Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

31 sierpnia 2017 r.
15:26

Zmarła 14-latka, która zatruła się narkotykami. Zarzuty dla dyspozytora?

165 13 A A

Poznań. Do szpitala trafiła nieprzytomna, po zatruciu narkotykami. Była w stanie krytycznym. 14-latkę przy życiu utrzymywała aparatura. W czwartek dziewczyna zmarła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 Policja już wcześniej w tej sprawie postawiła zarzuty siedmiu osobom. Niewykluczone, że zarzuty nieudzielenia pomocy usłyszy dyspozytor pogotowia, który początkowo nie wysłał do nastolatki karetki.

Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 21:08
Przede wszystkim winni rodzice, jeszcze jestem za tym aby ponieśli oni koszty wyjazdu karetki i pobytu dziewczyny w szpitalu, w takich sytuacjach jak narkotyki nie ma mowy o płaceniu z funduszu, a w tym czasie ktoś naprawdę chory potrzebuje pomocy
Avatar
anka / 31 sierpnia 2017 o 20:58
undefined napisał:
Ty idioto cpun  jak to nazywasz to też  chory człowiek  abyś  ty tak skończył 
  A dlaczego on ma tak skończyć? Bo Ty mu życzysz, aby ćpunem został? Ćpunem się zostaje na własne życzenie. To jest XXI wiek i o tym co i jak działa trąbione jest od lat, a mimo to część zawsze ma wszystko w d...., ale za to potem pretensje do całego świata. I taki drobiazg - nie życz drugiemu, co tobie nie miłe. Tym bardziej nie wyzywaj go i nie życz, tylko dlatego, że masz inny pogląd.
  A dlaczego on ma tak skończyć? Bo Ty mu życzysz, aby ćpunem został? Ćpunem się zostaje na własne życzenie. To jest XXI wiek i o tym co i jak działa trąbione jest od lat, a mimo to część zawsze ma wszystko w d...., ale za to potem pretensje do całego świata. I taki drobiazg - nie życz drugiemu, co tobie nie miłe. Tym bardziej nie wyzywaj go i nie życz, tylko dlatego, że masz inny pogląd. rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 20:55
Świat na głowie stoi!! dyspozytor będzie odpowiadał za gówniarskie zachowanie nastolatki!!! czyli w ten sposób patrząc każdy czyn i wybryk gówniarzy będzie rozgrzeszany a odpowiadać będziemy my dorośli !!! mam dwoje nastolatków w domu, robię wszystko by wychować ich na ludzi ale o zgrozo, moje rozmowy, zainteresowanie ich życiem, problemami to czasem jak groch o ścianę. są zakazy obowiązki przyjemności ale co taki nastolatek ma w głowie to dorosły wyobraźnią nie do***my. szkoda dziewczyny, rodziców ale teraz jeszcze dołożą dyspozytorowi? za co????
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 18:37
Ty idioto cpun jak to nazywasz to też chory człowiek abyś ty tak skończył a dla rodziców wyrazy współczucia i nie obwiniajcie się to nie wasza wina chore komentarze
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 17:59
Nie żal mi idiotów. Oby więcej takich finałów dla ćpaczy. Szpitale są dla osob chorych. Do narkomanow powinni zajeżdżać pierwsi policjanci. Nie narażajmy zdrowia ratowników, ktorych potrzebują osoby chore, a nie agresywne po wódce, czy narkotykach. Ćpasz? Twoj wybor i nie licz na szpital.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 17:54
Pierwsi winni to rodzice. Drugi winny to głupota dziewczyny i znajomych. Trzeci winny dyspozytor, chociaż i tak nie jest pewne, że prawidłowa reakcja uratowałaby dziewczynie życie. Tyle się mówi, pisze, pokazuje, ale i tak ćpają co tylko ktoś im da. Dzieci robią co chcą, bo rodzice chcą być fajni i nowocześni, więc zakazy, nakazy traktują jak coś kłócącego się z miłością rodzicielską.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 17:36
Oskarżmy cały świat, bo 14- letnia dziewczyna wzięła narkotyki. Bo to wszystkich wina, bo przecież "błędy młodości", ale ku**a bez przesady. Wyrazy współczucia dla najbliższych. Przyznaję, że ciekawi mnie sytuacja w rodzinie dziewczynki, czy to jej pierwszy "odpał" czy nie były nowością mocniejsze bunty...
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 17:24
Pewnie dyspozytor po cichu dorabia sobie w firmie pogrzebowej... Kiedyś była taka afera.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 16:45
no i po co je brała, no ale jak dostaje 400+ za darmo to musiała na coś przyjemnego wydać
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 16:43
A co to za dziewczynka, którą pokazują w materiale filmowym? Przykryta twarz ale jak widać po ruchu - oddycha? O co chodzi?
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 21:08
Przede wszystkim winni rodzice, jeszcze jestem za tym aby ponieśli oni koszty wyjazdu karetki i pobytu dziewczyny w szpitalu, w takich sytuacjach jak narkotyki nie ma mowy o płaceniu z funduszu, a w tym czasie ktoś naprawdę chory potrzebuje pomocy
Avatar
anka / 31 sierpnia 2017 o 20:58
undefined napisał:
Ty idioto cpun  jak to nazywasz to też  chory człowiek  abyś  ty tak skończył 
  A dlaczego on ma tak skończyć? Bo Ty mu życzysz, aby ćpunem został? Ćpunem się zostaje na własne życzenie. To jest XXI wiek i o tym co i jak działa trąbione jest od lat, a mimo to część zawsze ma wszystko w d...., ale za to potem pretensje do całego świata. I taki drobiazg - nie życz drugiemu, co tobie nie miłe. Tym bardziej nie wyzywaj go i nie życz, tylko dlatego, że masz inny pogląd.
  A dlaczego on ma tak skończyć? Bo Ty mu życzysz, aby ćpunem został? Ćpunem się zostaje na własne życzenie. To jest XXI wiek i o tym co i jak działa trąbione jest od lat, a mimo to część zawsze ma wszystko w d...., ale za to potem pretensje do całego świata. I taki drobiazg - nie życz drugiemu, co tobie nie miłe. Tym bardziej nie wyzywaj go i nie życz, tylko dlatego, że masz inny pogląd. rozwiń
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 20:55
Świat na głowie stoi!! dyspozytor będzie odpowiadał za gówniarskie zachowanie nastolatki!!! czyli w ten sposób patrząc każdy czyn i wybryk gówniarzy będzie rozgrzeszany a odpowiadać będziemy my dorośli !!! mam dwoje nastolatków w domu, robię wszystko by wychować ich na ludzi ale o zgrozo, moje rozmowy, zainteresowanie ich życiem, problemami to czasem jak groch o ścianę. są zakazy obowiązki przyjemności ale co taki nastolatek ma w głowie to dorosły wyobraźnią nie do***my. szkoda dziewczyny, rodziców ale teraz jeszcze dołożą dyspozytorowi? za co????
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 18:37
Ty idioto cpun jak to nazywasz to też chory człowiek abyś ty tak skończył a dla rodziców wyrazy współczucia i nie obwiniajcie się to nie wasza wina chore komentarze
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 17:59
Nie żal mi idiotów. Oby więcej takich finałów dla ćpaczy. Szpitale są dla osob chorych. Do narkomanow powinni zajeżdżać pierwsi policjanci. Nie narażajmy zdrowia ratowników, ktorych potrzebują osoby chore, a nie agresywne po wódce, czy narkotykach. Ćpasz? Twoj wybor i nie licz na szpital.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 17:54
Pierwsi winni to rodzice. Drugi winny to głupota dziewczyny i znajomych. Trzeci winny dyspozytor, chociaż i tak nie jest pewne, że prawidłowa reakcja uratowałaby dziewczynie życie. Tyle się mówi, pisze, pokazuje, ale i tak ćpają co tylko ktoś im da. Dzieci robią co chcą, bo rodzice chcą być fajni i nowocześni, więc zakazy, nakazy traktują jak coś kłócącego się z miłością rodzicielską.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 17:36
Oskarżmy cały świat, bo 14- letnia dziewczyna wzięła narkotyki. Bo to wszystkich wina, bo przecież "błędy młodości", ale ku**a bez przesady. Wyrazy współczucia dla najbliższych. Przyznaję, że ciekawi mnie sytuacja w rodzinie dziewczynki, czy to jej pierwszy "odpał" czy nie były nowością mocniejsze bunty...
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 17:24
Pewnie dyspozytor po cichu dorabia sobie w firmie pogrzebowej... Kiedyś była taka afera.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 16:45
no i po co je brała, no ale jak dostaje 400+ za darmo to musiała na coś przyjemnego wydać
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 16:43
A co to za dziewczynka, którą pokazują w materiale filmowym? Przykryta twarz ale jak widać po ruchu - oddycha? O co chodzi?