Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

17 grudnia 2017 r.
12:18

Śmiertelne potrącenie. Pieszy nie miał odblasków, kierowca nie zdążył zareagować

39 10 A A

Tragiczny wypadek w miejscowości Opoka Kolonia (pow. kraśnicki). Nie żyje 59-latek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w miejscowości na drodze wojewódzkiej nr 854 ok. godz. 16.30.

Mężczyzna szedł po jezdni niewłaściwą stroną. Był ubrany w ciemną odzież, nie miał żadnych elementów odblaskowych. Miejsce w którym doszło do zdarzenia jest nieoświetlone.

52-letnia kierująca pojazdem marki Fiat w ostatnim momencie zauważyła pieszego, ale  nie zdążyła wykonać żadnego manewru. Po uderzeniu zatrzymała natychmiast pojazd.

Na miejsce wezwana została karetka pogotowia. Lekarz stwierdził zgon 59-letniego mieszkańca gminy Annopol.

Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 13:56
Szkoda kierowcy, bo będzie miął kłopoty i traumę. Nie szkoda dziada, który nie miał odblasków. To powszechne i przerażające.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 21:14
odblaski wprowadzili dwa lata temu .
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 19:08
To był teren zabudiwany. Jechała tylko przepisowe 50 km/h?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 17:36
Kolejny podopieczny MOPS odchodzi.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 16:45
Problem z odblaskami?! Kłamiesz i piszesz bzdury!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 15:35
Jak z przeciwka nic nie jedzie, to należałoby oddalić się trochę od krawężnika, na zapas, na metr i więcej. Z odblaskami jest problem - niem ich w sklepach. także taki że odblaski są mobilne, mogą odpaść od pieszego, itp, temat obszerny.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 15:30
Czy tak trudno zrozumiec pieszym ze poruszajac sie po zmroku bez odblaskow stwarzaja ogromne niebezpieczenstwo dla siebie bo nie maja szans w zderzeniu z autem. Po drugie zrujnuja zdrowie psychiczne kierowcy, ktory go potracil. A wystarczy odblask za kilka zlotych.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 14:04
Oczywiście, że wina pieszego. Spróbuj pojechać bez świateł autem i też podniesiesz larum, że można bezkarnir tłuc takich kierowców? Pieszy na drodze ma być widoczny (obowiązkowa kamizelka odblaskowa) i poruszać się w kierunku jadących z naprzeciwka pojazdów. Trudno to zrozumieć? To Darwin wszystko unormuje w tym środowisku. Co gorsza dla rodziny osoby potrąconej. To ów pieszy zapłaci za naprawę auta. A gdyby to było Porsche? To trzeba byłoby zrezygnować ze spadku. Dlatego na zachodzie każdy ma opłacone OC od takich skutków. Zwłaszcza warto pomyśleć o dzieciach... wybite szkło, zarysowane auto, wybite oko kolegi...itd. Stać was rodzice na beztroskę?
Oczywiście, że wina pieszego. Spróbuj pojechać bez świateł autem i też podniesiesz larum, że można bezkarnir tłuc takich kierowców? Pieszy na drodze ma być widoczny (obowiązkowa kamizelka odblaskowa) i poruszać się w kierunku jadących z naprzeciwka pojazdów. Trudno to zrozumieć? To Darwin wszystko unormuje w tym środowisku. Co gorsza dla rodziny osoby potrąconej. To ów pieszy zapłaci za naprawę auta. A gdyby to było Porsche? To trzeba byłoby zrezygnować ze spadku. Dlatego na zachodzie każdy ma opłacone OC od takich skutków. Zwłaszcza warto p... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 12:52
Wina pieszego nie powinna budzić wątpliwości.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 12:46
pieszych można tłuc bezkarnie i zero odpowiedzialności ? brak kamizeli to na sto procent wina pieszego ? Opamiętajcie się .......
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 13:56
Szkoda kierowcy, bo będzie miął kłopoty i traumę. Nie szkoda dziada, który nie miał odblasków. To powszechne i przerażające.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 21:14
odblaski wprowadzili dwa lata temu .
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 19:08
To był teren zabudiwany. Jechała tylko przepisowe 50 km/h?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 17:36
Kolejny podopieczny MOPS odchodzi.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 16:45
Problem z odblaskami?! Kłamiesz i piszesz bzdury!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 15:35
Jak z przeciwka nic nie jedzie, to należałoby oddalić się trochę od krawężnika, na zapas, na metr i więcej. Z odblaskami jest problem - niem ich w sklepach. także taki że odblaski są mobilne, mogą odpaść od pieszego, itp, temat obszerny.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 15:30
Czy tak trudno zrozumiec pieszym ze poruszajac sie po zmroku bez odblaskow stwarzaja ogromne niebezpieczenstwo dla siebie bo nie maja szans w zderzeniu z autem. Po drugie zrujnuja zdrowie psychiczne kierowcy, ktory go potracil. A wystarczy odblask za kilka zlotych.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 14:04
Oczywiście, że wina pieszego. Spróbuj pojechać bez świateł autem i też podniesiesz larum, że można bezkarnir tłuc takich kierowców? Pieszy na drodze ma być widoczny (obowiązkowa kamizelka odblaskowa) i poruszać się w kierunku jadących z naprzeciwka pojazdów. Trudno to zrozumieć? To Darwin wszystko unormuje w tym środowisku. Co gorsza dla rodziny osoby potrąconej. To ów pieszy zapłaci za naprawę auta. A gdyby to było Porsche? To trzeba byłoby zrezygnować ze spadku. Dlatego na zachodzie każdy ma opłacone OC od takich skutków. Zwłaszcza warto pomyśleć o dzieciach... wybite szkło, zarysowane auto, wybite oko kolegi...itd. Stać was rodzice na beztroskę?
Oczywiście, że wina pieszego. Spróbuj pojechać bez świateł autem i też podniesiesz larum, że można bezkarnir tłuc takich kierowców? Pieszy na drodze ma być widoczny (obowiązkowa kamizelka odblaskowa) i poruszać się w kierunku jadących z naprzeciwka pojazdów. Trudno to zrozumieć? To Darwin wszystko unormuje w tym środowisku. Co gorsza dla rodziny osoby potrąconej. To ów pieszy zapłaci za naprawę auta. A gdyby to było Porsche? To trzeba byłoby zrezygnować ze spadku. Dlatego na zachodzie każdy ma opłacone OC od takich skutków. Zwłaszcza warto p... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 12:52
Wina pieszego nie powinna budzić wątpliwości.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 12:46
pieszych można tłuc bezkarnie i zero odpowiedzialności ? brak kamizeli to na sto procent wina pieszego ? Opamiętajcie się .......

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 54 5

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 260 32

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 113 55

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem 27-29 kwietnia 4 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 5 3

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 4

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej 0 0

We wrześniu w Białej Podlaskiej odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Narodowego im. Bogusława Kaczyńskiego. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie konkurs na logo tego wydarzenia.

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy
galeria

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy 54 18

Do wypadku doszło przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Niepodległości w Świdniku.

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo)
film

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo) 2 0

Polska gra, w której możemy grać Słowianami, doczekała się specjalnej polskiej wersji. Co znajdziemy - i to już 22 maja w Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1?

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia]
galeria

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia] 0 0

327 osobom z regionu przyznano wczoraj stypendia sportowe. Z budżetu województwa lubelskiego otrzymają oni blisko 900 tys. zł.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!