Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

20 kwietnia 2009 r.
9:03
Edytuj ten wpis

Jarosław Kaczyński z wizytą w Kraśniku

Autor: Zdjęcie autora (fp)
0 44 A A

Dziś o godz. 15.30 w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku będzie gościł prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Spotkanie odbywa się w ramach kampanii wyborczej do europarlamentu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kilka dni temu została ogłoszona lista kandydatów z naszego regionu. Otwierają ją europoseł Mirosław Piotrowski, poseł Tomasz Dudziński i senator Grzegorz Czelej.

Nieoficjalnie mówi się, że spotkanie może być ostrą konfrontacją polityki PiS z polityką Platformy Obywatelskiej na przykładzie związanego z PO bardzo kontrowersyjnego Piotra Czubińskiego - burmistrza Kraśnika.

PiS postawiło ponownie na ostrą kampanię wytykania układów, kolesiostwa, o czym świadczy najnowszy spot reklamowy "Kolesie”.




Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2009 o 08:43
Wisła napisał:
W Kraśniku jest więcej jak dwie osoby myślące logicznie i potrafiące zestawiać fakty. Gwarantuje ,że w niedługim czasie kilkanaście osób w państwie Kraśnik pójdzie siedzieć.



Nawet jak będzie ich dwudziestu to i tak nie ma to żadnego znaczenia. W demokracji rządzi tłum. Jak mówisz o jakimś siedzeniu, to jesteś śmieszny.
Avatar
rudy / 24 kwietnia 2009 o 05:54
~gość~ napisał:
Za to złośliwy i upierdliwy redaktor cały czas jest na necie. Albo jego brat. Ot i całe forum.


Plus osoba, której lokalny układ płaci za opluwanie przeciwników tegoż
Avatar
Wisła / 23 kwietnia 2009 o 23:14
~gość~ napisał:
Za to złośliwy i upierdliwy redaktor cały czas jest na necie. Albo jego brat. Ot i całe forum.


W Kraśniku jest więcej jak dwie osoby myślące logicznie i potrafiące zestawiać fakty. Gwarantuje ,że w niedługim czasie kilkanaście osób w państwie Kraśnik pójdzie siedzieć.
Avatar
~gość~ / 23 kwietnia 2009 o 22:11
kraśniczanin napisał:
Jak tu dzisiaj cicho. Jadowity urzędnik chyba wyjechał w teren.


Za to złośliwy i upierdliwy redaktor cały czas jest na necie. Albo jego brat. Ot i całe forum.
Avatar
kraśniczanin / 23 kwietnia 2009 o 15:01
Jak tu dzisiaj cicho. Jadowity urzędnik chyba wyjechał w teren.
Avatar
~gość~ / 23 kwietnia 2009 o 13:02
sdree napisał:
Już cichutko, cichutko...Spokojnie wytrzyj buzię i nosek, bo się zaplułeś z tych emocji...a teraz jeszcze raz przeczytaj sobie wszystko, co tu zostało napisane i zobacz, kto się najbardziej emocjonuje? Widzisz? Czy ja, człowiek po podstawówce może tak zirytować człowieka po pierwszym roku "studiów" PR? Chyba nie? Mam nadzieję, że to tylko chwilowa twoja niedyspozycja?
A teraz już spokojnie weź się do pracy. Powodzenia!


W ten sposób tylko zaniżasz poziom dyskusji na tym forum. Ale skoro inaczej nie potrafisz, to trudno.


W ten sposób tylko zaniżasz poziom dyskusji na tym forum. Ale skoro inaczej nie potrafisz, to trudno. rozwiń
Avatar
sdree / 23 kwietnia 2009 o 09:36
~gość~ napisał:
Poujadaj jeszcze mocniej. I najlepiej tak cały czas. Bez przerwy. Non stop. Im więcej zajadłości włożysz w to co robisz, tym lepiej. No dawaj. I jeszcze jedno, ty chyba masz jakies kompleksy na punkcie swojego wykształcenia. Takie rzeczy o jakich pisałem to wiedzą studenci pierwszego roku, a nie "intelektualiści". Zresztą zobacz w słowniku co oznacza to słówko ?

Już cichutko, cichutko...Spokojnie wytrzyj buzię i nosek, bo się zaplułeś z tych emocji...a teraz jeszcze raz przeczytaj sobie wszystko, co tu zostało napisane i zobacz, kto się najbardziej emocjonuje? Widzisz? Czy ja, człowiek po podstawówce może tak zirytować człowieka po pierwszym roku "studiów" PR? Chyba nie? Mam nadzieję, że to tylko chwilowa twoja niedyspozycja?
A teraz już spokojnie weź się do pracy. Powodzenia!

Już cichutko, cichutko...Spokojnie wytrzyj buzię i nosek, bo się zaplułeś z tych emocji...a teraz jeszcze raz przeczytaj sobie wszystko, co tu zostało napisane i zobacz, kto się najbardziej emocjonuje? Widzisz? Czy ja, człowiek po podstawówce może tak zirytować człowieka po pierwszym roku "studiów" PR? Chyba nie? Mam nadzieję, że to tylko chwilowa twoja niedyspozycja?
A teraz już spokojnie weź się do pracy. Powodzenia! rozwiń
Avatar
~gość~ / 23 kwietnia 2009 o 09:11
vgyjyt napisał:
"Intelektualista" przyszedł do pracy na 8.00 i od razu gapi się w internet zamiast załatwiać interesantów?


Poujadaj jeszcze mocniej. I najlepiej tak cały czas. Bez przerwy. Non stop. Im więcej zajadłości włożysz w to co robisz, tym lepiej. No dawaj. I jeszcze jedno, ty chyba masz jakies kompleksy na punkcie swojego wykształcenia. Takie rzeczy o jakich pisałem to wiedzą studenci pierwszego roku, a nie "intelektualiści". Zresztą zobacz w słowniku co oznacza to słówko ?


Poujadaj jeszcze mocniej. I najlepiej tak cały czas. Bez przerwy. Non stop. Im więcej zajadłości włożysz w to co robisz, tym lepiej. No dawaj. I jeszcze jedno, ty chyba masz jakies kompleksy na punkcie swojego wykształcenia. Takie rzeczy o jakich pisałem to wiedzą studenci pierwszego roku, a nie "intelektualiści". Zresztą zobacz w słowniku co oznacza to słówko ? rozwiń
Avatar
vgyjyt / 23 kwietnia 2009 o 08:46
Gość napisał:
Gdyby twoje ujadanie w internecie było skuteczne, to byłyby efekty. Ale ich nie ma i nie będzie. Nie trzeba mieć "studiów" PR, żeby wiedzieć, że takie chorobliwe, podszyte zazdrością, nieustanne atakowanie kogoś po pewnym czasie powoduje, że ludzie podchodzą do tego obojętnie. Poza tym, kiedy ktoś cały czas jest atakiem chorobliwej nagonki, to po przebraniu się miarki wyborcy nawet jeśli za nim nie przepadają to odruchowo najcześciej stają po jego stronie. Nie zauważyłeś tego ? Przecież to oczywiste. A poza tym każda twoja przegrana bitwa tylko twoje przeciwnika umacnia. Jak cię nie stać na zakup podręcznika do psychologii społeczej, to wypożycz go w bibliotece. Poczytaj książkę Roberta Cialdiniego - Wywieranie wpływu na zachowania ludzi. Ucz się od mądrzejszych od siebie. I nie ma się co wstydzić. Jak się na studiach uczyłeś o świńskich ogonach, to skąd masz wiedzieć cokolwiek o psychologii.
PS. Czasami robi się tak, że osoba, ktora jest zajadle atakowana po cichu sama wysyła na swój temat paszkwile. Obrzydliwe paszkwile. Już chyba wiesz po co ?

"Intelektualista" przyszedł do pracy na 8.00 i od razu gapi się w internet zamiast załatwiać interesantów?

"Intelektualista" przyszedł do pracy na 8.00 i od razu gapi się w internet zamiast załatwiać interesantów? rozwiń
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2009 o 08:22
ffthut napisał:
A jednak jest inna możliwość: dostęp do komputera i internetu nie jest już taki trudny i oprócz w/w są też inni ludzie, którzy potrafią czytać, pisać i odróżnić zło od dobra. I nie wysilaj się absolwencie "studiów" PR, bo ci żyłka pęknie. Oklepana jest ta twoja jadowita i wściekła nagonka na wszystko, co nie mieści się w ramach miłości do układu.


Gdyby twoje ujadanie w internecie było skuteczne, to byłyby efekty. Ale ich nie ma i nie będzie. Nie trzeba mieć "studiów" PR, żeby wiedzieć, że takie chorobliwe, podszyte zazdrością, nieustanne atakowanie kogoś po pewnym czasie powoduje, że ludzie podchodzą do tego obojętnie. Poza tym, kiedy ktoś cały czas jest atakiem chorobliwej nagonki, to po przebraniu się miarki wyborcy nawet jeśli za nim nie przepadają to odruchowo najcześciej stają po jego stronie. Nie zauważyłeś tego ? Przecież to oczywiste. A poza tym każda twoja przegrana bitwa tylko twoje przeciwnika umacnia. Jak cię nie stać na zakup podręcznika do psychologii społeczej, to wypożycz go w bibliotece. Poczytaj książkę Roberta Cialdiniego - Wywieranie wpływu na zachowania ludzi. Ucz się od mądrzejszych od siebie. I nie ma się co wstydzić. Jak się na studiach uczyłeś o świńskich ogonach, to skąd masz wiedzieć cokolwiek o psychologii.
PS. Czasami robi się tak, że osoba, ktora jest zajadle atakowana po cichu sama wysyła na swój temat paszkwile. Obrzydliwe paszkwile. Już chyba wiesz po co ?


Gdyby twoje ujadanie w internecie było skuteczne, to byłyby efekty. Ale ich nie ma i nie będzie. Nie trzeba mieć "studiów" PR, żeby wiedzieć, że takie chorobliwe, podszyte zazdrością, nieustanne atakowanie kogoś po pewnym czasie powoduje, że ludzie podchodzą do tego obojętnie. Poza tym, kiedy ktoś cały czas jest atakiem chorobliwej nagonki, to po przebraniu się miarki wyborcy nawet jeśli za nim nie przepadają to odruchowo najcześciej stają po jego stronie. Nie zauważyłeś tego ? Przecież to oczywiste. A po... rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2009 o 08:43
Wisła napisał:
W Kraśniku jest więcej jak dwie osoby myślące logicznie i potrafiące zestawiać fakty. Gwarantuje ,że w niedługim czasie kilkanaście osób w państwie Kraśnik pójdzie siedzieć.



Nawet jak będzie ich dwudziestu to i tak nie ma to żadnego znaczenia. W demokracji rządzi tłum. Jak mówisz o jakimś siedzeniu, to jesteś śmieszny.
Avatar
rudy / 24 kwietnia 2009 o 05:54
~gość~ napisał:
Za to złośliwy i upierdliwy redaktor cały czas jest na necie. Albo jego brat. Ot i całe forum.


Plus osoba, której lokalny układ płaci za opluwanie przeciwników tegoż
Avatar
Wisła / 23 kwietnia 2009 o 23:14
~gość~ napisał:
Za to złośliwy i upierdliwy redaktor cały czas jest na necie. Albo jego brat. Ot i całe forum.


W Kraśniku jest więcej jak dwie osoby myślące logicznie i potrafiące zestawiać fakty. Gwarantuje ,że w niedługim czasie kilkanaście osób w państwie Kraśnik pójdzie siedzieć.
Avatar
~gość~ / 23 kwietnia 2009 o 22:11
kraśniczanin napisał:
Jak tu dzisiaj cicho. Jadowity urzędnik chyba wyjechał w teren.


Za to złośliwy i upierdliwy redaktor cały czas jest na necie. Albo jego brat. Ot i całe forum.
Avatar
kraśniczanin / 23 kwietnia 2009 o 15:01
Jak tu dzisiaj cicho. Jadowity urzędnik chyba wyjechał w teren.
Avatar
~gość~ / 23 kwietnia 2009 o 13:02
sdree napisał:
Już cichutko, cichutko...Spokojnie wytrzyj buzię i nosek, bo się zaplułeś z tych emocji...a teraz jeszcze raz przeczytaj sobie wszystko, co tu zostało napisane i zobacz, kto się najbardziej emocjonuje? Widzisz? Czy ja, człowiek po podstawówce może tak zirytować człowieka po pierwszym roku "studiów" PR? Chyba nie? Mam nadzieję, że to tylko chwilowa twoja niedyspozycja?
A teraz już spokojnie weź się do pracy. Powodzenia!


W ten sposób tylko zaniżasz poziom dyskusji na tym forum. Ale skoro inaczej nie potrafisz, to trudno.


W ten sposób tylko zaniżasz poziom dyskusji na tym forum. Ale skoro inaczej nie potrafisz, to trudno. rozwiń
Avatar
sdree / 23 kwietnia 2009 o 09:36
~gość~ napisał:
Poujadaj jeszcze mocniej. I najlepiej tak cały czas. Bez przerwy. Non stop. Im więcej zajadłości włożysz w to co robisz, tym lepiej. No dawaj. I jeszcze jedno, ty chyba masz jakies kompleksy na punkcie swojego wykształcenia. Takie rzeczy o jakich pisałem to wiedzą studenci pierwszego roku, a nie "intelektualiści". Zresztą zobacz w słowniku co oznacza to słówko ?

Już cichutko, cichutko...Spokojnie wytrzyj buzię i nosek, bo się zaplułeś z tych emocji...a teraz jeszcze raz przeczytaj sobie wszystko, co tu zostało napisane i zobacz, kto się najbardziej emocjonuje? Widzisz? Czy ja, człowiek po podstawówce może tak zirytować człowieka po pierwszym roku "studiów" PR? Chyba nie? Mam nadzieję, że to tylko chwilowa twoja niedyspozycja?
A teraz już spokojnie weź się do pracy. Powodzenia!

Już cichutko, cichutko...Spokojnie wytrzyj buzię i nosek, bo się zaplułeś z tych emocji...a teraz jeszcze raz przeczytaj sobie wszystko, co tu zostało napisane i zobacz, kto się najbardziej emocjonuje? Widzisz? Czy ja, człowiek po podstawówce może tak zirytować człowieka po pierwszym roku "studiów" PR? Chyba nie? Mam nadzieję, że to tylko chwilowa twoja niedyspozycja?
A teraz już spokojnie weź się do pracy. Powodzenia! rozwiń
Avatar
~gość~ / 23 kwietnia 2009 o 09:11
vgyjyt napisał:
"Intelektualista" przyszedł do pracy na 8.00 i od razu gapi się w internet zamiast załatwiać interesantów?


Poujadaj jeszcze mocniej. I najlepiej tak cały czas. Bez przerwy. Non stop. Im więcej zajadłości włożysz w to co robisz, tym lepiej. No dawaj. I jeszcze jedno, ty chyba masz jakies kompleksy na punkcie swojego wykształcenia. Takie rzeczy o jakich pisałem to wiedzą studenci pierwszego roku, a nie "intelektualiści". Zresztą zobacz w słowniku co oznacza to słówko ?


Poujadaj jeszcze mocniej. I najlepiej tak cały czas. Bez przerwy. Non stop. Im więcej zajadłości włożysz w to co robisz, tym lepiej. No dawaj. I jeszcze jedno, ty chyba masz jakies kompleksy na punkcie swojego wykształcenia. Takie rzeczy o jakich pisałem to wiedzą studenci pierwszego roku, a nie "intelektualiści". Zresztą zobacz w słowniku co oznacza to słówko ? rozwiń
Avatar
vgyjyt / 23 kwietnia 2009 o 08:46
Gość napisał:
Gdyby twoje ujadanie w internecie było skuteczne, to byłyby efekty. Ale ich nie ma i nie będzie. Nie trzeba mieć "studiów" PR, żeby wiedzieć, że takie chorobliwe, podszyte zazdrością, nieustanne atakowanie kogoś po pewnym czasie powoduje, że ludzie podchodzą do tego obojętnie. Poza tym, kiedy ktoś cały czas jest atakiem chorobliwej nagonki, to po przebraniu się miarki wyborcy nawet jeśli za nim nie przepadają to odruchowo najcześciej stają po jego stronie. Nie zauważyłeś tego ? Przecież to oczywiste. A poza tym każda twoja przegrana bitwa tylko twoje przeciwnika umacnia. Jak cię nie stać na zakup podręcznika do psychologii społeczej, to wypożycz go w bibliotece. Poczytaj książkę Roberta Cialdiniego - Wywieranie wpływu na zachowania ludzi. Ucz się od mądrzejszych od siebie. I nie ma się co wstydzić. Jak się na studiach uczyłeś o świńskich ogonach, to skąd masz wiedzieć cokolwiek o psychologii.
PS. Czasami robi się tak, że osoba, ktora jest zajadle atakowana po cichu sama wysyła na swój temat paszkwile. Obrzydliwe paszkwile. Już chyba wiesz po co ?

"Intelektualista" przyszedł do pracy na 8.00 i od razu gapi się w internet zamiast załatwiać interesantów?

"Intelektualista" przyszedł do pracy na 8.00 i od razu gapi się w internet zamiast załatwiać interesantów? rozwiń
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2009 o 08:22
ffthut napisał:
A jednak jest inna możliwość: dostęp do komputera i internetu nie jest już taki trudny i oprócz w/w są też inni ludzie, którzy potrafią czytać, pisać i odróżnić zło od dobra. I nie wysilaj się absolwencie "studiów" PR, bo ci żyłka pęknie. Oklepana jest ta twoja jadowita i wściekła nagonka na wszystko, co nie mieści się w ramach miłości do układu.


Gdyby twoje ujadanie w internecie było skuteczne, to byłyby efekty. Ale ich nie ma i nie będzie. Nie trzeba mieć "studiów" PR, żeby wiedzieć, że takie chorobliwe, podszyte zazdrością, nieustanne atakowanie kogoś po pewnym czasie powoduje, że ludzie podchodzą do tego obojętnie. Poza tym, kiedy ktoś cały czas jest atakiem chorobliwej nagonki, to po przebraniu się miarki wyborcy nawet jeśli za nim nie przepadają to odruchowo najcześciej stają po jego stronie. Nie zauważyłeś tego ? Przecież to oczywiste. A poza tym każda twoja przegrana bitwa tylko twoje przeciwnika umacnia. Jak cię nie stać na zakup podręcznika do psychologii społeczej, to wypożycz go w bibliotece. Poczytaj książkę Roberta Cialdiniego - Wywieranie wpływu na zachowania ludzi. Ucz się od mądrzejszych od siebie. I nie ma się co wstydzić. Jak się na studiach uczyłeś o świńskich ogonach, to skąd masz wiedzieć cokolwiek o psychologii.
PS. Czasami robi się tak, że osoba, ktora jest zajadle atakowana po cichu sama wysyła na swój temat paszkwile. Obrzydliwe paszkwile. Już chyba wiesz po co ?


Gdyby twoje ujadanie w internecie było skuteczne, to byłyby efekty. Ale ich nie ma i nie będzie. Nie trzeba mieć "studiów" PR, żeby wiedzieć, że takie chorobliwe, podszyte zazdrością, nieustanne atakowanie kogoś po pewnym czasie powoduje, że ludzie podchodzą do tego obojętnie. Poza tym, kiedy ktoś cały czas jest atakiem chorobliwej nagonki, to po przebraniu się miarki wyborcy nawet jeśli za nim nie przepadają to odruchowo najcześciej stają po jego stronie. Nie zauważyłeś tego ? Przecież to oczywiste. A po... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 10 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 76 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!