Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

12 lutego 2018 r.
18:34

Wyznał jej miłość przez sklepowy megafon. Nietypowe oświadczyny w supermarkecie

145 18 A A

Filmik z oświadczynami zyskał bardzo dużą popularność na portalu YouTube.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na filmie nie ma takiej informacji, ale według internautów został on nakręcony w Kwidzyniu.

– Chciałbym wyznać mojej kobiecie miłość. Justynko kocham cię, Irek mówi. Czy można by było prosić cię do informacji? – mówi przez megafon pan Irek na filmie zamieszczonym w internecie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że słowa padły w... supermarkecie Kaufland.

– Kocham cię najbardziej na świecie. Chciałbym, żeby dowiedzieli się o tym wszyscy ludzie, nie tylko ty – dodał pan Irek.

Po chwili ukochana Justyna pojawiła się przy sklepowej informacji i doszło do oświadczyn. I co najważniejsze, najwyraźniej zostały one przyjęte.

Internauci różnie podeszli do oświadczyn w superkarkecie. Większość jednak nie szczędzi krytyki.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 lutego 2018 o 19:44
No i pięknie. Nie każdy by się odważył na podobne oświadczyny. U mnie podobnie wyglądały, bo wśród ludzi były. Kamil oświadczył mi się jak obchodziliśmy naszą 4 rocznicę związku, akurat byliśmy wtedy w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Uczucie nie do opisania.. Krzyknęłam tak i rzuciłam sie na niego. Były brawa gratulację. mimo że ludzie nas nie znali a ściskali, mówili miłe słowa. Super wspominam ten moment
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 21:11
To jednak, nie było tak, ale spodziewałam się, że to będzie denne, a nie było... Bo wyznawanie uczuć, powinno być w bardziej warunkach sprzyjających, z dala od ludzi itd. To było raczej widowiskowe, ale przyznam, uśmiechnęłam się bo to wydawało się szczere. Teraz wszystko robi się pod publikę, mniej dla siebie.
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 10:25
Fajny facet. Z takim nie będą się nudzić. Brawo!
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 09:19
Ona mu mówi wzrokiem, "Ździsiek, kuźwa przestań, wstań do jasnej cholery... ale obciach"...
Avatar
kokos / 13 lutego 2018 o 09:17
undefined napisał:
Powinien ją zapiąć jak się schyla po kurczaka do lodówki oczywiście w supermarkecie
 ...pojechałeś. Zapiąć to sobie można rozporek. Wcale sie nie dziwę kobietom, że są zawiedzione, jak trafiają na takich prymitywów jak ty. Zapnij się w w worku i nie wychódź....
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 09:14
Pajacowanie. I tak się jej znudzisz za 15 lat... stwierdzi, że "brak jej emocji w związku"....
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 08:36
Powinien ją zapiąć jak się schyla po kurczaka do lodówki oczywiście w supermarkecie
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 07:06
Wstyd tragedia
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 22:59
łysy i gruby...
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 21:05
Zazdrośnikom żal dupę ściska i krytykują. Wszystkiego najlepszego dla obojga!
Avatar
Gość / 20 lutego 2018 o 19:44
No i pięknie. Nie każdy by się odważył na podobne oświadczyny. U mnie podobnie wyglądały, bo wśród ludzi były. Kamil oświadczył mi się jak obchodziliśmy naszą 4 rocznicę związku, akurat byliśmy wtedy w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Uczucie nie do opisania.. Krzyknęłam tak i rzuciłam sie na niego. Były brawa gratulację. mimo że ludzie nas nie znali a ściskali, mówili miłe słowa. Super wspominam ten moment
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 21:11
To jednak, nie było tak, ale spodziewałam się, że to będzie denne, a nie było... Bo wyznawanie uczuć, powinno być w bardziej warunkach sprzyjających, z dala od ludzi itd. To było raczej widowiskowe, ale przyznam, uśmiechnęłam się bo to wydawało się szczere. Teraz wszystko robi się pod publikę, mniej dla siebie.
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 10:25
Fajny facet. Z takim nie będą się nudzić. Brawo!
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 09:19
Ona mu mówi wzrokiem, "Ździsiek, kuźwa przestań, wstań do jasnej cholery... ale obciach"...
Avatar
kokos / 13 lutego 2018 o 09:17
undefined napisał:
Powinien ją zapiąć jak się schyla po kurczaka do lodówki oczywiście w supermarkecie
 ...pojechałeś. Zapiąć to sobie można rozporek. Wcale sie nie dziwę kobietom, że są zawiedzione, jak trafiają na takich prymitywów jak ty. Zapnij się w w worku i nie wychódź....
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 09:14
Pajacowanie. I tak się jej znudzisz za 15 lat... stwierdzi, że "brak jej emocji w związku"....
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 08:36
Powinien ją zapiąć jak się schyla po kurczaka do lodówki oczywiście w supermarkecie
Avatar
Gość / 13 lutego 2018 o 07:06
Wstyd tragedia
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 22:59
łysy i gruby...
Avatar
Gość / 12 lutego 2018 o 21:05
Zazdrośnikom żal dupę ściska i krytykują. Wszystkiego najlepszego dla obojga!
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 74 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 25

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 49 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!