piątek, 19 stycznia 2018 r.

Kraj Świat

Strzelanina i pościg w Nadarzynie. Nie żyje kierowca, ranni policjanci

Dodano: 5 listopada 2017, 14:28

Warszawa. Policja chciała zatrzymać mężczyznę poruszającego się kradzionym autem, ale ten zaczął uciekać. Po drodze taranował radiowozy, więc policjanci zaczęli strzelać. Mężczyzna wjechał w ślepą uliczkę i uderzył w drzewo. Nocny pościg miał tragiczny finał - ścigany zmarł w szpitalu, ranni są czterej funkcjonariusze. 

Zaczęło się od zgłoszenia dotyczącego kradzieży dostawczego volkswagena, do której doszło w Żyrardowie. Opis i numery rejestracyjne samochodu trafiły do policjantów patrolujących pobliski teren. Auto zauważyli funkcjonariusze z Grodziska.

Do ścigających policjantów dołączyli kolejni, którzy uniemożliwić ucieczkę. Mężczyzna staranował policyjny radiowóz i uciekał dalej drogami powiatów grodziskiego, pruszkowskiego i piaseczyńskiego. W Nadarzynie wjechał w ślepą ulicę i uderzył w drzewo.

Na miejscu pojawiła się karetka, która zabrała mężczyznę do szpitala, gdzie zmarł.

Czytaj więcej o: policja Nadarzyn
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (5 listopada 2017 o 19:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Błąd! Nie powinno być rannych policjantów! Nie powinno być uszkodzonych radiowozów. I ranni i auta generują wydatki, a to nie powinno mieć miejsca. Policja powinna dostać uprawnienia do bezwzględnego egzekwowania prawa. Tylko wtedy obywatele będą się czuli bezpiecznie.
Rozwiń
Gość
Gość (5 listopada 2017 o 15:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Chwała wszystkim policjantom, którzy mają odwagę aby strzelać do piratów drogowych, bandytów, oraz terrorystów. Od kiedy Sąd w Irlandii uznał pojazd za narzędzie zbrodni, każde przekroczenie prędkości powinno być karalne. A od kiedy znamy skalę szkód wywołanych zeszłorocznym atakiem terrorystycznym w Berlinie, musimy mieć świadomość, jakie niebezpieczeństwa niosą defektywni kierowcy. Niech policja nie obawia się strzelać, ani do kierowców aut, ani tirów, ani motocykli. Lepiej zniwelować niebezpieczeństwo, zanim potrąci kogoś, albo zniszczy mienie, czy drzewo. Brawa! To powinna być nauczka też dla policjantów z innych regionów, żeby wzięli się do pracy i byli bardziej efektywni. Miasta nasze sa podłączone do CCTV, i obserwatorzy zagraniczni widzą, w jakich miastach rozpleniło się piractwo uliczne, w jakich prewencja nie daje sobie rady lub olała sprawę i sznurem piesi zaczynają łamać prawo, wtargać na przejścia na czerwonym świetle, przestępstwo rodzi przestępstwo, rozprzestrzenione łamanie prawa o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, jest tak samo groźne jak rozprzestrzenienie dilerów narkotyków. Kulka w oponę, wytraci szybkość, może nabierze oleju do mózgu. Ucieczka ruchliwymi ulicami stwarza więcej niebezpieczeństwa niż ryzyka związane z próbami przestrzelenia opon. Brawa. Zazwyczaj jestem negatywnie nastawiony do aparatu wykonawczego włądzy, ale tu nastąpiła sprawna akcja, i szybko przywrócono bezpieczeństwo.
Rozwiń
Gość
Gość (5 listopada 2017 o 15:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dobre wiadomomści. Złodzieja mniej !
Rozwiń
Gość
Gość (5 listopada 2017 o 14:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Brawo! Ci funkcjonariusze którzy strzelali powinni w nagrodę dostać złote ak47 i wolną rękę na odstrzał takich śmieci!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!