Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

3 grudnia 2010 r.
14:26
Edytuj ten wpis

Incydent w telewizji Kraśnik, Włodarczyk idzie do sądu (wideo)

0 65 A A

Mirosław Włodarczyk, kandydat PiS na fotel burmistrza Kraśnika: Telewizja Kraśnik podawała nieprawdziwe informacje dotyczące mojego udziału w debacie. KTV: My tylko zapraszaliśmy do debaty obu kandydatów. Sprawę rozpatrywał dziś lubelski sąd.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 65

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ziom / 12 marca 2011 o 23:21
wóda!!!!
Avatar
ziom / 12 marca 2011 o 23:15
stowiarek za duzo sapiesz jeszcze ci malo ,wiem troche o tobie.jeszcze poczekam
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:02
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
lol / 10 grudnia 2010 o 23:27
[quote name='rydzyk' timestamp='1291915897' post='402252']
Szmatławiec wschodni oczywiscie nie pisze o wyroku sadu
[/quote]
TAAAAAAAAAAA,,za to TRWAM moze,jest najbardziej wiarygodnym mediem
Avatar
rydzyk / 9 grudnia 2010 o 18:31
Szmatławiec wschodni oczywiscie nie pisze o wyroku sadu
Avatar
Ania / 7 grudnia 2010 o 21:00
Ale się cieszę, że mamy nowego burmistrza!!! Nie wiecie dlaczego w UM non stop jest włllllllllaczone światło. Byłam przekonana, że UM czynny jest do godz. 16. Chyba sprzatają...?
Avatar
BODZIO / 7 grudnia 2010 o 20:17
Nie jest prawdą, że KTV odpłatnie pokazuje materiały UM Kraśnika. Jest, a raczej była dotowana przez pana Burmistrza P. Czubińskiego z budżetu Kraśnika! Pan Opoka mija się z prawdą!
Avatar
robert / 7 grudnia 2010 o 17:48
DW to tuba PIS sprawa odrzucona ze względu na niezasadność i proszę dziennikarzyjna nic na to nie pisze, a jakby Włodarczyk wygrał to od razu było by głośno. DW czy oni wam płacą za to co robicie?
Avatar
wuj sam / 6 grudnia 2010 o 21:49
[quote name='alan' timestamp='1291398710' post='398561']
hej pisiory do chlewu z tym tchórzem waszym marnym pseudo kandydaciurem...AVE CZUBINSKI
[/quote]
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
[quote name='alan' timestamp='1291398710' post='398561']
hej pisiory do chlewu z tym tchórzem waszym marnym pseudo kandydaciurem...AVE CZUBINSKI
[/quote]
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkan... rozwiń
Avatar
od rana mam dobry humor / 6 grudnia 2010 o 21:47
Niektóre "skrzaty" i jemu podobni robią wpisy jak Czerepach i Fabian Duda dla swojego wójta.
Żałosne, ale no cóż, piszcie, piszcie, oczerniajcie - taka praca.

A i tak wygrał Włodarczyk!
Yes! Yes! Yes!
Avatar
ziom / 12 marca 2011 o 23:21
wóda!!!!
Avatar
ziom / 12 marca 2011 o 23:15
stowiarek za duzo sapiesz jeszcze ci malo ,wiem troche o tobie.jeszcze poczekam
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:02
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
lol / 10 grudnia 2010 o 23:27
[quote name='rydzyk' timestamp='1291915897' post='402252']
Szmatławiec wschodni oczywiscie nie pisze o wyroku sadu
[/quote]
TAAAAAAAAAAA,,za to TRWAM moze,jest najbardziej wiarygodnym mediem
Avatar
rydzyk / 9 grudnia 2010 o 18:31
Szmatławiec wschodni oczywiscie nie pisze o wyroku sadu
Avatar
Ania / 7 grudnia 2010 o 21:00
Ale się cieszę, że mamy nowego burmistrza!!! Nie wiecie dlaczego w UM non stop jest włllllllllaczone światło. Byłam przekonana, że UM czynny jest do godz. 16. Chyba sprzatają...?
Avatar
BODZIO / 7 grudnia 2010 o 20:17
Nie jest prawdą, że KTV odpłatnie pokazuje materiały UM Kraśnika. Jest, a raczej była dotowana przez pana Burmistrza P. Czubińskiego z budżetu Kraśnika! Pan Opoka mija się z prawdą!
Avatar
robert / 7 grudnia 2010 o 17:48
DW to tuba PIS sprawa odrzucona ze względu na niezasadność i proszę dziennikarzyjna nic na to nie pisze, a jakby Włodarczyk wygrał to od razu było by głośno. DW czy oni wam płacą za to co robicie?
Avatar
wuj sam / 6 grudnia 2010 o 21:49
[quote name='alan' timestamp='1291398710' post='398561']
hej pisiory do chlewu z tym tchórzem waszym marnym pseudo kandydaciurem...AVE CZUBINSKI
[/quote]
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
[quote name='alan' timestamp='1291398710' post='398561']
hej pisiory do chlewu z tym tchórzem waszym marnym pseudo kandydaciurem...AVE CZUBINSKI
[/quote]
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkan... rozwiń
Avatar
od rana mam dobry humor / 6 grudnia 2010 o 21:47
Niektóre "skrzaty" i jemu podobni robią wpisy jak Czerepach i Fabian Duda dla swojego wójta.
Żałosne, ale no cóż, piszcie, piszcie, oczerniajcie - taka praca.

A i tak wygrał Włodarczyk!
Yes! Yes! Yes!
Zobacz wszystkie komentarze 65

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Poważny wypadek na Nadbystrzyckiej i Zana. Utrudnienia w ruchu [zdjęcia]
Pilne
galeria

Poważny wypadek na Nadbystrzyckiej i Zana. Utrudnienia w ruchu [zdjęcia] 3 0

Spore utrudnienia występują w okolicach skrzyżowania ulic Nadbystrzyckiej i Zana w Lublinie. Tuż przed godz. 17 doszło tam do zderzenia audi z fordem

LUBELSKIE na chwilę lub... na dłużej

LUBELSKIE na chwilę lub... na dłużej 0

Nasz region to idealne miejsce do realizowania pasji z zakresu kultury, sztuki, ale też do kontaktu z przyrodą. Tu tradycja inspiruje młodych duchem Europejczyków do życia nowoczesnego i nastawionego na rozwój

Teraz naprawdę mamy LUZ!
galeria

Teraz naprawdę mamy LUZ! 0

LUZ to oficjalny kod Portu Lotniczego Lublin. Nadany został w czerwcu 2012 roku przez organizację IATA (International Air Transport Association – Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych). Kod LUZ służy do oznaczenia portu lotniczego według używanego na całym świecie standardu. Wykorzystywany jest w rozkładach lotów, systemach rezerwacyjnych oraz na dokumentach podróży

Tragiczny finał imprezy na działce. Przyjaciel starosty przed sądem

Tragiczny finał imprezy na działce. Przyjaciel starosty przed sądem 3 1

Rozpoczął się proces Andrzeja R. - oskarżonego o zabójstwo byłego starosty świdnickiego. Mężczyźni przyjaźnili się od lat. Do brutalnej zbrodni doszło podczas imprezy zakrapianej alkoholem

CBA w Urzędzie Skarbowym w Lublinie

CBA w Urzędzie Skarbowym w Lublinie 0 1

Funkcjonariusze CBA wkroczyli do Trzeciego Urzędu Skarbowego. Agentów interesuje umarzanie podatków dużych firm

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]
galeria

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] 3 0

Matematyka była stosunkowo prosta i znacznie łatwiejsza niż testy z ubiegłych lat - mówią uczniowie, którzy zdawali dziś egzamin

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego 0 12

Tzw. mały ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, niższy podatek CIT dla małych i średnich firm, więcej pieniędzy na lokalne drogi i po 300 zł na szkolne wyprawki dla każdego dziecka

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie 1 0

Czy polityka ma wpływ na lokalne sprawy - na debatę o tej tematyce zaprasza Obywatelski Lubartów i i Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność?

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność? 1 0

Żyjemy w czasach, gdzie rzekomo nadmiar informacji, rozwój Internetu i mediów społecznościowych, a także spadek czytelnictwa miały spowodować ogromną społeczną zmianę – brak tolerancji dla dłuższych tekstów w sieci, czy ogólnie - kulturze. Do niedawna, w komunikacji marketingowej czy nawet brandingu, widać było ślady tych wizji – skracanie opisów, zamiana tekstu na ikony, czy nawet redukowania firmowych haseł do postaci jednowyrazowej. Wydaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu w tej sprawie. Długie teksty na stronach internetowych znów wracają do łask, a zjawisko to ma solidne, racjonalne, podstawy.

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia  w ruchu

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia w ruchu 2 0

Postępują prace przy budowie parkingu naprzeciwko urzędu miasta. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu.

Polskie Wesele w klubie Silence
21 kwietnia 2018, 21:00
galeria

Polskie Wesele w klubie Silence 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie Silence (Radziszewskiego 8) odbędzie się impreza z cyklu Polskie Wesele.

Klubowa impreza w Rivierze
21 kwietnia 2018, 21:00

Klubowa impreza w Rivierze 0 0

Klub Plażowy Riviera (ul. Zesłańców Sybiru 5) zaprasza na imprezę I House U, która odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 21.

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara 4 0

Rozmowa z Zofią Ślotałą, właścicielką marki Petite Maison, a prywatnie synową Riada Haidara ordynatora bialskiej neonatologii. Ślotała była gościem wydarzenia Aktywna Mama w Białej Podlaskiej.

Rudy się żeni - impreza w House of Sound
21 kwietnia 2018, 21:00

Rudy się żeni - impreza w House of Sound 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie House of Sound (ul. Peowiaków 6) odbędzie się impreza pt. Rudy się żeni.

Nirvana tribute show w Graffiti
26 kwietnia 2018, 20:00

Nirvana tribute show w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 26 kwietnia o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się Nirvana tribute show, czyli impreza dla miłośników kultowej formacji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!