Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 sierpnia 2010 r.
17:02
Edytuj ten wpis

63 tys. zł za fikcyjne zatrudnianie piłkarzy. Były prezes miejskiej spółki stanie przed sądem

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 9 A A

Dwóch trenerów i dwóch piłkarzy ze Stali Kraśnik fikcyjnie pracowało w Kraśnickim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Spółka straciła na tym 63 tys. zł. Były prezes firmy stanie za to przed sądem. Jest już termin pierwszej rozprawy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Zaplanowaliśmy ją na 21 września – informuje Anna Dyczewska-Lizon, przewodnicząca II wydziału karnego z opolskiego Sądu Rejonowego, który poprowadzi tę sprawę.

Na trop afery w KPEC wpadła dwa lata temu Najwyższa Izba Kontroli. Jak pisaliśmy, kontrolerzy ustalili, że piłkarze i trenerzy z Fabrycznego Klubu Sportowego Stal Kraśnik brali pieniądze, ale nie wykonywali pracy. Prokurator potwierdził: firma należąca wówczas do miasta była dojną krową.

Piotr L., były prezes KPEC, zatrudnił w spółce na kilka miesięcy między rokiem 2005 a 2007 na pełnym wymiarze godzin piłkarzy Ernesta Ch. i Pawła B. oraz trenerów Jerzego R. i Henryka K.

Pierwszy pracował przez połowę przewidzianego w umowie czasu, a pozostali w ogóle nie pracowali. Postępowali tak za zgodą prezesa – ustalił prokurator. W firmie pojawiali się raz, trzy razy w miesiącu, żeby podpisać listę obecności. Co więcej, Piotr L. polecił podwładnym, żeby nakłamali w dokumentach, że sportowcy pracowali po 8 godzin dziennie. Na "pracy” sportowców firma straciła 63 tys. zł.

– Zakład miał złe wyniki finansowe, a zatrudnienie się zwiększało i pogłębiało straty. Zatrudniani zawodnicy Stali brali pieniądze, ale do pracy nie przychodzili – komentował nam dwa lata temu Krzysztof Skóra z NSZZ "Solidarność” w KPEC. Dodawał, że interweniował w tej sprawie w dyrekcji.

Oskarżony był wówczas skarbnikiem Stali. Klubowi prezesował Wojciech Wilk, bliski współpracownik Piotra Czubińskiego, burmistrza Kraśnika, a teraz poseł Platformy Obywatelskiej. Zapewnia, że nic nie wiedział o fikcyjnym zatrudnieniu piłkarzy i trenerów.

Piotr L. odpowie również za inne działania na szkodę KPEC. Według prokuratury umyślnie zaniechał egzekwowania od dostawcy miału węglowego z Chełmca kar umownych za opóźnienia w dostawie towaru. Nie reagował również na informacje, że miał jest podłej jakości. Nie interweniował kiedy kierownik kotłowni wszczął alarm, że palenie wadliwym miałem zagraża zdrowiu pracowników. Śledczy wyliczyli, że były prezes naraził firmę na stratę w sumie ok. 200 tys. zł.

Piotr L. nie przyznał się do winy i odmówił złożenia wyjaśnień.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wacek / 17 sierpnia 2010 o 23:09
[quote name='kraśniczanin' date='15 sierpień 2010 - 18:29 ' timestamp='1281889775' post='329783']
Ludzie, gdzie ja żyję? Prezes Wilk nie wiedział z jakiej puli są wynagradzani trenerzy? Przecież to znacząca pozycja w wydatkach. Takie sytuacje muszą być dyskutowane na posiedzeniach zarządu.
Głosujcie dalej na PO, ci ludzie wyprowadza nas manowce!
[/quote]
Poseł Wilk już raz się zeszmacił w sprawie słynnefo w Kraśniku zdjęcia z fotoradaru. Na burmistrza wybierzmy Sznajdera a może on tą klikę posprząta.
Avatar
waldek / 17 sierpnia 2010 o 21:31
[quote name='gość' date='16 sierpień 2010 - 09:36 ' timestamp='1281944206' post='330021']
Wiejskie głupki z Kraśnika lubią jak zajmują się nimi "szmatławce". Nie pochwalam przekrętów, ale mnie się wydaje, że był to ukryty sponsoring Stali Kraśnik. Można było podjąć uchwałę Zarządu, gotówkę wpłacić na konto Stali i prawdopodobnie byłoby wszystko ok. W Kraśniku "elity", którym wyłazi słoma z butów, bardzo żrą się o koryto. Dlatego nikt nikomu nie podaruje nawet najdrobniejszego uchybienia. PiSomatoły to ludek, który wzorce czerpie z postępowania "wodzunia", więc po nich wszystkiego można się spodziewać. Trochę dziwi mnie to, że ich przeciwnicy dostają czasami małpiego rozumu i dają dupy na przysłowiowej tacy. I jeszcze uwaga do kibica z Bełżyc. Jeżeli Zarząd Unii przedstawiał rachunki za alkohol i były one prawdziwe, to nie można tego pochwalać ale nie rozdzierałbym szat z tego powodu. Większość chleje wódę a podstawia lewe rachunki np. za kwiaty lub napoje chłodzące i to jest prawdziwe nieszczęście.
[/quote]
Taaak... a potem chodzą po wsi i zbierają na stroje dla juniorów, jak w Niedrzwicy... ach, jacy my biedni
Pieniądze na sport z publicznej kasy tylko dla młodzieży,dla klubów przy szkołach i uczelniach.
Stare wapniaki niech chleją na własny rachunek, niech się korumpują składkowymi pieniędzmi, niech wydają tyle, ile są w stanie zarobić.
Cholera, młodzież nie ma trenerów z prawdziwego zdarzenia, a musi patrzeć na Ukraińców biegających po boiskach niemal w każdej wiosce! Bezczelność pseudo działaczy nie zna granic! Wreszcie ktoś powinien zacząć zamykać to towarzystwo
[quote name='gość' date='16 sierpień 2010 - 09:36 ' timestamp='1281944206' post='330021']
Wiejskie głupki z Kraśnika lubią jak zajmują się nimi "szmatławce". Nie pochwalam przekrętów, ale mnie się wydaje, że był to ukryty sponsoring Stali Kraśnik. Można było podjąć uchwałę Zarządu, gotówkę wpłacić na konto Stali i prawdopodobnie byłoby wszystko ok. W Kraśniku "elity", którym wyłazi słoma z butów, bardzo żrą się o koryto. Dlatego nikt nikomu nie podaruje nawet najdrobniejszego uchybien... rozwiń
Avatar
gość / 16 sierpnia 2010 o 09:36
Wiejskie głupki z Kraśnika lubią jak zajmują się nimi "szmatławce". Nie pochwalam przekrętów, ale mnie się wydaje, że był to ukryty sponsoring Stali Kraśnik. Można było podjąć uchwałę Zarządu, gotówkę wpłacić na konto Stali i prawdopodobnie byłoby wszystko ok. W Kraśniku "elity", którym wyłazi słoma z butów, bardzo żrą się o koryto. Dlatego nikt nikomu nie podaruje nawet najdrobniejszego uchybienia. PiSomatoły to ludek, który wzorce czerpie z postępowania "wodzunia", więc po nich wszystkiego można się spodziewać. Trochę dziwi mnie to, że ich przeciwnicy dostają czasami małpiego rozumu i dają dupy na przysłowiowej tacy. I jeszcze uwaga do kibica z Bełżyc. Jeżeli Zarząd Unii przedstawiał rachunki za alkohol i były one prawdziwe, to nie można tego pochwalać ale nie rozdzierałbym szat z tego powodu. Większość chleje wódę a podstawia lewe rachunki np. za kwiaty lub napoje chłodzące i to jest prawdziwe nieszczęście.
Wiejskie głupki z Kraśnika lubią jak zajmują się nimi "szmatławce". Nie pochwalam przekrętów, ale mnie się wydaje, że był to ukryty sponsoring Stali Kraśnik. Można było podjąć uchwałę Zarządu, gotówkę wpłacić na konto Stali i prawdopodobnie byłoby wszystko ok. W Kraśniku "elity", którym wyłazi słoma z butów, bardzo żrą się o koryto. Dlatego nikt nikomu nie podaruje nawet najdrobniejszego uchybienia. PiSomatoły to ludek, który wzorce czerpie z postępowania "wodzunia", więc po nich wszystkiego można się spodziewać... rozwiń
Avatar
Stefan / 15 sierpnia 2010 o 22:24
Reaktorowi z Dziennika polecam temat klubu sportowego Unia Bełżyce, który bada prokuratura w Opolu.
W tym klubie działacze podobno w rozliczenu budżetu przedstawiali rachunki za spożywany alkohol.
Część pieniędzy w klubie pochodziła z funduszu antyalkoholowego Urzędu Miasta.
Kolesie za pieniądze klubowe urządzali sobie wyjazdy na biby. Np. do Zakopanego na skoki Małysza a potem podpinali faktury do rozliczeń wydatków klubu.
Piłkarze kwitowali pobranie pieniędzy, których nie widzieli na oczy itp.
Z informacji jakie docierają z "miasta" Burmistrz skierował sprawę do prokuratury.
Mieszkańcy Bełżyc proszą o zbadanie tej sprawy i opisanie w Dzienniku Wschodnim.
Reaktorowi z Dziennika polecam temat klubu sportowego Unia Bełżyce, który bada prokuratura w Opolu.
W tym klubie działacze podobno w rozliczenu budżetu przedstawiali rachunki za spożywany alkohol.
Część pieniędzy w klubie pochodziła z funduszu antyalkoholowego Urzędu Miasta.
Kolesie za pieniądze klubowe urządzali sobie wyjazdy na biby. Np. do Zakopanego na skoki Małysza a potem podpinali faktury do rozliczeń wydatków klubu.
Piłkarze kwitowali pobranie pieniędzy, których nie widzieli na oczy itp.
Z informacji jak... rozwiń
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2010 o 21:53
Przecież to problem tego prezesiny a nie piłki nożnej ...
Avatar
luba / 15 sierpnia 2010 o 19:01
[quote name='kraśniczanin' date='15 sierpień 2010 - 18:29 ' timestamp='1281889775' post='329783']
Ludzie, gdzie ja żyję? Prezes Wilk nie wiedział z jakiej puli są wynagradzani trenerzy? Przecież to znacząca pozycja w wydatkach. Takie sytuacje muszą być dyskutowane na posiedzeniach zarządu.
Głosujcie dalej na PO, ci ludzie wyprowadza nas manowce!
[/quote]
w stali krasnik śmierdzi I W STALI PONIATOWA TEZ LEKKI FETOR CZUC . LUDZIE CO SIE DZIEJE ? ALE TAKIE PRAKTYKI SĄ STOSOWANE WSZEDZIE . TEZ MI SENSACJA
Avatar
kraśniczanin / 15 sierpnia 2010 o 18:29
Ludzie, gdzie ja żyję? Prezes Wilk nie wiedział z jakiej puli są wynagradzani trenerzy? Przecież to znacząca pozycja w wydatkach. Takie sytuacje muszą być dyskutowane na posiedzeniach zarządu.
Głosujcie dalej na PO, ci ludzie wyprowadza nas manowce!
Avatar
Gall Anonimuss / 15 sierpnia 2010 o 18:20
Piotrusiu L. "czarny chlep i czarna kawa.." to od dawna powinna być Twa piosnka....
Avatar
o_o / 15 sierpnia 2010 o 17:59
by zylo sie lepiej, nam kolesiom
Avatar
Wacek / 17 sierpnia 2010 o 23:09
[quote name='kraśniczanin' date='15 sierpień 2010 - 18:29 ' timestamp='1281889775' post='329783']
Ludzie, gdzie ja żyję? Prezes Wilk nie wiedział z jakiej puli są wynagradzani trenerzy? Przecież to znacząca pozycja w wydatkach. Takie sytuacje muszą być dyskutowane na posiedzeniach zarządu.
Głosujcie dalej na PO, ci ludzie wyprowadza nas manowce!
[/quote]
Poseł Wilk już raz się zeszmacił w sprawie słynnefo w Kraśniku zdjęcia z fotoradaru. Na burmistrza wybierzmy Sznajdera a może on tą klikę posprząta.
Avatar
waldek / 17 sierpnia 2010 o 21:31
[quote name='gość' date='16 sierpień 2010 - 09:36 ' timestamp='1281944206' post='330021']
Wiejskie głupki z Kraśnika lubią jak zajmują się nimi "szmatławce". Nie pochwalam przekrętów, ale mnie się wydaje, że był to ukryty sponsoring Stali Kraśnik. Można było podjąć uchwałę Zarządu, gotówkę wpłacić na konto Stali i prawdopodobnie byłoby wszystko ok. W Kraśniku "elity", którym wyłazi słoma z butów, bardzo żrą się o koryto. Dlatego nikt nikomu nie podaruje nawet najdrobniejszego uchybienia. PiSomatoły to ludek, który wzorce czerpie z postępowania "wodzunia", więc po nich wszystkiego można się spodziewać. Trochę dziwi mnie to, że ich przeciwnicy dostają czasami małpiego rozumu i dają dupy na przysłowiowej tacy. I jeszcze uwaga do kibica z Bełżyc. Jeżeli Zarząd Unii przedstawiał rachunki za alkohol i były one prawdziwe, to nie można tego pochwalać ale nie rozdzierałbym szat z tego powodu. Większość chleje wódę a podstawia lewe rachunki np. za kwiaty lub napoje chłodzące i to jest prawdziwe nieszczęście.
[/quote]
Taaak... a potem chodzą po wsi i zbierają na stroje dla juniorów, jak w Niedrzwicy... ach, jacy my biedni
Pieniądze na sport z publicznej kasy tylko dla młodzieży,dla klubów przy szkołach i uczelniach.
Stare wapniaki niech chleją na własny rachunek, niech się korumpują składkowymi pieniędzmi, niech wydają tyle, ile są w stanie zarobić.
Cholera, młodzież nie ma trenerów z prawdziwego zdarzenia, a musi patrzeć na Ukraińców biegających po boiskach niemal w każdej wiosce! Bezczelność pseudo działaczy nie zna granic! Wreszcie ktoś powinien zacząć zamykać to towarzystwo
[quote name='gość' date='16 sierpień 2010 - 09:36 ' timestamp='1281944206' post='330021']
Wiejskie głupki z Kraśnika lubią jak zajmują się nimi "szmatławce". Nie pochwalam przekrętów, ale mnie się wydaje, że był to ukryty sponsoring Stali Kraśnik. Można było podjąć uchwałę Zarządu, gotówkę wpłacić na konto Stali i prawdopodobnie byłoby wszystko ok. W Kraśniku "elity", którym wyłazi słoma z butów, bardzo żrą się o koryto. Dlatego nikt nikomu nie podaruje nawet najdrobniejszego uchybien... rozwiń
Avatar
gość / 16 sierpnia 2010 o 09:36
Wiejskie głupki z Kraśnika lubią jak zajmują się nimi "szmatławce". Nie pochwalam przekrętów, ale mnie się wydaje, że był to ukryty sponsoring Stali Kraśnik. Można było podjąć uchwałę Zarządu, gotówkę wpłacić na konto Stali i prawdopodobnie byłoby wszystko ok. W Kraśniku "elity", którym wyłazi słoma z butów, bardzo żrą się o koryto. Dlatego nikt nikomu nie podaruje nawet najdrobniejszego uchybienia. PiSomatoły to ludek, który wzorce czerpie z postępowania "wodzunia", więc po nich wszystkiego można się spodziewać. Trochę dziwi mnie to, że ich przeciwnicy dostają czasami małpiego rozumu i dają dupy na przysłowiowej tacy. I jeszcze uwaga do kibica z Bełżyc. Jeżeli Zarząd Unii przedstawiał rachunki za alkohol i były one prawdziwe, to nie można tego pochwalać ale nie rozdzierałbym szat z tego powodu. Większość chleje wódę a podstawia lewe rachunki np. za kwiaty lub napoje chłodzące i to jest prawdziwe nieszczęście.
Wiejskie głupki z Kraśnika lubią jak zajmują się nimi "szmatławce". Nie pochwalam przekrętów, ale mnie się wydaje, że był to ukryty sponsoring Stali Kraśnik. Można było podjąć uchwałę Zarządu, gotówkę wpłacić na konto Stali i prawdopodobnie byłoby wszystko ok. W Kraśniku "elity", którym wyłazi słoma z butów, bardzo żrą się o koryto. Dlatego nikt nikomu nie podaruje nawet najdrobniejszego uchybienia. PiSomatoły to ludek, który wzorce czerpie z postępowania "wodzunia", więc po nich wszystkiego można się spodziewać... rozwiń
Avatar
Stefan / 15 sierpnia 2010 o 22:24
Reaktorowi z Dziennika polecam temat klubu sportowego Unia Bełżyce, który bada prokuratura w Opolu.
W tym klubie działacze podobno w rozliczenu budżetu przedstawiali rachunki za spożywany alkohol.
Część pieniędzy w klubie pochodziła z funduszu antyalkoholowego Urzędu Miasta.
Kolesie za pieniądze klubowe urządzali sobie wyjazdy na biby. Np. do Zakopanego na skoki Małysza a potem podpinali faktury do rozliczeń wydatków klubu.
Piłkarze kwitowali pobranie pieniędzy, których nie widzieli na oczy itp.
Z informacji jakie docierają z "miasta" Burmistrz skierował sprawę do prokuratury.
Mieszkańcy Bełżyc proszą o zbadanie tej sprawy i opisanie w Dzienniku Wschodnim.
Reaktorowi z Dziennika polecam temat klubu sportowego Unia Bełżyce, który bada prokuratura w Opolu.
W tym klubie działacze podobno w rozliczenu budżetu przedstawiali rachunki za spożywany alkohol.
Część pieniędzy w klubie pochodziła z funduszu antyalkoholowego Urzędu Miasta.
Kolesie za pieniądze klubowe urządzali sobie wyjazdy na biby. Np. do Zakopanego na skoki Małysza a potem podpinali faktury do rozliczeń wydatków klubu.
Piłkarze kwitowali pobranie pieniędzy, których nie widzieli na oczy itp.
Z informacji jak... rozwiń
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2010 o 21:53
Przecież to problem tego prezesiny a nie piłki nożnej ...
Avatar
luba / 15 sierpnia 2010 o 19:01
[quote name='kraśniczanin' date='15 sierpień 2010 - 18:29 ' timestamp='1281889775' post='329783']
Ludzie, gdzie ja żyję? Prezes Wilk nie wiedział z jakiej puli są wynagradzani trenerzy? Przecież to znacząca pozycja w wydatkach. Takie sytuacje muszą być dyskutowane na posiedzeniach zarządu.
Głosujcie dalej na PO, ci ludzie wyprowadza nas manowce!
[/quote]
w stali krasnik śmierdzi I W STALI PONIATOWA TEZ LEKKI FETOR CZUC . LUDZIE CO SIE DZIEJE ? ALE TAKIE PRAKTYKI SĄ STOSOWANE WSZEDZIE . TEZ MI SENSACJA
Avatar
kraśniczanin / 15 sierpnia 2010 o 18:29
Ludzie, gdzie ja żyję? Prezes Wilk nie wiedział z jakiej puli są wynagradzani trenerzy? Przecież to znacząca pozycja w wydatkach. Takie sytuacje muszą być dyskutowane na posiedzeniach zarządu.
Głosujcie dalej na PO, ci ludzie wyprowadza nas manowce!
Avatar
Gall Anonimuss / 15 sierpnia 2010 o 18:20
Piotrusiu L. "czarny chlep i czarna kawa.." to od dawna powinna być Twa piosnka....
Avatar
o_o / 15 sierpnia 2010 o 17:59
by zylo sie lepiej, nam kolesiom
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 28 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!