niedziela, 28 maja 2017 r.

Kraj Świat

Wolne dni w 2012: Sprawdź, kiedy wziąć urlop, żeby wydłużyć sobie wolne

Dodano: 29 grudnia 2011, 11:00
Autor: (kp)

Wolne dni w 2012 roku (lupy2002)
Wolne dni w 2012 roku (lupy2002)

Dni wolne w 2012 roku. Korzystając umiejętnie z urlopu możemy w przyszłym roku przedłużyć święta albo majowy weekend. "Problem" jest tylko ze Świętem Niepodległości, które w 2012 roku wypada w niedzielę.

Wolne w 2012 - poleć na FB


W przyszłym roku najlepiej zapowiada się długi weekend majowy oraz Święto Bożego Narodzenia. Święto pracy, obchodzone 1 maja wypada we wtorek, a Święto Konstytucji – 3 maja – w czwartek. Wystarczy wziąć urlop w poniedziałek (30 kwietnia), środę (2 maja) i piątek (4 maja) żeby mieć aż 9 dni wolnego!

Z kolei Święta Bożego Narodzenia będziemy obchodzić we wtorek i środę. Urlop w Wigilię i znowu pięć dni wolnego. A jeśli dodamy do tego wolne 27, 28 i 31 będziemy mogli cieszyć 10 dniami wolnego.

Korzystnie zapowiada się także czerwiec. Boże Ciało wypada 7 czerwca w czwartek. Jeśli weźmiemy wolne w piątek, możemy cieszyć się aż czterodniową przerwą w pracy.

Na dłuższą przerwę w pracy możemy także liczyć w styczniu i kwietniu. Dzięki świętu Trzech Króli (6 stycznia), które w przyszłym roku wypada w piątek weekend zaczniemy dzień wcześniej.

Jeden dzień wolnego zyskamy także dzięki Świętom Wielkanocnym, które będziemy obchodzić 8 i 9 kwietnia – w niedzielę i poniedziałek.

Przyszłoroczne święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Święto Wojska Polskiego (15 sierpnia) wypada w środę. Ci, którzy marzą o pięciodniowym odpoczynku o pracy mogą wziąć dwa dni wolnego – w poniedziałek i wtorek lub czwartek i piątek.

Szansę na wolne w listopadzie daje w przyszłym roku tylko Dzień Wszystkich Świętych, który wypada w czwartek. Wystarczy wziąć urlop w piątek i znowu mamy długi weekend. Święto Niepodległości wypada niestety w niedzielę.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!