Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 września 2012 r.
8:51
Edytuj ten wpis

Policjanci uczyli, jak przechodzić przez ulicę

Autor: Zdjęcie autora KMP Kraśnik
3 49 A A

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kraśniku uczyli dzieci, jak prawidłowo przechodzić przez ulicę. Nauka odbywała się na przejściu przy ul. Urzędowskiej w rejonie szkoły nr 2.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W pierwszy dzień szkoły policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kraśnickiej komendy przeprowadzili akcję mającą na celu wskazanie małym uczniom prawidłowego zachowania się na przejściu dla pieszych.

Wiele dzieci wracających do domu z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku musiało pokonać przejście dla pieszych na ulicy Urzędowskiej. W ciągu roku szkolnego jeszcze wiele razy będą musiały pokonać tę drogę. Aby były bezpieczne policjanci ruchu drogowego zorganizowali szkolenie właściwego zachowania się na drodze.

Policjanci tłumaczyli maluchom, jak należy bezpiecznie pokonywać to niebezpieczne miejsce.

Wraz funkcjonariuszami do akcji włączyli się członkowie kraśnickiego stowarzyszenia "Rozwój i Bezpieczeństwo”. Rozdawali odblaskowe gadżety, które również są ważnym elementem bezpieczeństwa na drodze.

Była to pierwsza tego typu akcja w tym roku szkolnym, następne odbędą się przy każdej ze szkół.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antymarysieńka / 21 września 2012 o 21:37
[quote name='Marysieńka' timestamp='1348235656' post='676508']
A swoją drogą, co to za stowarzyszenie "Rozwój i bezpieczenstwo"? Kto jest jego członkiem?
[/quote]

Ty na pewno nie, popaprańcu, i nie masz z tego żadnych grantów, w związku z czym w/g ciebie to stowarzyszenie jest nielegalne !
Avatar
Marysieńka / 21 września 2012 o 15:54
A swoją drogą, co to za stowarzyszenie "Rozwój i bezpieczenstwo"? Kto jest jego członkiem?
I wydaje mi sie, ze takie akcje sa organizowane tylko po to, zeby co niektórzy przy okazji mogli dorobić.
Poza tym przejscie przez ulice wydaje sie taką skomplikowaną czynnością, że nawet nauczyciel nie byłby w stanie sobie z nią poradzić, żeby pokazać dzieciom jak sie to robi prawidłowo.
A samo stowarzyszenie może by tak szybciej zadbało, zeby np. zimą nie trzeba było zjezdzać na butach z chodnika na przejscie, albo, zeby przejścia pokryte były chropowatą farbą, a nie to, że często i gęsto piruety można na nich kręcic, albo tez wcale nie widac tych pomalowanych przejsć.
A swoją drogą, co to za stowarzyszenie "Rozwój i bezpieczenstwo"? Kto jest jego członkiem?
I wydaje mi sie, ze takie akcje sa organizowane tylko po to, zeby co niektórzy przy okazji mogli dorobić.
Poza tym przejscie przez ulice wydaje sie taką skomplikowaną czynnością, że nawet nauczyciel nie byłby w stanie sobie z nią poradzić, żeby pokazać dzieciom jak sie to robi prawidłowo.
A samo stowarzyszenie może by tak szybciej zadbało, zeby np. zimą nie trzeba było zjezdzać na butach z chodnika na przejscie, albo, zeby... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 21 września 2012 o 14:41
[quote name='Gosc' timestamp='1348229924' post='676480']
To skad tyle ofiar i wypadkow ?????????????
[/quote]
Z nieuwagi, pośpiechu, roztagnienia, lekcewazenia.
Dzieci mają to do siebie, ze nawet nie uczone pod nadzorem policji, przy przejściach zachowują duzą ostrożnośc.Z wiekiem im sie to zmienia.
I ile tych dzieci ulega tym wypadkom, tylko dlatego, że nie zostały przeszkolone przez policję , jak prawidłowo przechodzić przez ulicę?
Avatar
Gosc / 21 września 2012 o 14:18
[quote name='Marysieńka' timestamp='1348214704' post='676384']
Ale akcja, jakby rodzice nie umieli swoich dzieci nauczyć prawidłowego przechodzenia przez ulice.
[/quote]

To skad tyle ofiar i wypadkow ?????????????
Avatar
Marysieńka / 21 września 2012 o 10:05
Ale akcja, jakby rodzice nie umieli swoich dzieci nauczyć prawidłowego przechodzenia przez ulice.
Avatar
Kraanik / 16 września 2012 o 20:49
Kole w oczy niektórych co robi Stowarzyszenie bo należa do bandy nieudacz.... którzy niesety rzadza w Krasniku. Kopiuja beszczelnie pomysły poprzednika, na ktorego nasłali nawet CBA, a zeby było wredniej to zdjęcie poprzednika wisiało i moze nadal wisi w UM, żeby pracownikom UM utkwił widok, poprzedniego szefa z zakrytymi oczami. Tacy to ludzie! Ale to nic, zapomnieli ze czas który maja dany jest na jakis czas:) nie na zawsze, powoli zbliża sie półmetek, a aby patrzec jak za dwa latka kolejne wybory! Noi nie chciałabym byc wtedy w skórze tych drani!
Avatar
Pawcio / 13 września 2012 o 19:52
Pomysł świetny i nie ma co do tego mieszać polityki. Jeżeli stowarzyszenie Rozwój i Bezpieczeństwo będzie tak dalej pracować może coś w tym mieście się zmieni na plus
Avatar
.. / 10 września 2012 o 14:27
[quote name='Gość' timestamp='1347270821' post='672467']
Za cienki w uszach jesteś CYCU.
[/quote]
Cieniutki to ty jestes, widac i czuć ))
Avatar
Gość / 10 września 2012 o 11:53
[quote name='Cyc:)' timestamp='1347270182' post='672463']
Ja sie nie oburzam! tylko zniżyłem sie to twojego poziomu:)
[/quote]Za cienki w uszach jesteś CYCU.
Avatar
Cyc:) / 10 września 2012 o 11:43
[quote name='Radny' timestamp='1347269442' post='672460']
Nie masz się CYCU co oburzać,ŚWIĘTA PRAWDA.
[/quote]
Ja sie nie oburzam! tylko zniżyłem sie to twojego poziomu:)
Avatar
antymarysieńka / 21 września 2012 o 21:37
[quote name='Marysieńka' timestamp='1348235656' post='676508']
A swoją drogą, co to za stowarzyszenie "Rozwój i bezpieczenstwo"? Kto jest jego członkiem?
[/quote]

Ty na pewno nie, popaprańcu, i nie masz z tego żadnych grantów, w związku z czym w/g ciebie to stowarzyszenie jest nielegalne !
Avatar
Marysieńka / 21 września 2012 o 15:54
A swoją drogą, co to za stowarzyszenie "Rozwój i bezpieczenstwo"? Kto jest jego członkiem?
I wydaje mi sie, ze takie akcje sa organizowane tylko po to, zeby co niektórzy przy okazji mogli dorobić.
Poza tym przejscie przez ulice wydaje sie taką skomplikowaną czynnością, że nawet nauczyciel nie byłby w stanie sobie z nią poradzić, żeby pokazać dzieciom jak sie to robi prawidłowo.
A samo stowarzyszenie może by tak szybciej zadbało, zeby np. zimą nie trzeba było zjezdzać na butach z chodnika na przejscie, albo, zeby przejścia pokryte były chropowatą farbą, a nie to, że często i gęsto piruety można na nich kręcic, albo tez wcale nie widac tych pomalowanych przejsć.
A swoją drogą, co to za stowarzyszenie "Rozwój i bezpieczenstwo"? Kto jest jego członkiem?
I wydaje mi sie, ze takie akcje sa organizowane tylko po to, zeby co niektórzy przy okazji mogli dorobić.
Poza tym przejscie przez ulice wydaje sie taką skomplikowaną czynnością, że nawet nauczyciel nie byłby w stanie sobie z nią poradzić, żeby pokazać dzieciom jak sie to robi prawidłowo.
A samo stowarzyszenie może by tak szybciej zadbało, zeby np. zimą nie trzeba było zjezdzać na butach z chodnika na przejscie, albo, zeby... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 21 września 2012 o 14:41
[quote name='Gosc' timestamp='1348229924' post='676480']
To skad tyle ofiar i wypadkow ?????????????
[/quote]
Z nieuwagi, pośpiechu, roztagnienia, lekcewazenia.
Dzieci mają to do siebie, ze nawet nie uczone pod nadzorem policji, przy przejściach zachowują duzą ostrożnośc.Z wiekiem im sie to zmienia.
I ile tych dzieci ulega tym wypadkom, tylko dlatego, że nie zostały przeszkolone przez policję , jak prawidłowo przechodzić przez ulicę?
Avatar
Gosc / 21 września 2012 o 14:18
[quote name='Marysieńka' timestamp='1348214704' post='676384']
Ale akcja, jakby rodzice nie umieli swoich dzieci nauczyć prawidłowego przechodzenia przez ulice.
[/quote]

To skad tyle ofiar i wypadkow ?????????????
Avatar
Marysieńka / 21 września 2012 o 10:05
Ale akcja, jakby rodzice nie umieli swoich dzieci nauczyć prawidłowego przechodzenia przez ulice.
Avatar
Kraanik / 16 września 2012 o 20:49
Kole w oczy niektórych co robi Stowarzyszenie bo należa do bandy nieudacz.... którzy niesety rzadza w Krasniku. Kopiuja beszczelnie pomysły poprzednika, na ktorego nasłali nawet CBA, a zeby było wredniej to zdjęcie poprzednika wisiało i moze nadal wisi w UM, żeby pracownikom UM utkwił widok, poprzedniego szefa z zakrytymi oczami. Tacy to ludzie! Ale to nic, zapomnieli ze czas który maja dany jest na jakis czas:) nie na zawsze, powoli zbliża sie półmetek, a aby patrzec jak za dwa latka kolejne wybory! Noi nie chciałabym byc wtedy w skórze tych drani!
Avatar
Pawcio / 13 września 2012 o 19:52
Pomysł świetny i nie ma co do tego mieszać polityki. Jeżeli stowarzyszenie Rozwój i Bezpieczeństwo będzie tak dalej pracować może coś w tym mieście się zmieni na plus
Avatar
.. / 10 września 2012 o 14:27
[quote name='Gość' timestamp='1347270821' post='672467']
Za cienki w uszach jesteś CYCU.
[/quote]
Cieniutki to ty jestes, widac i czuć ))
Avatar
Gość / 10 września 2012 o 11:53
[quote name='Cyc:)' timestamp='1347270182' post='672463']
Ja sie nie oburzam! tylko zniżyłem sie to twojego poziomu:)
[/quote]Za cienki w uszach jesteś CYCU.
Avatar
Cyc:) / 10 września 2012 o 11:43
[quote name='Radny' timestamp='1347269442' post='672460']
Nie masz się CYCU co oburzać,ŚWIĘTA PRAWDA.
[/quote]
Ja sie nie oburzam! tylko zniżyłem sie to twojego poziomu:)
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 34 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 67 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 33 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 50 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 415 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!