niedziela, 25 marca 2018 r.

Kraśnik

Incydent podczas seansu filmu "Botoks" w Kraśniku. Obsługa będzie wzywać policję

Autor: aa

Oglądali i głośno komentowali używając przy tym niecenzuralnych słów. Incydent miał miejsce podczas jednego z seansów filmu „Botoks” w Kraśniku. Szefostwo kina zapowiada, że następnym razem wezwie służby mundurowe.

Informacja o „ekipie, która pomyliła salę kinową z knajpianą salą barową” pojawiła się we wtorek na Facebooku kraśnickiego kina. „Cisną się na klawisze bardzo szpetne słowa jednak musimy hamować swoje zdenerwowanie i oburzenie na takie chamskie, niekulturalne i pozbawione wyobraźni zachowanie” – czytamy.

– „Na marginesie „pozdrawiamy” grupę z rzędu 15 a konkretnie dwóch panów, którzy mieli wyczesane na innych Widzów i samą projekcję.”

Do incydentu doszło dwa dni temu podczas seansu filmu „Botoks” Patryka Vegi o godz. 19.30. – Zaistniałą sytuację zgłosiła nam już po seansie jedna z pań, która też była na sali. Podczas projekcji filmu padały niecenzuralne słowa – relacjonuje Wojciech Gołoś, dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

Dyrektor CKiP w Kraśniku apeluje, aby widzowie, którzy są świadkami podobnych sytuacji natychmiast zgłaszali to pracownikom kina. – Wtedy możemy interweniować od razu – podkreśla Gołoś.

I zapowiada, że podobne zachowania nie będą tolerowane. Każde naruszenie regulaminu kina dotyczące zakazu spożywania napojów alkoholowych na sali kinowej ma skutkować wezwaniem policji lub Straży Miejskiej oraz przerwaniem seansu. A osoby, których zachowanie będzie wskazywać na spożycie alkoholu, nie będą również wpuszczane mimo ważnego biletu.

Do podobnego incydentu podczas seansu ostatniego filmu Patryka Vegi doszło również w kinie w Knurowie (województwo śląskie). „Przegląd Lokalny” pisze o trzech mężczyznach, którzy głośno i wulgarnie komentowali film, przeszkadzając innym. Nie reagowali na uwagi kasjerki. Na miejsce została wezwana Straż Miejska i policja. Ostatecznie jeden z mężczyzn trafił do aresztu.

WIDEO

Patryk Vega o swoim filmie

WIDEO

Czytaj więcej o: kino film Kraśnik Botoks
Jolka
Użytkownik niezarejestrowany
eskulap
(23) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Jolka
Jolka (12 października 2017 o 20:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
undefined napisał:
To że film jest jaki jest, nie znaczy, że trzeba robić rozrubę w kinie. Widać, że poziom  kultury i inteligencji komentujących tutaj osób niewiele odbiega od opisanych wyżej "widzów".
 Zgadzam się. Jedyny rozsądny głos w tej dyskusji.
Rozwiń
Gość
Gość (12 października 2017 o 10:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Szczera prawda bywa bolesna. To fakt. Lepiej mówić delikatnie i dać margines na własną interpretację: np. nie złodziej, tylko uczciwy inaczej; nie morderstwo, tylko zabieg...
Rozwiń
eskulap
eskulap (12 października 2017 o 10:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Byłam na tym filmie i uważam,że przekracza ON GRANICE DOBREGO SMAKU, ACZKOLWIEK MÓWI TROCHE PRAWDY O ŻYCIU. Ale czy zeby pokazac troche patologii społecznej i bronić nienarodzonych trzeba pokazywac kopulacje, rozmawiac knajackim językiem i to wszystko prawie 2.5 godziny? \ja w każdym razie juz na zadne film tego rezysera nie pójdę. Na dodatek miał on swój benefis w programie Rachonia jako przeciwnik aborcji. Mało brakuje, by ten film poleciły z ambony media katolickie. W każdym razie przy takim filmie chamskie reakcje nie dziwia mnie.
Rozwiń
Gość
Gość (12 października 2017 o 06:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
janek piana z gęby? To oni mają wściekliźnę? Dla mnie osobiście to dziwię się, że jeszcze jej nie dostali! Jestem stałą bywalczynią tego kina i takie właśnie są moje spostrzeżenia przy niektórych pseudowidzach, ich zachowaniu, gadce i pretensjach o wszystko, żarciu obiadu i kolacji jednocześnie a później załatwianiu syfu po sobie - to naprawdę sukces, ze pracownicy zachowują dystans i zimną krew.
Rozwiń
Gość
Gość (11 października 2017 o 18:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To że film jest jaki jest, nie znaczy, że trzeba robić rozrubę w kinie. Widać, że poziom kultury i inteligencji komentujących tutaj osób niewiele odbiega od opisanych wyżej "widzów".
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (23)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!