Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

20 kwietnia 2016 r.
18:44

Rzepliński: Sędzia powinien mieć zagwarantowaną swobodę

Autor: Zdjęcie autora x-news
0 18 A A

- Trybunał pełni ważne i znane powszechnie funkcje, przede wszystkim strażnika hierarchicznej zgodności norm prawnych i spójności systemu prawa polskiego oraz gwaranta wolności praw człowieka i obywatela - powiedział prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepliński podczas zgromadzenia sędziów TK. - Sędzia powinien mieć zagwarantowaną swobodę podejmowania decyzji, niezależnie od etapu postępowania, na którym jest ona podejmowana - dodał Rzepliński.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Polonus / 27 kwietnia 2016 o 10:48

Polskie sądy to wstyd dla całej Europy i to jest takich sędziów jak ty Rzepliński winą. Mieliście się oczyścić sami i co? Tylko ugruntowaliscie swoje bolszewickie maniery i tak prawo zmanipulowali ze jesteście po za prawem jako swiete krowy. Dobrze o was prezydent niemiec Gauck powiedział, zostaliście strażnikami interesów komuny w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=iQKB2NIgRMg

Popatrzcie i pomyślcie sami! Sędziowie w Polse a wogóle cała ich "somalia" jest do wymiany!

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 16:52
Nieprawdą jest, że w RP są przestrzegane prawa człowieka. Kluczowe przepisy prawne nie istnieją. Mozna powiedzieć, że prawnicy są potwornymi zdrajcami mojej Ojczyzny - Polski. Gdybym obją absolutą władzę w RP, to mieliby przejebane. W jakim sensie? W takim sensie, że ustałiłbym kto odpowiada za polskie patenty i w ogóle za zdradę RP byłaby czapa.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 09:16
Ta swoboda sędziów doprowadziła wielu niewinnych Polaków na wieloletnie więzienia,a także na śmierć.Nie daj Boże dać władzę prawnikom.Poszli byśmy nadzy i goli!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 08:20

Swobodę brania łapówek? Wypieraj!

Wiesz, nas starndardy jakie panują w pisiowskiej partii nie interesują, tu jest omawiany przypadek początku końca niezależnego panstwa a nie kacze patologie.

Avatar
bezpartyjny / 21 kwietnia 2016 o 08:19

Sekretarz komunistycznej partii jakim był Rzeplinski pokazuje swoje poglady

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 07:24
Panie Rzepliński, ja Panu OFE nie zapomnę....jest Pan politykierem PO to farsa nie Trybunał . Koryto ucieka ..brawo PIS
Avatar
Rysiek / 21 kwietnia 2016 o 02:46

sędziowie TK wybrani przez pis zachorowali na dzisiejsze uroczystości są na zwolnieniu lekarskim - jacy oni malutcy jak prezesik

Coś dziwna ta nagła "choroba". Myślę, że zwolnienie to powinno zostać  skontrolowane przez odpowiednie służby, tak jak w przypadku każdego szarego obywatela...

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 22:33
Panie Rzepliński, ja Panu OFE nie zapomnę.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 21:48
Swobodę brania łapówek? Wypieraj!
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 21:15

A kiedyś miał tylko sekretarzowanie w PZPR na UW i zwalczanie wrogich ustrojowo demonów. O, czyli nic się nie zmieniło!

Avatar
Polonus / 27 kwietnia 2016 o 10:48

Polskie sądy to wstyd dla całej Europy i to jest takich sędziów jak ty Rzepliński winą. Mieliście się oczyścić sami i co? Tylko ugruntowaliscie swoje bolszewickie maniery i tak prawo zmanipulowali ze jesteście po za prawem jako swiete krowy. Dobrze o was prezydent niemiec Gauck powiedział, zostaliście strażnikami interesów komuny w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=iQKB2NIgRMg

Popatrzcie i pomyślcie sami! Sędziowie w Polse a wogóle cała ich "somalia" jest do wymiany!

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 16:52
Nieprawdą jest, że w RP są przestrzegane prawa człowieka. Kluczowe przepisy prawne nie istnieją. Mozna powiedzieć, że prawnicy są potwornymi zdrajcami mojej Ojczyzny - Polski. Gdybym obją absolutą władzę w RP, to mieliby przejebane. W jakim sensie? W takim sensie, że ustałiłbym kto odpowiada za polskie patenty i w ogóle za zdradę RP byłaby czapa.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 09:16
Ta swoboda sędziów doprowadziła wielu niewinnych Polaków na wieloletnie więzienia,a także na śmierć.Nie daj Boże dać władzę prawnikom.Poszli byśmy nadzy i goli!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 08:20

Swobodę brania łapówek? Wypieraj!

Wiesz, nas starndardy jakie panują w pisiowskiej partii nie interesują, tu jest omawiany przypadek początku końca niezależnego panstwa a nie kacze patologie.

Avatar
bezpartyjny / 21 kwietnia 2016 o 08:19

Sekretarz komunistycznej partii jakim był Rzeplinski pokazuje swoje poglady

Avatar
Gość / 21 kwietnia 2016 o 07:24
Panie Rzepliński, ja Panu OFE nie zapomnę....jest Pan politykierem PO to farsa nie Trybunał . Koryto ucieka ..brawo PIS
Avatar
Rysiek / 21 kwietnia 2016 o 02:46

sędziowie TK wybrani przez pis zachorowali na dzisiejsze uroczystości są na zwolnieniu lekarskim - jacy oni malutcy jak prezesik

Coś dziwna ta nagła "choroba". Myślę, że zwolnienie to powinno zostać  skontrolowane przez odpowiednie służby, tak jak w przypadku każdego szarego obywatela...

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 22:33
Panie Rzepliński, ja Panu OFE nie zapomnę.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 21:48
Swobodę brania łapówek? Wypieraj!
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 21:15

A kiedyś miał tylko sekretarzowanie w PZPR na UW i zwalczanie wrogich ustrojowo demonów. O, czyli nic się nie zmieniło!

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 1 8

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 52 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 7 2

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 4 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.