Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

12 lipca 2017 r.
20:02

PiS funduje nam drogie tankowanie. Opozycji nie udało się odrzucić ustawy

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
266 90 A A

W środę posłowie skierowali do dalszych prac w komisjach projekt ustawy wprowadzającą nowy podatek w paliwie. Wiele wskazuje więc na to, że opłata drogowa zostanie uchwalona, a paliwo zdrożeje jeszcze w tym roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W środę w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie projektu posłów PiS o Funduszu Dróg Samorządowych (FDS) i wprowadzeniu opłaty drogowej. Projekt zakłada wzrost ceny litra benzyny i oleju napędowego o 25 gr i o 22 gr gazu LPG. Te pieniądze (4-5 mld zł rocznie) mają trafić na drogi.

Posłem-wnioskodawcą projektu ustawy jest Sławomir Dolata (PiS). – Wypadki na drogach gminnych i powiatowych to 47 proc. wszystkich wypadków w Polsce. Bardzo często przyczyną wypadków jest zły stan techniczny dróg. Dlatego my, politycy, powinniśmy stanąć na wysokości zadania. Nie możemy chować głowy w piasek – przekonywał z mównicy sejmowej poseł Dolata.

– Panie Dolata, Himalaje, przy poziomie pana hipokryzji, to małe pagórki – grzmiał poseł Stanisław Żmijan (PO).

Według posłów PO w 2016 roku tylko 33 wypadki były spowodowane złym stanem technicznym drogi.
Zaskoczeniem było wystąpienie Łukasza Rzepeckiego z PiS.

– Ta ustawa jest zła, antyludzka i antyobywatelska. Chcę zaapelować do kolegów z Prawa i Sprawiedliwości. Nie bądźmy jak Platforma Obywatelska! Nie głosujmy za podniesieniem podatków! – mówił Rzepecki, czym wzbudził aplauz wśród opozycji i konsternację wśród kolegów ze swojego klubu.

Tuż przed glosowaniem glos zabrała premier Beata Szydło. – W tej ustawie chodzi o to, aby budować drogi do domów Polaków, a nie tam gdzie mieszkają posłowie PO – mówiła.

Za skierowaniem projektu do prac w Komisji Infrastruktury i Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej głosowali wszyscy posłowie PiS z wyjątkiem Łukasza Rzepeckiego. Jeden, Bogdan Latosiński, wstrzymał się od głosu.

Sonda: PiS przekonuje, że wyższe opłaty za paliwo są potrzebne, żeby budować drogi w małych miejscowościach

Liczba głosów: 728
87.09%
To tylko wymówka żeby sięgnąć do kieszeni podatników
12.91%
Przekonuje mnie ta argumentacja

Wideo: Sejm / x-news

Komentarze 90

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Normalny Polak / 12 lipca 2017 o 21:30
+2
Do wszystkich nawiedzonych i prymitywnych pisołomów- za Tuska paliwo było po 6,16, bo baryłka ropy kosztowała 148 $, dzisiaj kosztuje50 $, czyli paliwo powinno obecnie kosztować 2,9 PLN!!!  58% ceny paliwa to podatki! Dla Skarbu Państwa corocznie wpływa 90miliardów złotych , jako podatek od paliwa! Tylko 30 miliardów przeznaczone jest na drogi! Gdzie jest reszta – 60 miliardów! Przestańcie pisołomy nas okradać! PiS na księżyc! 
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 21:19
+2
Przypominam, że w 2012 r. cena baryłki ropy na świecie kosztowała prawie 140 usd. Dzisiaj paliwo jest dużo tańsze a u nas jak zwykle drogo. Krótką macie pamięć i wybiórczą, zwolennicy dojnej zmiany.
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 22:48
+1
Wszyscy płaca na socjalistyczny rząd. Macie kiełbasę wyborcza 500 plus. Precz z PiS
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 22:22
+1
Ostatni raz na was zagłosowałem... ciecie!
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 22:02
+1
Jaka tępa propaganda na ten temat sączyła się dzisiaj w "Wiadomościach"!!! Najgłupszy wieśniak nie uwierzy w takie brednie!!!
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 22:01
+1
nie chodzi o 500+ tylko kasę na etaty dla kolejnych Misiewiczów!!!
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 22:00
+1
Ani chybi, odbije się to gorzką czkawką przy najbliższych wyborach!!!
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 21:48
+1
A my im zafundujemy porażkę w następnych wyborach. O i już.
Avatar
taka prawda / 12 lipca 2017 o 21:37
+1
Normalny Polak napisał:
Do wszystkich nawiedzonych i prymitywnych pisołomów- za Tuska paliwo było po 6,16, bo baryłka ropy kosztowała 148 $, dzisiaj kosztuje50 $, czyli paliwo powinno obecnie kosztować 2,9 PLN!!!  58% ceny paliwa to podatki! Dla Skarbu Państwa corocznie wpływa 90miliardów złotych , jako podatek od paliwa! Tylko 30 miliardów przeznaczone jest na drogi! Gdzie jest reszta – 60 miliardów! Przestańcie pisołomy nas okradać! PiS na księżyc!
 po częśći z 60 miliardów idzie na 500+ aby zamknąć po części gęby tym na dole a reszta do podziału między sobą
 po częśći z 60 miliardów idzie na 500+ aby zamknąć po części gęby tym na dole a reszta do podziału między sobą rozwiń
Avatar
gas / 12 lipca 2017 o 21:35
+1
undefined napisał:
Ni wch.uj mnie nie przekonują ich argumenty.Już niejednokrotnie podnisili ceny paliwa i niby na drogi miało być.Rzygać sie już chce na te PoPisy
 a w co ty wierzysz, na jakie drogi, to chodzi o 500+++++++++++
Avatar
realdocsonline / 16 lipca 2017 o 12:17
Purchase high quality fake and real passports,id cards,driver license online (realdocsonline@protonmail.com) purchase registered and unregistered passport of all countries.visas,biometric passport,degrees,drivers license,I.D cards.Training certificates M GCSE, A-levels, High School Diploma Certificates ,GMAT, MCAT, and Certificates , novelty Birth, Marriage, and Death Certificates , Novelty Passports and New Identity Packages , Replicated, False Degrees/Diplomas from most post- secondary institutions from around the world (we have over 3000 templates on file) all designed to look 100% identical to the original.Custom Printing We use high quality equipment and materials to produce authentic and counterfeit documents.All secret features of real passports are carefully duplicated for our Registered and unregistered documents.contact us using the info below Email:------------------ realdocsonline@protonmail.com General Support:-------- realdocsonline@protonmail.com REGISTERED AND UNREGISTERED BRITISH PASSPORT. REGISTERED AND UNREGISTERED CANANIAN PASSPORT. REGISTERED AND UNREGISTERED FRENCH PASSPORT. REGISTERED AND UNREGISTERED AMERICAN PASSPORT. REGISTERED AND UNREGISTERED RUSSSIAN PASSPORT. REGISTERED AND UNREGISTERED JAPANESSE PASSPORT. REGISTERED AND UNREGISTERED CHINESSE PASSPORT. REGISTERED AND UNREGISTERED PASSPORTPASSPORT FOR COUNTRIES IN THE EUROPEAN UNION. Buy Registered and unregistered USA(United States) passports, Buy Registered and unregistered Australian passports, Buy Registered and unregistered Belgium passports, Buy Registered and unregistered Brazilian(Brazil) passports, Buy Registered and unregistered Canadian(Canada) passports, Buy Registered and unregistered Finnish(Finland) passports, Buy Registered and unregistered French(France) passports, Buy Registered and unregistered German(Germany) passports, Buy Registered and unregistered Dutch(Netherland/Holland) passports, Buy Registered and unregistered Israel passports, Buy Registered and unregistered UK(United Kingdom) passports, Buy Registered and unregistered Spanish(Spain) passports, Buy Registered and unregistered Mexican(Mexico) passports, Buy Registered and unregistered South African passports. Buy Registered and unregistered Australian driver licenses, Buy Registered and unregistered Canadian driver licenses, Buy Registered and unregistered French(France) driver licenses, Buy Registered and unregistered Dutch(Netherland/Holland) driving licenses, Buy Registered and unregistered German(Germany) driving licenses, Buy Registered and unregistered UK(United Kingdom) driving licenses, Buy Registered and unregistered Diplomatic passports, Buy Registered and unregistered USA(United States) passports, Buy Registered and unregistered Australian passports, Buy Registered and unregistered Belgium passports, Buy Registered and unregistered Brazilian(Brazil) passports, Buy Registered and unregistered Canadian(Canada) passports, Buy Registered and unregistered Finnish(Finland) passports, Buy Registered and unregistered French(France) passports, Buy Registered and unregistered German(Germany) passports, Buy Registered and unregistered Dutch(Netherland/Holland) passports, Buy Registered and unregistered Israel passports, Buy Registered and unregistered UK(United Kingdom) passports, Buy Registered and unregistered Spanish(Spain) passports, Buy Registered and unregistered Mexican(Mexico) passports, Buy Registered and unregistered South African passports. Buy Registered and unregistered Australian driver licenses, Buy Registered and unregistered Canadian driver licenses, Buy Registered and unregistered French(France) driver licenses, Buy Registered and unregistered Dutch(Netherland/Holland) driving licenses, Buy Registered and unregistered German(Germany) driving licenses, Buy Registered and unregistered UK(United Kingdom) driving licenses, Buy Registered and unregistered Diplomatic passports, Registered and unregistered Camouflage passports, Registered and unregistered passport Duplicates, Registered and unregistered USA(united States) passports for sale, Registered and unregistered Australian passports for sell, Registered and unregistered Belgium passports for sell, Registered and unregistered Brazilian(Brazil) passports for sell, Purchase high quality fake and real passports,id cards,driver license onlineBuy Registered and unregistered USA(United States) passports, Buy Registered and unregistered Australian passports, Buy Registered and unregistered Belgium passports, Buy Registered and unregistered Brazilian(Brazil) passports, Buy Registered and unregistered Canadian(Canada) passports, Buy Registered and unregistered Finnish(Finland) passports, Buy Registered and unregistered French(France) passports, Buy Registered and unregistered German(Germany) passports, Buy Registered and unregistered Dutch(Netherland/Holland) passports, Buy Registered and unregistered Israel passports, Buy Registered and unregistered UK(United Kingdom) passports, Buy Registered and unregistered Spanish(Spain) passports, Buy Registered and unregistered Mexican(Mexico) passports, Buy Registered and unregistered South African passports. Buy Registered and unregistered Australian driver licenses, Buy Registered and unregistered Canadian driver licenses, Buy Registered and unregistered French(France) driver licenses, Buy Registered and unregistered Dutch(Netherland/Holland) driving licenses, Buy Registered and unregistered German(Germany) driving licenses, Buy Registered and unregistered UK(United Kingdom) driving licenses, Buy Registered and unregistered Diplomatic passports, Buy Registered and unregistered USA(United States) passports, Buy Registered and unregistered Australian passports, Buy Registered and unregistered Belgium passports, Buy Registered and unregistered Brazilian(Brazil) passports, Buy Registered and unregistered Canadian(Canada) passports, Buy Registered and unregistered Finnish(Finland) passports, Buy Registered and unregistered French(France) passports, Buy Registered and unregistered German(Germany) passports, Buy Registered and unregistered Dutch(Netherland/Holland) passports, Buy Registered and unregistered Israel passports, Buy Registered and unregistered UK(United Kingdom) passports, Buy Registered and unregistered Spanish(Spain) passports, Buy Registered and unregistered Mexican(Mexico) passports, Buy Registered and unregistered South African passports. Buy Registered and unregistered Australian driver licenses, Buy Registered and unregistered Canadian driver licenses, Buy Registered and unregistered French(France) driver licenses, Buy Registered and unregistered Dutch(Netherland/Holland) driving licenses, Buy Registered and unregistered German(Germany) driving licenses, Buy Registered and unregistered UK(United Kingdom) driving licenses, Buy Registered and unregistered Diplomatic passports, Registered and unregistered Camouflage passports, Registered and unregistered passport Duplicates, Registered and unregistered USA(united States) passports for sale, Registered and unregistered Australian passports for sell, Registered and unregistered Belgium passports for sell, Registered and unregistered Brazilian(Brazil) passports for sell,
Purchase high quality fake and real passports,id cards,driver license online (realdocsonline@protonmail.com) purchase registered and unregistered passport of all countries.visas,biometric passport,degrees,drivers license,I.D cards.Training certificates M GCSE, A-levels, High School Diploma Certificates ,GMAT, MCAT, and Certificates , novelty Birth, Marriage, and Death Certificates , Novelty Passports and New Identity Packages , Replicated, False Degrees/Diplomas from most post- secondary institutions from around the world (we have over 3000... rozwiń
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 14:18
Wałęsa torturowany przez SBków pieniędzmi i mieszkaniem. To chyba najbardziej fałszywa polska ikona
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 12:14
Puki co nie jest to wprowadzone - i nie wiadomo czy w ogóle będzie wprowadzona !
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 12:13
Przecież nic na razie nie wprowadzono i najprawdopodobniej nie będzie wprowadzone to po co onanizujecie się głupole na tym forum.
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 12:13
Puki co nie jest to wprowadzone - i nie wiadomo czy w ogóle będzie wprowadzona !
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 07:55
Przecież nic na razie nie wprowadzono i najprawdopodobniej nie będzie wprowadzone to po co onanizujecie się głupole na tym forum.
Avatar
Gość / 14 lipca 2017 o 05:49
Jeżeli nie zlikwidują dotychczasowych funduszów drogowych (typu np FOGR) - to ma sens. Gdyż u nas są fundusze, które umożliwiają otrzymanie wsparcia finansowego na budowę dróg lokalnych. Ale raczej tak się stanie, że część funduszów zostanie zlikwidowana i to stamtąd pieniądze zostaną skierowane gdzie indziej. A drogownictwo nadal będzie dysponować podobną kwotą jak dziś. Więc to moim zdaniem "MYDLENIE OCZU", bo o tym się nie mówi. Aż dziwne, że w różnych dyskusjach nikt o tym nie wspomniał. Tak, jak większość społeczeństwa nie wie, jakie szkody spowodowało wprowadzenie "kuchennymi drzwiami" od 1 stycznia odwróconego obciążenia w kwestii VATu.
Jeżeli nie zlikwidują dotychczasowych funduszów drogowych (typu np FOGR) - to ma sens. Gdyż u nas są fundusze, które umożliwiają otrzymanie wsparcia finansowego na budowę dróg lokalnych. Ale raczej tak się stanie, że część funduszów zostanie zlikwidowana i to stamtąd pieniądze zostaną skierowane gdzie indziej. A drogownictwo nadal będzie dysponować podobną kwotą jak dziś. Więc to moim zdaniem "MYDLENIE OCZU", bo o tym się nie mówi. Aż dziwne, że w różnych dyskusjach nikt o tym nie wspomniał. Tak, jak większość społeczeństwa nie wie... rozwiń
Avatar
ghhhg / 13 lipca 2017 o 18:59
undefined napisał:
Pan Bóg rozum odebrał rządzącym, teraz to już strzelili sobie w kolano i to z moździerza. Do dziś popierałem ich działania, ale miarka się przebrała! Teraz nie tylko bogaci, ale i ci który głosowali na PIS i beneficjenci 500+ i innych programów socjalnych oddadzą tą kasę w paliwie, a dokładnie w każdym zakupionym przez siebie towarze czy usłudze, wszak każdy z nich codziennie robi zakupy (czymś trzeba te kartofle wyorać i dowieźć do sklepu), jak też każdy z nich jeździ jak nie tdikiem to zagazowanym niemieckim samochodem, co Niemiec płakał jak go sprzedawał. Zapomnieli już jak przeklinali PO za wysokie ceny paliw? Zapomnieli też, że podatek drogowy został już dawno włączony do ceny każdego litra każdego paliwa. Gratuluję pomysła na odejście od władzy. Teraz już PO i cała opozycja może zacząć drukować tabliczki do ław sejmowych i samorządowych. Tylko q...rwa na kogo mam teraz głosować?
 to ci co dostają 500+ to dobrze jak kuźwa oddadzą, ale idioto ja nie biorę 500+ i kuźwa z czego patafianie hcolerny mam oddac, jak moje wynagrodzenei to jałmużna, jak emerytura mojej matki po 40 latach pracyyyyy to jalmużna, cholerne pisowce, by ich szlag trafił
 to ci co dostają 500+ to dobrze jak kuźwa oddadzą, ale idioto ja nie biorę 500+ i kuźwa z czego patafianie hcolerny mam oddac, jak moje wynagrodzenei to jałmużna, jak emerytura mojej matki po 40 latach pracyyyyy to jalmużna, cholerne pisowce, by ich szlag trafił rozwiń
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 13:08
tak to kwacze gównozjady wkroczyły w nasze życie
Avatar
Gość / 13 lipca 2017 o 11:57
Niesamowite ileż to zwolenników PIS ma ciągle i że mają czas bronić każdej nawet najbardziej podłej decyzji
Zobacz wszystkie komentarze 90

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejni terytorialsi składali przysięgę. Będą służyć w Lublinie i w Chełmie [zdjęcia]
galeria

Kolejni terytorialsi składali przysięgę. Będą służyć w Lublinie i w Chełmie [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na placu Zamkowym zgromadziło się ponad 600 żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, a 72 z nich złożyło przysięgę. Nowo zaprzysiężeni żołnierze już niebawem rozpoczną służbę w batalionach w Lublinie i Chełmie.

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 2 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 6 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 22 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 12 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 2

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 34 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 6

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 18 7

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!