Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

29 marca 2011 r.
18:36
Edytuj ten wpis

Prawie 200 psów czeka na nowy dom

0 5 A A
Perełka – matka psów i jej córki Aza i Murka (Jacek Świerczyński)
Perełka – matka psów i jej córki Aza i Murka (Jacek Świerczyński)

Suka Perełka i jej szczeniaki o mało nie zamarzły, kiedy ok. 3 lat temu zostały wyrzucone na dwór. Pomoc psy znalazły w prywatnym schronisku koło Annopola (powiat kraśnicki). Dziś psia rodzina, podobnie jak inne psy z tej placówki, szukają nowego właściciela.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Potrzebujących zwierząt jest blisko 200.

W ubiegłym tygodniu, jako pierwsi, napisaliśmy o schronisku w Rachowie Starym, które przez 20 lat prowadziła pani Stanisława Olszewska. Kobieta jest ciężko chora.

Od stycznia praktycznie nie opuszcza szpitala. Zwierzętami zajęła się jej bezrobotna córka – Renata. Potrzebuje jednak wsparcia. Chce też by część psów trafiło do adopcji.

– Suka ukryła się w stercie kamieni – opowiada Waldemar Grzęda, który pomaga córce pani Stanisławy opiekować się psami. – Żeby ją wydobyć musiałem wykopywać ziemię rękami.

Włożyliśmy malutkie wówczas szczeniaki w koszyk, suka przyszła za nimi.

Przygarnij psa

Dziś zaczynamy akcję adopcji zwierząt. Codziennie będziemy opisywać psy, które szukają nowego właściciela. Fotografie zwierząt i ich historie znajdziecie na www.dziennikwschodni.pl.

Chcesz przygarnąć psa? Dzwoń 661 415 030 lub 81 46 26 817 lub pisz: anton@dziennikwschodni.pl Zbieramy również karmę dla psów. Można ją przynosić do naszej redakcji w Lublinie (ul. Staszica 20).

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 29 marca 2011 o 19:58
mietek- znowu lekarstw zapomniałes wziąć !
Avatar
Romek / 29 marca 2011 o 19:57
[quote name='Znawca' timestamp='1301420099' post='456319']
"W ubiegłym tygodniu, jako pierwsi, napisaliśmy o schronisku w Rachowie Starym" nie pierwsi, przed wami był KURIER LUBELSKI - konkurencja, na ch**a wpi***lacie ludziom taką piłkę??????
[/quote]
Avatar
maly3210 / 29 marca 2011 o 19:55
[quote name='mietek' timestamp='1301420639' post='456324']
Szok, 200 kundli na prywatnej posesji. W calej Polsce w oficjalnych schroniskach przebywa ponad 100tys bezpańskich psów, następne tysiące w tego typu przytulkach prowadzonych najczęsciej przez osoby zidiociale czy mówiąc wprost :psychicznie chore. Tysiące psów biega po polach - które do nikogo nie należą. I co z tym wszystkim zrobić. Unia Europejska wydala derektywy nakazujące rozwiązać ten problem do czasu Mistrzostw Europy. A grupki idiotów urządzają hepeningi z powodu wiązania psów na lańcuchy. Zasrane osiedla, nie ma tygodnia by psy kogoś nie zagryzly na śmierć lub oszpecily na cale życie. Jestem za tym by problem ten ostatecznie rozwiązać poprzez likwidację bezpańskich jednostek a wlaścicieli psów w miastach wysoko opodatkować.
[/quote]


Sam jesteś chory pier***ony faszysto bez serca!!!!To wina psów???To wina takich idiotów jak ty pozbawionych jakichkolwiek uczuć
[quote name='mietek' timestamp='1301420639' post='456324']
Szok, 200 kundli na prywatnej posesji. W calej Polsce w oficjalnych schroniskach przebywa ponad 100tys bezpańskich psów, następne tysiące w tego typu przytulkach prowadzonych najczęsciej przez osoby zidiociale czy mówiąc wprost :psychicznie chore. Tysiące psów biega po polach - które do nikogo nie należą. I co z tym wszystkim zrobić. Unia Europejska wydala derektywy nakazujące rozwiązać ten problem do czasu Mistrzostw Europy. A grupki idiotów urządzają h... rozwiń
Avatar
mietek / 29 marca 2011 o 19:43
Szok, 200 kundli na prywatnej posesji. W calej Polsce w oficjalnych schroniskach przebywa ponad 100tys bezpańskich psów, następne tysiące w tego typu przytulkach prowadzonych najczęsciej przez osoby zidiociale czy mówiąc wprost :psychicznie chore. Tysiące psów biega po polach - które do nikogo nie należą. I co z tym wszystkim zrobić. Unia Europejska wydala derektywy nakazujące rozwiązać ten problem do czasu Mistrzostw Europy. A grupki idiotów urządzają hepeningi z powodu wiązania psów na lańcuchy. Zasrane osiedla, nie ma tygodnia by psy kogoś nie zagryzly na śmierć lub oszpecily na cale życie. Jestem za tym by problem ten ostatecznie rozwiązać poprzez likwidację bezpańskich jednostek a wlaścicieli psów w miastach wysoko opodatkować.
Szok, 200 kundli na prywatnej posesji. W calej Polsce w oficjalnych schroniskach przebywa ponad 100tys bezpańskich psów, następne tysiące w tego typu przytulkach prowadzonych najczęsciej przez osoby zidiociale czy mówiąc wprost :psychicznie chore. Tysiące psów biega po polach - które do nikogo nie należą. I co z tym wszystkim zrobić. Unia Europejska wydala derektywy nakazujące rozwiązać ten problem do czasu Mistrzostw Europy. A grupki idiotów urządzają hepeningi z powodu wiązania psów na lańcuchy. Zasrane osiedla, nie ma tygodnia by psy kogo... rozwiń
Avatar
Znawca / 29 marca 2011 o 19:34
"W ubiegłym tygodniu, jako pierwsi, napisaliśmy o schronisku w Rachowie Starym" nie pierwsi, przed wami był KURIER LUBELSKI - konkurencja, na ch**a wpi***lacie ludziom taką piłkę??????
Avatar
gość / 29 marca 2011 o 19:58
mietek- znowu lekarstw zapomniałes wziąć !
Avatar
Romek / 29 marca 2011 o 19:57
[quote name='Znawca' timestamp='1301420099' post='456319']
"W ubiegłym tygodniu, jako pierwsi, napisaliśmy o schronisku w Rachowie Starym" nie pierwsi, przed wami był KURIER LUBELSKI - konkurencja, na ch**a wpi***lacie ludziom taką piłkę??????
[/quote]
Avatar
maly3210 / 29 marca 2011 o 19:55
[quote name='mietek' timestamp='1301420639' post='456324']
Szok, 200 kundli na prywatnej posesji. W calej Polsce w oficjalnych schroniskach przebywa ponad 100tys bezpańskich psów, następne tysiące w tego typu przytulkach prowadzonych najczęsciej przez osoby zidiociale czy mówiąc wprost :psychicznie chore. Tysiące psów biega po polach - które do nikogo nie należą. I co z tym wszystkim zrobić. Unia Europejska wydala derektywy nakazujące rozwiązać ten problem do czasu Mistrzostw Europy. A grupki idiotów urządzają hepeningi z powodu wiązania psów na lańcuchy. Zasrane osiedla, nie ma tygodnia by psy kogoś nie zagryzly na śmierć lub oszpecily na cale życie. Jestem za tym by problem ten ostatecznie rozwiązać poprzez likwidację bezpańskich jednostek a wlaścicieli psów w miastach wysoko opodatkować.
[/quote]


Sam jesteś chory pier***ony faszysto bez serca!!!!To wina psów???To wina takich idiotów jak ty pozbawionych jakichkolwiek uczuć
[quote name='mietek' timestamp='1301420639' post='456324']
Szok, 200 kundli na prywatnej posesji. W calej Polsce w oficjalnych schroniskach przebywa ponad 100tys bezpańskich psów, następne tysiące w tego typu przytulkach prowadzonych najczęsciej przez osoby zidiociale czy mówiąc wprost :psychicznie chore. Tysiące psów biega po polach - które do nikogo nie należą. I co z tym wszystkim zrobić. Unia Europejska wydala derektywy nakazujące rozwiązać ten problem do czasu Mistrzostw Europy. A grupki idiotów urządzają h... rozwiń
Avatar
mietek / 29 marca 2011 o 19:43
Szok, 200 kundli na prywatnej posesji. W calej Polsce w oficjalnych schroniskach przebywa ponad 100tys bezpańskich psów, następne tysiące w tego typu przytulkach prowadzonych najczęsciej przez osoby zidiociale czy mówiąc wprost :psychicznie chore. Tysiące psów biega po polach - które do nikogo nie należą. I co z tym wszystkim zrobić. Unia Europejska wydala derektywy nakazujące rozwiązać ten problem do czasu Mistrzostw Europy. A grupki idiotów urządzają hepeningi z powodu wiązania psów na lańcuchy. Zasrane osiedla, nie ma tygodnia by psy kogoś nie zagryzly na śmierć lub oszpecily na cale życie. Jestem za tym by problem ten ostatecznie rozwiązać poprzez likwidację bezpańskich jednostek a wlaścicieli psów w miastach wysoko opodatkować.
Szok, 200 kundli na prywatnej posesji. W calej Polsce w oficjalnych schroniskach przebywa ponad 100tys bezpańskich psów, następne tysiące w tego typu przytulkach prowadzonych najczęsciej przez osoby zidiociale czy mówiąc wprost :psychicznie chore. Tysiące psów biega po polach - które do nikogo nie należą. I co z tym wszystkim zrobić. Unia Europejska wydala derektywy nakazujące rozwiązać ten problem do czasu Mistrzostw Europy. A grupki idiotów urządzają hepeningi z powodu wiązania psów na lańcuchy. Zasrane osiedla, nie ma tygodnia by psy kogo... rozwiń
Avatar
Znawca / 29 marca 2011 o 19:34
"W ubiegłym tygodniu, jako pierwsi, napisaliśmy o schronisku w Rachowie Starym" nie pierwsi, przed wami był KURIER LUBELSKI - konkurencja, na ch**a wpi***lacie ludziom taką piłkę??????
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 0 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 6 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 19 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 12 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 32 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 5

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 17 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 6 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!