wtorek, 20 lutego 2018 r.

Kraśnik

Amfiteatr do remontu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 kwietnia 2008, 19:51

Miejski amfiteatr wreszcie doczeka się remontu. Władze Kraśnika planują modernizację tego zaniedbanego obiektu.


W czasach swojej świetności w amfiteatrze odbywały się festiwale Pieśni o Ojczyźnie, a wcześniej Festiwal Pieśni Partyzanckiej. Teraz na jego deskach rzadko goszczą artyści. Z roku na rok odbywa się tu coraz mniej imprez.

Ma się to zmienić. Urzędnicy opracowują już zakres prac remontowych. W planach jest rozbudowa obiektu, wymiana drewnianych ławek na widowni
na plastikowe siedziska, modernizacja estrady i całego zaplecza. Równocześnie z planem przebudowy opracowywany jest plan kompletnego odwodnienia obiektu.
Dziś amfiteatr jest zalewany po każdej większej ulewie.

Całkowity koszt robót szacowany jest na około miliona złotych. W tegorocznym budżecie na ten cel zapisano 100 tys. zł Miasto będzie się starać o dofinansowanie robót z funduszy europejskich. (FP)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
MAT II
kraśniczanin
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (13 kwietnia 2008 o 01:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
próba ożywienia trupa, tylko po co?
Rozwiń
MAT II
MAT II (9 kwietnia 2008 o 07:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kraśniczanin napisał:
Do kraśniczanina 2:
Chyba chciałeś napisać "ćwoku" a napisałeś "ćmoku", wyraz "artykóły" pisać się powinno przez "u" zwykłe a nie przez"ó".
Mam olbrzymią satysfakcję, że zostałem nazwany przez ciebie "ćmokiem" bo tym samym moja skromna osoba stała się przesłanką do utworzenia neologizmu. Ale ad rem, otóż fakt, że za pieniądze po sprzedaży KPEC-u będzie remontowany m.in. amfiteatr to wybór mieszkańców Kraśnika. Ty, jako kraśniczanin (wprawdzie nr 2, ale jednak) powinieneś o tym wiedzieć. Być może twoją perspektywę zasłania ci osuwający się na oczy beret z moheru.A ty piszesz za dużo Żołądkowej z firmy gniota
Rozwiń
kraśniczanin
kraśniczanin (8 kwietnia 2008 o 21:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Do kraśniczanina 2:
Chyba chciałeś napisać "ćwoku" a napisałeś "ćmoku", wyraz "artykóły" pisać się powinno przez "u" zwykłe a nie przez"ó".
Mam olbrzymią satysfakcję, że zostałem nazwany przez ciebie "ćmokiem" bo tym samym moja skromna osoba stała się przesłanką do utworzenia neologizmu. Ale ad rem, otóż fakt, że za pieniądze po sprzedaży KPEC-u będzie remontowany m.in. amfiteatr to wybór mieszkańców Kraśnika. Ty, jako kraśniczanin (wprawdzie nr 2, ale jednak) powinieneś o tym wiedzieć. Być może twoją perspektywę zasłania ci osuwający się na oczy beret z moheru.
Rozwiń
BABAC1
BABAC1 (8 kwietnia 2008 o 14:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
grzegorz01 napisał:
Dobrze, że coś się dzieje. Malkontentom może być głupio, ale miasto się zmienia. Tylko głupi tego nie widzi!


Chyba na ostatnim szkoleniu PR, na które urzędasy jeżdżą na okrągło, była mowa o internecie i forach. Zauważalna jest aktywność bandy pupolizów. Chwalą to kulowskie zero pod niebiosa.
Rozwiń
kraśniczanin2
kraśniczanin2 (8 kwietnia 2008 o 12:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Do kraśniczanina. Ćmoku czytaj uważnie artykół. Nie ma tam słowa, że pieniądze będą ze sprzedaży KAPEC. ZAjmij się urzędasie uczciwą pracą a nie wypisuj głupot po forach. A od M.Sz to się odwal i nie wycieraj sobie nim gęby. Jak wydawał
Nowiny Kraśnickie tooście urzędasy po cichy bojąc się burmistrza kserowali artykóly i w domu zamknięci w kiblu czytali je z wypiekami.
I jeszcze jedno. Zakichanym obowiązkiem burmistrza i władz miasta jest dbanie o miasto. Za to im płacimy i to nie mało ze swoich podatków. Więc remontując amfiteatr nikomu nikt nie robi łaski. I tak obiekt był niszczony tylko dla tego że był to relikt komuny. Teraz by zamydlić oczy pieje się o remoncie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!