Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

2 lipca 2014 r.
8:00
Edytuj ten wpis

Radni: Gdzie się podziała inwestycja?

Autor: Zdjęcie autora aa
7 8 A A

Kraśnik Budowa chodnika z miejscami postojowymi (łącznik między ul. Słowackiego a al. Niepodległości) zniknęła z tegorocznego budżetu Kraśnika. Gdy na ostatniej sesji radni zauważyli, że w materiałach na posiedzenie tej inwestycji brakuje, wybuchła awantura.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To jest wprowadzenie radnych w błąd - grzmiał radny Jacek Madejek, który znalazł urzędnikom pomyłkę.

- To jakieś totalne nieporozumienie, że burmistrz wykreśla sobie inwestycję - wtórował mu Tadeusz Członka, przewodniczący RM. - Tak działać i współpracować z radnymi nie można.

- Sytuacja jest niedopuszczalna. Nie można nad tym przejść do porządku dziennego - wtórował im radny Piotr Iwan.

W budżecie miasta na 2014 r. na budowę chodnika została zapisana kwota 100 tys. zł. Ale w materiałach dotyczących planu tegorocznych wydatków, tej inwestycji nie było.

Urzędnicy próbowali załagodzić atmosferę. - Macie państwo rację. Też jestem zszokowany tą sytuacją. Nie przypuszczałem, że taki błąd został popełniony - przyznał Zbigniew Dżugaj, zastępca burmistrza Kraśnika. - To zadanie powinno zostać w budżecie z minimalną kwotą. Z tej inwestycji wzięliśmy pieniądze na inne: chodnik ul. Wyspiańskiego i chodnik ul. Kasztanowa oraz dołożyliśmy do ul. Szewskiej. I zaproponował, aby autopoprawką naprawić ten błąd.

- Tutaj są kolejne zajączki - wskazywał później radny Zbigniew Marcinkowski, który zauważył nowy błąd w dokumentach.

Po sesji okazało się, że chodzi o rewitalizację skweru Jana Pawła II. Tą inwestycję wykreślili już wcześniej z budżetu sami radni.
Czytaj więcej o:

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 lipca 2014 o 11:33

Nasz burmistrz jest atakowany i bezczeszczony za swoją nieugiętą postawę walecznego patrioty i przywiązanego do sojuszu miasta i wsi bojownika. Doskonały pracodawca, wyrozumiały sąsiad i regularnie chodzący do Kościoła obywatel miasta ludzi pracy i walki o wolność dla chrześcijan! Wiernych krzyżowi i polskiej drodze do modlitwy o zbawienie całego narodu....

moherek Ci na oczka opadł!!walczący patriota!!!śmiechu warte!!zobacz moherku jakie brudy zaczyna robić i jakie walki wychodza, bierze przykład z poprzednika!!!obiecywal,że koniec z kolesiostwem!!dla mnie on jest kolejną zaklamną mordą razem z Jarusiem Stawiarusiem i największym aferzystą Dżugajem!!co fabryke wpier***ił w długi i ludzie zapieprzającyh na maszynach na 3 zmiany musiały spłacąć jego przekręt,a on chodzi bezkarny i jest zastępcą burmistrza!!!gdzie my ku*** żyjemy???

moherek Ci na oczka opadł!!walczący patriota!!!śmiechu warte!!zobacz moherku jakie brudy zaczyna robić i jakie walki wychodza, bierze przykład z poprzednika!!!obiecywal,że koniec z kolesiostwem!!dla mnie on jest kolejną zaklamną mordą razem z Jarusiem Stawiarusiem i największym aferzystą Dżugajem!!co fabryke wpier***ił w długi i ludzie zapieprzającyh na maszynach na 3 zmiany musiały spłacąć jego przekręt,a on chodzi bezkarny i jest zastępcą burmistrza!!!gdzie my ku*** żyjemy???

rozwiń
Avatar
gość / 3 lipca 2014 o 08:28

Ten burmistrz to hipokryta pracującyna kilku etatach,udający biedaczka któregowszyscy szkalują i niszczą, a tak naprawde jest zwykłym wyrachowanym draniem sterowanym przez sadyste. Dość już tych rządów.

Avatar
widzaca szczera prawde ... / 3 lipca 2014 o 00:46

Nasz burmistrz jest atakowany i bezczeszczony za swoją nieugiętą postawę walecznego patrioty i przywiązanego do sojuszu miasta i wsi bojownika. Doskonały pracodawca, wyrozumiały sąsiad i regularnie chodzący do Kościoła obywatel miasta ludzi pracy i walki o wolność dla chrześcijan! Wiernych krzyżowi i polskiej drodze do modlitwy o zbawienie całego narodu....

Avatar
kia / 2 lipca 2014 o 12:11

do "Polak i patriota"...to naprawdę pięknie napisany tekst. Nie ulega wątpliwościom. Masz rację w każdym zawartym zdaniu. Kraśnikowi i ojczyźnie potrzeba takich właśnie ludzi z otwartymi głowami. Nie zapominajmy, że  Kościół stał się ostoją wszelkich inicjatyw mających pokazać narodowi, gdzie i po której stronie leży droga do prawdy i szczęścia nas wszystkich.

Poczytaj o drugim rozbiorze Polski, o sejmie zdrady w  Grodnie, o prymasie Poniatowskim, bp. Massalskim, Szembeku, Kossakowskim innych wtedy dopiero przejrzysz na ślepia bo oczu nie masz. To jest dowód na ich "patriotyzm" i za ten "patriotyzm" powiesili bydlaków na końskich lejcach a prymas sam się otruł  nim po niego przyszli. A był głównym informatorem Prusaków a pozostali brali od carycy złoto i na cześć zwycięstwa "dobra" czyli potwierdzeniu zaborów odprawili słynne - tedeum ? po zatwierdzeniu rozbiorów !!To są twoi patrioci ? nie to bydlaki o których tacy jak ty ogłupiałych przez dzisiejszych takich samych prowadzą Polskę do zguby

Poczytaj o drugim rozbiorze Polski, o sejmie zdrady w  Grodnie, o prymasie Poniatowskim, bp. Massalskim, Szembeku, Kossakowskim innych wtedy dopiero przejrzysz na ślepia bo oczu nie masz. To jest dowód na ich "patriotyzm" i za ten "patriotyzm" powiesili bydlaków na końskich lejcach a prymas sam się otruł  nim po niego przyszli. A był głównym informatorem Prusaków a pozostali brali od carycy złoto i na cześć zwycięstwa "dobra" czyli potwierdzeniu zaborów odprawili słynne - tedeum ? po zatwierdzeniu rozbiorów !!To są... rozwiń

Avatar
POL / 2 lipca 2014 o 11:59

Burmistrz Kraśnika jest jedyną godną uwagi osobą na przestrzeni dziesięcioleci wśród włodarzy naszego miasta. Nikt dotychczas mnie brał pod uwagę celów wyższych i godnych, aby stopniowo zaspokajać oczekiwania licznego środowiska patriotycznego. Prawdziwi Polacy wyrośli na gruncie walki o wolność i demokrację  z podziwem oraz głębokim szacunkiem przyglądają się licznym inicjatywom rodzącym się w bólu i bojkotowane oraz ośmieszane przez środowiska masońsko liberalne. Wrogość wobec najwierniejszych patriotów zaczyna zataczać niebezpiecznie szerokie kręgi. Z taka patologia walczyć należy wszelkimi sposobami, bo okazać się może, do u nas dojdzie do głosu masońska ideologia gender ze dewiacjami homoseksualnymi i satanistycznymi. Tylko stanie murem za obecnie dzierżącym władze burmistrzem gwarantuje czysta Polskość, wolność, patriotyczne natchnienie mas i co najważniejsze, wierność wszystkim dziesięciu przykazaniom Papieża Jana Pawła 2. Żyjmy z Dekalogiem w ręku ...

Polaku patrioto - chyba coś ci w głowie pękło bo te twoje wypociny rodem z faryzeusza kaczora z tow.rydzokiem są katastrofą dla Polski, Kościoła, wiary i jedności Polaków. Jest to judzenie, cyniczne granie na instynktach, kłamstwo, draństwo i dyktatura. Tą drogą adolka h, jozefa - soso, i innych drani. Wasze słowa to zło pokryte fałszem i piekłem, belzebubem z widłami i niech ono was pochłonie

Polaku patrioto - chyba coś ci w głowie pękło bo te twoje wypociny rodem z faryzeusza kaczora z tow.rydzokiem są katastrofą dla Polski, Kościoła, wiary i jedności Polaków. Jest to judzenie, cyniczne granie na instynktach, kłamstwo, draństwo i dyktatura. Tą drogą adolka h, jozefa - soso, i innych drani. Wasze słowa to zło pokryte fałszem i piekłem, belzebubem z widłami i niech ono was pochłonie

rozwiń
Avatar
urzedniczka z Krasnika... / 2 lipca 2014 o 11:59

do "Polak i patriota"...to naprawdę pięknie napisany tekst. Nie ulega wątpliwościom. Masz rację w każdym zawartym zdaniu. Kraśnikowi i ojczyźnie potrzeba takich właśnie ludzi z otwartymi głowami. Nie zapominajmy, że  Kościół stał się ostoją wszelkich inicjatyw mających pokazać narodowi, gdzie i po której stronie leży droga do prawdy i szczęścia nas wszystkich.

Avatar
Karol / 2 lipca 2014 o 10:52

Zabrał, żeby dołożyć do tych paru groszy , które przeznaczyliście na starą dzielnicę Kraśnika. Nie zapomnieliście przypadkiem kolejny raz o tej części miasta ?? Wstyd !

Avatar
Polak i patriota ... / 2 lipca 2014 o 10:43

Burmistrz Kraśnika jest jedyną godną uwagi osobą na przestrzeni dziesięcioleci wśród włodarzy naszego miasta. Nikt dotychczas mnie brał pod uwagę celów wyższych i godnych, aby stopniowo zaspokajać oczekiwania licznego środowiska patriotycznego. Prawdziwi Polacy wyrośli na gruncie walki o wolność i demokrację  z podziwem oraz głębokim szacunkiem przyglądają się licznym inicjatywom rodzącym się w bólu i bojkotowane oraz ośmieszane przez środowiska masońsko liberalne. Wrogość wobec najwierniejszych patriotów zaczyna zataczać niebezpiecznie szerokie kręgi. Z taka patologia walczyć należy wszelkimi sposobami, bo okazać się może, do u nas dojdzie do głosu masońska ideologia gender ze dewiacjami homoseksualnymi i satanistycznymi. Tylko stanie murem za obecnie dzierżącym władze burmistrzem gwarantuje czysta Polskość, wolność, patriotyczne natchnienie mas i co najważniejsze, wierność wszystkim dziesięciu przykazaniom Papieża Jana Pawła 2. Żyjmy z Dekalogiem w ręku ...

Burmistrz Kraśnika jest jedyną godną uwagi osobą na przestrzeni dziesięcioleci wśród włodarzy naszego miasta. Nikt dotychczas mnie brał pod uwagę celów wyższych i godnych, aby stopniowo zaspokajać oczekiwania licznego środowiska patriotycznego. Prawdziwi Polacy wyrośli na gruncie walki o wolność i demokrację  z podziwem oraz głębokim szacunkiem przyglądają się licznym inicjatywom rodzącym się w bólu i bojkotowane oraz ośmieszane przez środowiska masońsko liberalne. Wrogość wobec najwierniejszych patriotów zaczyna zataczać niebez... rozwiń

Avatar
Gość / 6 lipca 2014 o 11:33

Nasz burmistrz jest atakowany i bezczeszczony za swoją nieugiętą postawę walecznego patrioty i przywiązanego do sojuszu miasta i wsi bojownika. Doskonały pracodawca, wyrozumiały sąsiad i regularnie chodzący do Kościoła obywatel miasta ludzi pracy i walki o wolność dla chrześcijan! Wiernych krzyżowi i polskiej drodze do modlitwy o zbawienie całego narodu....

moherek Ci na oczka opadł!!walczący patriota!!!śmiechu warte!!zobacz moherku jakie brudy zaczyna robić i jakie walki wychodza, bierze przykład z poprzednika!!!obiecywal,że koniec z kolesiostwem!!dla mnie on jest kolejną zaklamną mordą razem z Jarusiem Stawiarusiem i największym aferzystą Dżugajem!!co fabryke wpier***ił w długi i ludzie zapieprzającyh na maszynach na 3 zmiany musiały spłacąć jego przekręt,a on chodzi bezkarny i jest zastępcą burmistrza!!!gdzie my ku*** żyjemy???

moherek Ci na oczka opadł!!walczący patriota!!!śmiechu warte!!zobacz moherku jakie brudy zaczyna robić i jakie walki wychodza, bierze przykład z poprzednika!!!obiecywal,że koniec z kolesiostwem!!dla mnie on jest kolejną zaklamną mordą razem z Jarusiem Stawiarusiem i największym aferzystą Dżugajem!!co fabryke wpier***ił w długi i ludzie zapieprzającyh na maszynach na 3 zmiany musiały spłacąć jego przekręt,a on chodzi bezkarny i jest zastępcą burmistrza!!!gdzie my ku*** żyjemy???

rozwiń
Avatar
gość / 3 lipca 2014 o 08:28

Ten burmistrz to hipokryta pracującyna kilku etatach,udający biedaczka któregowszyscy szkalują i niszczą, a tak naprawde jest zwykłym wyrachowanym draniem sterowanym przez sadyste. Dość już tych rządów.

Avatar
widzaca szczera prawde ... / 3 lipca 2014 o 00:46

Nasz burmistrz jest atakowany i bezczeszczony za swoją nieugiętą postawę walecznego patrioty i przywiązanego do sojuszu miasta i wsi bojownika. Doskonały pracodawca, wyrozumiały sąsiad i regularnie chodzący do Kościoła obywatel miasta ludzi pracy i walki o wolność dla chrześcijan! Wiernych krzyżowi i polskiej drodze do modlitwy o zbawienie całego narodu....

Avatar
kia / 2 lipca 2014 o 12:11

do "Polak i patriota"...to naprawdę pięknie napisany tekst. Nie ulega wątpliwościom. Masz rację w każdym zawartym zdaniu. Kraśnikowi i ojczyźnie potrzeba takich właśnie ludzi z otwartymi głowami. Nie zapominajmy, że  Kościół stał się ostoją wszelkich inicjatyw mających pokazać narodowi, gdzie i po której stronie leży droga do prawdy i szczęścia nas wszystkich.

Poczytaj o drugim rozbiorze Polski, o sejmie zdrady w  Grodnie, o prymasie Poniatowskim, bp. Massalskim, Szembeku, Kossakowskim innych wtedy dopiero przejrzysz na ślepia bo oczu nie masz. To jest dowód na ich "patriotyzm" i za ten "patriotyzm" powiesili bydlaków na końskich lejcach a prymas sam się otruł  nim po niego przyszli. A był głównym informatorem Prusaków a pozostali brali od carycy złoto i na cześć zwycięstwa "dobra" czyli potwierdzeniu zaborów odprawili słynne - tedeum ? po zatwierdzeniu rozbiorów !!To są twoi patrioci ? nie to bydlaki o których tacy jak ty ogłupiałych przez dzisiejszych takich samych prowadzą Polskę do zguby

Poczytaj o drugim rozbiorze Polski, o sejmie zdrady w  Grodnie, o prymasie Poniatowskim, bp. Massalskim, Szembeku, Kossakowskim innych wtedy dopiero przejrzysz na ślepia bo oczu nie masz. To jest dowód na ich "patriotyzm" i za ten "patriotyzm" powiesili bydlaków na końskich lejcach a prymas sam się otruł  nim po niego przyszli. A był głównym informatorem Prusaków a pozostali brali od carycy złoto i na cześć zwycięstwa "dobra" czyli potwierdzeniu zaborów odprawili słynne - tedeum ? po zatwierdzeniu rozbiorów !!To są... rozwiń

Avatar
POL / 2 lipca 2014 o 11:59

Burmistrz Kraśnika jest jedyną godną uwagi osobą na przestrzeni dziesięcioleci wśród włodarzy naszego miasta. Nikt dotychczas mnie brał pod uwagę celów wyższych i godnych, aby stopniowo zaspokajać oczekiwania licznego środowiska patriotycznego. Prawdziwi Polacy wyrośli na gruncie walki o wolność i demokrację  z podziwem oraz głębokim szacunkiem przyglądają się licznym inicjatywom rodzącym się w bólu i bojkotowane oraz ośmieszane przez środowiska masońsko liberalne. Wrogość wobec najwierniejszych patriotów zaczyna zataczać niebezpiecznie szerokie kręgi. Z taka patologia walczyć należy wszelkimi sposobami, bo okazać się może, do u nas dojdzie do głosu masońska ideologia gender ze dewiacjami homoseksualnymi i satanistycznymi. Tylko stanie murem za obecnie dzierżącym władze burmistrzem gwarantuje czysta Polskość, wolność, patriotyczne natchnienie mas i co najważniejsze, wierność wszystkim dziesięciu przykazaniom Papieża Jana Pawła 2. Żyjmy z Dekalogiem w ręku ...

Polaku patrioto - chyba coś ci w głowie pękło bo te twoje wypociny rodem z faryzeusza kaczora z tow.rydzokiem są katastrofą dla Polski, Kościoła, wiary i jedności Polaków. Jest to judzenie, cyniczne granie na instynktach, kłamstwo, draństwo i dyktatura. Tą drogą adolka h, jozefa - soso, i innych drani. Wasze słowa to zło pokryte fałszem i piekłem, belzebubem z widłami i niech ono was pochłonie

Polaku patrioto - chyba coś ci w głowie pękło bo te twoje wypociny rodem z faryzeusza kaczora z tow.rydzokiem są katastrofą dla Polski, Kościoła, wiary i jedności Polaków. Jest to judzenie, cyniczne granie na instynktach, kłamstwo, draństwo i dyktatura. Tą drogą adolka h, jozefa - soso, i innych drani. Wasze słowa to zło pokryte fałszem i piekłem, belzebubem z widłami i niech ono was pochłonie

rozwiń
Avatar
urzedniczka z Krasnika... / 2 lipca 2014 o 11:59

do "Polak i patriota"...to naprawdę pięknie napisany tekst. Nie ulega wątpliwościom. Masz rację w każdym zawartym zdaniu. Kraśnikowi i ojczyźnie potrzeba takich właśnie ludzi z otwartymi głowami. Nie zapominajmy, że  Kościół stał się ostoją wszelkich inicjatyw mających pokazać narodowi, gdzie i po której stronie leży droga do prawdy i szczęścia nas wszystkich.

Avatar
Karol / 2 lipca 2014 o 10:52

Zabrał, żeby dołożyć do tych paru groszy , które przeznaczyliście na starą dzielnicę Kraśnika. Nie zapomnieliście przypadkiem kolejny raz o tej części miasta ?? Wstyd !

Avatar
Polak i patriota ... / 2 lipca 2014 o 10:43

Burmistrz Kraśnika jest jedyną godną uwagi osobą na przestrzeni dziesięcioleci wśród włodarzy naszego miasta. Nikt dotychczas mnie brał pod uwagę celów wyższych i godnych, aby stopniowo zaspokajać oczekiwania licznego środowiska patriotycznego. Prawdziwi Polacy wyrośli na gruncie walki o wolność i demokrację  z podziwem oraz głębokim szacunkiem przyglądają się licznym inicjatywom rodzącym się w bólu i bojkotowane oraz ośmieszane przez środowiska masońsko liberalne. Wrogość wobec najwierniejszych patriotów zaczyna zataczać niebezpiecznie szerokie kręgi. Z taka patologia walczyć należy wszelkimi sposobami, bo okazać się może, do u nas dojdzie do głosu masońska ideologia gender ze dewiacjami homoseksualnymi i satanistycznymi. Tylko stanie murem za obecnie dzierżącym władze burmistrzem gwarantuje czysta Polskość, wolność, patriotyczne natchnienie mas i co najważniejsze, wierność wszystkim dziesięciu przykazaniom Papieża Jana Pawła 2. Żyjmy z Dekalogiem w ręku ...

Burmistrz Kraśnika jest jedyną godną uwagi osobą na przestrzeni dziesięcioleci wśród włodarzy naszego miasta. Nikt dotychczas mnie brał pod uwagę celów wyższych i godnych, aby stopniowo zaspokajać oczekiwania licznego środowiska patriotycznego. Prawdziwi Polacy wyrośli na gruncie walki o wolność i demokrację  z podziwem oraz głębokim szacunkiem przyglądają się licznym inicjatywom rodzącym się w bólu i bojkotowane oraz ośmieszane przez środowiska masońsko liberalne. Wrogość wobec najwierniejszych patriotów zaczyna zataczać niebez... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 2 0

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.