Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

26 grudnia 2016 r.
8:55

Trwa protest opozycji w Sejmie

Autor: Zdjęcie autora x-news
0 35 A A

Warszawa. Posłowie Platformy Obywatelskiej są na sali obrad Sejmu i zostają w Sejmie – zadeklarował w niedzielę (25.12) wieczorem Grzegorz Schetyna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przewodniczący tej partii odniósł się też do stanowiska prezydenta, który skrytykował protest. - Brakuje z jego strony pokazania, że jest się ponad partyjnym sporem - uważa Schetyna.

- W takich sytuacjach jak jest kryzys, jak są trudne emocje, to oczekiwalibyśmy od prezydenta, żeby był arbitrem, żeby był głową państwa, żeby brał na siebie trudną polityczną odpowiedzialność spojrzenia i uznania praw mniejszości, którzy są w opozycji w Parlamencie – mówił przewodniczący PO.

Czytaj więcej o:

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 20:32
Dziękuję, że podjęliście takie działania, aby pokazać, że WARTO BYĆ PRZYZWOITYM. Dość grabieży państwa przez psychopatów, którzy fundują nam tylko konflikty i niepewność jutra. Przecież Młode Pokolenie na to wszystko patrzy i mam nadzieję, że dokona rozsądnej oceny... Wszystkim życzę, aby było normalnie.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 20:06
To nie jest żadna opozycja, to Targowica, zdrajcy polskości!
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 17:59
Przez kilku debili, wiele osób z obsługi sejmu nie miało świąt i musiało przyjść do pracy. Wstyd!!
Avatar
PO-was / 26 grudnia 2016 o 17:33
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziwi mnie że wykształcone te Nowoczesne i PO   - wce a, myślą , że takimi szpokami narod zmanipulują. Im bardziej sie ,, starają,, tym wieksze zniechencenie wzbudzaja. Jeśli myślą , że Polak to bezmuzgowie , to pomyłka. Napiszą o odezwał sie PISIOR- nic podobnego. Odezwał sie homo sapiens -sprzed reformy szklnictwa. Po 8 - mio klasowej podstawowce.
Wykształcone tak jak bul. Humanista a byk za bykiem. Rysio ekonom odteczki balcerka jakie gafy strzela, nie tylko ekonomiczne. Wesołych sześciu Króli.
Wykształcone tak jak bul. Humanista a byk za bykiem. Rysio ekonom odteczki balcerka jakie gafy strzela, nie tylko ekonomiczne. Wesołych sześciu Króli. rozwiń
Avatar
obserwator dorosłego życia / 26 grudnia 2016 o 15:49
Oderwani od większego koryta PO a szczególnie pieski Nowoczesnej -Panie prezydencie ani kroka w tył niech nas oplówają ale najważniejsza jest prawdziwa Polska a  nie udajaca .Jeżeli PO  Nowoczesna  pracuje w święta????????????????????????????? to nadgodziny im lecą 100 procent pensji lub za święta Bożego Narodzenia   a może za 1 dzien  pobytu w sejmie 3   dni wolnego bo to ważne święta Widać w kraju że najlepsza fucha to być posłem .zawsze forma wywiady wypoczęci .Szkoda mi Muchy ze pewne  sprawy dziś są nie realne  ,nie pomoże wasze pierdzenie w stołek w sejmie jest Demokracja  a Polacy wybrali dziś PIS.
Oderwani od większego koryta PO a szczególnie pieski Nowoczesnej -Panie prezydencie ani kroka w tył niech nas oplówają ale najważniejsza jest prawdziwa Polska a  nie udajaca .Jeżeli PO  Nowoczesna  pracuje w święta????????????????????????????? to nadgodziny im lecą 100 procent pensji lub za święta Bożego Narodzenia   a może za 1 dzien  pobytu w sejmie 3   dni wolnego bo to ważne święta Widać w kraju że najlepsza fucha to być posłem .zawsze forma wywiady wypoczęci .Szkoda mi Muchy ze pewne  sprawy dziś są nie realne  ,nie pomoże wasze pierdze... rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:40
Dziwi mnie że wykształcone te Nowoczesne i PO - wce a, myślą , że takimi szpokami narod zmanipulują. Im bardziej sie ,, starają,, tym wieksze zniechencenie wzbudzaja. Jeśli myślą , że Polak to bezmuzgowie , to pomyłka. Napiszą o odezwał sie PISIOR- nic podobnego. Odezwał sie homo sapiens -sprzed reformy szklnictwa. Po 8 - mio klasowej podstawowce.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:31
Te warchoły są śmieszne i żałosne. Ciekawe na co liczą. Co mają do zaoferowania. Rozumiem, nie podoba się nam, więc na stół rzucamy swój projekt. To jest uczciwa gra. I dziwię się, że jeszcze nie wywalono ich z budynku. Użytkują, śmiecą, ktoś musi mieć tam dyżury, a my za ich happeningi płacimy. Won klauny.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:16
A mnie bawi złość tej szkopskiej gęby, autochtona spod Opola. Nawet zmienił wymowę name czyli nazwiska. PO szkopsku winno czytać się Szetyna a One czytaja Schetyna. Wszak szkopy chcą odzyskac te ziemie odzyskane przez Polskę po 1945 r. I dlatego POmioty Wermachtowców i autochtoni z Ziem Zachodnich robią Gescheft w Polsce.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 14:26
POjebom sie urwalo...
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 13:38
Paltforma i nowoczesne Ryśki zblatowały się s byłym SB, ZOMO i lewakami taka jest prawda, działają na szkodę Polski! Bardzo dobrze że nie wyszedł im ten ciamajdan ;)
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 20:32
Dziękuję, że podjęliście takie działania, aby pokazać, że WARTO BYĆ PRZYZWOITYM. Dość grabieży państwa przez psychopatów, którzy fundują nam tylko konflikty i niepewność jutra. Przecież Młode Pokolenie na to wszystko patrzy i mam nadzieję, że dokona rozsądnej oceny... Wszystkim życzę, aby było normalnie.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 20:06
To nie jest żadna opozycja, to Targowica, zdrajcy polskości!
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 17:59
Przez kilku debili, wiele osób z obsługi sejmu nie miało świąt i musiało przyjść do pracy. Wstyd!!
Avatar
PO-was / 26 grudnia 2016 o 17:33
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziwi mnie że wykształcone te Nowoczesne i PO   - wce a, myślą , że takimi szpokami narod zmanipulują. Im bardziej sie ,, starają,, tym wieksze zniechencenie wzbudzaja. Jeśli myślą , że Polak to bezmuzgowie , to pomyłka. Napiszą o odezwał sie PISIOR- nic podobnego. Odezwał sie homo sapiens -sprzed reformy szklnictwa. Po 8 - mio klasowej podstawowce.
Wykształcone tak jak bul. Humanista a byk za bykiem. Rysio ekonom odteczki balcerka jakie gafy strzela, nie tylko ekonomiczne. Wesołych sześciu Króli.
Wykształcone tak jak bul. Humanista a byk za bykiem. Rysio ekonom odteczki balcerka jakie gafy strzela, nie tylko ekonomiczne. Wesołych sześciu Króli. rozwiń
Avatar
obserwator dorosłego życia / 26 grudnia 2016 o 15:49
Oderwani od większego koryta PO a szczególnie pieski Nowoczesnej -Panie prezydencie ani kroka w tył niech nas oplówają ale najważniejsza jest prawdziwa Polska a  nie udajaca .Jeżeli PO  Nowoczesna  pracuje w święta????????????????????????????? to nadgodziny im lecą 100 procent pensji lub za święta Bożego Narodzenia   a może za 1 dzien  pobytu w sejmie 3   dni wolnego bo to ważne święta Widać w kraju że najlepsza fucha to być posłem .zawsze forma wywiady wypoczęci .Szkoda mi Muchy ze pewne  sprawy dziś są nie realne  ,nie pomoże wasze pierdzenie w stołek w sejmie jest Demokracja  a Polacy wybrali dziś PIS.
Oderwani od większego koryta PO a szczególnie pieski Nowoczesnej -Panie prezydencie ani kroka w tył niech nas oplówają ale najważniejsza jest prawdziwa Polska a  nie udajaca .Jeżeli PO  Nowoczesna  pracuje w święta????????????????????????????? to nadgodziny im lecą 100 procent pensji lub za święta Bożego Narodzenia   a może za 1 dzien  pobytu w sejmie 3   dni wolnego bo to ważne święta Widać w kraju że najlepsza fucha to być posłem .zawsze forma wywiady wypoczęci .Szkoda mi Muchy ze pewne  sprawy dziś są nie realne  ,nie pomoże wasze pierdze... rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:40
Dziwi mnie że wykształcone te Nowoczesne i PO - wce a, myślą , że takimi szpokami narod zmanipulują. Im bardziej sie ,, starają,, tym wieksze zniechencenie wzbudzaja. Jeśli myślą , że Polak to bezmuzgowie , to pomyłka. Napiszą o odezwał sie PISIOR- nic podobnego. Odezwał sie homo sapiens -sprzed reformy szklnictwa. Po 8 - mio klasowej podstawowce.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:31
Te warchoły są śmieszne i żałosne. Ciekawe na co liczą. Co mają do zaoferowania. Rozumiem, nie podoba się nam, więc na stół rzucamy swój projekt. To jest uczciwa gra. I dziwię się, że jeszcze nie wywalono ich z budynku. Użytkują, śmiecą, ktoś musi mieć tam dyżury, a my za ich happeningi płacimy. Won klauny.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 15:16
A mnie bawi złość tej szkopskiej gęby, autochtona spod Opola. Nawet zmienił wymowę name czyli nazwiska. PO szkopsku winno czytać się Szetyna a One czytaja Schetyna. Wszak szkopy chcą odzyskac te ziemie odzyskane przez Polskę po 1945 r. I dlatego POmioty Wermachtowców i autochtoni z Ziem Zachodnich robią Gescheft w Polsce.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 14:26
POjebom sie urwalo...
Avatar
Gość / 26 grudnia 2016 o 13:38
Paltforma i nowoczesne Ryśki zblatowały się s byłym SB, ZOMO i lewakami taka jest prawda, działają na szkodę Polski! Bardzo dobrze że nie wyszedł im ten ciamajdan ;)
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia]
galeria

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia] 0 0

Były azotowe biegi, turniej piłkarski dla młodych zawodników, crashball i tradycyjny mecz pomiędzy drużynami Zakładów Azotowych i Urzędem Miasta. To wszystko w ramach tegorocznych Dni Chemika, które w niedzielę odbyły się na puławskim stadionie.

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem 0 0

W niedzielę dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny o wyłowieniu z rzeki broni.

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany
galeria

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany 0 3

Sąd aresztował na trzy miesiące 19-letniego kierowcę, który wjechał w pieszych w Biłgoraju. W wypadku tym zginęła jedna osoba, druga walczy o życie w szpitalu

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem
Lubelskie Ekstra

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem 0 0

Niepodrabialne dialogi Pilipiuka, cudowne opisy miasta Ćwirleja i wrażliwość na postaci kobiece Ostaszewskiego. Wyszła unikalna potrawa, do której wprawdzie to ja dostarczyłem kilo wołowiny z kością, ale moi koledzy własnych mieszanek przypraw - rozmowa z pisarzem Marcinem Wrońskim.

Puławy: Nie chcą budować ścieżki

Puławy: Nie chcą budować ścieżki 0 0

Mieszkańcy os. Niwa w Puławach na nowy chodnik i ścieżkę rowerową od Pszczelej do Saperów Kaniowskich będą musieli zaczekać. Do przetargu na ten obywatelski projekt, nie wpłynęła żadna oferta.

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system 0 5

To już pewne. Nie w całym mieście wprowadzony będzie od 1 lipca nowy system zbiórki i wywozu śmieci. Inaczej będzie wyglądać segregacja odpadów na Czechowie, inaczej na Bronowicach...

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin 0 11

Cena malin na skupach nie pokrywa nawet kosztów produkcji. Podobnie jest z agrestem i porzeczką – bije na alarm Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej. I namawia plantatorów, by od dziś nie zbierali owoców. Aż do odwołania.

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego
18 czerwca 2018, 16:30

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. O szczebrzeszyńskim Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) opowiedzą zaproszeni goście już 18 czerwca o godz. 16.30. Spotkanie odbędzie się na Podniebnych Tarasach CSK.

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie
galeria

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie 0 0

W warsztacie przy kamienicy Żmigród 10 w Lublinie powstało już kilkadziesiąt nietypowych rowerów. Ich autorem jest Krzysztof Chmiel (Rafu Bikes).

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów 0 1

W ubiegłym tygodniu resort inwestycji opublikował ostateczną listę samorządów, których projekty otrzymały dodatkowe rządowe wsparcie.

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 1

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0