czwartek, 25 maja 2017 r.

Kraj Świat

Warszawa: Ciało dziewczynki zakopane w domowym ogródku

Dodano: 23 grudnia 2010, 13:56

12-letnia Dorotka przestała chodzić do szkoły. Dziewczynki zaczęli szukać policjanci. Ciało dziecka znaleźli zakopane w ogródku rodzinnego domu w Warszawie.

Losem Dorotki, która dziś miałaby 12 lat zainteresował się sąd, do którego wpłynęło pismo ze szkoły, że dziewczynka przestała chodzić na lekcje. Prokuratura zleciła policjantom, aby sprawdzili, co dzieje się z dzieckiem.

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania dziewczynki. 44-letnia matka nie potrafiła wytłumaczyć, gdzie przebywa jej córka. Jej synowie ani konkubent również twierdzili, że nic nie wiedzą o jej losie.

Policjanci przeszukali więc posesję należącą do matki dziewczynki. Kobieta w końcu przyznała, że jej córka nie żyje. - Powiedziała funkcjonariuszom, że córka została zakopana w ogródku obok domu - informuje Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

W trakcie sprawdzania policjanci znaleźli na posesji zakopane ciało ludzkie. 44-letnia Ewa Ch., jej synowie oraz konkubent zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.

Policjanci ustalają przyczyny śmierci dziecka.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24