Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

17 lipca 2017 r.
18:38

PiS wycofuje się z podwyżki cen paliwa

230 60 A A

Nie będzie nowej opłaty paliwowej. PiS wycofuje projekt ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Będziemy szukać innych metod na zgromnadzenie środków potrzebnych na budowę. Na pewno nie będziemy sięgać do kieszeni obywatelki - mówi Jarosław Kaczyński, prezes partii.

Podwyżka miała wynieść 20 groszy na litrze paliwa. Razem z VAT oznaczałoby to wzrost o 25 groszy. Projekt zakładał dofinansowanie budowy oraz przebudowy dróg lokalnych i mostów na drogach wojewódzkich.

Zaproponowana stawka miała dać 4-5 mld zł rocznie.

Czytaj więcej o:

Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 14:41
JARO to stary cwaniak. Nakręcił ludzi podwyzkami paliwa, a po cichu zalatwil wazniejszy temat - SADOWNICTWO. Teraz grzecznie przytaknał, że słucha ludzi. Opozycja wyprowadzona w pole. MISTRZOSTWO!!!!
Avatar
Henio / 18 lipca 2017 o 14:03
Teraz koniecznie wycofać się z tzw. reformy sądownictwa.
Avatar
hahah / 18 lipca 2017 o 13:48
undefined napisał:
Szkoda. To był bardzo dobry pomysł, na naprawę lokalnych dróg. Sam jestem bezrobotnym kierowcą, ale na naprawę dróg, bym się zgodził nieco więcej zapłacić. Szkoda. Pomysł był bardzo dobry. Może, jak już skończycie z tą sądową ośmiornicą, to może warto wrócić do naprawy dróg powiatowych.
 Latają mi te drogi sześćdziesiątką.
Avatar
nie dumny / 18 lipca 2017 o 13:45
undefined napisał:
jestem baaardzo dumny z rzadu PIS!!! wreszcie nastapila sprawiedliwosc a zlodzieje z PO i PSL w koncu wynocha!!
 bądź se dumny i nie p....l 10 razy jedno i to samo.
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 13:31
Schetino wykonczy sie w tym upale :)
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 13:30
JARO to stary cwaniak. Nakręcił ludzi podwyzkami paliwa, a po cichu zalatwil wazniejszy temat - SADOWNICTWO. Teraz grzecznie przytaknał, że słucha ludzi. Opozycja wyprowadzona w pole. MISTRZOSTWO!!!!
Avatar
hghgh / 18 lipca 2017 o 11:56
brakuje im na 500+, to niech bałwany pisowskie z własnych majątków wypłacają
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 08:37
Super .Kaczyński pokazał swoim kto ich za twarz trzyma!
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 08:29
Super. Kaczyński po raz z kolei rozpracował opozycję jak przygłupów z gimnazjum.
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 07:18
Kolejna pisowska ściema podniosą ale w inny sposob
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 14:41
JARO to stary cwaniak. Nakręcił ludzi podwyzkami paliwa, a po cichu zalatwil wazniejszy temat - SADOWNICTWO. Teraz grzecznie przytaknał, że słucha ludzi. Opozycja wyprowadzona w pole. MISTRZOSTWO!!!!
Avatar
Henio / 18 lipca 2017 o 14:03
Teraz koniecznie wycofać się z tzw. reformy sądownictwa.
Avatar
hahah / 18 lipca 2017 o 13:48
undefined napisał:
Szkoda. To był bardzo dobry pomysł, na naprawę lokalnych dróg. Sam jestem bezrobotnym kierowcą, ale na naprawę dróg, bym się zgodził nieco więcej zapłacić. Szkoda. Pomysł był bardzo dobry. Może, jak już skończycie z tą sądową ośmiornicą, to może warto wrócić do naprawy dróg powiatowych.
 Latają mi te drogi sześćdziesiątką.
Avatar
nie dumny / 18 lipca 2017 o 13:45
undefined napisał:
jestem baaardzo dumny z rzadu PIS!!! wreszcie nastapila sprawiedliwosc a zlodzieje z PO i PSL w koncu wynocha!!
 bądź se dumny i nie p....l 10 razy jedno i to samo.
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 13:31
Schetino wykonczy sie w tym upale :)
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 13:30
JARO to stary cwaniak. Nakręcił ludzi podwyzkami paliwa, a po cichu zalatwil wazniejszy temat - SADOWNICTWO. Teraz grzecznie przytaknał, że słucha ludzi. Opozycja wyprowadzona w pole. MISTRZOSTWO!!!!
Avatar
hghgh / 18 lipca 2017 o 11:56
brakuje im na 500+, to niech bałwany pisowskie z własnych majątków wypłacają
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 08:37
Super .Kaczyński pokazał swoim kto ich za twarz trzyma!
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 08:29
Super. Kaczyński po raz z kolei rozpracował opozycję jak przygłupów z gimnazjum.
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 07:18
Kolejna pisowska ściema podniosą ale w inny sposob
Zobacz wszystkie komentarze 60

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 8 18

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 7 6

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 5

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 9 4

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 13 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 10

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 10

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 27 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 6 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!