Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

11 grudnia 2011 r.
18:20
Edytuj ten wpis

Konflikt o szkołę w Brzozówce. W styczniu referendum przeciwko wójtowi

Autor: Zdjęcie autora (aa)
1 146 A A
O  przyszłości budynku szkoły dwukrotne dyskutowali radnih z gminy Szastarka. Rodzice liczyli na ich
O przyszłości budynku szkoły dwukrotne dyskutowali radnih z gminy Szastarka. Rodzice liczyli na ich

Czy początek 2012 r. będzie oznaczać dla wójta gminy Szastarka utratę stanowiska? To się okaże 22 stycznia. Na ten dzień został wyznaczony termin referendum gminnego. Zabiegali o to skłóceni z wójtem mieszkańcy Brzozówki i Brzozówki-Kolonii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Wierzę, że ludzie podejdą do tego zdroworozsądkowo – mówi Tomasz Mularczyk, wójt Szastarki. – W ciągu roku, kiedy pełnię funkcję wójta, wiele udało nam się zrobić. Pozyskaliśmy też sporo pieniędzy.

Konflikt między mieszkańcami dwóch wiosek a wójtem ma związek z likwidacją Szkoły Podstawowej w Brzozówce. Rodzice założyli stowarzyszenie i chcieli dalej prowadzić szkołę w tym miejscu. Na to nie zgodzili się jednak ani wójt, ani radni. Mimo to mieszkańcy nie rezygnują i od września okupują budynek szkoły. I chcą odwołać Mularczyka.

– Mamy już zaplanowane spotkania z mieszkańcami. Zaczną się od 3 stycznia – zapowiada Bogusław Wcisło, prezes Stowarzyszenia "Nadzieja”, które chce prowadzić szkołę w Brzozówce. – Podamy nasze argumenty za odwołaniem wójta ze stanowiska.

Tymczasem wójt też nie próżnuje i organizuje spotkania w sołectwach. Są poświecone rocznemu podsumowaniu działalności władz gminy. Wójt zapewnia jednak, że nie mają związku z referendum.
Z kolei prawdopodobnie jeszcze w grudniu sprawą szkoły ponownie zajmie się Rada Gminy.

Protestujący liczą, że tym razem dostaną zgodę na użytkowanie budynku szkoły. – Nie wiem, co zdecydują radni, ale wbrew radzie działać nie będę – zapewnia wójt Szastarki.

Komentarze 146

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TOMEK / 19 stycznia 2012 o 23:50
[quote name='gość' timestamp='1326994285' post='585715']
Brzozówka jest przeklęta!!!
Walczyli x lat temu z księdzem, wygnali Go!!! Teraz walczą z wójtem! Katechetka się powiesiła, fakty mówią za siebie!!! PRZEKLĘCI:O(((
[/quote]
Poleciał ksiądz poleci Wójt .
Avatar
Gość / 19 stycznia 2012 o 18:56
Przestań chrzanić takie rzeczy.Użyj rozumu w przeciwieństwie do tych ludzi i nie łącz ze sobą zdarzeń,które miały miejsce.
Avatar
Gość / 19 stycznia 2012 o 18:53
[size="6"]LOKALE WYBORCZE W GMINIE SZASTARKA DO GMINNEGO REFERENDUM.[/size]

[size="4"][/size]1.Szastarka ,Szastarka Wieś > Zespół Szkół w Szastarce .

2.Blinów,Cieślanki,Moczydła >Zespół Szkół w Blinowie .

3.Polichna 1,Polichna 2,Polichna Podlesie,Huta Józefów,Rzeczyca >Zespół Szkół w Polichnie .

4.Brzozówka,Brzozówka Kolonia,Majdan Obleszcze > OPS Remiza w Majdanie Obleszcze .

5.Polichna 3,Polichna 4,Wojciechów >Gminny Ośrodek Kultury w Polichnie GOK .
Avatar
gość / 19 stycznia 2012 o 18:31
Brzozówka jest przeklęta!!!
Walczyli x lat temu z księdzem, wygnali Go!!! Teraz walczą z wójtem! Katechetka się powiesiła, fakty mówią za siebie!!! PRZEKLĘCI:O(((
Avatar
Gość / 19 stycznia 2012 o 17:18
[quote name='John' timestamp='1326745697' post='584442']
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
[/quote]
To jak nie jesteś dobrze poinformowany to się nie udzielaj.
[quote name='John' timestamp='1326745697' post='584442']
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gmin... rozwiń
Avatar
John / 16 stycznia 2012 o 21:28
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzas... rozwiń
Avatar
Gość / 16 stycznia 2012 o 19:25
Gonić hałastrę z Brzozówki gdzie pieprz rośnie. Oszołomy podniecone demokracją, które nie maja pojęcia o rzeczywistości. Zadymiarze chcący burzyć i niszczyć. A kysz, a kysz !!!! Razem z ich miejscowym natankiem.
Avatar
Johny / 16 stycznia 2012 o 19:07
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasa... rozwiń
Avatar
gelo imigrant / 11 stycznia 2012 o 07:54
Potrawie powiedzieć przepraszam wskaż gdzie i kogo oplułem udowodnij że piszę nieprawdę po prostu mam inne zdanie niż Ty, z całym szacunkiem do twojej osoby powiem przepraszam gościu za to czy tamto ale nie miej żalu że jestem po drugiej stronie niż Ty, a swoją drogą ludzie w pewnym wieku są po prostu zgorzkniali, pewnie i Ty kiedyś taki będziesz, a życzę Ci Tego żebyś do żył to tej przysłowiowej 100 wtedy się przekonasz, ktoś słusznie stwierdził że temat chyba został już wyczerpany pozdrawiam.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif
Potrawie powiedzieć przepraszam wskaż gdzie i kogo oplułem udowodnij że piszę nieprawdę po prostu mam inne zdanie niż Ty, z całym szacunkiem do twojej osoby powiem przepraszam gościu za to czy tamto ale nie miej żalu że jestem po drugiej stronie niż Ty, a swoją drogą ludzie w pewnym wieku są po prostu zgorzkniali, pewnie i Ty kiedyś taki będziesz, a życzę Ci Tego żebyś do żył to tej przysłowiowej 100 wtedy się przekonasz, ktoś słusznie stwierdził że temat chyba został już wyczerpany pozdrawiam.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_em... rozwiń
Avatar
gelo imigrant / 11 stycznia 2012 o 07:45
Potrawie powiedzieć przepraszam wskaż gdzie i kogo oplułem udowodnij że piszę nieprawdę po prostu mam inne zdanie niż Ty, z całym szacunkiem do twojej osoby powiem przepraszam gościu za to czy tamto ale nie miej żalu że jestem po drugiej stronie niż Ty, a swoją drogą ludzie w pewnym wieku są po prostu zgorzkniali, pewnie i Ty kiedyś taki będziesz, a życzę Ci Tego żebyś do żył to tej przysłowiowej 100 wtedy się przekonasz, ktoś słusznie stwierdził że temat chyba został już wyczerpany pozdrawiam.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif
Potrawie powiedzieć przepraszam wskaż gdzie i kogo oplułem udowodnij że piszę nieprawdę po prostu mam inne zdanie niż Ty, z całym szacunkiem do twojej osoby powiem przepraszam gościu za to czy tamto ale nie miej żalu że jestem po drugiej stronie niż Ty, a swoją drogą ludzie w pewnym wieku są po prostu zgorzkniali, pewnie i Ty kiedyś taki będziesz, a życzę Ci Tego żebyś do żył to tej przysłowiowej 100 wtedy się przekonasz, ktoś słusznie stwierdził że temat chyba został już wyczerpany pozdrawiam.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_em... rozwiń
Avatar
TOMEK / 19 stycznia 2012 o 23:50
[quote name='gość' timestamp='1326994285' post='585715']
Brzozówka jest przeklęta!!!
Walczyli x lat temu z księdzem, wygnali Go!!! Teraz walczą z wójtem! Katechetka się powiesiła, fakty mówią za siebie!!! PRZEKLĘCI:O(((
[/quote]
Poleciał ksiądz poleci Wójt .
Avatar
Gość / 19 stycznia 2012 o 18:56
Przestań chrzanić takie rzeczy.Użyj rozumu w przeciwieństwie do tych ludzi i nie łącz ze sobą zdarzeń,które miały miejsce.
Avatar
Gość / 19 stycznia 2012 o 18:53
[size="6"]LOKALE WYBORCZE W GMINIE SZASTARKA DO GMINNEGO REFERENDUM.[/size]

[size="4"][/size]1.Szastarka ,Szastarka Wieś > Zespół Szkół w Szastarce .

2.Blinów,Cieślanki,Moczydła >Zespół Szkół w Blinowie .

3.Polichna 1,Polichna 2,Polichna Podlesie,Huta Józefów,Rzeczyca >Zespół Szkół w Polichnie .

4.Brzozówka,Brzozówka Kolonia,Majdan Obleszcze > OPS Remiza w Majdanie Obleszcze .

5.Polichna 3,Polichna 4,Wojciechów >Gminny Ośrodek Kultury w Polichnie GOK .
Avatar
gość / 19 stycznia 2012 o 18:31
Brzozówka jest przeklęta!!!
Walczyli x lat temu z księdzem, wygnali Go!!! Teraz walczą z wójtem! Katechetka się powiesiła, fakty mówią za siebie!!! PRZEKLĘCI:O(((
Avatar
Gość / 19 stycznia 2012 o 17:18
[quote name='John' timestamp='1326745697' post='584442']
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
[/quote]
To jak nie jesteś dobrze poinformowany to się nie udzielaj.
[quote name='John' timestamp='1326745697' post='584442']
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gmin... rozwiń
Avatar
John / 16 stycznia 2012 o 21:28
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzas... rozwiń
Avatar
Gość / 16 stycznia 2012 o 19:25
Gonić hałastrę z Brzozówki gdzie pieprz rośnie. Oszołomy podniecone demokracją, które nie maja pojęcia o rzeczywistości. Zadymiarze chcący burzyć i niszczyć. A kysz, a kysz !!!! Razem z ich miejscowym natankiem.
Avatar
Johny / 16 stycznia 2012 o 19:07
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasadnienia wniosku, byłbym bardzo ostrożny w stawianiu wójtowi zarzutu doprowadzania Gminy do skrajnej upadłości i rozpadu, co uczynili inicjatorzy referendum. Odniosłem wrażenie, że mieszkańcy jednej miejscowości dla swojego partykularnego interesu, chcą wciągnąć do referendalnej gry całą gminną społeczność. Dlatego szans na rozstrzygnięcie referendum po myśli wnioskodawców nie widzę.)
Szanowni Mieszkańcy Gminy Szastarka. Mieszkam w innym województwie, i nic mnie z Waszą Wspólnotą nie łączy. Obserwowałem za to uważnie lub śledziłem niejeden zryw referendalny, inspirowany i podsycany przez jednostki, którym przyświecały nie ogólnospołeczne, a osobiste lub partykularne cele, do których zmierzali manipulując innymi, i grając na ich emocjach. Swoją drogą powód inicjatywy referendalnej, z punktu widzenia interesu mieszkańców całej Waszej Gminy, wydaje mi się niezbyt ważki. Po przeanalizowaniu pokrętnej i niespójnej treści uzasa... rozwiń
Avatar
gelo imigrant / 11 stycznia 2012 o 07:54
Potrawie powiedzieć przepraszam wskaż gdzie i kogo oplułem udowodnij że piszę nieprawdę po prostu mam inne zdanie niż Ty, z całym szacunkiem do twojej osoby powiem przepraszam gościu za to czy tamto ale nie miej żalu że jestem po drugiej stronie niż Ty, a swoją drogą ludzie w pewnym wieku są po prostu zgorzkniali, pewnie i Ty kiedyś taki będziesz, a życzę Ci Tego żebyś do żył to tej przysłowiowej 100 wtedy się przekonasz, ktoś słusznie stwierdził że temat chyba został już wyczerpany pozdrawiam.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif
Potrawie powiedzieć przepraszam wskaż gdzie i kogo oplułem udowodnij że piszę nieprawdę po prostu mam inne zdanie niż Ty, z całym szacunkiem do twojej osoby powiem przepraszam gościu za to czy tamto ale nie miej żalu że jestem po drugiej stronie niż Ty, a swoją drogą ludzie w pewnym wieku są po prostu zgorzkniali, pewnie i Ty kiedyś taki będziesz, a życzę Ci Tego żebyś do żył to tej przysłowiowej 100 wtedy się przekonasz, ktoś słusznie stwierdził że temat chyba został już wyczerpany pozdrawiam.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_em... rozwiń
Avatar
gelo imigrant / 11 stycznia 2012 o 07:45
Potrawie powiedzieć przepraszam wskaż gdzie i kogo oplułem udowodnij że piszę nieprawdę po prostu mam inne zdanie niż Ty, z całym szacunkiem do twojej osoby powiem przepraszam gościu za to czy tamto ale nie miej żalu że jestem po drugiej stronie niż Ty, a swoją drogą ludzie w pewnym wieku są po prostu zgorzkniali, pewnie i Ty kiedyś taki będziesz, a życzę Ci Tego żebyś do żył to tej przysłowiowej 100 wtedy się przekonasz, ktoś słusznie stwierdził że temat chyba został już wyczerpany pozdrawiam.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/wink.gif
Potrawie powiedzieć przepraszam wskaż gdzie i kogo oplułem udowodnij że piszę nieprawdę po prostu mam inne zdanie niż Ty, z całym szacunkiem do twojej osoby powiem przepraszam gościu za to czy tamto ale nie miej żalu że jestem po drugiej stronie niż Ty, a swoją drogą ludzie w pewnym wieku są po prostu zgorzkniali, pewnie i Ty kiedyś taki będziesz, a życzę Ci Tego żebyś do żył to tej przysłowiowej 100 wtedy się przekonasz, ktoś słusznie stwierdził że temat chyba został już wyczerpany pozdrawiam.http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_em... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 146

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 0 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 2

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 9 4

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 6 0

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 11

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 16 6

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 3 13

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.