Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

14 marca 2009 r.
12:37
Edytuj ten wpis

Motocyklista ranny w wypadku. K-74 w Kraśniku zablokowana

0 21 A A

Po godz. 11 na ul. Cegielnianej w Kraśniku na drodze K-74 doszło do wypadku. Kierowca vw passata wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w motocyklistę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ranny motocyklista został przewieziony do szpitala. - Ma złamane kończyny - informuje policja.

Droga numer 74 Kielce - Zamość - Hrebenne jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez boczne ulice. (am)

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~kierowca~ / 5 kwietnia 2009 o 00:53
Sezon się zaczął. Raidery ruszyły w Polskę. I co. Wczoraj spotkałem dwóch takich... Centrum Zakrzówka, droga na Wysokie. Koleś z panienką z tyłu na ograniczeniu do 40 tak się spieszył, że wjechał na mój pas ruchu. Droga 19 Kraśnik-Lublin. Mała nierówność terenu i wlokący się facet samochodem. Mam wyprzedzać i co??? Inny śmigant jadący środkiem drogi mknie grubo ponad setkę. Odległość która wystarczyłaby, by wyprzedzić samochód tym razem okazałaby się za mała. Jeden dzień, kilka godzin na drodze i dwóch kretynów... Panowie nie jesteście jedynymi użytkownikami dróg!!!

Od dziś będę was liczył i podawał wasze numery...o ile zdołam je odczytać.
Sezon się zaczął. Raidery ruszyły w Polskę. I co. Wczoraj spotkałem dwóch takich... Centrum Zakrzówka, droga na Wysokie. Koleś z panienką z tyłu na ograniczeniu do 40 tak się spieszył, że wjechał na mój pas ruchu. Droga 19 Kraśnik-Lublin. Mała nierówność terenu i wlokący się facet samochodem. Mam wyprzedzać i co??? Inny śmigant jadący środkiem drogi mknie grubo ponad setkę. Odległość która wystarczyłaby, by wyprzedzić samochód tym razem okazałaby się za mała. Jeden dzień, kilka godzin na drodze i dwóch kretynów... Panowie nie jesteście jedyn... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 marca 2009 o 21:25
Bandit 1200 napisał:
Człowieku poziom Twoich wpisów upewnia mnie co do tego, że Twój Ojciec powinien być pierwszym który zabierze Ci prawo Jazdy (pewnie zapłaciłeś za egzamin), bo wiedzy i rozumnku brak a ciemnota aż oczy bije...Pewnie jeździsz taczką po budowie na wsi i prawdziwych kierowców widziałeś tylko w filmach, niestety były po angielsku więc nic nie zrozumiałeś.Na szczęście takich kretynów nie ma wielu i coraz więcej kierowców potrafi nawet tak na światłach stanąć że się da przejechać.Pewnie dlatego że coraz większa z mich ilość sama zaczyna jeździć jednośladami.Tych wszystkich pozdrawiam i życze szerokiej drogi.A Panu pożal się Boże "kierowcy" życzę aby mu kapelusz na oczy nie spadał i kufaja nie śmirdziała obornikiem bo to strasznie go musi rozpraszać jak taczkę pcha.

Nie przenoś swoich doświadczeń na innych. A poza tym lubię cię.... miałeś straszne motoryzacyjne doświadczenia.
Pa śmierdzielu..... kapelusza nie noszę!!!!

Nie przenoś swoich doświadczeń na innych. A poza tym lubię cię.... miałeś straszne motoryzacyjne doświadczenia.
Pa śmierdzielu..... kapelusza nie noszę!!!! rozwiń
Avatar
Bandit 1200 / 16 marca 2009 o 17:31
~kierowca~ napisał:
....."raczej na pewno". Co to takiego????? Długo żeś nad tym dumał....użytkowniku rozumku????
Pa, D R I V E R-y pa

Człowieku poziom Twoich wpisów upewnia mnie co do tego, że Twój Ojciec powinien być pierwszym który zabierze Ci prawo Jazdy (pewnie zapłaciłeś za egzamin), bo wiedzy i rozumnku brak a ciemnota aż oczy bije...Pewnie jeździsz taczką po budowie na wsi i prawdziwych kierowców widziałeś tylko w filmach, niestety były po angielsku więc nic nie zrozumiałeś.Na szczęście takich kretynów nie ma wielu i coraz więcej kierowców potrafi nawet tak na światłach stanąć że się da przejechać.Pewnie dlatego że coraz większa z mich ilość sama zaczyna jeździć jednośladami.Tych wszystkich pozdrawiam i życze szerokiej drogi.A Panu pożal się Boże "kierowcy" życzę aby mu kapelusz na oczy nie spadał i kufaja nie śmirdziała obornikiem bo to strasznie go musi rozpraszać jak taczkę pcha.
nie jeździsz taczką po budowie na wsi i prawdziwych kierowców widziałeś tylko w filmach, niestety były po angielsku więc nic nie zrozumiałeś.Na szczęście takich kretynów nie ma wielu i coraz więcej kierowców potrafi nawet tak na światłach stanąć że się da przejechać.Pewnie dlatego że coraz większa z mich ilość sama zaczyna jeździć jednośladami.Tych wszystkich pozdrawiam i życze szerokiej drogi.A Panu pożal się Boże "kierowcy" życzę aby mu kapelusz na oczy nie spadał i kufaja nie śmirdziała obornikiem bo to strasznie go musi rozpras... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 marca 2009 o 13:30
Xj750 napisał:
Wystaw swój na pewno będzie Najdroższy ba Bezcenny. Bo raczej na pewno nie używany!!!


....."raczej na pewno". Co to takiego????? Długo żeś nad tym dumał....użytkowniku rozumku????
Pa, D R I V E R-y pa
Avatar
rodak / 16 marca 2009 o 13:24
Z jaką prędkością jechał????????
Avatar
~kierowca~ / 16 marca 2009 o 13:22
Xj750 napisał:
Wystaw swój na pewno będzie Najdroższy ba Bezcenny. Bo raczej na pewno nie używany!!!


Spadam, bo jednośladowi kolesie jeszcze mnie zlinczują. Grosika odwołuję- to za dużo - jak za tak beznadziejny, okuty kaskiem towar. Czy da się go jeszcze odkleić od niego???? Rycerze zakuci w skóry, na rączych rumakach - nie zapomnijcie podpisać dokumentu na pobór narządów!!! Albo zwolnijcie i uszanujcie innych uczestników ruch. Wybór należy do Was!!!


Spadam, bo jednośladowi kolesie jeszcze mnie zlinczują. Grosika odwołuję- to za dużo - jak za tak beznadziejny, okuty kaskiem towar. Czy da się go jeszcze odkleić od niego???? Rycerze zakuci w skóry, na rączych rumakach - nie zapomnijcie podpisać dokumentu na pobór narządów!!! Albo zwolnijcie i uszanujcie innych uczestników ruch. Wybór należy do Was!!! rozwiń
Avatar
Xj750 / 16 marca 2009 o 12:49
~kierowca~ napisał:
A może swój móżdżek wystawisz na allegro??? Zecika może łykniesz jak będzie ostra licytacja. I co D R I V E R??? Ja daję grosika na dobry początek

Wystaw swój na pewno będzie Najdroższy ba Bezcenny. Bo raczej na pewno nie używany!!!
Avatar
~kierowca~ / 15 marca 2009 o 23:32
Bandit 1200 napisał:
I vice versa-przejedź się wymienionymi ulicami i powiedz ilu kierowców stosuje się do przepisów.Jeździli by jeszcze szybciej tylko że przez korki i natężenie ruchu się nie da.Jak napisałem wszędzie są idioci również na motocyklach ale Ty stary uogólniasz.A o przeszczep ode mnie się nie martw chociaż może przeszczep mózgu by Ci się przydał.
PS.
Piszę się DRIVER.


A może swój móżdżek wystawisz na allegro??? Zecika może łykniesz jak będzie ostra licytacja. I co D R I V E R??? Ja daję grosika na dobry początek


A może swój móżdżek wystawisz na allegro??? Zecika może łykniesz jak będzie ostra licytacja. I co D R I V E R??? Ja daję grosika na dobry początek rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 15 marca 2009 o 23:27
[quote name='Michael' date='15.03.2009, 18:57' post='105128']
[quote name='obserwator' date='14.03.2009, 17:50' post='104894']
A kto ci analfabeto dał prawko ?????


Ty się o to nie martw Fraj.ż.e Bo Ci łeb spuchnie chcesz wpier.d.o.l?

PS.szkoda z Wami polemizować Puszkaże,Wy jezdzicie przepisowo i chodzicie co niedziele do kościoła i jesteście najmodrzejśi na Swiecie zgadza sie? Nie niestety mylicie się jesteście poprostu...Mocherowe Berety hehe
[quote]

Szkoda słów.... Dziś znowu jakiegoś durnia w Polsce wyciągali spod TIR-a i składali do kupy. Do czarnego plastikowego worka... Jeździjcie tak dalej a nastąpi naturalna selekcja... Tylko waszych bliskich żal. Wasze życie, wasz wybór!!!
[quote name='Michael' date='15.03.2009, 18:57' post='105128']
[quote name='obserwator' date='14.03.2009, 17:50' post='104894']
A kto ci analfabeto dał prawko ?????


Ty się o to nie martw Fraj.ż.e Bo Ci łeb spuchnie chcesz wpier.d.o.l?

PS.szkoda z Wami polemizować Puszkaże,Wy jezdzicie przepisowo i chodzicie co niedziele do kościoła i jesteście najmodrzejśi na Swiecie zgadza sie? Nie niestety mylicie się jesteście poprostu...Mocherowe Berety heherozwiń
Avatar
Michael / 15 marca 2009 o 18:57
[quote name='obserwator' date='14.03.2009, 17:50' post='104894']
A kto ci analfabeto dał prawko ?????


Ty się o to nie martw Fraj.ż.e Bo Ci łeb spuchnie chcesz wpier.d.o.l?

PS.szkoda z Wami polemizować Puszkaże,Wy jezdzicie przepisowo i chodzicie co niedziele do kościoła i jesteście najmodrzejśi na Swiecie zgadza sie? Nie niestety mylicie się jesteście poprostu...Mocherowe Berety hehe
[quote name='obserwator' date='14.03.2009, 17:50' post='104894']
A kto ci analfabeto dał prawko ?????


Ty się o to nie martw Fraj.ż.e Bo Ci łeb spuchnie chcesz wpier.d.o.l?

PS.szkoda z Wami polemizować Puszkaże,Wy jezdzicie przepisowo i chodzicie co niedziele do kościoła i jesteście najmodrzejśi na Swiecie zgadza sie? Nie niestety mylicie się jesteście poprostu...Mocherowe Berety hehe rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 5 kwietnia 2009 o 00:53
Sezon się zaczął. Raidery ruszyły w Polskę. I co. Wczoraj spotkałem dwóch takich... Centrum Zakrzówka, droga na Wysokie. Koleś z panienką z tyłu na ograniczeniu do 40 tak się spieszył, że wjechał na mój pas ruchu. Droga 19 Kraśnik-Lublin. Mała nierówność terenu i wlokący się facet samochodem. Mam wyprzedzać i co??? Inny śmigant jadący środkiem drogi mknie grubo ponad setkę. Odległość która wystarczyłaby, by wyprzedzić samochód tym razem okazałaby się za mała. Jeden dzień, kilka godzin na drodze i dwóch kretynów... Panowie nie jesteście jedynymi użytkownikami dróg!!!

Od dziś będę was liczył i podawał wasze numery...o ile zdołam je odczytać.
Sezon się zaczął. Raidery ruszyły w Polskę. I co. Wczoraj spotkałem dwóch takich... Centrum Zakrzówka, droga na Wysokie. Koleś z panienką z tyłu na ograniczeniu do 40 tak się spieszył, że wjechał na mój pas ruchu. Droga 19 Kraśnik-Lublin. Mała nierówność terenu i wlokący się facet samochodem. Mam wyprzedzać i co??? Inny śmigant jadący środkiem drogi mknie grubo ponad setkę. Odległość która wystarczyłaby, by wyprzedzić samochód tym razem okazałaby się za mała. Jeden dzień, kilka godzin na drodze i dwóch kretynów... Panowie nie jesteście jedyn... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 marca 2009 o 21:25
Bandit 1200 napisał:
Człowieku poziom Twoich wpisów upewnia mnie co do tego, że Twój Ojciec powinien być pierwszym który zabierze Ci prawo Jazdy (pewnie zapłaciłeś za egzamin), bo wiedzy i rozumnku brak a ciemnota aż oczy bije...Pewnie jeździsz taczką po budowie na wsi i prawdziwych kierowców widziałeś tylko w filmach, niestety były po angielsku więc nic nie zrozumiałeś.Na szczęście takich kretynów nie ma wielu i coraz więcej kierowców potrafi nawet tak na światłach stanąć że się da przejechać.Pewnie dlatego że coraz większa z mich ilość sama zaczyna jeździć jednośladami.Tych wszystkich pozdrawiam i życze szerokiej drogi.A Panu pożal się Boże "kierowcy" życzę aby mu kapelusz na oczy nie spadał i kufaja nie śmirdziała obornikiem bo to strasznie go musi rozpraszać jak taczkę pcha.

Nie przenoś swoich doświadczeń na innych. A poza tym lubię cię.... miałeś straszne motoryzacyjne doświadczenia.
Pa śmierdzielu..... kapelusza nie noszę!!!!

Nie przenoś swoich doświadczeń na innych. A poza tym lubię cię.... miałeś straszne motoryzacyjne doświadczenia.
Pa śmierdzielu..... kapelusza nie noszę!!!! rozwiń
Avatar
Bandit 1200 / 16 marca 2009 o 17:31
~kierowca~ napisał:
....."raczej na pewno". Co to takiego????? Długo żeś nad tym dumał....użytkowniku rozumku????
Pa, D R I V E R-y pa

Człowieku poziom Twoich wpisów upewnia mnie co do tego, że Twój Ojciec powinien być pierwszym który zabierze Ci prawo Jazdy (pewnie zapłaciłeś za egzamin), bo wiedzy i rozumnku brak a ciemnota aż oczy bije...Pewnie jeździsz taczką po budowie na wsi i prawdziwych kierowców widziałeś tylko w filmach, niestety były po angielsku więc nic nie zrozumiałeś.Na szczęście takich kretynów nie ma wielu i coraz więcej kierowców potrafi nawet tak na światłach stanąć że się da przejechać.Pewnie dlatego że coraz większa z mich ilość sama zaczyna jeździć jednośladami.Tych wszystkich pozdrawiam i życze szerokiej drogi.A Panu pożal się Boże "kierowcy" życzę aby mu kapelusz na oczy nie spadał i kufaja nie śmirdziała obornikiem bo to strasznie go musi rozpraszać jak taczkę pcha.
nie jeździsz taczką po budowie na wsi i prawdziwych kierowców widziałeś tylko w filmach, niestety były po angielsku więc nic nie zrozumiałeś.Na szczęście takich kretynów nie ma wielu i coraz więcej kierowców potrafi nawet tak na światłach stanąć że się da przejechać.Pewnie dlatego że coraz większa z mich ilość sama zaczyna jeździć jednośladami.Tych wszystkich pozdrawiam i życze szerokiej drogi.A Panu pożal się Boże "kierowcy" życzę aby mu kapelusz na oczy nie spadał i kufaja nie śmirdziała obornikiem bo to strasznie go musi rozpras... rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 marca 2009 o 13:30
Xj750 napisał:
Wystaw swój na pewno będzie Najdroższy ba Bezcenny. Bo raczej na pewno nie używany!!!


....."raczej na pewno". Co to takiego????? Długo żeś nad tym dumał....użytkowniku rozumku????
Pa, D R I V E R-y pa
Avatar
rodak / 16 marca 2009 o 13:24
Z jaką prędkością jechał????????
Avatar
~kierowca~ / 16 marca 2009 o 13:22
Xj750 napisał:
Wystaw swój na pewno będzie Najdroższy ba Bezcenny. Bo raczej na pewno nie używany!!!


Spadam, bo jednośladowi kolesie jeszcze mnie zlinczują. Grosika odwołuję- to za dużo - jak za tak beznadziejny, okuty kaskiem towar. Czy da się go jeszcze odkleić od niego???? Rycerze zakuci w skóry, na rączych rumakach - nie zapomnijcie podpisać dokumentu na pobór narządów!!! Albo zwolnijcie i uszanujcie innych uczestników ruch. Wybór należy do Was!!!


Spadam, bo jednośladowi kolesie jeszcze mnie zlinczują. Grosika odwołuję- to za dużo - jak za tak beznadziejny, okuty kaskiem towar. Czy da się go jeszcze odkleić od niego???? Rycerze zakuci w skóry, na rączych rumakach - nie zapomnijcie podpisać dokumentu na pobór narządów!!! Albo zwolnijcie i uszanujcie innych uczestników ruch. Wybór należy do Was!!! rozwiń
Avatar
Xj750 / 16 marca 2009 o 12:49
~kierowca~ napisał:
A może swój móżdżek wystawisz na allegro??? Zecika może łykniesz jak będzie ostra licytacja. I co D R I V E R??? Ja daję grosika na dobry początek

Wystaw swój na pewno będzie Najdroższy ba Bezcenny. Bo raczej na pewno nie używany!!!
Avatar
~kierowca~ / 15 marca 2009 o 23:32
Bandit 1200 napisał:
I vice versa-przejedź się wymienionymi ulicami i powiedz ilu kierowców stosuje się do przepisów.Jeździli by jeszcze szybciej tylko że przez korki i natężenie ruchu się nie da.Jak napisałem wszędzie są idioci również na motocyklach ale Ty stary uogólniasz.A o przeszczep ode mnie się nie martw chociaż może przeszczep mózgu by Ci się przydał.
PS.
Piszę się DRIVER.


A może swój móżdżek wystawisz na allegro??? Zecika może łykniesz jak będzie ostra licytacja. I co D R I V E R??? Ja daję grosika na dobry początek


A może swój móżdżek wystawisz na allegro??? Zecika może łykniesz jak będzie ostra licytacja. I co D R I V E R??? Ja daję grosika na dobry początek rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 15 marca 2009 o 23:27
[quote name='Michael' date='15.03.2009, 18:57' post='105128']
[quote name='obserwator' date='14.03.2009, 17:50' post='104894']
A kto ci analfabeto dał prawko ?????


Ty się o to nie martw Fraj.ż.e Bo Ci łeb spuchnie chcesz wpier.d.o.l?

PS.szkoda z Wami polemizować Puszkaże,Wy jezdzicie przepisowo i chodzicie co niedziele do kościoła i jesteście najmodrzejśi na Swiecie zgadza sie? Nie niestety mylicie się jesteście poprostu...Mocherowe Berety hehe
[quote]

Szkoda słów.... Dziś znowu jakiegoś durnia w Polsce wyciągali spod TIR-a i składali do kupy. Do czarnego plastikowego worka... Jeździjcie tak dalej a nastąpi naturalna selekcja... Tylko waszych bliskich żal. Wasze życie, wasz wybór!!!
[quote name='Michael' date='15.03.2009, 18:57' post='105128']
[quote name='obserwator' date='14.03.2009, 17:50' post='104894']
A kto ci analfabeto dał prawko ?????


Ty się o to nie martw Fraj.ż.e Bo Ci łeb spuchnie chcesz wpier.d.o.l?

PS.szkoda z Wami polemizować Puszkaże,Wy jezdzicie przepisowo i chodzicie co niedziele do kościoła i jesteście najmodrzejśi na Swiecie zgadza sie? Nie niestety mylicie się jesteście poprostu...Mocherowe Berety heherozwiń
Avatar
Michael / 15 marca 2009 o 18:57
[quote name='obserwator' date='14.03.2009, 17:50' post='104894']
A kto ci analfabeto dał prawko ?????


Ty się o to nie martw Fraj.ż.e Bo Ci łeb spuchnie chcesz wpier.d.o.l?

PS.szkoda z Wami polemizować Puszkaże,Wy jezdzicie przepisowo i chodzicie co niedziele do kościoła i jesteście najmodrzejśi na Swiecie zgadza sie? Nie niestety mylicie się jesteście poprostu...Mocherowe Berety hehe
[quote name='obserwator' date='14.03.2009, 17:50' post='104894']
A kto ci analfabeto dał prawko ?????


Ty się o to nie martw Fraj.ż.e Bo Ci łeb spuchnie chcesz wpier.d.o.l?

PS.szkoda z Wami polemizować Puszkaże,Wy jezdzicie przepisowo i chodzicie co niedziele do kościoła i jesteście najmodrzejśi na Swiecie zgadza sie? Nie niestety mylicie się jesteście poprostu...Mocherowe Berety hehe rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 0

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 0

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów 0 3

W sobotę otwarty ma być ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Ceny będą takie same jak w zeszłym sezonie. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że zarządcy ośrodka w końcu udało się znaleźć firmę, która tuż po sezonie zabierze się za wymianę wszystkich znajdujących się tutaj basenów

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości 0 10

Prawie 2 mln zł zapłaci miasto za utrzymanie wodotrysków na pl. Litewskim. Na taką kwotę opiewa umowa z firmą, która będzie się opiekować fontannami oraz oświetleniem placu. Samo oświetlenie wymaga napraw, bo nie wszystkie elementy iluminacji działają tak jak powinny. Kiedy usunięte będą usterki?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 1 6

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych