Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

25 stycznia 2016 r.
8:17

Prezydent Andrzej Duda głośno dopingował skoczków

Autor: Zdjęcie autora TVN24/x-news
0 28 A A

Prezydent Andrzej Duda pojawił się na trybunach podczas konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pierwszy kibic RP głośno dopingował polskich zawodników. Z biało-czerwonych najlepiej spisał się Kamil Stoch, który zajął ósme miejsce.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 stycznia 2016 o 17:27
Co za pozytywny widok :)
Avatar
crx / 25 stycznia 2016 o 13:49

10/10 - No to robimy miazgę z kodziarzy, platformersów i gumofilców - chronologicznie od ustaleń z Magdalenki: TW Wolski (mega zdrajca konfident), TW BOLEK (mega kapuś, konfident, zasadnicze), TW ALEK (mega kapuś, konfident, średnie), Lech Kaczynski (patriota wyższe profesor), BRONEK - WSI (wspólpraca z wsi, wyższe), Andrzej DUDA (doktor nauk prawnych, wyższe, patriota) - Jakieś uwagi?

Ciekawe ilu pośród tych "patriotów" było lub jest ludzi mądrych...?;-((( Bo ty wierzysz ,że w dżungli będą żyły tylko antylopy i nie będzie w niej lwów. Naiwność to nie choroba,ale wstyd !

Ciekawe ilu pośród tych "patriotów" było lub jest ludzi mądrych...?;-((( Bo ty wierzysz ,że w dżungli będą żyły tylko antylopy i nie będzie w niej lwów. Naiwność to nie choroba,ale wstyd !

rozwiń
Avatar
Lolek / 25 stycznia 2016 o 13:46

...a nie można po prostu powstrzymać się od negatywnych komentarzy? Mimo wszystko ten osobnik jest reprezentantem około 5 mln. Polaków.

Zapomniałeś o tych, którzy nie brali udziału w wyborach prezydenckich bo jest im obojętne kto ich reprezentuje, więc nie manipuluj liczbami.

Avatar
henio / 25 stycznia 2016 o 13:32

Pierwszy porządny prezydent Polski (pomijając Lecha Kaczyńskiego).

dno i dwa metry mułu ! Najgorszy w historii dawnej i dzisiejszej ! Tak nisko nikt nie upadł no chyba, że poniatowski czy radziwił

Avatar
programista - informatyk.. / 25 stycznia 2016 o 12:21

...jest godz. 12.20 i porządni ludzie jedzą lunch, aby mieć silę pracować na pretensjonalny elektorat niedowartościowanych zgniłków, a Wy Szanowna Redakcjo obdarzacie nas takimi zdjęciami ... Takie działania wymierzone są w wydajność pracy ...

Avatar
Gość / 25 stycznia 2016 o 12:13
10/10 - No to robimy miazgę z kodziarzy, platformersów i gumofilców - chronologicznie od ustaleń z Magdalenki: TW Wolski (mega zdrajca konfident), TW BOLEK (mega kapuś, konfident, zasadnicze), TW ALEK (mega kapuś, konfident, średnie), Lech Kaczynski (patriota wyższe profesor), BRONEK - WSI (wspólpraca z wsi, wyższe), Andrzej DUDA (doktor nauk prawnych, wyższe, patriota) - Jakieś uwagi?
Avatar
bez emocji ... / 25 stycznia 2016 o 12:10

...a nie można po prostu powstrzymać się od negatywnych komentarzy? Mimo wszystko ten osobnik jest reprezentantem około 5 mln. Polaków.

Avatar
crx / 25 stycznia 2016 o 09:58

obecność tego człowieka bez sumienia i honoru to ponury widok

Właśnie to  już kolejny prezydent ,który pokazuje do czego najlepiej się nadaje !!! Boże, dlaczego tak pokarałeś ten naród takimi prezydentami. Ostatnimi z wielkich to byli śp.Jaruzelski i śp.Kaczyński, ale tacy już się nie trafią!!! Limit wyczerpany...;-((( Rozumiem prostą gawiedź ,bo ona lubi zachwycać się cudzymi sukcesami , ale żeby prezydent uczestniczył w takim widowisku...?;-(((

Właśnie to  już kolejny prezydent ,który pokazuje do czego najlepiej się nadaje !!! Boże, dlaczego tak pokarałeś ten naród takimi prezydentami. Ostatnimi z wielkich to byli śp.Jaruzelski i śp.Kaczyński, ale tacy już się nie trafią!!! Limit wyczerpany...;-((( Rozumiem prostą gawiedź ,bo ona lubi zachwycać się cudzymi sukcesami , ale żeby prezydent uczestniczył w takim widowisku...?;-(((

rozwiń
Avatar
Gość / 25 stycznia 2016 o 09:48
Proszę nie przy śniadaniu !!
Avatar
Gość / 25 stycznia 2016 o 09:29
No to robimy miazgę z kodziarzy, platformersów i gumofilców - chronologicznie od ustaleń z Magdalenki: TW Wolski (mega zdrajca konfident), TW BOLEK (mega kapuś, konfident, zasadnicze), TW ALEK (mega kapuś, konfident, średnie), Lech Kaczynski (patriota wyższe profesor), BRONEK - WSI (wspólpraca z wsi, wyższe), Andrzej DUDA (doktor nauk prawnych, wyższe, patriota) - Jakieś uwagi?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2016 o 17:27
Co za pozytywny widok :)
Avatar
crx / 25 stycznia 2016 o 13:49

10/10 - No to robimy miazgę z kodziarzy, platformersów i gumofilców - chronologicznie od ustaleń z Magdalenki: TW Wolski (mega zdrajca konfident), TW BOLEK (mega kapuś, konfident, zasadnicze), TW ALEK (mega kapuś, konfident, średnie), Lech Kaczynski (patriota wyższe profesor), BRONEK - WSI (wspólpraca z wsi, wyższe), Andrzej DUDA (doktor nauk prawnych, wyższe, patriota) - Jakieś uwagi?

Ciekawe ilu pośród tych "patriotów" było lub jest ludzi mądrych...?;-((( Bo ty wierzysz ,że w dżungli będą żyły tylko antylopy i nie będzie w niej lwów. Naiwność to nie choroba,ale wstyd !

Ciekawe ilu pośród tych "patriotów" było lub jest ludzi mądrych...?;-((( Bo ty wierzysz ,że w dżungli będą żyły tylko antylopy i nie będzie w niej lwów. Naiwność to nie choroba,ale wstyd !

rozwiń
Avatar
Lolek / 25 stycznia 2016 o 13:46

...a nie można po prostu powstrzymać się od negatywnych komentarzy? Mimo wszystko ten osobnik jest reprezentantem około 5 mln. Polaków.

Zapomniałeś o tych, którzy nie brali udziału w wyborach prezydenckich bo jest im obojętne kto ich reprezentuje, więc nie manipuluj liczbami.

Avatar
henio / 25 stycznia 2016 o 13:32

Pierwszy porządny prezydent Polski (pomijając Lecha Kaczyńskiego).

dno i dwa metry mułu ! Najgorszy w historii dawnej i dzisiejszej ! Tak nisko nikt nie upadł no chyba, że poniatowski czy radziwił

Avatar
programista - informatyk.. / 25 stycznia 2016 o 12:21

...jest godz. 12.20 i porządni ludzie jedzą lunch, aby mieć silę pracować na pretensjonalny elektorat niedowartościowanych zgniłków, a Wy Szanowna Redakcjo obdarzacie nas takimi zdjęciami ... Takie działania wymierzone są w wydajność pracy ...

Avatar
Gość / 25 stycznia 2016 o 12:13
10/10 - No to robimy miazgę z kodziarzy, platformersów i gumofilców - chronologicznie od ustaleń z Magdalenki: TW Wolski (mega zdrajca konfident), TW BOLEK (mega kapuś, konfident, zasadnicze), TW ALEK (mega kapuś, konfident, średnie), Lech Kaczynski (patriota wyższe profesor), BRONEK - WSI (wspólpraca z wsi, wyższe), Andrzej DUDA (doktor nauk prawnych, wyższe, patriota) - Jakieś uwagi?
Avatar
bez emocji ... / 25 stycznia 2016 o 12:10

...a nie można po prostu powstrzymać się od negatywnych komentarzy? Mimo wszystko ten osobnik jest reprezentantem około 5 mln. Polaków.

Avatar
crx / 25 stycznia 2016 o 09:58

obecność tego człowieka bez sumienia i honoru to ponury widok

Właśnie to  już kolejny prezydent ,który pokazuje do czego najlepiej się nadaje !!! Boże, dlaczego tak pokarałeś ten naród takimi prezydentami. Ostatnimi z wielkich to byli śp.Jaruzelski i śp.Kaczyński, ale tacy już się nie trafią!!! Limit wyczerpany...;-((( Rozumiem prostą gawiedź ,bo ona lubi zachwycać się cudzymi sukcesami , ale żeby prezydent uczestniczył w takim widowisku...?;-(((

Właśnie to  już kolejny prezydent ,który pokazuje do czego najlepiej się nadaje !!! Boże, dlaczego tak pokarałeś ten naród takimi prezydentami. Ostatnimi z wielkich to byli śp.Jaruzelski i śp.Kaczyński, ale tacy już się nie trafią!!! Limit wyczerpany...;-((( Rozumiem prostą gawiedź ,bo ona lubi zachwycać się cudzymi sukcesami , ale żeby prezydent uczestniczył w takim widowisku...?;-(((

rozwiń
Avatar
Gość / 25 stycznia 2016 o 09:48
Proszę nie przy śniadaniu !!
Avatar
Gość / 25 stycznia 2016 o 09:29
No to robimy miazgę z kodziarzy, platformersów i gumofilców - chronologicznie od ustaleń z Magdalenki: TW Wolski (mega zdrajca konfident), TW BOLEK (mega kapuś, konfident, zasadnicze), TW ALEK (mega kapuś, konfident, średnie), Lech Kaczynski (patriota wyższe profesor), BRONEK - WSI (wspólpraca z wsi, wyższe), Andrzej DUDA (doktor nauk prawnych, wyższe, patriota) - Jakieś uwagi?
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 1 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 0

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 2

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 17 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 27 60

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 10 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 13

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!