Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

29 listopada 2017 r.
16:34

Taki widok to rzadkość. Zdjęcie z autobusu hitem internetu. "Wspaniałe!"

434 10 A A

Taki widok nie zdarza się często. W internecie popularność zyskuje tweet ze zdjęciem na którym widać ojca czytającego w autobusie książkę synowi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zdjęcie zostało zrobione w autobusie komunikacji miejskiej we Wrocławiu. Ojciec czyta dziecku "Dzieci z Bullerbyn". Wpis ma już 2,8 tys. polubień i 438 udostępnień. Internauci chętnie komentują. - Też bym wolała posłuchać czytającego rodzica, a nie informacje o weekendowych zakupach i o tym, jakie ona miała buty... To łagodna wersja tego, co słyszę regularnie - pisze Anka Kurska.

- Wspaniały Tata! Aż miło się zrobiło na sercu - pisze Malwa.

- Mam nadzieję, że znajdę siły i czas by być takim ojcem! Wielki szacunek! - komentuje AdamG

Zareagował też sam autor zdjęcia. - Mój autobus z rana też zazwyczaj jest zbiorową budką telefoniczną, więc miło było dziś posłuchać ulubionej książki z dzieciństwa - napisał Jarzab.

Dziennikarze Gazeta.pl dotarli do mężczyzny, który czytał książkę synowi. - Czytam dziecku regularnie we wszelkich środkach komunikacji publicznej, jeżeli warunki na to pozwalają" - pisze pan Jarosław.

- A jeżeli nawet zdarzyło mi się zapomnieć i czytać głośniej, to o tym nie wiem, bo nikt nie protestował. Dwa razy zwracano mi uwagę - jaki to miły widok" - dodaje.

Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 listopada 2017 o 14:06
Lektury gnój nie przeczytał i stary mu na szybko w autobusie żeby nie było gały. I tyle w temacie..
Avatar
Gucio / 29 listopada 2017 o 21:39
ktoś może nie chce tego słuchać , facet przegina...
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 19:56
A to dziecko samo nie umie czytać? I dlatego tak fajnie ze mu Tatuś czyta?
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 17:50
A kobieta siedzi i patrzy w okno , udaje że ni widzi jak biedny ojciec czyta na stojąco. Ruszyła by swój szlachecki tyłek i ustąpiła miejsca. Pewnie to jedna z tych co idą i drą japę o równouprawnienia jak ma okazje udowodnić że równouprawnienie działa w obie strony to lepiej trzymać cztery litery na siedzeniu niż pomóc mężczyźnie.
Avatar
nm / 29 listopada 2017 o 17:28
undefined napisał:
będziecie czytać biografię kaczyńskich. już niebawem. obowiązkowo.
 Kryminalna biografia Twuska będzie o wiele ciekawsza...
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 17:26
2800 polubień to hit internetu. Kto to pisze?
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 17:21
będziecie czytać biografię kaczyńskich. już niebawem. obowiązkowo.
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 17:07
Jakby czytał po niemiecku, to słuchacze bardziej żywiołowo, by zareagowali. #ichleseinwarschau
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 16:57
A to w "stolycy" czy we Wrocławiu ? Hasztag bez powodu czy jadnak wasza pomyłka ?
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 16:52
No gdzie to zdjecie kołki dzizas
Avatar
Gość / 30 listopada 2017 o 14:06
Lektury gnój nie przeczytał i stary mu na szybko w autobusie żeby nie było gały. I tyle w temacie..
Avatar
Gucio / 29 listopada 2017 o 21:39
ktoś może nie chce tego słuchać , facet przegina...
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 19:56
A to dziecko samo nie umie czytać? I dlatego tak fajnie ze mu Tatuś czyta?
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 17:50
A kobieta siedzi i patrzy w okno , udaje że ni widzi jak biedny ojciec czyta na stojąco. Ruszyła by swój szlachecki tyłek i ustąpiła miejsca. Pewnie to jedna z tych co idą i drą japę o równouprawnienia jak ma okazje udowodnić że równouprawnienie działa w obie strony to lepiej trzymać cztery litery na siedzeniu niż pomóc mężczyźnie.
Avatar
nm / 29 listopada 2017 o 17:28
undefined napisał:
będziecie czytać biografię kaczyńskich. już niebawem. obowiązkowo.
 Kryminalna biografia Twuska będzie o wiele ciekawsza...
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 17:26
2800 polubień to hit internetu. Kto to pisze?
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 17:21
będziecie czytać biografię kaczyńskich. już niebawem. obowiązkowo.
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 17:07
Jakby czytał po niemiecku, to słuchacze bardziej żywiołowo, by zareagowali. #ichleseinwarschau
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 16:57
A to w "stolycy" czy we Wrocławiu ? Hasztag bez powodu czy jadnak wasza pomyłka ?
Avatar
Gość / 29 listopada 2017 o 16:52
No gdzie to zdjecie kołki dzizas
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 24

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 14

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 12

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!