Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 listopada 2012 r.
10:03
Edytuj ten wpis

Kursant jechał "elką" po alkoholu

Autor: Zdjęcie autora policja
0 13 A A

Nietrzeźwego kursanta nauki jazdy zatrzymali za kierownicą "elki" policjanci z kraśnickiej drogówki. 36-latek miał ponad pół promila.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci z kraśnickiej drogówki w środę wieczorem zatrzymali naukę jazdy.

- Zwykle takie kontrole nie mają dalszych konsekwencji, ponieważ nad kursantem czuwa instruktor, a pojazdy są sprawne technicznie. Tym razem było zaskoczenie. 36-letni kursant "wydmuchał" ponad pół promila - wyjaśnia Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

36-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień do jazdy.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mt / 16 listopada 2012 o 21:09
A i tak za to wszystko odpowie instruktor niestety, a poza tym może dzień wcześnej popił bo była impreza i przyszedł na kurs niby wszystko o k ale alkomat wykaże bo grubo zakrapianej imprezie
Avatar
Niedowiarek / 16 listopada 2012 o 01:46
Ciekawe kto zawiadomił policję, że kursant jest pijany, bo nie wierzę w to, że tak z własnej nieprzymuszonej woli postanowili kogoś zatrzymać i skontrolować.
Avatar
takijeden / 15 listopada 2012 o 21:56
[quote name='schaboszczak' timestamp='1352971797' post='694079']
Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
[/quote]
Ja przepraszam ale "gorol" to dla Hanysa nie Ślązak.Ten o którym mówisz (znaczy z Nowego Targu) to bardziej "górol" nie "gorol". I nie godej mie tu że sie znosz chłopcze...
[quote name='schaboszczak' timestamp='1352971797' post='694079']
Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
[/quote]
Ja przepraszam ale "gorol" to dla Hanysa nie Ślązak.Ten o którym mówisz (znaczy z Nowego Targu) to bardziej "górol" nie "gorol". I nie godej mie tu że sie znosz chłopcze... rozwiń
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 21:13
Ciekawe w jakiej firmie to tak można jeździć....
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 20:49
[quote name='dorożkarz' timestamp='1352978682' post='694126']
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
[/quote]Dorożkarzu - CMOKNIJ W ZADEK SWOJĄ KLACZKĘ I TURLAJ DROPSA OBWIESIU JAK MAM REJSTRACJĘ GNI.... TO MOŻE ZNACZY ŻE JESTEM GNIDĄ ? W LUBLINIE CIĘŻKO JEST ZDAĆ PRAWKO ALE ZNAM WORD-Y GDZIE JEST ŁATWIEJ
[quote name='dorożkarz' timestamp='1352978682' post='694126']
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
[/quote]Dorożkarzu - CMOKNIJ W ZADEK SWOJĄ KLACZKĘ I TURLAJ DROPSA OBWIESIU JAK MAM REJSTRACJĘ GNI.... TO MOŻE ZNACZY ŻE JESTEM GNIDĄ ? W LUBLINIE CIĘŻK... rozwiń
Avatar
Elka / 15 listopada 2012 o 12:59
[quote name='schaboszczak' timestamp='1352971627' post='694071']
Zazwyczaj "elkami" jeżdzi się po drogach, a temu się za chciało po alkoholu. Ma gość fantazję...
[/quote] za lekcje szczeniaku nie za klawiature
Avatar
J23 / 15 listopada 2012 o 12:57
[quote name='dorożkarz' timestamp='1352978682' post='694126']
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
[/quote] A co mają do tego rejestracje LKR LOP czy LU jak uczysz się jeździć po mieście w którym zdajesz egzamin, ja również jeżdżąc po kraju napotykam się na idiotów, a im częściej przejeżdżasz przez daną miejscowość tym częściej można spotkać "miszcza kierownicy" przez to że jestem z Polski B to często jeżdże przez Lublin i dla mnie nic nie przebije cwniactwa lubelaków a jadąc Zieloną trasą w kierunku Młyńskiej za każdym razem wciskają się na siłe. Ale twojej miejskiej wypowiedzi należy mniemać że żeś OSIOŁ
[quote name='dorożkarz' timestamp='1352978682' post='694126']
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
[/quote] A co mają do tego rejestracje LKR LOP czy LU jak uczysz się jeździć po mieście w którym zdajesz egzamin, ja również jeżdżąc po kraju napotykam ... rozwiń
Avatar
dorożkarz / 15 listopada 2012 o 12:24
[quote name='schaboszczak' timestamp='1352971797' post='694079']
Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
[/quote]
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
Avatar
Henio / 15 listopada 2012 o 10:54
[quote name='em' timestamp='1352971240' post='694066']
Ciekawe co mu zabiorą?Książeczkę do nabożenstwa czy kartę lojalnościową z marketu?
[/quote]

Tak trudno zgadnąć, że koleś mógł szkolić się na jakąś tam kategorię, a mogą mu zabrać np. już posiadane prawo jazdy kat. B?
Avatar
schaboszczak / 15 listopada 2012 o 10:29
[quote name='dorożkarz' timestamp='1352971414' post='694067']
No i już wszystko jasne,dlaczego LKRowcy jeżdżą po bandycku.A jeszcze kilka dni temu ktoś zapytał,kto w Kraśniku "wydaje" prawa jazdy i przyjmuje egzaminy
[/quote]

Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
Avatar
Mt / 16 listopada 2012 o 21:09
A i tak za to wszystko odpowie instruktor niestety, a poza tym może dzień wcześnej popił bo była impreza i przyszedł na kurs niby wszystko o k ale alkomat wykaże bo grubo zakrapianej imprezie
Avatar
Niedowiarek / 16 listopada 2012 o 01:46
Ciekawe kto zawiadomił policję, że kursant jest pijany, bo nie wierzę w to, że tak z własnej nieprzymuszonej woli postanowili kogoś zatrzymać i skontrolować.
Avatar
takijeden / 15 listopada 2012 o 21:56
[quote name='schaboszczak' timestamp='1352971797' post='694079']
Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
[/quote]
Ja przepraszam ale "gorol" to dla Hanysa nie Ślązak.Ten o którym mówisz (znaczy z Nowego Targu) to bardziej "górol" nie "gorol". I nie godej mie tu że sie znosz chłopcze...
[quote name='schaboszczak' timestamp='1352971797' post='694079']
Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
[/quote]
Ja przepraszam ale "gorol" to dla Hanysa nie Ślązak.Ten o którym mówisz (znaczy z Nowego Targu) to bardziej "górol" nie "gorol". I nie godej mie tu że sie znosz chłopcze... rozwiń
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 21:13
Ciekawe w jakiej firmie to tak można jeździć....
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 20:49
[quote name='dorożkarz' timestamp='1352978682' post='694126']
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
[/quote]Dorożkarzu - CMOKNIJ W ZADEK SWOJĄ KLACZKĘ I TURLAJ DROPSA OBWIESIU JAK MAM REJSTRACJĘ GNI.... TO MOŻE ZNACZY ŻE JESTEM GNIDĄ ? W LUBLINIE CIĘŻKO JEST ZDAĆ PRAWKO ALE ZNAM WORD-Y GDZIE JEST ŁATWIEJ
[quote name='dorożkarz' timestamp='1352978682' post='694126']
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
[/quote]Dorożkarzu - CMOKNIJ W ZADEK SWOJĄ KLACZKĘ I TURLAJ DROPSA OBWIESIU JAK MAM REJSTRACJĘ GNI.... TO MOŻE ZNACZY ŻE JESTEM GNIDĄ ? W LUBLINIE CIĘŻK... rozwiń
Avatar
Elka / 15 listopada 2012 o 12:59
[quote name='schaboszczak' timestamp='1352971627' post='694071']
Zazwyczaj "elkami" jeżdzi się po drogach, a temu się za chciało po alkoholu. Ma gość fantazję...
[/quote] za lekcje szczeniaku nie za klawiature
Avatar
J23 / 15 listopada 2012 o 12:57
[quote name='dorożkarz' timestamp='1352978682' post='694126']
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
[/quote] A co mają do tego rejestracje LKR LOP czy LU jak uczysz się jeździć po mieście w którym zdajesz egzamin, ja również jeżdżąc po kraju napotykam się na idiotów, a im częściej przejeżdżasz przez daną miejscowość tym częściej można spotkać "miszcza kierownicy" przez to że jestem z Polski B to często jeżdże przez Lublin i dla mnie nic nie przebije cwniactwa lubelaków a jadąc Zieloną trasą w kierunku Młyńskiej za każdym razem wciskają się na siłe. Ale twojej miejskiej wypowiedzi należy mniemać że żeś OSIOŁ
[quote name='dorożkarz' timestamp='1352978682' post='694126']
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
[/quote] A co mają do tego rejestracje LKR LOP czy LU jak uczysz się jeździć po mieście w którym zdajesz egzamin, ja również jeżdżąc po kraju napotykam ... rozwiń
Avatar
dorożkarz / 15 listopada 2012 o 12:24
[quote name='schaboszczak' timestamp='1352971797' post='694079']
Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
[/quote]
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
Avatar
Henio / 15 listopada 2012 o 10:54
[quote name='em' timestamp='1352971240' post='694066']
Ciekawe co mu zabiorą?Książeczkę do nabożenstwa czy kartę lojalnościową z marketu?
[/quote]

Tak trudno zgadnąć, że koleś mógł szkolić się na jakąś tam kategorię, a mogą mu zabrać np. już posiadane prawo jazdy kat. B?
Avatar
schaboszczak / 15 listopada 2012 o 10:29
[quote name='dorożkarz' timestamp='1352971414' post='694067']
No i już wszystko jasne,dlaczego LKRowcy jeżdżą po bandycku.A jeszcze kilka dni temu ktoś zapytał,kto w Kraśniku "wydaje" prawa jazdy i przyjmuje egzaminy
[/quote]

Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 23 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 37 3

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 70 13

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 36 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 53 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 47 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 424 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!