piątek, 19 stycznia 2018 r.

Kraśnik

Radni: Gdzie się podziała inwestycja?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 lipca 2014, 08:00
Autor: aa

Kraśnik Budowa chodnika z miejscami postojowymi (łącznik między ul. Słowackiego a al. Niepodległości) zniknęła z tegorocznego budżetu Kraśnika. Gdy na ostatniej sesji radni zauważyli, że w materiałach na posiedzenie tej inwestycji brakuje, wybuchła awantura.

- To jest wprowadzenie radnych w błąd - grzmiał radny Jacek Madejek, który znalazł urzędnikom pomyłkę.

- To jakieś totalne nieporozumienie, że burmistrz wykreśla sobie inwestycję - wtórował mu Tadeusz Członka, przewodniczący RM. - Tak działać i współpracować z radnymi nie można.

- Sytuacja jest niedopuszczalna. Nie można nad tym przejść do porządku dziennego - wtórował im radny Piotr Iwan.

W budżecie miasta na 2014 r. na budowę chodnika została zapisana kwota 100 tys. zł. Ale w materiałach dotyczących planu tegorocznych wydatków, tej inwestycji nie było.

Urzędnicy próbowali załagodzić atmosferę. - Macie państwo rację. Też jestem zszokowany tą sytuacją. Nie przypuszczałem, że taki błąd został popełniony - przyznał Zbigniew Dżugaj, zastępca burmistrza Kraśnika. - To zadanie powinno zostać w budżecie z minimalną kwotą. Z tej inwestycji wzięliśmy pieniądze na inne: chodnik ul. Wyspiańskiego i chodnik ul. Kasztanowa oraz dołożyliśmy do ul. Szewskiej. I zaproponował, aby autopoprawką naprawić ten błąd.

- Tutaj są kolejne zajączki - wskazywał później radny Zbigniew Marcinkowski, który zauważył nowy błąd w dokumentach.

Po sesji okazało się, że chodzi o rewitalizację skweru Jana Pawła II. Tą inwestycję wykreślili już wcześniej z budżetu sami radni.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: rada miasta Kraśnik
Gość
gość
widzaca szczera prawde ...
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (6 lipca 2014 o 11:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nasz burmistrz jest atakowany i bezczeszczony za swoją nieugiętą postawę walecznego patrioty i przywiązanego do sojuszu miasta i wsi bojownika. Doskonały pracodawca, wyrozumiały sąsiad i regularnie chodzący do Kościoła obywatel miasta ludzi pracy i walki o wolność dla chrześcijan! Wiernych krzyżowi i polskiej drodze do modlitwy o zbawienie całego narodu....

moherek Ci na oczka opadł!!walczący patriota!!!śmiechu warte!!zobacz moherku jakie brudy zaczyna robić i jakie walki wychodza, bierze przykład z poprzednika!!!obiecywal,że koniec z kolesiostwem!!dla mnie on jest kolejną zaklamną mordą razem z Jarusiem Stawiarusiem i największym aferzystą Dżugajem!!co fabryke wpier***ił w długi i ludzie zapieprzającyh na maszynach na 3 zmiany musiały spłacąć jego przekręt,a on chodzi bezkarny i jest zastępcą burmistrza!!!gdzie my ku*** żyjemy???

Rozwiń
gość
gość (3 lipca 2014 o 08:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Ten burmistrz to hipokryta pracującyna kilku etatach,udający biedaczka któregowszyscy szkalują i niszczą, a tak naprawde jest zwykłym wyrachowanym draniem sterowanym przez sadyste. Dość już tych rządów.

Rozwiń
widzaca szczera prawde ...
widzaca szczera prawde ... (3 lipca 2014 o 00:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nasz burmistrz jest atakowany i bezczeszczony za swoją nieugiętą postawę walecznego patrioty i przywiązanego do sojuszu miasta i wsi bojownika. Doskonały pracodawca, wyrozumiały sąsiad i regularnie chodzący do Kościoła obywatel miasta ludzi pracy i walki o wolność dla chrześcijan! Wiernych krzyżowi i polskiej drodze do modlitwy o zbawienie całego narodu....

Rozwiń
kia
kia (2 lipca 2014 o 12:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

do "Polak i patriota"...to naprawdę pięknie napisany tekst. Nie ulega wątpliwościom. Masz rację w każdym zawartym zdaniu. Kraśnikowi i ojczyźnie potrzeba takich właśnie ludzi z otwartymi głowami. Nie zapominajmy, że  Kościół stał się ostoją wszelkich inicjatyw mających pokazać narodowi, gdzie i po której stronie leży droga do prawdy i szczęścia nas wszystkich.

Poczytaj o drugim rozbiorze Polski, o sejmie zdrady w  Grodnie, o prymasie Poniatowskim, bp. Massalskim, Szembeku, Kossakowskim innych wtedy dopiero przejrzysz na ślepia bo oczu nie masz. To jest dowód na ich "patriotyzm" i za ten "patriotyzm" powiesili bydlaków na końskich lejcach a prymas sam się otruł  nim po niego przyszli. A był głównym informatorem Prusaków a pozostali brali od carycy złoto i na cześć zwycięstwa "dobra" czyli potwierdzeniu zaborów odprawili słynne - tedeum ? po zatwierdzeniu rozbiorów !!To są twoi patrioci ? nie to bydlaki o których tacy jak ty ogłupiałych przez dzisiejszych takich samych prowadzą Polskę do zguby

Rozwiń
POL
POL (2 lipca 2014 o 11:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Burmistrz Kraśnika jest jedyną godną uwagi osobą na przestrzeni dziesięcioleci wśród włodarzy naszego miasta. Nikt dotychczas mnie brał pod uwagę celów wyższych i godnych, aby stopniowo zaspokajać oczekiwania licznego środowiska patriotycznego. Prawdziwi Polacy wyrośli na gruncie walki o wolność i demokrację  z podziwem oraz głębokim szacunkiem przyglądają się licznym inicjatywom rodzącym się w bólu i bojkotowane oraz ośmieszane przez środowiska masońsko liberalne. Wrogość wobec najwierniejszych patriotów zaczyna zataczać niebezpiecznie szerokie kręgi. Z taka patologia walczyć należy wszelkimi sposobami, bo okazać się może, do u nas dojdzie do głosu masońska ideologia gender ze dewiacjami homoseksualnymi i satanistycznymi. Tylko stanie murem za obecnie dzierżącym władze burmistrzem gwarantuje czysta Polskość, wolność, patriotyczne natchnienie mas i co najważniejsze, wierność wszystkim dziesięciu przykazaniom Papieża Jana Pawła 2. Żyjmy z Dekalogiem w ręku ...

Polaku patrioto - chyba coś ci w głowie pękło bo te twoje wypociny rodem z faryzeusza kaczora z tow.rydzokiem są katastrofą dla Polski, Kościoła, wiary i jedności Polaków. Jest to judzenie, cyniczne granie na instynktach, kłamstwo, draństwo i dyktatura. Tą drogą adolka h, jozefa - soso, i innych drani. Wasze słowa to zło pokryte fałszem i piekłem, belzebubem z widłami i niech ono was pochłonie

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!