Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

31 maja 2012 r.
19:54
Edytuj ten wpis

Burmistrz Kraśnika z absolutorium

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 14 A A
Mirosław Włodarczyk (Bartłomiej Żurawski / Archiwum)
Mirosław Włodarczyk (Bartłomiej Żurawski / Archiwum)

Rada Miasta Kraśnik udzieliła absolutorium burmistrzowi za zeszły rok. Radni uznali tym samym, że dobrze zrealizował dochody jak i wydatki ubiegłorocznego budżetu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Cieszę się, że radni podzielili zarówno moją opinie, jak też Regionalnej Izby Obrachunkowej, że realizacja ubiegłorocznego budżetu dobrze wyszła. Myślę, że dobrze pilnowałem publicznych pieniędzy – podkreśla Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika.

– Miałem jednak nadzieję, że nie będzie to sprawa polityczna i że każdy z radnych będzie miał prawo własnej oceny. Tak się jednak nie stało. I dodaje: Jednocześnie mam świadomość tego, że pewne sprawy można było zrobić lepiej. Jednak jest to mój pierwszy budżet i ciągle się uczę. A mam ambicję, być dobrym burmistrzem.

"Za” udzieleniem absolutorium burmistrzowi głosowało 12 radnych, 6 wstrzymało się od głosu, a 2 było przeciwko.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 czerwca 2012 o 13:26
Tradycja bunga bunga w wydaniu włodarzy Krasnika to już świecka tradycja tego miasta a nowa ekipa z ex posłem to zdrowe krasnickie okazy a więc........
Avatar
antymarysieńka / 10 czerwca 2012 o 11:23
[quote name='Marysieńka' timestamp='1339146284' post='637509']
Jak to się nic nie dzieje. Imprezka goni imprezkę, że nawet na darmową kiełbaskę grillową ludziska nie muszą czekać na okras przedwyborczy, tylko prawie każda imprezka staje się okazją do darmowego jej fundowania.
[/quote]

Jakie imprezki z darmową kiełbaską grillową ? Dlaczego nie ma na Kraśniku żadnych masowych ogłoszeń o tego typu imprezach ? Z jakiej to okazji, i kto za to płaci ?


A oprócz tego mozliwosć skorzystania z innych uciech.


A jakież to "inne uciechy" ma tow .Marysieńka na myśli ? Czyżby pomimo podeszłego wieku była zapraszana przez lokalnych notabli na bunga bunga ?


A jakież to "inne uciechy" ma tow .Marysieńka na myśli ? Czyżby pomimo podeszłego wieku była zapraszana przez lokalnych notabli na bunga bunga ? rozwiń
Avatar
Marysieńka / 8 czerwca 2012 o 11:04
Jak to się nic nie dzieje. Imprezka goni imprezkę, że nawet na darmową kiełbaskę grillową ludziska nie muszą czekać na okras przedwyborczy, tylko prawie każda imprezka staje się okazją do darmowego jej fundowania. A oprócz tego mozliwosć skorzystania z innych uciech.
Avatar
gość / 7 czerwca 2012 o 22:27
a z czego tu się cieszyć że dostał absolutorium, kraśnik umiera, nie dzieje się nic, ludzie wyjezdzają bo tu ich już nic nie spotka
Avatar
bell / 7 czerwca 2012 o 22:17
[quote name='wyborca' timestamp='1338989851' post='637151']
ludzie Stawiarski i Wlodarczyk to nic innego nie robia , jak czubinski zamykaja pokoje socjalne dla pracownikow, zeby nie plotkowali o nieudacznikach rzadzacych, niedlugo toalety pozamykaja bo Stawiarski bedzie je remontowal bo jest specjalsta od toalet. A co ciekawe to na narty tez jezdza z fundusz socjalnego tak jak czubinski, az dziw ze Stawiarski nie jezdzi na mecz za pieniadze z fundusz socjalnego.
[/quote] Mecz dopiero sie zaczynaja jutro w piatek ,moze wyskoczy
Avatar
wyborca / 6 czerwca 2012 o 15:37
ludzie Stawiarski i Wlodarczyk to nic innego nie robia , jak czubinski zamykaja pokoje socjalne dla pracownikow, zeby nie plotkowali o nieudacznikach rzadzacych, niedlugo toalety pozamykaja bo Stawiarski bedzie je remontowal bo jest specjalsta od toalet. A co ciekawe to na narty tez jezdza z fundusz socjalnego tak jak czubinski, az dziw ze Stawiarski nie jezdzi na mecz za pieniadze z fundusz socjalnego.
Avatar
wyborca / 5 czerwca 2012 o 11:52
Forumowicze widzicie, że to nie on tylko Stawiarski wszystkim kieruje, sprytnie schował się za plecami nieudacznika a przed wyborami powie że nie miał wpływu na to co teraz się dzieje i że jak on dojdzie do władzy to będzie „Ameryka” – obłuda i tyle.
Avatar
Gość / 5 czerwca 2012 o 11:39
Ode mnie by nie dostał absolutorium!!!!! Spółki miejskie np miejscy kanalarze w jawny sposób drwią ze swoich wieloletnich klientów..... A miasto śpi???????
Sprawa nabitych we własność starych przyłączy wodociągowych mieszkońców została rozwiązana????. Na jakim etapie jest teraz?
Tylko jakieś bla, bla, bla na sesji, a księgowi rozsyłają nowe wezwania do zapłaty, za coś co powinno należeć do obowiązków cwaniaków!
Avatar
Mieszkaniec Grajdoła / 5 czerwca 2012 o 08:24
W Kraśniku bezrobocie, młodzi, doświadczeni i wykształceni ludzie bez pracy, a Włodarz zqatrudnia ludzi z Lublina, Chełma itp. wstyd!
Avatar
krasnik / 4 czerwca 2012 o 08:42
[quote name='wyborca' timestamp='1338735519' post='636281']
Pani Aniu Jaszowska i pani Marzenko Siejewicz zapamiętamy i nie ujdzie wam to w wyborach na sucho, trzeba będzie oddać dietkę pani Marzenko to minka zrzednie, a pani Ania zapomniała jak od ZMSu mieszkanko dostała wstyd oj wstyd.
[/quote]

Czy Pani Ania juz wszystkich z Krasnika obgadala?, spotyka sie, slucha i bez analizy przekazuje dalej ze swoimi komentarzami.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2012 o 13:26
Tradycja bunga bunga w wydaniu włodarzy Krasnika to już świecka tradycja tego miasta a nowa ekipa z ex posłem to zdrowe krasnickie okazy a więc........
Avatar
antymarysieńka / 10 czerwca 2012 o 11:23
[quote name='Marysieńka' timestamp='1339146284' post='637509']
Jak to się nic nie dzieje. Imprezka goni imprezkę, że nawet na darmową kiełbaskę grillową ludziska nie muszą czekać na okras przedwyborczy, tylko prawie każda imprezka staje się okazją do darmowego jej fundowania.
[/quote]

Jakie imprezki z darmową kiełbaską grillową ? Dlaczego nie ma na Kraśniku żadnych masowych ogłoszeń o tego typu imprezach ? Z jakiej to okazji, i kto za to płaci ?


A oprócz tego mozliwosć skorzystania z innych uciech.


A jakież to "inne uciechy" ma tow .Marysieńka na myśli ? Czyżby pomimo podeszłego wieku była zapraszana przez lokalnych notabli na bunga bunga ?


A jakież to "inne uciechy" ma tow .Marysieńka na myśli ? Czyżby pomimo podeszłego wieku była zapraszana przez lokalnych notabli na bunga bunga ? rozwiń
Avatar
Marysieńka / 8 czerwca 2012 o 11:04
Jak to się nic nie dzieje. Imprezka goni imprezkę, że nawet na darmową kiełbaskę grillową ludziska nie muszą czekać na okras przedwyborczy, tylko prawie każda imprezka staje się okazją do darmowego jej fundowania. A oprócz tego mozliwosć skorzystania z innych uciech.
Avatar
gość / 7 czerwca 2012 o 22:27
a z czego tu się cieszyć że dostał absolutorium, kraśnik umiera, nie dzieje się nic, ludzie wyjezdzają bo tu ich już nic nie spotka
Avatar
bell / 7 czerwca 2012 o 22:17
[quote name='wyborca' timestamp='1338989851' post='637151']
ludzie Stawiarski i Wlodarczyk to nic innego nie robia , jak czubinski zamykaja pokoje socjalne dla pracownikow, zeby nie plotkowali o nieudacznikach rzadzacych, niedlugo toalety pozamykaja bo Stawiarski bedzie je remontowal bo jest specjalsta od toalet. A co ciekawe to na narty tez jezdza z fundusz socjalnego tak jak czubinski, az dziw ze Stawiarski nie jezdzi na mecz za pieniadze z fundusz socjalnego.
[/quote] Mecz dopiero sie zaczynaja jutro w piatek ,moze wyskoczy
Avatar
wyborca / 6 czerwca 2012 o 15:37
ludzie Stawiarski i Wlodarczyk to nic innego nie robia , jak czubinski zamykaja pokoje socjalne dla pracownikow, zeby nie plotkowali o nieudacznikach rzadzacych, niedlugo toalety pozamykaja bo Stawiarski bedzie je remontowal bo jest specjalsta od toalet. A co ciekawe to na narty tez jezdza z fundusz socjalnego tak jak czubinski, az dziw ze Stawiarski nie jezdzi na mecz za pieniadze z fundusz socjalnego.
Avatar
wyborca / 5 czerwca 2012 o 11:52
Forumowicze widzicie, że to nie on tylko Stawiarski wszystkim kieruje, sprytnie schował się za plecami nieudacznika a przed wyborami powie że nie miał wpływu na to co teraz się dzieje i że jak on dojdzie do władzy to będzie „Ameryka” – obłuda i tyle.
Avatar
Gość / 5 czerwca 2012 o 11:39
Ode mnie by nie dostał absolutorium!!!!! Spółki miejskie np miejscy kanalarze w jawny sposób drwią ze swoich wieloletnich klientów..... A miasto śpi???????
Sprawa nabitych we własność starych przyłączy wodociągowych mieszkońców została rozwiązana????. Na jakim etapie jest teraz?
Tylko jakieś bla, bla, bla na sesji, a księgowi rozsyłają nowe wezwania do zapłaty, za coś co powinno należeć do obowiązków cwaniaków!
Avatar
Mieszkaniec Grajdoła / 5 czerwca 2012 o 08:24
W Kraśniku bezrobocie, młodzi, doświadczeni i wykształceni ludzie bez pracy, a Włodarz zqatrudnia ludzi z Lublina, Chełma itp. wstyd!
Avatar
krasnik / 4 czerwca 2012 o 08:42
[quote name='wyborca' timestamp='1338735519' post='636281']
Pani Aniu Jaszowska i pani Marzenko Siejewicz zapamiętamy i nie ujdzie wam to w wyborach na sucho, trzeba będzie oddać dietkę pani Marzenko to minka zrzednie, a pani Ania zapomniała jak od ZMSu mieszkanko dostała wstyd oj wstyd.
[/quote]

Czy Pani Ania juz wszystkich z Krasnika obgadala?, spotyka sie, slucha i bez analizy przekazuje dalej ze swoimi komentarzami.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 1 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 1

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 2

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 19 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 29 61

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 11 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 13

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!