Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

17 grudnia 2015 r.
7:45

Samochód Andrzeja Dudy z blokadą na kole. "Prawo obowiązuje wszystkich"

Autor: Zdjęcie autora TVN24/x-news
0 13 A A

Od kilku dni na ul. Turystycznej w Krakowie stoi nieprawidłowo zaparkowany volkswagen golf.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Straż miejska założyła blokadę na koła, a dla kierowcy zostawiła wezwanie do skontaktowania się z oddziałem straży. Nie jest to jednak "zwykłe" auto. Jak informowały lokalne media, i jak potwierdził na Twitterze prezydencki minister Marek Magierowski, volkswagen należy do prezydenta Andrzeja Dudy.

Okoliczni mieszkańcy zgodnie przyznają, że nie ma znaczenia, czyje jest to auto. - Skoro samochód jest nieprawidłowo zaparkowany, to każdego to powinno obowiązywać - mówi krakowianin.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Borowiec / 18 grudnia 2015 o 17:24

Czy za to można Prezydentowi wymierzyć karę śmierci ? Głupota mdiów nie zna granic.

Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 11:31
Tragizm sytuacji polega na tym, że właściciel lub użytkownik tego pojazdu nie jest osobistym znajomym Janka Burego, bo wtedy byłby zakaz zakładania blokad, nakaz blokowania mediów i inne takie.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 10:31
Zajmijcie się Komorowskim bo przez aferę marszałkową chyba będzie miał poważne kłopoty, no i te meble i sprzęty wyniesione, ech...
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 10:29
Straszne co za wielkie wykroczenie ciekawe czy dać 25 lat czy czapę. Po prostu ręce opadają - co za bzdety...
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 10:26
O jakiej porazce mowimy??? Prezydent dopiero zaczal swoja prace, Cie.iasie! Ten prezydent jest super!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 10:09
Ciekawe, czy strażnicy, którzy założyli blokadę już zostali zwolnieni czy dopiero sprawa jest w trakcie...
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 09:47
Dajcie już spokój z tym samochodem, Kinga już dawno zapłaciła mandat i go przestawiła.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 09:08
To nic że Komorowski przegrał w sądzie z Sumlińskim, ważne że Dudy auto ma blokadę... dziennikarstwo służebne.
Avatar
PO / 17 grudnia 2015 o 08:55

Witam. Taka blokada to najlepszy autoalarm na złodziei. Pozdrawiam Prezydenta.

dude pozdrawiasz? Oszalałeś?

Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 08:55
Bardzo dobrze. Ukarać mandatem wielkości trzech pensji i trzech łapówek. Ten prezydent to porażka. Nie chodzi tu o parkowanie tylko w ogóle.
Avatar
Borowiec / 18 grudnia 2015 o 17:24

Czy za to można Prezydentowi wymierzyć karę śmierci ? Głupota mdiów nie zna granic.

Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 11:31
Tragizm sytuacji polega na tym, że właściciel lub użytkownik tego pojazdu nie jest osobistym znajomym Janka Burego, bo wtedy byłby zakaz zakładania blokad, nakaz blokowania mediów i inne takie.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 10:31
Zajmijcie się Komorowskim bo przez aferę marszałkową chyba będzie miał poważne kłopoty, no i te meble i sprzęty wyniesione, ech...
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 10:29
Straszne co za wielkie wykroczenie ciekawe czy dać 25 lat czy czapę. Po prostu ręce opadają - co za bzdety...
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 10:26
O jakiej porazce mowimy??? Prezydent dopiero zaczal swoja prace, Cie.iasie! Ten prezydent jest super!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 10:09
Ciekawe, czy strażnicy, którzy założyli blokadę już zostali zwolnieni czy dopiero sprawa jest w trakcie...
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 09:47
Dajcie już spokój z tym samochodem, Kinga już dawno zapłaciła mandat i go przestawiła.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 09:08
To nic że Komorowski przegrał w sądzie z Sumlińskim, ważne że Dudy auto ma blokadę... dziennikarstwo służebne.
Avatar
PO / 17 grudnia 2015 o 08:55

Witam. Taka blokada to najlepszy autoalarm na złodziei. Pozdrawiam Prezydenta.

dude pozdrawiasz? Oszalałeś?

Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 o 08:55
Bardzo dobrze. Ukarać mandatem wielkości trzech pensji i trzech łapówek. Ten prezydent to porażka. Nie chodzi tu o parkowanie tylko w ogóle.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018!
Zdjęcia
galeria

Kulturysta z Lublina mistrzem Polski 2018! 4 0

Marcin Piechota z Lublina zdobył tytuł mistrza Polski 2018 na zawodach, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach.

Bieg Nieustraszonych w Lublinie. 129 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Bieg Nieustraszonych w Lublinie. 129 osób na mecie [zdjęcia] 0 0

132 osoby rywalizowały w II Lubelskim Biegu Nieustraszonych nad Zalewem Zemborzyckim.

Oferty dla kucharzy czy kierowców. Wkrótce targi pracy w Dęblinie

Oferty dla kucharzy czy kierowców. Wkrótce targi pracy w Dęblinie 0 0

Kucharze, kelnerzy czy kierowcy – m. in. przedstawiciele tych zawodów będą mogli znaleźć pracę we wtorek, 24 kwietnia. W Dęblinie odbędą się Powiatowe Targi Pracy i Edukacji.

Najpierw niespodziewana wizyta w kościele, potem spotkanie z mieszkańcami. Co obiecywał premier Morawiecki?
galeria
film

Najpierw niespodziewana wizyta w kościele, potem spotkanie z mieszkańcami. Co obiecywał premier Morawiecki? 2 6

O pięciu nowych pomysłach na rozwój kraju mówił w niedzielę mieszkańcom Łukowa premier Mateusz Morawiecki. Na godzinę przed spotkaniem szef rządu pojawił się niespodziewanie na mszy w jednym z łukowskich kościołów.

Niektórzy mówią, że to miejsce stało się ich drugim domem. Powstaje coraz więcej placówek

Niektórzy mówią, że to miejsce stało się ich drugim domem. Powstaje coraz więcej placówek 2 0

Starsze, samotne osoby mówią o nim „mój drugi dom”. Jesień życia w dziennych domach opieki jest łatwiejsza. Kilka takich placówek już działa w regionie za sprawą rządowego programu Senior+. Kilka nowych rozpocznie działalność w tym roku.

Wyliczyli, że przed końcem roku zabraknie pieniędzy na wypłaty dla nauczycieli

Wyliczyli, że przed końcem roku zabraknie pieniędzy na wypłaty dla nauczycieli 0 6

Samorządowcy z powiatu włodawskiego wyliczyli, że przed końcem roku zabraknie pieniędzy na wypłaty wynagrodzeń dla nauczycieli. Poinformowali już o tym ministra edukacji narodowej.

Szkoła w centrum Lublina

Szkoła w centrum Lublina 0

26 kwietnia Szkoły „Lider” zapraszają absolwentów gimnazjów na Dni Otwarte. Szkoły Lider to nie tylko liceum ogólnokształcące , w którym oprócz przedmiotów ogólnokształcących możesz nauczyć się kosmetyki i grafiki komputerowej, ale również technikum, które kształci gastronomów, hotelarzy, fryzjerów, informatyków-klasy e-sportowe, a od września również kelnerów i techników obsługi turystycznej. Szkoły dla dorosłych to: Policealne Studium Zawodowe, Liceum Ogólnokształcące i Medyczna Szkoła Policealna.

"Tracicie twarz każdego dnia". Trwa protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie
film

"Tracicie twarz każdego dnia". Trwa protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie 0 4

Trwa protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie. W niedzielę wieczorem spotkała się z nimi minister pracy, rodziny i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach 0 0

Chcąc zarabiać na nieruchomościach, należy najpierw zapoznać się z rynkiem, żeby zrozumieć mechanizmy, jakie nim kierują. Dobra orientacja pozwoli dostrzec wyjątkową okazję do opłacalnej inwestycji. Należy określić własne możliwości finansowe i strategię. Dochód z takich inwestycji może być pasywny lub jednorazowy.

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach?

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach? 8 26

Swojego kandydata na prezydenta Lublina ma wskazać w tym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość. Do jesiennych wyborów samorządowych szykują się także inne ugrupowania, nie tylko w Lublinie. Jakie nazwiska wchodzą w grę?

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa 4 1

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Po wygranej przed tygodniem z LZS Dobryń, w niedzielę zespół z Jeleńca odniósł drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem drużyna trenera Mariusza Ciołka pokonała LKS AGROTEX Milanów 3:2

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni 0 0

W poważnym stanie trafili do szpitala kierowca i pasażer motocykla, który w Wólce Kraśniczyńskiej zderzył się z kią.

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia] 25 1

161 odznaczeń trafiło w sobotę do honorowych dawców krwi z województwa lubelskiego.

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera 1 3

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Wygrana zespołu z Białopola 6:0 ze Spółdzielcą Siedliszcze. Orzeł Srebrzyszcze lepszy od Frassatiego Fajsławice

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP
24 kwietnia 2018, 17:00

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 10 MBP (ul. Kleeberga 12a) zaprasza na spotkanie autorskie z dr hab. Urszulą Niewiadomską-Flis. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!