Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

16 grudnia 2013 r.
18:14
Edytuj ten wpis

Śmiertelny wypadek pod Kraśnikiem. Dwie osoby nie żyją

Autor: Zdjęcie autora (toma)
18 44 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Do wypadku doszło w miejscowości Kowalin pod Kraśnikiem na drodze krajowej nr 74. W wyniku zderzenia ciężarowego mana i opla vectry zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W wypadku zginęli kierowca i pasażer opla. Trzy inne osoby jadące autem zostały ranne.

Według wstępnych informacji to kierujący manem obywatel Białorusi, włączając się do ruchu, mógł nie ustąpić pierwszeństwa i doprowadzić do zderzenia. Mężczyzna był trzeźwy.

Kolejne ustalenia policjantów ujawniły jednak, że to samochód osobowy zjechał na lewy pas jezdni i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym.

Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej. Droga krajowa nr 74 była zablokowana od strony Olbięcina, a policja kierowała samochody na objazdy.

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kToŚ ?? / 19 stycznia 2014 o 22:31

Straszne :(

Avatar
Kami / 21 grudnia 2013 o 23:46

Moj kuzyn...

[*]

Niech mu ziemia lekka bedzie...

Avatar
Koleżanka / 20 grudnia 2013 o 01:29

Wyrazy współczucia dla rodzin.Pokój im duszom.

Avatar
cytra / 17 grudnia 2013 o 20:00

ludzie opanujcie sie!!!!!!!!!!zgineli ludzie,stala sie  straszna tragedia.wspolczuje rodzinom ofiar. pokoj im duszom .taka tragedia przed świetami.

Avatar
nerepbo Eadie / 17 grudnia 2013 o 10:46

co innego piszą na konkurencyjnych portalach, nie ma slowa o nieustapieniu pierwszenstwa...

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 o 09:57

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/target
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 1m.

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 o 09:47

Ajajaj... następni do piachu. Masakra!

Avatar
Karsianin / 17 grudnia 2013 o 09:42

kto to byl z ozarowa?

Avatar
Kokon / 17 grudnia 2013 o 09:36

Kierowca włączający się do ruchu powinien ustąpić każdemu na drodze z pierwszeństwem i nie ważne na jakich pasach sobie po niej jadą.Ma ustąpić i tyle.

Avatar
Mariusz / 17 grudnia 2013 o 09:29

DW jakiś słaby jest:

Film i zdjęcia są na http://www.lublin112.pl/

Avatar
kToŚ ?? / 19 stycznia 2014 o 22:31

Straszne :(

Avatar
Kami / 21 grudnia 2013 o 23:46

Moj kuzyn...

[*]

Niech mu ziemia lekka bedzie...

Avatar
Koleżanka / 20 grudnia 2013 o 01:29

Wyrazy współczucia dla rodzin.Pokój im duszom.

Avatar
cytra / 17 grudnia 2013 o 20:00

ludzie opanujcie sie!!!!!!!!!!zgineli ludzie,stala sie  straszna tragedia.wspolczuje rodzinom ofiar. pokoj im duszom .taka tragedia przed świetami.

Avatar
nerepbo Eadie / 17 grudnia 2013 o 10:46

co innego piszą na konkurencyjnych portalach, nie ma slowa o nieustapieniu pierwszenstwa...

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 o 09:57

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/target
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 1m.

Avatar
Gość / 17 grudnia 2013 o 09:47

Ajajaj... następni do piachu. Masakra!

Avatar
Karsianin / 17 grudnia 2013 o 09:42

kto to byl z ozarowa?

Avatar
Kokon / 17 grudnia 2013 o 09:36

Kierowca włączający się do ruchu powinien ustąpić każdemu na drodze z pierwszeństwem i nie ważne na jakich pasach sobie po niej jadą.Ma ustąpić i tyle.

Avatar
Mariusz / 17 grudnia 2013 o 09:29

DW jakiś słaby jest:

Film i zdjęcia są na http://www.lublin112.pl/

Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 0

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 23

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 12

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 11

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!