środa, 21 marca 2018 r.

Kraj Świat

Netflix zrywa wszelką współpracę z Kevinem Spacey. Koniec House of Cards?

Dodano: 5 listopada 2017, 09:37

Netflix zerwał wszelką współpracę z Kevinem Spacey w związku ze skandalem, dotyczącym molestowania seksualnego. Platforma wydała oświadczenie, w którym położyła kres kolejnym produkcjom z aktorem, włącznie ze słynnym serialem „House of Cards”.

Nie wiadomo, czy show bez obecności głównego gwiazdora nadal będzie produkowane. Netflix nie wypuści także filmu „Gore” z aktorem, który był już w fazie post-produkcyjnej. Londyńska policja jest w trakcie dochodzenia, dotyczącego molestowania seksualnego z 2008 roku.

Czytaj więcej o: molestowanie Netflix Kevin Spacey
>>>
>>>
Precedens
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

>>>
>>> (5 listopada 2017 o 16:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ta sytuacja z Kevinem Spacey jest precedensem z kilku przyczyn: Jego dawny kolega oskarżył go o to, że molestował go gdy miał 14 lat. Kevin nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, jednak kaliber oskarżenia był bardzo wysoki. Jak to jest z gejami, albo żyją jawnie, albo półjawnie, albo w szafie. Spacey, żył półjawnie, czyli z niewiadomych przyczyn preferował utrzymywać status człowieka heteroseksualnego, a swój homoseksualizm utrzymywać w ramach tajemnicy poliszynela. Śfodowisko filmowe w USA jest prawdopodobnie największe na świecie ilościowo choć też sfragmentaryzowane, ale wszyscy podlegają tym samym procesom eknomiczno-społecznym. Siedzenie w szafie, czyli brak coming-outu, czyli brak zaakceptowania swojej orientacji seksualnej oraz jej manifestacji było kiedyś w USA rozpatrywane jako preferowane, z powodów popularności, nowych ról i angaży, czyli umotywowane ekonomicznie. Dzisiaj w USA jest inaczej,  bardziej liczy się życie otwarte, środowiskom gejowskim zależy, aby te osoby nie musiały ukrywać swojej prawdziwej natury, czyli nie musiały lawirować i żyć w półprawdach, czyli de facto kłamać.  Stąd wiedząc o orientacji wielokrotnie zapraszano Kevina Spacey do "Wyjścia z Szafy", dla niewtajeniczonych, wyjście z szafy to dla Geja coś takiego jak dla Żyda Bar Mitzvach, a dla Żydówki Bat Mitzvach, czyli impreza w wieku ok 13 lat, gdy młodzi są przyjmowani do dorosłej społeczności. Spacey odmawiał, teraz został zapędzony do Koziego Rogu, ponieważ oskarżenia o molestowanie nieletnich to są przestępstwa bardzo dużego kalibru. Zdecydował się, że dokona swojego Coming-outu w ramach "Zasłony Dymnej", liczył, że publiczność skupi się na jego COming-oucie, zamiast na oskarżeniach o molestowanie. Przeliczył się.  Reakcja Środowiska LGBT, była negatywna, geje i lesbijki uważają, że Kevin Spacey za długo zwlekał z wejściem do społeczności LGBT, a obecnie nie robi tego szczerze a interesownie. Tak więc jest prawdopodobnie pierwszym medialnym przypadkiem gdy Coming-out nie został przyjęty ciepło przez środowisko gejów i lesbijek.
Rozwiń
>>>
>>> (5 listopada 2017 o 16:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ta sytuacja z Kevinem Spacey jest precedensem z kilku przyczyn: Jego dawny kolega oskarżył go o to, że molestował go gdy miał 14 lat.
Rozwiń
Precedens
Precedens (5 listopada 2017 o 16:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ta sytuacja z Kevinem Spacey jest precedensem z kilku przyczyn:
Rozwiń
Precedens
Precedens (5 listopada 2017 o 16:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ta sytuacja z Kevinem Spacey jest precedensem z kilku przyczyn:
Rozwiń
Gość
Gość (5 listopada 2017 o 16:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ha, no i wyszło przez co robi się karierę w Hollywood...
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!