Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

28 lutego 2013 r.
11:37
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Rada bez przewodniczącego

Autor: Zdjęcie autora (AA)
5 21 A A
 ((AA))
((AA))

Jan Albiniak zrezygnował w czwartek z funkcji przewodniczącego Rady Miasta Kraśnik. Pełnił tą funkcję jedynie trzy miesiace. Został wybrany po tym, jak radni odwołali przewodniczącego Tadeusza Członkę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Radny Albniak (PiS) tłumacząc swoją decyzję podkreślał, że miała na sprawowanie tej funkcji „inną koncepcję”.

– Chciałem, aby w Radzie Miasta nie była prowadzona polityka – tłumaczył Albiniak, były już przewodniczący RM Kraśnik. – I nie chciałem tego stanowiska traktować jako prywatnego folwarku.

Podkreślał też, że powierzenie mu tej funkcji odczytuje obecnie jako „manipulację polityczną”.

Wytykał też radnym to, że zamiast ze sobą współpracować walczą ze sobą. – Zamiast gasić konflikty sami je podsycamy – zaznaczał Albiniak. I dodał: Cała Polska się z nas śmieje, że takie igrzyska są u nas.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2013 o 10:24
[quote name='LidiaXXL' timestamp='1365022359' post='753601']
[size=5][color=#EE82EE]Czytając artykuł i śledząc wypowiedź p. Albiniaka, ma on słuszną rację. Zamiast [/color][/size]....
[/quote]
Jak jest "słuszna racja" to musi być też niesłuszna.
Racji to rybka
Avatar
LidiaXXL / 3 kwietnia 2013 o 22:52
[size=5][color=#EE82EE]Czytając artykuł i śledząc wypowiedź p. Albiniaka, ma on słuszną rację. Zamiast współpracować, to prowadzi się igrzaska polityczne między sobą. Co z tego wyniknie? Ogień podsycany ogniem. Powodzenia, tylko tak dalej, będzie wesoło przedszkolaki. Odpowiedzialni ludzie, podejmujący mądre decyzje.[/color][/size]
Avatar
show must go on / 3 kwietnia 2013 o 17:17
Wiadomo już kiedy będzie przewodniczący? Czyżby już sami radni się pogubili kto w koalicji kto w opozycji i nie wiedzieli na kogo oddać swój głos? Państwo radni nie przejmujcie się niczym, mieszkańcy też już się dawno w tym pogubili hehe
Avatar
gość / 2 marca 2013 o 09:45
[quote name='Gość' timestamp='1362197381' post='740303']
Siedzę sobie tak w pracy, czytam komentarze i zrobiło mi się tam smutno, że aż nie chce mi się przez to miasto wracać do domu...
Co ta grupa cwaniaków, która od ponad 20 lat rządzi w mieście, zrobiła z tym miastem, abo skłóciła ludzi, niszcząc tak wspaniałe, rozwijające się w latach PRL miasto... Ludzie nie bądźcie zaślepieni, w 2010 nie było u nas zmiany
I po jednej "brygadzie" P.Cz. przyszła druga J.S.. Bo nie inaczej patrzę na pewne komentarze, widać po nich, że po jednych zaslepieńcach teraz do koryta w instytucjach miejskich i urzędach dorwali się "zaciemnieni" przez polityka PiS. Ludzie, jemu jest tak dobrze w życiu, że ma daleko wasze problemy i naprawianie Kraśnika. Ten typ "wychowany" przez P.Cz. mydli wam oczy, że chce zmian. A tak na prawdę wszedł w buty poprzednika, swojego byłego przyjaciela, obstawił tak jak tamten "miernotami", które i tutaj udzielają sie, tak sadzę, po jakości pewnych komentarzy, pod tym i innymi artykułami, wszystko po to, żeby ich idol Jarunio utrzymał sie na kolejne lata, no i oni przy nim. To jest zimy typ, tak jak poprzednik, który dla władzy i przywilejów z tego płynących, powie wam wszystko, a dokladnie to co chcecie usyszeć, a i zrobi też. Nawet z dewotkami szedł po ulicach w marszu w obronie ojca dyrektora. Facet w eleganckim gangu obok babć upbranych z setkach kraśnickich szmateksów. Jakie to było żałosne. Szkoda mi w tym wszystkim Mirka, któtry jest jego kumplem i dlatego zgodził się to wszystko firmowac, żeby Jarosław mógł reliazowac swoje zyciowe cele, a jest nim głownie bycie u władzy.
[/quote]
Zgadzam się w całej rozciągłości, oprócz tekstu dotyczącego Mirka, Ja jestem przekonany że on jest niezłym kłamcą, nie ma jaj, i zwyczajnie zachowuje się jak ostatni dziad (ostatni przykład to sesja rady powiatu, podatek itp.)
[quote name='Gość' timestamp='1362197381' post='740303']
Siedzę sobie tak w pracy, czytam komentarze i zrobiło mi się tam smutno, że aż nie chce mi się przez to miasto wracać do domu...
Co ta grupa cwaniaków, która od ponad 20 lat rządzi w mieście, zrobiła z tym miastem, abo skłóciła ludzi, niszcząc tak wspaniałe, rozwijające się w latach PRL miasto... Ludzie nie bądźcie zaślepieni, w 2010 nie było u nas zmiany
I po jednej "brygadzie" P.Cz. przyszła druga J.S.. Bo nie inaczej patrzę na pewn... rozwiń
Avatar
Maria / 2 marca 2013 o 09:34
szczęść bosze , czy będzie w tym roku rajd papieski ?
Avatar
Gość / 2 marca 2013 o 05:09
Siedzę sobie tak w pracy, czytam komentarze i zrobiło mi się tam smutno, że aż nie chce mi się przez to miasto wracać do domu...
Co ta grupa cwaniaków, która od ponad 20 lat rządzi w mieście, zrobiła z tym miastem, abo skłóciła ludzi, niszcząc tak wspaniałe, rozwijające się w latach PRL miasto... Ludzie nie bądźcie zaślepieni, w 2010 nie było u nas zmiany
I po jednej "brygadzie" P.Cz. przyszła druga J.S.. Bo nie inaczej patrzę na pewne komentarze, widać po nich, że po jednych zaslepieńcach teraz do koryta w instytucjach miejskich i urzędach dorwali się "zaciemnieni" przez polityka PiS. Ludzie, jemu jest tak dobrze w życiu, że ma daleko wasze problemy i naprawianie Kraśnika. Ten typ "wychowany" przez P.Cz. mydli wam oczy, że chce zmian. A tak na prawdę wszedł w buty poprzednika, swojego byłego przyjaciela, obstawił tak jak tamten "miernotami", które i tutaj udzielają sie, tak sadzę, po jakości pewnych komentarzy, pod tym i innymi artykułami, wszystko po to, żeby ich idol Jarunio utrzymał sie na kolejne lata, no i oni przy nim. To jest zimy typ, tak jak poprzednik, który dla władzy i przywilejów z tego płynących, powie wam wszystko, a dokladnie to co chcecie usyszeć, a i zrobi też. Nawet z dewotkami szedł po ulicach w marszu w obronie ojca dyrektora. Facet w eleganckim gangu obok babć upbranych z setkach kraśnickich szmateksów. Jakie to było żałosne. Szkoda mi w tym wszystkim Mirka, któtry jest jego kumplem i dlatego zgodził się to wszystko firmowac, żeby Jarosław mógł reliazowac swoje zyciowe cele, a jest nim głownie bycie u władzy.
Siedzę sobie tak w pracy, czytam komentarze i zrobiło mi się tam smutno, że aż nie chce mi się przez to miasto wracać do domu...
Co ta grupa cwaniaków, która od ponad 20 lat rządzi w mieście, zrobiła z tym miastem, abo skłóciła ludzi, niszcząc tak wspaniałe, rozwijające się w latach PRL miasto... Ludzie nie bądźcie zaślepieni, w 2010 nie było u nas zmiany
I po jednej "brygadzie" P.Cz. przyszła druga J.S.. Bo nie inaczej patrzę na pewne komentarze, widać po nich, że po jednych zaslepieńcach teraz do koryta w instytucjach... rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 22:37
A kto jest ten Albin Siwak ?
Avatar
kiki / 1 marca 2013 o 22:10
A Stawiarka to niby kto wypromował jak nie Czubek?
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 19:15
Jedyny porządny człowiek w radzie musiał się wycofać z funkcji, bo reszta niby-działaczy uprawia pieniactwo i prywatę za społeczne pieniądze. Powinno się jak najprędzej pogonić to towarzystwo, bo pożytek to tylko oni mają, a miasto same straty.
Avatar
Adam / 1 marca 2013 o 16:54
Panie Janie Albiniak, głowa do góry i niech pan pamięta :"...że ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim..." . Było krótko, ale i tyle na razie wystarczyło, żeby znowu uwierzyć w cytowane powyżej słowa Czesława Niemena i w to, że są ludzie którzy brzydzą się polityką prywaty w samorządach, bo interesuje ich dobro ogółu.
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2013 o 10:24
[quote name='LidiaXXL' timestamp='1365022359' post='753601']
[size=5][color=#EE82EE]Czytając artykuł i śledząc wypowiedź p. Albiniaka, ma on słuszną rację. Zamiast [/color][/size]....
[/quote]
Jak jest "słuszna racja" to musi być też niesłuszna.
Racji to rybka
Avatar
LidiaXXL / 3 kwietnia 2013 o 22:52
[size=5][color=#EE82EE]Czytając artykuł i śledząc wypowiedź p. Albiniaka, ma on słuszną rację. Zamiast współpracować, to prowadzi się igrzaska polityczne między sobą. Co z tego wyniknie? Ogień podsycany ogniem. Powodzenia, tylko tak dalej, będzie wesoło przedszkolaki. Odpowiedzialni ludzie, podejmujący mądre decyzje.[/color][/size]
Avatar
show must go on / 3 kwietnia 2013 o 17:17
Wiadomo już kiedy będzie przewodniczący? Czyżby już sami radni się pogubili kto w koalicji kto w opozycji i nie wiedzieli na kogo oddać swój głos? Państwo radni nie przejmujcie się niczym, mieszkańcy też już się dawno w tym pogubili hehe
Avatar
gość / 2 marca 2013 o 09:45
[quote name='Gość' timestamp='1362197381' post='740303']
Siedzę sobie tak w pracy, czytam komentarze i zrobiło mi się tam smutno, że aż nie chce mi się przez to miasto wracać do domu...
Co ta grupa cwaniaków, która od ponad 20 lat rządzi w mieście, zrobiła z tym miastem, abo skłóciła ludzi, niszcząc tak wspaniałe, rozwijające się w latach PRL miasto... Ludzie nie bądźcie zaślepieni, w 2010 nie było u nas zmiany
I po jednej "brygadzie" P.Cz. przyszła druga J.S.. Bo nie inaczej patrzę na pewne komentarze, widać po nich, że po jednych zaslepieńcach teraz do koryta w instytucjach miejskich i urzędach dorwali się "zaciemnieni" przez polityka PiS. Ludzie, jemu jest tak dobrze w życiu, że ma daleko wasze problemy i naprawianie Kraśnika. Ten typ "wychowany" przez P.Cz. mydli wam oczy, że chce zmian. A tak na prawdę wszedł w buty poprzednika, swojego byłego przyjaciela, obstawił tak jak tamten "miernotami", które i tutaj udzielają sie, tak sadzę, po jakości pewnych komentarzy, pod tym i innymi artykułami, wszystko po to, żeby ich idol Jarunio utrzymał sie na kolejne lata, no i oni przy nim. To jest zimy typ, tak jak poprzednik, który dla władzy i przywilejów z tego płynących, powie wam wszystko, a dokladnie to co chcecie usyszeć, a i zrobi też. Nawet z dewotkami szedł po ulicach w marszu w obronie ojca dyrektora. Facet w eleganckim gangu obok babć upbranych z setkach kraśnickich szmateksów. Jakie to było żałosne. Szkoda mi w tym wszystkim Mirka, któtry jest jego kumplem i dlatego zgodził się to wszystko firmowac, żeby Jarosław mógł reliazowac swoje zyciowe cele, a jest nim głownie bycie u władzy.
[/quote]
Zgadzam się w całej rozciągłości, oprócz tekstu dotyczącego Mirka, Ja jestem przekonany że on jest niezłym kłamcą, nie ma jaj, i zwyczajnie zachowuje się jak ostatni dziad (ostatni przykład to sesja rady powiatu, podatek itp.)
[quote name='Gość' timestamp='1362197381' post='740303']
Siedzę sobie tak w pracy, czytam komentarze i zrobiło mi się tam smutno, że aż nie chce mi się przez to miasto wracać do domu...
Co ta grupa cwaniaków, która od ponad 20 lat rządzi w mieście, zrobiła z tym miastem, abo skłóciła ludzi, niszcząc tak wspaniałe, rozwijające się w latach PRL miasto... Ludzie nie bądźcie zaślepieni, w 2010 nie było u nas zmiany
I po jednej "brygadzie" P.Cz. przyszła druga J.S.. Bo nie inaczej patrzę na pewn... rozwiń
Avatar
Maria / 2 marca 2013 o 09:34
szczęść bosze , czy będzie w tym roku rajd papieski ?
Avatar
Gość / 2 marca 2013 o 05:09
Siedzę sobie tak w pracy, czytam komentarze i zrobiło mi się tam smutno, że aż nie chce mi się przez to miasto wracać do domu...
Co ta grupa cwaniaków, która od ponad 20 lat rządzi w mieście, zrobiła z tym miastem, abo skłóciła ludzi, niszcząc tak wspaniałe, rozwijające się w latach PRL miasto... Ludzie nie bądźcie zaślepieni, w 2010 nie było u nas zmiany
I po jednej "brygadzie" P.Cz. przyszła druga J.S.. Bo nie inaczej patrzę na pewne komentarze, widać po nich, że po jednych zaslepieńcach teraz do koryta w instytucjach miejskich i urzędach dorwali się "zaciemnieni" przez polityka PiS. Ludzie, jemu jest tak dobrze w życiu, że ma daleko wasze problemy i naprawianie Kraśnika. Ten typ "wychowany" przez P.Cz. mydli wam oczy, że chce zmian. A tak na prawdę wszedł w buty poprzednika, swojego byłego przyjaciela, obstawił tak jak tamten "miernotami", które i tutaj udzielają sie, tak sadzę, po jakości pewnych komentarzy, pod tym i innymi artykułami, wszystko po to, żeby ich idol Jarunio utrzymał sie na kolejne lata, no i oni przy nim. To jest zimy typ, tak jak poprzednik, który dla władzy i przywilejów z tego płynących, powie wam wszystko, a dokladnie to co chcecie usyszeć, a i zrobi też. Nawet z dewotkami szedł po ulicach w marszu w obronie ojca dyrektora. Facet w eleganckim gangu obok babć upbranych z setkach kraśnickich szmateksów. Jakie to było żałosne. Szkoda mi w tym wszystkim Mirka, któtry jest jego kumplem i dlatego zgodził się to wszystko firmowac, żeby Jarosław mógł reliazowac swoje zyciowe cele, a jest nim głownie bycie u władzy.
Siedzę sobie tak w pracy, czytam komentarze i zrobiło mi się tam smutno, że aż nie chce mi się przez to miasto wracać do domu...
Co ta grupa cwaniaków, która od ponad 20 lat rządzi w mieście, zrobiła z tym miastem, abo skłóciła ludzi, niszcząc tak wspaniałe, rozwijające się w latach PRL miasto... Ludzie nie bądźcie zaślepieni, w 2010 nie było u nas zmiany
I po jednej "brygadzie" P.Cz. przyszła druga J.S.. Bo nie inaczej patrzę na pewne komentarze, widać po nich, że po jednych zaslepieńcach teraz do koryta w instytucjach... rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 22:37
A kto jest ten Albin Siwak ?
Avatar
kiki / 1 marca 2013 o 22:10
A Stawiarka to niby kto wypromował jak nie Czubek?
Avatar
Gość / 1 marca 2013 o 19:15
Jedyny porządny człowiek w radzie musiał się wycofać z funkcji, bo reszta niby-działaczy uprawia pieniactwo i prywatę za społeczne pieniądze. Powinno się jak najprędzej pogonić to towarzystwo, bo pożytek to tylko oni mają, a miasto same straty.
Avatar
Adam / 1 marca 2013 o 16:54
Panie Janie Albiniak, głowa do góry i niech pan pamięta :"...że ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim..." . Było krótko, ale i tyle na razie wystarczyło, żeby znowu uwierzyć w cytowane powyżej słowa Czesława Niemena i w to, że są ludzie którzy brzydzą się polityką prywaty w samorządach, bo interesuje ich dobro ogółu.