Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

9 września 2009 r.
19:02
Edytuj ten wpis

Miliony na nowy kompleks sportowy w Kraśniku

0 12 A A

Kilkanaście milionów złotych ma kosztować budowa Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji. Już wiadomo, że z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej powiat otrzyma na ten cel ponad 5,2 mln. Centrum ma powstać przy Zespole Szkół nr 3, gdzie znajduje się m.in. Szkoła Mistrzostwa Sportowego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Właśnie ogłoszono przetarg na budowę nowego kompleksu. Specjaliści orzekli, że znajdująca się w tym miejscu stara hala nie nadaje się do remontu. Będzie więc rozebrana.

W centrum znajdą się pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, widownia na kilkaset miejsc oraz zaplecze. Będzie to jedyna taka placówka w powiecie.

Powiat czeka jeszcze na rozpatrzenie wniosku o kolejne dofinansowanie także z Regionalnego Programu Operacyjnego.

– Mam nadzieję, że w tym roku uda się przynajmniej tak przygotować inwestycję, by wiosną rozpocząć roboty ziemne. Jeśli jednak pozwoli na to pogoda, spróbujemy już teraz zrealizować prace za ponad 2 miliony złotych – podkreśla starosta kraśnicki Tadeusz Wojtak.

Oferty na wykonanie inwestycji należy składać do 18 września, a szczegółowe warunki można znaleźć m.in. na stronie: www.powiatkrasnicki.pl.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Greco / 17 września 2009 o 22:12
Boszzzzzz...... ZMIEŃCIE ten obrazek to jest herb Miasta Kraśnik, a nie POWIATU
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 11:59
I jeszcze jedno. Nie mam zwyczaju opluwać ludzi. Nie mierz mnie swoją miarą. Zostałeś określony brzydkim epitetem, bo ciężko na niego zapracowałeś.
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 09:35
To nawet lepiej dla ciebie, że nie potrafisz realnie ocenić sytuacji. Jej świadomość mogłaby się okazać bardzo bolesna dla twojej osoby. Jeśli bardzo chcesz poznać rzeczywistość, to porozmawiaj z ludźmi.
Avatar
~gość~ / 14 września 2009 o 07:37
Jak cię trochę rozumiem, mało ciekawa żona i brak rodziny to powoduje stres. Dlatego chyba nie masz motywacji do życia. Czymś ten dzień trzeba przecież wypełnić, tobie pozostało lizanie za duże pieniądze (to jedyny twój sukces w życiu) paru tyłków i buszowanie w internecie, gdzie opluwasz ludzi. W sumie jesteś typowym, zakompleksionym rudzielcem, który niepowodzenia musi odreagować.
Avatar
106B5F / 13 września 2009 o 10:26
[quote name='Gość' date='11.09.2009, 08:52:18' post='169598']
Stuknięty gościu z Szastarki, w każdym krytycznym wpisie widzisz tę samą osobę. Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno.
[/quot
Jednak nie myliłem się. Znana kraśnicka gnida (redaktorzyna ) cały czas buszuje i komentuje wszystkie teksty, ktore dotyczą Kraśnika. Jakbyś miał trochę więcej oleju w głowie, to nie zdradzałbyś się takimi wpisami. Wyluzuj, odpocznij, bo i tak nie zmienisz wyników wyborów za pomocą internetu. Masz tyle wolnego czasu, to może poszukaj jakiejś normalnej pracy, dokończ studia, a wtedy na pewno lepiej się poczujesz. Powodzenia !!!
[quote name='Gość' date='11.09.2009, 08:52:18' post='169598']
Stuknięty gościu z Szastarki, w każdym krytycznym wpisie widzisz tę samą osobę. Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno.
[/quot
Jednak nie myliłem się. Znana kraśnicka gnida (redaktorzyna ) cały czas buszuje i komentuje wszystkie teksty, ktore dotyczą Kraśnika. Jakbyś miał trochę więcej oleju w głowie, to nie zdradzałbyś się takimi wpisami. Wyluzuj, odpocznij, bo i tak nie zmienisz wyników wyborów za pomocą internetu. Masz tyle wol... rozwiń
Avatar
few / 11 września 2009 o 11:50
Ciekawy jestem tylko dlaczego nie jest napisane ile wynosi koszt całkowity inwestycji i skąd Starostwo uzyska kolejne MILIONY???!!!
Avatar
Gość / 11 września 2009 o 08:52
~gość~ napisał:
On rzeczywiście ma bardzo ciężko w życiu. I nie ma za co żyć (poseł marnie płaci). Ale to nie jest powód do śmiechu tylko do współczucia.


Stuknięty gościu z Szastarki, w każdym krytycznym wpisie widzisz tę samą osobę. Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno.
Avatar
~gość~ / 10 września 2009 o 22:17
82A62A napisał:
Ej Jasnowidz ! Tobie to mózg już zupełnie wyżarło. Musisz mieć ciężko w życiu Przykre.. hehe


On rzeczywiście ma bardzo ciężko w życiu. I nie ma za co żyć (poseł marnie płaci). Ale to nie jest powód do śmiechu tylko do współczucia.
Avatar
82A62A / 10 września 2009 o 17:13
"jasnowidz napisał:
WOD-BUD zarobi 2 miliony


Ej Jasnowidz ! Tobie to mózg już zupełnie wyżarło. Musisz mieć ciężko w życiu Przykre.. hehe
Avatar
Gość / 10 września 2009 o 11:56
Brawo starostwo. To się nazywa sukces w pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Tak trzymać. I tak oto na naszych oczach powstanie kolejna ważna inwestycja w dzielnicy fabrycznej.
Avatar
Greco / 17 września 2009 o 22:12
Boszzzzzz...... ZMIEŃCIE ten obrazek to jest herb Miasta Kraśnik, a nie POWIATU
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 11:59
I jeszcze jedno. Nie mam zwyczaju opluwać ludzi. Nie mierz mnie swoją miarą. Zostałeś określony brzydkim epitetem, bo ciężko na niego zapracowałeś.
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 09:35
To nawet lepiej dla ciebie, że nie potrafisz realnie ocenić sytuacji. Jej świadomość mogłaby się okazać bardzo bolesna dla twojej osoby. Jeśli bardzo chcesz poznać rzeczywistość, to porozmawiaj z ludźmi.
Avatar
~gość~ / 14 września 2009 o 07:37
Jak cię trochę rozumiem, mało ciekawa żona i brak rodziny to powoduje stres. Dlatego chyba nie masz motywacji do życia. Czymś ten dzień trzeba przecież wypełnić, tobie pozostało lizanie za duże pieniądze (to jedyny twój sukces w życiu) paru tyłków i buszowanie w internecie, gdzie opluwasz ludzi. W sumie jesteś typowym, zakompleksionym rudzielcem, który niepowodzenia musi odreagować.
Avatar
106B5F / 13 września 2009 o 10:26
[quote name='Gość' date='11.09.2009, 08:52:18' post='169598']
Stuknięty gościu z Szastarki, w każdym krytycznym wpisie widzisz tę samą osobę. Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno.
[/quot
Jednak nie myliłem się. Znana kraśnicka gnida (redaktorzyna ) cały czas buszuje i komentuje wszystkie teksty, ktore dotyczą Kraśnika. Jakbyś miał trochę więcej oleju w głowie, to nie zdradzałbyś się takimi wpisami. Wyluzuj, odpocznij, bo i tak nie zmienisz wyników wyborów za pomocą internetu. Masz tyle wolnego czasu, to może poszukaj jakiejś normalnej pracy, dokończ studia, a wtedy na pewno lepiej się poczujesz. Powodzenia !!!
[quote name='Gość' date='11.09.2009, 08:52:18' post='169598']
Stuknięty gościu z Szastarki, w każdym krytycznym wpisie widzisz tę samą osobę. Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno.
[/quot
Jednak nie myliłem się. Znana kraśnicka gnida (redaktorzyna ) cały czas buszuje i komentuje wszystkie teksty, ktore dotyczą Kraśnika. Jakbyś miał trochę więcej oleju w głowie, to nie zdradzałbyś się takimi wpisami. Wyluzuj, odpocznij, bo i tak nie zmienisz wyników wyborów za pomocą internetu. Masz tyle wol... rozwiń
Avatar
few / 11 września 2009 o 11:50
Ciekawy jestem tylko dlaczego nie jest napisane ile wynosi koszt całkowity inwestycji i skąd Starostwo uzyska kolejne MILIONY???!!!
Avatar
Gość / 11 września 2009 o 08:52
~gość~ napisał:
On rzeczywiście ma bardzo ciężko w życiu. I nie ma za co żyć (poseł marnie płaci). Ale to nie jest powód do śmiechu tylko do współczucia.


Stuknięty gościu z Szastarki, w każdym krytycznym wpisie widzisz tę samą osobę. Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno.
Avatar
~gość~ / 10 września 2009 o 22:17
82A62A napisał:
Ej Jasnowidz ! Tobie to mózg już zupełnie wyżarło. Musisz mieć ciężko w życiu Przykre.. hehe


On rzeczywiście ma bardzo ciężko w życiu. I nie ma za co żyć (poseł marnie płaci). Ale to nie jest powód do śmiechu tylko do współczucia.
Avatar
82A62A / 10 września 2009 o 17:13
"jasnowidz napisał:
WOD-BUD zarobi 2 miliony


Ej Jasnowidz ! Tobie to mózg już zupełnie wyżarło. Musisz mieć ciężko w życiu Przykre.. hehe
Avatar
Gość / 10 września 2009 o 11:56
Brawo starostwo. To się nazywa sukces w pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Tak trzymać. I tak oto na naszych oczach powstanie kolejna ważna inwestycja w dzielnicy fabrycznej.