Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

25 marca 2010 r.
10:07
Edytuj ten wpis

Przywiązał psa do drzewa. Młotkiem tłukł go w głowę

Autor: Zdjęcie autora (fp)
0 69 A A

50-letni mieszkaniec Kraśnika w bardzo okrutny sposób postanowił pozbyć się psa, którego miał przekazać nowemu opiekunowi. Przeraźliwy pisk zwierzęcia usłyszała jedna z mieszkanek ul. Strażackiej w Kraśniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w środę rano w okolicy targowiska. Przypadkowa osoba usłyszała głos zwierzęcia. - Kobieta chciała sprawdzić co się dzieje. Zobaczyła mężczyznę uderzającego przywiązanego do drzewa psa młotkiem. Chciała zainterweniować, mężczyzna jednak odepchnął ją i odszedł pozostawiając ranne, cierpiące zwierzę - relacjonuje Janusz Majewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Kobieta powiadomiła policję. - Mimo szybkiego przetransportowania rannego psa do lecznicy, nie udało się go uratować. Niestety stan obrażeń był bardzo duży i pies został uśpiony – dodaje Majewski.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawca przed zdarzeniem przyjął psa od kobiety posiadającej kilka czworonogów. Miał być przekazany osobie, która miała się nim zaopiekować. Kobieta za przysługę zapłaciła mężczyźnie 40 zł. Nie wiedziała że przywłaszczy sobie pieniądze, a psa pozbędzie się w tak bestialski sposób.

Po krótkich poszukiwaniach funkcjonariusze z KPP w Kraśniku zatrzymali mężczyznę, który odpowiadał opisowi sprawcy. W chwili zatrzymania mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zatrzymanemu grozi kara roku więzienia, ograniczenia wolności lub grzywna za nieuzasadnione, niehumanitarne zabijanie zwierząt i znęcanie się nad nimi. Za tak szczególne okrucieństwo może trafić do więzienia nawet na dwa lata. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku.

Komentarze 69

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2010 o 10:24
maaarcelina napisał:
Powinien dostać przynajmniej 10lat za takie okrucieństwo! Za niskie są te kary i dlatego nikt się nie boi.

Sama to wydumałeś, czy pomógł ci Bary, Reksik... Pluto?
Avatar
maaarcelina / 6 kwietnia 2010 o 19:15
Powinien dostać przynajmniej 10lat za takie okrucieństwo! Za niskie są te kary i dlatego nikt się nie boi.
Avatar
klaldek / 1 kwietnia 2010 o 13:54
jego tez tak przywiazac do drzewa i katowac go w te jego lysine
Avatar
Gość / 27 marca 2010 o 09:43
JA napisał:
Jak zwykle Stary- wieśniaki i degeneraci!! !! Nie dawno zabity człowiek teraz pies!

Sam to wydumałeś, czy pomógł ci Bary, Reksik... Pluto
Avatar
JA / 26 marca 2010 o 21:53
Jak zwykle Stary- wieśniaki i degeneraci!! !! Nie dawno zabity człowiek teraz pies!
Avatar
bbb / 26 marca 2010 o 16:36
A jak bezbronny pies może się bronić, biedni ludzie i bez pleców nie mają prawa bytu a co dopiero pies...... Zabić go
Avatar
bbb / 26 marca 2010 o 16:34
zabić dziada i za samochodem go, dam samochód, wypożyczę
Avatar
aahh / 26 marca 2010 o 12:49
Sądzę jednak, że bezpańskie psy, koty.... powinny być eliminowane w cywilizowany sposób, tak jak robią to innych krajach! Posiadanie psa, kota... do czegoś właściciela zobowiązuje i nie jest to tylko przyjemność!
Ile warci są obrońcy zwierząt, chcący w podobny sposób ukarać sprawcę śmierci zwierzęcia?
Tyle samo co ten gość?
A może jeszcze mniej?
[/quote]
zgadzam się z tobą! a szczerze to w tym naszym kraju wszystko jest porąbane, wczoraj na każdej stacji telewizyjnej pokazywali Krasnik i cała ta aferę, a że taka suka urodziła dziecko i spaliła w piecu tylko krótka wzmianka i cisza... tak bo co bo to normalne?????
Sądzę jednak, że bezpańskie psy, koty.... powinny być eliminowane w cywilizowany sposób, tak jak robią to innych krajach! Posiadanie psa, kota... do czegoś właściciela zobowiązuje i nie jest to tylko przyjemność!
Ile warci są obrońcy zwierząt, chcący w podobny sposób ukarać sprawcę śmierci zwierzęcia?
Tyle samo co ten gość?
A może jeszcze mniej?
[/quote]
zgadzam się z tobą! a szczerze to w tym naszym kraju wszystko jest porąbane, wczoraj na każdej stacji telewizyjnej pokazywali Kra... rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2010 o 09:39
Gość napisał:
Daruj sobie gościu a moze od razu sam zacznij eliminować bezpańskie zwierzęta, w koncu po co one zyją a i jakie są niebezpieczne, codziennie kogoś zagryzają, codziennie atakują bezbronne dzieci, przechodniów. Normalnie strach się bać!
A teraz poważnie. Nikt nie dał nam prawa do zabijania bezbronnych zwierząt a ktoś kto dopuszcza się takiego bestialstwa jest nic nie warty podobnie jak osoby które to bestialstwo popierają.

A gdzie wyczytałeś, że popieram bestialstwo?
Sądzę jednak, że bezpańskie psy, koty.... powinny być eliminowane w cywilizowany sposób, tak jak robią to innych krajach! Posiadanie psa, kota... do czegoś właściciela zobowiązuje i nie jest to tylko przyjemność!
Ile warci są obrońcy zwierząt, chcący w podobny sposób ukarać sprawcę śmierci zwierzęcia?
Tyle samo co ten gość?
A może jeszcze mniej?

A gdzie wyczytałeś, że popieram bestialstwo?
Sądzę jednak, że bezpańskie psy, koty.... powinny być eliminowane w cywilizowany sposób, tak jak robią to innych krajach! Posiadanie psa, kota... do czegoś właściciela zobowiązuje i nie jest to tylko przyjemność!
Ile warci są obrońcy zwierząt, chcący w podobny sposób ukarać sprawcę śmierci zwierzęcia?
Tyle samo co ten gość?
A może jeszcze mniej? rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2010 o 09:17
Gość napisał:
Jesteś na podobnym poziomie, jak ten koleś z młotkiem... O rodzicach twoich nie powiem nic złego...każdy chce mieć normalne dziecko - pewno i oni chcieli. Wyszło jak wyszło
Przyjmując twój sposób rozumowania - człowiek, pogryziony przez psa powinien go potem sam zagryźć....
Życzę zdrowia!!!!!!



Daruj sobie gościu a moze od razu sam zacznij eliminować bezpańskie zwierzęta, w koncu po co one zyją a i jakie są niebezpieczne, codziennie kogoś zagryzają, codziennie atakują bezbronne dzieci, przechodniów. Normalnie strach się bać!
A teraz poważnie. Nikt nie dał nam prawa do zabijania bezbronnych zwierząt a ktoś kto dopuszcza się takiego bestialstwa jest nic nie warty podobnie jak osoby które to bestialstwo popierają.
oncu po co one zyją a i jakie są niebezpieczne, codziennie kogoś zagryzają, codziennie atakują bezbronne dzieci, przechodniów. Normalnie strach się bać!
A teraz poważnie. Nikt nie dał nam prawa do zabijania bezbronnych zwierząt a ktoś kto dopuszcza się takiego bestialstwa jest nic nie warty podobnie jak osoby które to bestialstwo popierają. rozwiń
Avatar
Gość / 7 kwietnia 2010 o 10:24
maaarcelina napisał:
Powinien dostać przynajmniej 10lat za takie okrucieństwo! Za niskie są te kary i dlatego nikt się nie boi.

Sama to wydumałeś, czy pomógł ci Bary, Reksik... Pluto?
Avatar
maaarcelina / 6 kwietnia 2010 o 19:15
Powinien dostać przynajmniej 10lat za takie okrucieństwo! Za niskie są te kary i dlatego nikt się nie boi.
Avatar
klaldek / 1 kwietnia 2010 o 13:54
jego tez tak przywiazac do drzewa i katowac go w te jego lysine
Avatar
Gość / 27 marca 2010 o 09:43
JA napisał:
Jak zwykle Stary- wieśniaki i degeneraci!! !! Nie dawno zabity człowiek teraz pies!

Sam to wydumałeś, czy pomógł ci Bary, Reksik... Pluto
Avatar
JA / 26 marca 2010 o 21:53
Jak zwykle Stary- wieśniaki i degeneraci!! !! Nie dawno zabity człowiek teraz pies!
Avatar
bbb / 26 marca 2010 o 16:36
A jak bezbronny pies może się bronić, biedni ludzie i bez pleców nie mają prawa bytu a co dopiero pies...... Zabić go
Avatar
bbb / 26 marca 2010 o 16:34
zabić dziada i za samochodem go, dam samochód, wypożyczę
Avatar
aahh / 26 marca 2010 o 12:49
Sądzę jednak, że bezpańskie psy, koty.... powinny być eliminowane w cywilizowany sposób, tak jak robią to innych krajach! Posiadanie psa, kota... do czegoś właściciela zobowiązuje i nie jest to tylko przyjemność!
Ile warci są obrońcy zwierząt, chcący w podobny sposób ukarać sprawcę śmierci zwierzęcia?
Tyle samo co ten gość?
A może jeszcze mniej?
[/quote]
zgadzam się z tobą! a szczerze to w tym naszym kraju wszystko jest porąbane, wczoraj na każdej stacji telewizyjnej pokazywali Krasnik i cała ta aferę, a że taka suka urodziła dziecko i spaliła w piecu tylko krótka wzmianka i cisza... tak bo co bo to normalne?????
Sądzę jednak, że bezpańskie psy, koty.... powinny być eliminowane w cywilizowany sposób, tak jak robią to innych krajach! Posiadanie psa, kota... do czegoś właściciela zobowiązuje i nie jest to tylko przyjemność!
Ile warci są obrońcy zwierząt, chcący w podobny sposób ukarać sprawcę śmierci zwierzęcia?
Tyle samo co ten gość?
A może jeszcze mniej?
[/quote]
zgadzam się z tobą! a szczerze to w tym naszym kraju wszystko jest porąbane, wczoraj na każdej stacji telewizyjnej pokazywali Kra... rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2010 o 09:39
Gość napisał:
Daruj sobie gościu a moze od razu sam zacznij eliminować bezpańskie zwierzęta, w koncu po co one zyją a i jakie są niebezpieczne, codziennie kogoś zagryzają, codziennie atakują bezbronne dzieci, przechodniów. Normalnie strach się bać!
A teraz poważnie. Nikt nie dał nam prawa do zabijania bezbronnych zwierząt a ktoś kto dopuszcza się takiego bestialstwa jest nic nie warty podobnie jak osoby które to bestialstwo popierają.

A gdzie wyczytałeś, że popieram bestialstwo?
Sądzę jednak, że bezpańskie psy, koty.... powinny być eliminowane w cywilizowany sposób, tak jak robią to innych krajach! Posiadanie psa, kota... do czegoś właściciela zobowiązuje i nie jest to tylko przyjemność!
Ile warci są obrońcy zwierząt, chcący w podobny sposób ukarać sprawcę śmierci zwierzęcia?
Tyle samo co ten gość?
A może jeszcze mniej?

A gdzie wyczytałeś, że popieram bestialstwo?
Sądzę jednak, że bezpańskie psy, koty.... powinny być eliminowane w cywilizowany sposób, tak jak robią to innych krajach! Posiadanie psa, kota... do czegoś właściciela zobowiązuje i nie jest to tylko przyjemność!
Ile warci są obrońcy zwierząt, chcący w podobny sposób ukarać sprawcę śmierci zwierzęcia?
Tyle samo co ten gość?
A może jeszcze mniej? rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2010 o 09:17
Gość napisał:
Jesteś na podobnym poziomie, jak ten koleś z młotkiem... O rodzicach twoich nie powiem nic złego...każdy chce mieć normalne dziecko - pewno i oni chcieli. Wyszło jak wyszło
Przyjmując twój sposób rozumowania - człowiek, pogryziony przez psa powinien go potem sam zagryźć....
Życzę zdrowia!!!!!!



Daruj sobie gościu a moze od razu sam zacznij eliminować bezpańskie zwierzęta, w koncu po co one zyją a i jakie są niebezpieczne, codziennie kogoś zagryzają, codziennie atakują bezbronne dzieci, przechodniów. Normalnie strach się bać!
A teraz poważnie. Nikt nie dał nam prawa do zabijania bezbronnych zwierząt a ktoś kto dopuszcza się takiego bestialstwa jest nic nie warty podobnie jak osoby które to bestialstwo popierają.
oncu po co one zyją a i jakie są niebezpieczne, codziennie kogoś zagryzają, codziennie atakują bezbronne dzieci, przechodniów. Normalnie strach się bać!
A teraz poważnie. Nikt nie dał nam prawa do zabijania bezbronnych zwierząt a ktoś kto dopuszcza się takiego bestialstwa jest nic nie warty podobnie jak osoby które to bestialstwo popierają. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 69

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 0 0

Mieszkańcy Puław pod koniec tygodnia mieli okazję do obejrzenia eksponatów prosto z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 1 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 7 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 12 5

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 3

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 17

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich