnia 2017 o 12:53
Henio napisał:
Powód może być taki, że poseł Kaczyński stracił cierpliwość do prezydenta Dudy i zechce w przyszłości wyznaczyć Beatę Szydło na stanowisko Prezydenta RP.
 Myślę, że prędzej chce wypromować Morawieckiego, aby to on w przyszłości zmierzył się z Dudą w pojedynku prezydenckim. B.Szydło pewnie będzie zwykłym posłem. Może pójdzie gdzieś do Unii albo na placówkę dyplomatyczną, bo nie sądzę by zadowało ją bycie teraz zwykłym ministrem spraw zagranicznych,pracy czy finansów. Byłaby na równym stołku ze swoimi niedawnymi kolegami. A może to ona poprosiła o dymisję i zmianę na stanowisku premiera, bo nie mogła już tego dłużej ogarnąć?
 Myślę, że prędzej chce wypromować Morawieckiego, aby to on w przyszłości zmierzył się z Dudą w pojedynku prezydenckim. B.Szydło pewnie będzie zwykłym posłem. Może pójdzie gdzieś do Unii albo na placówkę dyplomatyczną, bo nie sądzę by zadowało ją bycie teraz zwykłym ministrem spraw zagranicznych,pracy czy finansów. Byłaby na równym stołku ze swoimi niedawnymi kolegami. A może to ona poprosiła o dymisję i zmianę na stanowisku premiera, bo nie mogła już tego dłużej ogarnąć? rozwiń
Avatar
Henio / 7 grudnia 2017 o 10:42
Powód może być taki, że poseł Kaczyński stracił cierpliwość do prezydenta Dudy i zechce w przyszłości wyznaczyć Beatę Szydło na stanowisko Prezydenta RP.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 06:37
Dlaczego nikt nie powie jak jest do kamery z PiSu tylko że pani Beata najlepsza, najwspanialsza, najlepiej sprawdza się.... itd.... W końcu chyba muszą być jakieś powody dla których dokonuje się tej zmiany, prawda? Moim zdaniem premierem powinien zostać J. Kaczyński, i tak on wszystkim kieruje. Przynajmniej w końcu byłoby tak jak jest naprawdę, i wszyscy by w końcu widzieli kto tu rządzi. Po co ta maskarada?
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 23:19
Kto powinien być premierem pytacie ? Ten kto jest nim dzisiaj, na co potwierdzeniem jest powyższy sondaż. Apeluję Panie Kaczyński, mówi do Ciebie Twój wyborca -nie mieszaj w tym garnku,nie podkręcaj płomienia bo Ci może z tego garnka wykipieć - barszcz wyleje się z garnka i stanie się wielka szkoda.
Avatar
wyborca PiS / 6 grudnia 2017 o 21:09
Morawiecki na NIE. Proukraiński (ciagle zaprasza Ukraińców do Polski),  nie jest tajemnicą, że blokował w rządzie program 500+ i obniżenie wieku emerytalnego. Chce zrobić z kraju jedną strefę ekonomiczną, przez co  warunki inwestowania na Lubelszyźnie będą mniej atrakcyjne dla inwestorów niż np. na Dolnym Śląsku czy w Wielkopolsce. Blokował podniesienie płacy minimalnej. Przez niego PiS pójdzie w stronę liberalną. Nie ma poza tym umocowania w strukturach partii, nigdy nie był posłem, a do samego PISu przystapił dwa lata temu. Są tacy, którzy są w partii od samego początku i nic. No i swego czasu współpracował  z Tuskiem. trzeba o tym pamiętać!
Morawiecki na NIE. Proukraiński (ciagle zaprasza Ukraińców do Polski),  nie jest tajemnicą, że blokował w rządzie program 500+ i obniżenie wieku emerytalnego. Chce zrobić z kraju jedną strefę ekonomiczną, przez co  warunki inwestowania na Lubelszyźnie będą mniej atrakcyjne dla inwestorów niż np. na Dolnym Śląsku czy w Wielkopolsce. Blokował podniesienie płacy minimalnej. Przez niego PiS pójdzie w stronę liberalną. Nie ma poza tym umocowania w strukturach partii, nigdy nie był posłem, a do samego PISu przystapił dwa lata temu. Są tacy, którzy... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 20:38
właśnie ,powinna być czwarta opcja :Iożin z bazin,przy czem ten ostatni ma wiedze doświadczenie i rozum ,no i nie jest obrzydliwym wstretnym jak rzadkie gó..no pisiakiem
Avatar
Gość / 6 grudnia 2017 o 20:34
ale się ludzie dali wpuścić w maliny tą plotką o zmianie premiera: ***s://wpolityce.pl/polityka/370295-zmiany-premiera-nie-bedzie-fakt-o-plotkach-ws-rekonstrukcji-nazwisko-morawieckiego-to-swiadoma-wrzutka-jaroslawa-kaczynskiego
Avatar
moher / 6 grudnia 2017 o 17:54
undefined napisał:
A pomysł, żeby Jezus Chrystus został premierem/królem/prezydentem to już całkowicie upadł? I co na to antysemici?
 Wyśmiewanie się z Jezusa Chrystusa jest bardzo niebezpieczne!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 3

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 31 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 30 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 24

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!