Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

26 grudnia 2015 r.
9:36

Znicze przed budynkiem Trybunału Konstytucyjnego w Warszawie

Autor: Zdjęcie autora TVN24/x-news
0 34 A A

Przed budynkiem Trybunału Konstytucyjnego w Warszawie zapalono znicze. Nie wiadomo kto jest inicjatorem tej akcji, ale ma ona najprawdopodobniej związek z uchwaloną przez parlament nowelizacją ustawy o Trybunale.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 16:17
Oby jeszcze jak najszybciej -dziadkom- na cmentarzu..
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 13:34
Już im z tym trybunałem w głowie się pomieszało - ten przybytek do zmiany i reformy - leśne dziadki
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 13:30
Tam nastąpiła awaria światła - więc Rzepliński zapalił lampki nagrobne ;) Ta instytucja jak i stojący na jej czele sami się skompromitowali, hasając po mediach, nieobiektywnością i upolitycznieniem....
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 13:30
TZW. Peło, w czasie ośmiu lat rządzenia , aż 81 razy nie dostosowało się do orzeczeń TK. Tyle razy złamali konstytucję!Z drugiej strony, ową konstytucję napisał żyd, choć , w referendum, większość Polaków ją zaaprobowała!
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 13:29
TK jest tak potrzebny, jak dziura w moście!! Konstytucja winna być tak napisana, tak sformułowana, aby jej interpretacja nie budziła wątpliwości! Dlaczego społeczeństwo ma ponosić koszta istnienia tego TK, gdzie wynagrodzenia idą w dziesiątki tys. zł ? Siedzi sobie potem kilkunastu nie przemęczających się osobników i przez rok "interpretują" czy białe to rzeczywiście białe, a nie czarne! ROZGONIĆ TO TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI NATYCHMIAST!!Konstytucja, której sformułowania budzą wątpliwości interpretacyjne, jest do bani!!Należy napisać program komputerowy, który, w sposób jednoznaczny, sprawdzi każdą ustawę, pod kątem jej zgodności z konstytucją!! A panów z TK zatrudnić w sądach!
TK jest tak potrzebny, jak dziura w moście!! Konstytucja winna być tak napisana, tak sformułowana, aby jej interpretacja nie budziła wątpliwości! Dlaczego społeczeństwo ma ponosić koszta istnienia tego TK, gdzie wynagrodzenia idą w dziesiątki tys. zł ? Siedzi sobie potem kilkunastu nie przemęczających się osobników i przez rok "interpretują" czy białe to rzeczywiście białe, a nie czarne! ROZGONIĆ TO TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI NATYCHMIAST!!Konstytucja, której sformułowania budzą wątpliwości interpretacyjne, jest do bani!!Nal... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 13:28
Wiersz ten powstał z inspiracji pani Holland Której słowo całą prawdę nam odkryło Że są po to te protesty w państwie Poland Żeby było proszę państwa tak jak było Brać garściami zamówienia i dotacje Tu kontrakcik, tam zlecenie się trafiło Ośmiorniczki jeść i kawior na kolację Żeby było proszę państwa tak jak było * Na posadach by państwowych się uwłaszczyć Wziąć odprawę siedem baniek, że aż miło Za granicą w pas się kłaniać oraz płaszczyć Żeby było proszę państwa tak jak było * By ustawę można było kupić w Sejmie Na cmentarzu żeby coś się załatwiło Wiara prosi i domaga się uprzejmie Żeby było proszę państwa tak jak było * Demokracji dzielnie broni Gross Jan Tomasz On też pragnie, żeby nic się nie zmieniło Gdy oczernić trzeba Polskę, zawsze go masz Żeby było proszę państwa tak jak było * Jest, a jakże i przemawia Lis na żywo Protestuje, żeby mu się nie skończyło W telewizji wypasione sute żniwo Żeby było proszę państwa tak jak było * Protestuje jak należy Urban Jerzy Przyznam szczerze, że mnie wcale nie zdziwiło Larum grają więc z pomocą i on bieży Żeby było proszę państwa tak jak było * Ale naród jednak rozum ma nielichy I w wyborach zdecydował głosów siłą By odsunąć towarzystwo to od michy I nie będzie proszę państwa tak jak było
Wiersz ten powstał z inspiracji pani Holland Której słowo całą prawdę nam odkryło Że są po to te protesty w państwie Poland Żeby było proszę państwa tak jak było Brać garściami zamówienia i dotacje Tu kontrakcik, tam zlecenie się trafiło Ośmiorniczki jeść i kawior na kolację Żeby było proszę państwa tak jak było * Na posadach by państwowych się uwłaszczyć Wziąć odprawę siedem baniek, że aż miło Za granicą w pas się kłaniać oraz płaszczyć Żeby było proszę państwa tak jak było * By ustawę można było kupić w Sejmie Na cmentarzu żeby coś się zał... rozwiń
Avatar
gość / 27 grudnia 2015 o 09:02

po rządach pisu pozostało ponad 140

Eee a ja mówię 280

Avatar
gość / 27 grudnia 2015 o 09:01

no więc właśnie, nie poszli, bo nie wierzą w ten cudowny PIS, chociaż twierdzą, że większość społeczeństwa ich popiera...

Niczego głąbie nie zrozumiałeś z tego wpisu.

Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 08:59
Głupota ludzi i ich pazerność na władzę nie zna granic.
Avatar
judysta / 27 grudnia 2015 o 04:13

15 capów za duze pieniadze społeczne uprawia nsobie prywatę.

Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 16:17
Oby jeszcze jak najszybciej -dziadkom- na cmentarzu..
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 13:34
Już im z tym trybunałem w głowie się pomieszało - ten przybytek do zmiany i reformy - leśne dziadki
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 13:30
Tam nastąpiła awaria światła - więc Rzepliński zapalił lampki nagrobne ;) Ta instytucja jak i stojący na jej czele sami się skompromitowali, hasając po mediach, nieobiektywnością i upolitycznieniem....
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 13:30
TZW. Peło, w czasie ośmiu lat rządzenia , aż 81 razy nie dostosowało się do orzeczeń TK. Tyle razy złamali konstytucję!Z drugiej strony, ową konstytucję napisał żyd, choć , w referendum, większość Polaków ją zaaprobowała!
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 13:29
TK jest tak potrzebny, jak dziura w moście!! Konstytucja winna być tak napisana, tak sformułowana, aby jej interpretacja nie budziła wątpliwości! Dlaczego społeczeństwo ma ponosić koszta istnienia tego TK, gdzie wynagrodzenia idą w dziesiątki tys. zł ? Siedzi sobie potem kilkunastu nie przemęczających się osobników i przez rok "interpretują" czy białe to rzeczywiście białe, a nie czarne! ROZGONIĆ TO TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI NATYCHMIAST!!Konstytucja, której sformułowania budzą wątpliwości interpretacyjne, jest do bani!!Należy napisać program komputerowy, który, w sposób jednoznaczny, sprawdzi każdą ustawę, pod kątem jej zgodności z konstytucją!! A panów z TK zatrudnić w sądach!
TK jest tak potrzebny, jak dziura w moście!! Konstytucja winna być tak napisana, tak sformułowana, aby jej interpretacja nie budziła wątpliwości! Dlaczego społeczeństwo ma ponosić koszta istnienia tego TK, gdzie wynagrodzenia idą w dziesiątki tys. zł ? Siedzi sobie potem kilkunastu nie przemęczających się osobników i przez rok "interpretują" czy białe to rzeczywiście białe, a nie czarne! ROZGONIĆ TO TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI NATYCHMIAST!!Konstytucja, której sformułowania budzą wątpliwości interpretacyjne, jest do bani!!Nal... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 13:28
Wiersz ten powstał z inspiracji pani Holland Której słowo całą prawdę nam odkryło Że są po to te protesty w państwie Poland Żeby było proszę państwa tak jak było Brać garściami zamówienia i dotacje Tu kontrakcik, tam zlecenie się trafiło Ośmiorniczki jeść i kawior na kolację Żeby było proszę państwa tak jak było * Na posadach by państwowych się uwłaszczyć Wziąć odprawę siedem baniek, że aż miło Za granicą w pas się kłaniać oraz płaszczyć Żeby było proszę państwa tak jak było * By ustawę można było kupić w Sejmie Na cmentarzu żeby coś się załatwiło Wiara prosi i domaga się uprzejmie Żeby było proszę państwa tak jak było * Demokracji dzielnie broni Gross Jan Tomasz On też pragnie, żeby nic się nie zmieniło Gdy oczernić trzeba Polskę, zawsze go masz Żeby było proszę państwa tak jak było * Jest, a jakże i przemawia Lis na żywo Protestuje, żeby mu się nie skończyło W telewizji wypasione sute żniwo Żeby było proszę państwa tak jak było * Protestuje jak należy Urban Jerzy Przyznam szczerze, że mnie wcale nie zdziwiło Larum grają więc z pomocą i on bieży Żeby było proszę państwa tak jak było * Ale naród jednak rozum ma nielichy I w wyborach zdecydował głosów siłą By odsunąć towarzystwo to od michy I nie będzie proszę państwa tak jak było
Wiersz ten powstał z inspiracji pani Holland Której słowo całą prawdę nam odkryło Że są po to te protesty w państwie Poland Żeby było proszę państwa tak jak było Brać garściami zamówienia i dotacje Tu kontrakcik, tam zlecenie się trafiło Ośmiorniczki jeść i kawior na kolację Żeby było proszę państwa tak jak było * Na posadach by państwowych się uwłaszczyć Wziąć odprawę siedem baniek, że aż miło Za granicą w pas się kłaniać oraz płaszczyć Żeby było proszę państwa tak jak było * By ustawę można było kupić w Sejmie Na cmentarzu żeby coś się zał... rozwiń
Avatar
gość / 27 grudnia 2015 o 09:02

po rządach pisu pozostało ponad 140

Eee a ja mówię 280

Avatar
gość / 27 grudnia 2015 o 09:01

no więc właśnie, nie poszli, bo nie wierzą w ten cudowny PIS, chociaż twierdzą, że większość społeczeństwa ich popiera...

Niczego głąbie nie zrozumiałeś z tego wpisu.

Avatar
Gość / 27 grudnia 2015 o 08:59
Głupota ludzi i ich pazerność na władzę nie zna granic.
Avatar
judysta / 27 grudnia 2015 o 04:13

15 capów za duze pieniadze społeczne uprawia nsobie prywatę.

Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 0 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 6 4

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 6

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 14 3

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!