Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

11 maja 2012 r.
16:45
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Dotarli do rozbójnika po zadrapaniach na twarzy

Autor: Zdjęcie autora er
0 11 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

20-letniemu mieszkańcowi Kraśnika udało się wyrwać portfel 60-latkowi. Ofiara napadu podrapała mu jednak twarz. A to ułatwiło policjantom schwytanie rozbójnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bandyta zaatakował mężczyznę w nocy z czwartku na piątek na ulicy Urzędowskiej.

- 60-letni mężczyzna wracał po spacerze do swojego mieszkania, wszedł do klatki schodowej w bloku – mówi Janusz Majewski, z policji w Kraśniku. – Młody mężczyzna z kapturem na głowie krzyknął do niego "dawaj pieniądze”, po czym uderzył go w twarz.

Napastnik przewrócił starszego pana, zabrał mu kieszeni portfel z pieniędzmi a potem uciekł. Napadnięty szybko powiadomił policję. Funkcjonariuszom podał, że w szarpaninie podrapał rabusiowi twarz.

Patrol zauważył na sąsiedniej ulicy młodego mężczyznę z obrażeniami na twarzy. Rozpoznał go napadnięty. Rabuś pokazał policjantom gdzie wyrzucił portfel.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 maja 2012 o 19:54
nawet nie masz odwagi zadzwonic
Avatar
gosc / 15 maja 2012 o 18:50
nie ma to jak hejty na necie
[quote name='gosc' timestamp='1337099548' post='630495']
wkur*** mnie tacy ludzie jak Ty. Na wstępie , uczestniczyłem w tym ja za co mi ku**** wstyd , bo mam stałą prace , kobiete , mieszkanie. Popiłem , fakt to nie suprawiedliwienie , zajebiscie zaluje tego co zrobilem i zdazylo mi sie to po raz pierwszy w zyciu i mam nadzieje ze ostatni. A teraz odpowiedz Ty , nie byłeś młody ? nie piłeś z kolegami , nigdy nie zrobiłeś nic głupiego ? Inna sprawa ze musze zyc teraz ze swiadomościa i moralniakiem ze co zrobiłem , nie cofne tego ale tego zaluje rozumiesz ? czy nic do Ciebie człowieku nie trafia , zrobiłem cos glupiego na czym dostali po du*** Bogu ducha winni ludzie , ale chce to naprawic , dociera ? Chcesz znac skywke ? zadzwon do mnie mozemy sie nawet spotkac i pogadac jak ludzie .... kazdemu zdazaja sie bledy za ktore ponosi odpowiedzialnosc materialna i chyba ta bardziej przejeb*** , psychiczna, mimo wszystko pozdrawiam 781 605 705
[/quote] chodzi oczywiście o akcje z samochodami na ulicy koszrowej
nie ma to jak hejty na necie
[quote name='gosc' timestamp='1337099548' post='630495']
wkur*** mnie tacy ludzie jak Ty. Na wstępie , uczestniczyłem w tym ja za co mi ku**** wstyd , bo mam stałą prace , kobiete , mieszkanie. Popiłem , fakt to nie suprawiedliwienie , zajebiscie zaluje tego co zrobilem i zdazylo mi sie to po raz pierwszy w zyciu i mam nadzieje ze ostatni. A teraz odpowiedz Ty , nie byłeś młody ? nie piłeś z kolegami , nigdy nie zrobiłeś nic głupiego ? Inna sprawa ze musze zyc teraz ze swiadom... rozwiń
Avatar
gosc / 15 maja 2012 o 18:32
wkur*** mnie tacy ludzie jak Ty. Na wstępie , uczestniczyłem w tym ja za co mi ku**** wstyd , bo mam stałą prace , kobiete , mieszkanie. Popiłem , fakt to nie suprawiedliwienie , zajebiscie zaluje tego co zrobilem i zdazylo mi sie to po raz pierwszy w zyciu i mam nadzieje ze ostatni. A teraz odpowiedz Ty , nie byłeś młody ? nie piłeś z kolegami , nigdy nie zrobiłeś nic głupiego ? Inna sprawa ze musze zyc teraz ze swiadomościa i moralniakiem ze co zrobiłem , nie cofne tego ale tego zaluje rozumiesz ? czy nic do Ciebie człowieku nie trafia , zrobiłem cos glupiego na czym dostali po du*** Bogu ducha winni ludzie , ale chce to naprawic , dociera ? Chcesz znac skywke ? zadzwon do mnie mozemy sie nawet spotkac i pogadac jak ludzie .... kazdemu zdazaja sie bledy za ktore ponosi odpowiedzialnosc materialna i chyba ta bardziej przejeb*** , psychiczna, mimo wszystko pozdrawiam 781 605 705
wkur*** mnie tacy ludzie jak Ty. Na wstępie , uczestniczyłem w tym ja za co mi ku**** wstyd , bo mam stałą prace , kobiete , mieszkanie. Popiłem , fakt to nie suprawiedliwienie , zajebiscie zaluje tego co zrobilem i zdazylo mi sie to po raz pierwszy w zyciu i mam nadzieje ze ostatni. A teraz odpowiedz Ty , nie byłeś młody ? nie piłeś z kolegami , nigdy nie zrobiłeś nic głupiego ? Inna sprawa ze musze zyc teraz ze swiadomościa i moralniakiem ze co zrobiłem , nie cofne tego ale tego zaluje rozumiesz ? czy nic do Ciebie człowieku nie trafia , ... rozwiń
Avatar
:) / 15 maja 2012 o 18:23
moro lamusie zamknij ryj Patryk Moroz? cweluch z fabela??
Avatar
moro / 15 maja 2012 o 16:00
[quote name='andrzej' timestamp='1336932491' post='629880']
"Luby"? Łukasz L.?

Wiem, że kiedyś siedział w poprawczaku, ale jak widać resocjalizacja w tym przypadku nie działa.
@Kraśnik Stary Rejon kto oklepał te auta, bo nie jestem na bieżąco? Ksywki buraków?
[/quote]pilnuj swojej dupy społeczniaku
Avatar
andrzej / 13 maja 2012 o 20:08
"Luby"? Łukasz L.?

Wiem, że kiedyś siedział w poprawczaku, ale jak widać resocjalizacja w tym przypadku nie działa.
@Kraśnik Stary Rejon kto oklepał te auta, bo nie jestem na bieżąco? Ksywki buraków?
Avatar
Kraśnik Stary Rejon / 13 maja 2012 o 09:01
Luby brudas je***y złodziej ,a ostatnio koleszki z osiedla porozpier***ali samochody na ulicy koszarowej maja szczescie ze to nie moj bo bym ich rozjebal i dobrze wiem kto osiedlowce zaje***e. gnoje po 20 lat
Avatar
ktośśśśśśśśś / 12 maja 2012 o 23:53
co się dzieje ostatnio na tym osiedlu tam nie da się spokojnie chyba wyjść na ulice wiecznie jakieś akcje ojj..
Avatar
tajemnicza / 12 maja 2012 o 23:50
Co się dzieje na tej Urzędowskiej tam się strach poruszac ;/
Avatar
fabryczny city / 12 maja 2012 o 14:04
[quote name='Gość' timestamp='1336768732' post='629452']
jebać ku*** złodziejskie.
[/quote]
Dokładnie , popadło by to na mojego dziadka to koleś by jezdził na wózku.
Avatar
Gość / 15 maja 2012 o 19:54
nawet nie masz odwagi zadzwonic
Avatar
gosc / 15 maja 2012 o 18:50
nie ma to jak hejty na necie
[quote name='gosc' timestamp='1337099548' post='630495']
wkur*** mnie tacy ludzie jak Ty. Na wstępie , uczestniczyłem w tym ja za co mi ku**** wstyd , bo mam stałą prace , kobiete , mieszkanie. Popiłem , fakt to nie suprawiedliwienie , zajebiscie zaluje tego co zrobilem i zdazylo mi sie to po raz pierwszy w zyciu i mam nadzieje ze ostatni. A teraz odpowiedz Ty , nie byłeś młody ? nie piłeś z kolegami , nigdy nie zrobiłeś nic głupiego ? Inna sprawa ze musze zyc teraz ze swiadomościa i moralniakiem ze co zrobiłem , nie cofne tego ale tego zaluje rozumiesz ? czy nic do Ciebie człowieku nie trafia , zrobiłem cos glupiego na czym dostali po du*** Bogu ducha winni ludzie , ale chce to naprawic , dociera ? Chcesz znac skywke ? zadzwon do mnie mozemy sie nawet spotkac i pogadac jak ludzie .... kazdemu zdazaja sie bledy za ktore ponosi odpowiedzialnosc materialna i chyba ta bardziej przejeb*** , psychiczna, mimo wszystko pozdrawiam 781 605 705
[/quote] chodzi oczywiście o akcje z samochodami na ulicy koszrowej
nie ma to jak hejty na necie
[quote name='gosc' timestamp='1337099548' post='630495']
wkur*** mnie tacy ludzie jak Ty. Na wstępie , uczestniczyłem w tym ja za co mi ku**** wstyd , bo mam stałą prace , kobiete , mieszkanie. Popiłem , fakt to nie suprawiedliwienie , zajebiscie zaluje tego co zrobilem i zdazylo mi sie to po raz pierwszy w zyciu i mam nadzieje ze ostatni. A teraz odpowiedz Ty , nie byłeś młody ? nie piłeś z kolegami , nigdy nie zrobiłeś nic głupiego ? Inna sprawa ze musze zyc teraz ze swiadom... rozwiń
Avatar
gosc / 15 maja 2012 o 18:32
wkur*** mnie tacy ludzie jak Ty. Na wstępie , uczestniczyłem w tym ja za co mi ku**** wstyd , bo mam stałą prace , kobiete , mieszkanie. Popiłem , fakt to nie suprawiedliwienie , zajebiscie zaluje tego co zrobilem i zdazylo mi sie to po raz pierwszy w zyciu i mam nadzieje ze ostatni. A teraz odpowiedz Ty , nie byłeś młody ? nie piłeś z kolegami , nigdy nie zrobiłeś nic głupiego ? Inna sprawa ze musze zyc teraz ze swiadomościa i moralniakiem ze co zrobiłem , nie cofne tego ale tego zaluje rozumiesz ? czy nic do Ciebie człowieku nie trafia , zrobiłem cos glupiego na czym dostali po du*** Bogu ducha winni ludzie , ale chce to naprawic , dociera ? Chcesz znac skywke ? zadzwon do mnie mozemy sie nawet spotkac i pogadac jak ludzie .... kazdemu zdazaja sie bledy za ktore ponosi odpowiedzialnosc materialna i chyba ta bardziej przejeb*** , psychiczna, mimo wszystko pozdrawiam 781 605 705
wkur*** mnie tacy ludzie jak Ty. Na wstępie , uczestniczyłem w tym ja za co mi ku**** wstyd , bo mam stałą prace , kobiete , mieszkanie. Popiłem , fakt to nie suprawiedliwienie , zajebiscie zaluje tego co zrobilem i zdazylo mi sie to po raz pierwszy w zyciu i mam nadzieje ze ostatni. A teraz odpowiedz Ty , nie byłeś młody ? nie piłeś z kolegami , nigdy nie zrobiłeś nic głupiego ? Inna sprawa ze musze zyc teraz ze swiadomościa i moralniakiem ze co zrobiłem , nie cofne tego ale tego zaluje rozumiesz ? czy nic do Ciebie człowieku nie trafia , ... rozwiń
Avatar
:) / 15 maja 2012 o 18:23
moro lamusie zamknij ryj Patryk Moroz? cweluch z fabela??
Avatar
moro / 15 maja 2012 o 16:00
[quote name='andrzej' timestamp='1336932491' post='629880']
"Luby"? Łukasz L.?

Wiem, że kiedyś siedział w poprawczaku, ale jak widać resocjalizacja w tym przypadku nie działa.
@Kraśnik Stary Rejon kto oklepał te auta, bo nie jestem na bieżąco? Ksywki buraków?
[/quote]pilnuj swojej dupy społeczniaku
Avatar
andrzej / 13 maja 2012 o 20:08
"Luby"? Łukasz L.?

Wiem, że kiedyś siedział w poprawczaku, ale jak widać resocjalizacja w tym przypadku nie działa.
@Kraśnik Stary Rejon kto oklepał te auta, bo nie jestem na bieżąco? Ksywki buraków?
Avatar
Kraśnik Stary Rejon / 13 maja 2012 o 09:01
Luby brudas je***y złodziej ,a ostatnio koleszki z osiedla porozpier***ali samochody na ulicy koszarowej maja szczescie ze to nie moj bo bym ich rozjebal i dobrze wiem kto osiedlowce zaje***e. gnoje po 20 lat
Avatar
ktośśśśśśśśś / 12 maja 2012 o 23:53
co się dzieje ostatnio na tym osiedlu tam nie da się spokojnie chyba wyjść na ulice wiecznie jakieś akcje ojj..
Avatar
tajemnicza / 12 maja 2012 o 23:50
Co się dzieje na tej Urzędowskiej tam się strach poruszac ;/
Avatar
fabryczny city / 12 maja 2012 o 14:04
[quote name='Gość' timestamp='1336768732' post='629452']
jebać ku*** złodziejskie.
[/quote]
Dokładnie , popadło by to na mojego dziadka to koleś by jezdził na wózku.