Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

5 sierpnia 2012 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Trudne rozmowy o przeprowadzce targu w Kraśniku

0 20 A A
Targ przy ul. Balladyny zniknie w czerwcu przyszłego roku (Urząd Miasta Kraśnik)
Targ przy ul. Balladyny zniknie w czerwcu przyszłego roku (Urząd Miasta Kraśnik)

Urzędnicy pokazali kupcom jak będzie wyglądać nowe targowisko przy ul. Fabrycznej. Zapewniają, że wszyscy sprzedawcy się zmieszczą, a opłaty nie wzrosną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kraśnik jest jednym z 17 miast w naszym województwie, które będzie mieć nowoczesne targowisko z rządowego programu "Mój rynek”. Miasto dostało ok. 1 mln zł dofinansowania.

Na plac przy Fabryce Łożysk Tocznych i Tsubaki-Hoover kupcy z targu przy ul. Balladyny zostaną przeniesieni w przyszłym roku. W czwartek spotkali się z nimi przedstawiciele kraśnickich władz.

– Wiem, że jest to temat trudny i budzi wiele kontrowersji – zaczął spotkanie w Centrum Kultury i Promocji burmistrz Kraśnika. Mirosław Włodarczyk starał się przekonać kupców do nowej lokalizacji.

– Targowisko przy ul. Balladyny zaczyna zagrażać bezpieczeństwu handlujących – tłumaczył jego rzecznik Michał Mulawa.

Kupcy jednak boją się, że stracą klientów. Nowe targowisko będzie dalej od bloków. – To może zniechęcać do zakupów na targu – mówił Jerzy Wnuk, jeden z kupców z ul. Balladyny.
Handlującym nie podobało się również to, że połowa stanowisk będzie zadaszona. – To powinny być albo namioty, albo kontenery – tłumaczyła Irena Janik, która w kiosku przy ul. Balladyny sprzedaje mięso. – Pod daszkiem w śnieg czy deszcz nie da się stać. Człowiek od razu moknie.

– A co z osobami, które w weekendy handlują przy z ul. Inwalidów Wojennych? Czy możemy zaparkować swoje samochody obok siebie? – zastanawiała się Katarzyna Kozak. – Mam namiot, w którym w soboty i niedziele sprzedaję dziecięce ubranka.

Władze miasta zapewniają, że na nowym targowisku zmieszczą się wszyscy kupcy. Przewidują też, że opłaty targowe pozostaną bez zmian. – Nowe targowisko nie może generować zysku, czyli miasto nie może na nim zarabiać – tłumaczył Zbigniew Dżugaj, zastępca burmistrza Kraśnika.

Teraz kupcy mają wybrać swoich przedstawicieli, którzy będą współpracować z urzędnikami w sprawie szczegółowej organizacji handlu w nowym miejscu.

Taki bedzie nowy targ

Targowisko mą być częściowo zadaszone i ogrodzone, wyposażone w bieżącą wodę, kanalizację i sanitariaty. Będzie mieć ok. 40 arów. W pierwszej części powstanie 57 stanowisk, w tym 32 rolno-spożywczych. Pod zadaszoną wiata przygotowano 28 miejsc.

W drugiej części o pow. ok. 16 arów ustawienie i ilość stanowisk nie została jeszcze rozplanowana. Będzie to tematem dalszych rozmów z kupcami. Przygotowanie tego placu do handlu nie będzie już współfinansowane z unijnych pieniędzy.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 10 sierpnia 2012 o 22:10
[quote name='Gość' timestamp='1344617548' post='663178']
I JESZCZE JEDNO ! A CO SIĘ STANIE JAK UNIA ODETNIE PĘPOWINĘ ? CO ZROBIĄ WTEDY NASI RADNI - NIEROBY ?
[/quote]
A co im unia? Przeciez oni byli, sa i będą utrzymywani z naszych podatków, żeby mogli słuzyć władzy a nie nam.
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:40
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2012 o 18:52
[quote name='magdalena' timestamp='1344600838' post='663026']
no i tak bedze, komu sie bedzie chcialo isc spod blokow taki kawałek? ten pojdzie do lidla albo biedronki, a ludzie z fabryki zalicza biedronke pod fabryka, czyli zniszcza targowisko by chronic rynki niemieckie, i wloska stonke. czyli wola zeby podatek byl wyprowadzany zagranice niz zostal w budzecie krasnika. a czy ktos przedstawil ile faktycznie ludzi zgineło przechodzac na targowisko???????? jakie sa tego dane?????? policja milczy bo jest w kieszeni burmistrza, z reszta jak wszyscy rzadzacy. najpierw przedstawcie dane !! a potem sciemniajcie chandlujacym na targowisku. a jeszcze jedno ile z tego 1 miliona bedzie na targowisko a ile na podzial miedzy burmistrzem???????????????????????????? ciekawe czy unia wie na co ta kasa jest wydawana???? napewno nie wie, ale sie skarbonka skurczyla juz......
[/quote]I JESZCZE JEDNO ! A CO SIĘ STANIE JAK UNIA ODETNIE PĘPOWINĘ ? CO ZROBIĄ WTEDY NASI RADNI - NIEROBY ?
[quote name='magdalena' timestamp='1344600838' post='663026']
no i tak bedze, komu sie bedzie chcialo isc spod blokow taki kawałek? ten pojdzie do lidla albo biedronki, a ludzie z fabryki zalicza biedronke pod fabryka, czyli zniszcza targowisko by chronic rynki niemieckie, i wloska stonke. czyli wola zeby podatek byl wyprowadzany zagranice niz zostal w budzecie krasnika. a czy ktos przedstawil ile faktycznie ludzi zgineło przechodzac na targowisko???????? jakie sa tego dane?????? policja milczy bo jest w kiesz... rozwiń
Avatar
magdalena / 10 sierpnia 2012 o 14:13
no i tak bedze, komu sie bedzie chcialo isc spod blokow taki kawałek? ten pojdzie do lidla albo biedronki, a ludzie z fabryki zalicza biedronke pod fabryka, czyli zniszcza targowisko by chronic rynki niemieckie, i wloska stonke. czyli wola zeby podatek byl wyprowadzany zagranice niz zostal w budzecie krasnika. a czy ktos przedstawil ile faktycznie ludzi zgineło przechodzac na targowisko???????? jakie sa tego dane?????? policja milczy bo jest w kieszeni burmistrza, z reszta jak wszyscy rzadzacy. najpierw przedstawcie dane !! a potem sciemniajcie chandlujacym na targowisku. a jeszcze jedno ile z tego 1 miliona bedzie na targowisko a ile na podzial miedzy burmistrzem???????????????????????????? ciekawe czy unia wie na co ta kasa jest wydawana???? napewno nie wie, ale sie skarbonka skurczyla juz......
no i tak bedze, komu sie bedzie chcialo isc spod blokow taki kawałek? ten pojdzie do lidla albo biedronki, a ludzie z fabryki zalicza biedronke pod fabryka, czyli zniszcza targowisko by chronic rynki niemieckie, i wloska stonke. czyli wola zeby podatek byl wyprowadzany zagranice niz zostal w budzecie krasnika. a czy ktos przedstawil ile faktycznie ludzi zgineło przechodzac na targowisko???????? jakie sa tego dane?????? policja milczy bo jest w kieszeni burmistrza, z reszta jak wszyscy rzadzacy. najpierw przedstawcie dane !! a potem... rozwiń
Avatar
Ja / 8 sierpnia 2012 o 22:00
Jest dużo racji w tym co piszesz ~grześ~.
Nie zgodzę się jednak z tym, że kierownikom tacy pasują i przymykają oko.
Na ogół jest niestety tak, że kierownik musi takiego lewusa i nieroba tolerować. Bezpośredni przełożony, który najlepiej zna wartość danego pracownika i który jest odpowiedzialny za wykonanie określonych zadań niema praktycznie nic do powiedzenia w kwestji jego wynagrodzenia i zatrudnienia!.
Avatar
grześ / 8 sierpnia 2012 o 10:15
Ludzie sam jestem z "Fabrycznego" i tu się urodziłem,muszę przyznać jednak że 80 % mieszkańców to "wieśniaki". Ludzie zaś ci nigdy nie będą nic robić dla miasta , bo obchodzą ich tylko swoje gospodarki.W pracy też żadnego pożytku z nich nie ma bo tylko patrzą co by tu się na gospodarę przydało.To takie "Tomki Czereśniaki " z "Czterech pancernych" Panom kierownikom zaś tacy pasują,bo przywiozą kiełbasy,śmietany,jajek,którymi ich chojnie obdarują i Kierownicy przymykają oko na ich totalne nieróbstwo.
Avatar
grześ / 8 sierpnia 2012 o 09:49
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam się wszystko należy.Najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie tych dwóch miast,jak było w latach 70-tych.Ciekawe jak byście dalej kwiczeli?
[/quote]
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam się wszystko należy.Najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie tych dwóch miast,jak było w latach 70-tych.Ciekawe jak byście dalej kwiczeli?
[/quote] Chodzi mi o syf o załatwianie potrzeb fizjologicznych przez tą pożal się boże handelbandę.
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam s... rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2012 o 02:57
Lan [url="http://www.topsshoe.com/"]tods shoes[/url] was surprised to look at Tang Plaza, [url="http://www.goodbuybages.com/"]Louis Vuitton Handbags Cheap[/url] black-faced God is usually very little, how [url="http://www.topsshoe.com/tods-gommino-leather-shoes-c-14.html"]Tods Gommino Leather Shoes[/url] debate up and people is a set of places, if the wind is also very sharp. French woman The foreman [url="http://www.goodbuybages.com/louis-vuitton-clutch-bag-c-1.html"]Louis Vuitton Clutch Bag[/url] turned to Tang Yi, [url="http://www.teaschinese.com/"]chinese tea[/url] smiled and This linshanpinglun0808 gentleman, [url="http://www.teaschinese.com/black-tea-c-1.html"]Black Tea[/url] dining with the clutch really is very impolite.
Lan [url="http://www.topsshoe.com/"]tods shoes[/url] was surprised to look at Tang Plaza, [url="http://www.goodbuybages.com/"]Louis Vuitton Handbags Cheap[/url] black-faced God is usually very little, how [url="http://www.topsshoe.com/tods-gommino-leather-shoes-c-14.html"]Tods Gommino Leather Shoes[/url] debate up and people is a set of places, if the wind is also very sharp. French woman The foreman [url="http://www.goodbuybages.com/louis-vuitton-clutch-bag-c-1.html"]Louis Vuitton Clutch Bag[/url] turned to Tang Yi, [url="http://www.teaschi... rozwiń
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2012 o 21:09
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam się wszystko należy.Najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie tych dwóch miast,jak było w latach 70-tych.Ciekawe jak byście dalej kwiczeli?
[/quote]KRAŚNIK TO KRAŚNIK - GŁĄBIE TO NIE TWOJE PÓŁKULE MÓZGOWE ŻE JEDNA PRACUJE TAK A DRUGA WCALE
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam s... rozwiń
Avatar
Piękny Roman / 7 sierpnia 2012 o 19:40
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam się wszystko należy.Najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie tych dwóch miast,jak było w latach 70-tych.Ciekawe jak byście dalej kwiczeli?
[/quote]

Przyjmując taki tok myślenia zgadzam się, podzielmy. Proponuję min:
- wywalić wszystkich ze Starego pracujących w FŁT i innych przedsiębiorstwach, podatki od takich firm zostawić lokalnie tylko dla Fabrycznego
- zamknąć MOSiR, kino, targowisko dla ludzi ze Starego
Ciekawe jakbyś kwiczał jak teraz tak ci źle. Synagoga i betonowy rynek raczej cię nie wyżywyi.
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam s... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 10 sierpnia 2012 o 22:10
[quote name='Gość' timestamp='1344617548' post='663178']
I JESZCZE JEDNO ! A CO SIĘ STANIE JAK UNIA ODETNIE PĘPOWINĘ ? CO ZROBIĄ WTEDY NASI RADNI - NIEROBY ?
[/quote]
A co im unia? Przeciez oni byli, sa i będą utrzymywani z naszych podatków, żeby mogli słuzyć władzy a nie nam.
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:40
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2012 o 18:52
[quote name='magdalena' timestamp='1344600838' post='663026']
no i tak bedze, komu sie bedzie chcialo isc spod blokow taki kawałek? ten pojdzie do lidla albo biedronki, a ludzie z fabryki zalicza biedronke pod fabryka, czyli zniszcza targowisko by chronic rynki niemieckie, i wloska stonke. czyli wola zeby podatek byl wyprowadzany zagranice niz zostal w budzecie krasnika. a czy ktos przedstawil ile faktycznie ludzi zgineło przechodzac na targowisko???????? jakie sa tego dane?????? policja milczy bo jest w kieszeni burmistrza, z reszta jak wszyscy rzadzacy. najpierw przedstawcie dane !! a potem sciemniajcie chandlujacym na targowisku. a jeszcze jedno ile z tego 1 miliona bedzie na targowisko a ile na podzial miedzy burmistrzem???????????????????????????? ciekawe czy unia wie na co ta kasa jest wydawana???? napewno nie wie, ale sie skarbonka skurczyla juz......
[/quote]I JESZCZE JEDNO ! A CO SIĘ STANIE JAK UNIA ODETNIE PĘPOWINĘ ? CO ZROBIĄ WTEDY NASI RADNI - NIEROBY ?
[quote name='magdalena' timestamp='1344600838' post='663026']
no i tak bedze, komu sie bedzie chcialo isc spod blokow taki kawałek? ten pojdzie do lidla albo biedronki, a ludzie z fabryki zalicza biedronke pod fabryka, czyli zniszcza targowisko by chronic rynki niemieckie, i wloska stonke. czyli wola zeby podatek byl wyprowadzany zagranice niz zostal w budzecie krasnika. a czy ktos przedstawil ile faktycznie ludzi zgineło przechodzac na targowisko???????? jakie sa tego dane?????? policja milczy bo jest w kiesz... rozwiń
Avatar
magdalena / 10 sierpnia 2012 o 14:13
no i tak bedze, komu sie bedzie chcialo isc spod blokow taki kawałek? ten pojdzie do lidla albo biedronki, a ludzie z fabryki zalicza biedronke pod fabryka, czyli zniszcza targowisko by chronic rynki niemieckie, i wloska stonke. czyli wola zeby podatek byl wyprowadzany zagranice niz zostal w budzecie krasnika. a czy ktos przedstawil ile faktycznie ludzi zgineło przechodzac na targowisko???????? jakie sa tego dane?????? policja milczy bo jest w kieszeni burmistrza, z reszta jak wszyscy rzadzacy. najpierw przedstawcie dane !! a potem sciemniajcie chandlujacym na targowisku. a jeszcze jedno ile z tego 1 miliona bedzie na targowisko a ile na podzial miedzy burmistrzem???????????????????????????? ciekawe czy unia wie na co ta kasa jest wydawana???? napewno nie wie, ale sie skarbonka skurczyla juz......
no i tak bedze, komu sie bedzie chcialo isc spod blokow taki kawałek? ten pojdzie do lidla albo biedronki, a ludzie z fabryki zalicza biedronke pod fabryka, czyli zniszcza targowisko by chronic rynki niemieckie, i wloska stonke. czyli wola zeby podatek byl wyprowadzany zagranice niz zostal w budzecie krasnika. a czy ktos przedstawil ile faktycznie ludzi zgineło przechodzac na targowisko???????? jakie sa tego dane?????? policja milczy bo jest w kieszeni burmistrza, z reszta jak wszyscy rzadzacy. najpierw przedstawcie dane !! a potem... rozwiń
Avatar
Ja / 8 sierpnia 2012 o 22:00
Jest dużo racji w tym co piszesz ~grześ~.
Nie zgodzę się jednak z tym, że kierownikom tacy pasują i przymykają oko.
Na ogół jest niestety tak, że kierownik musi takiego lewusa i nieroba tolerować. Bezpośredni przełożony, który najlepiej zna wartość danego pracownika i który jest odpowiedzialny za wykonanie określonych zadań niema praktycznie nic do powiedzenia w kwestji jego wynagrodzenia i zatrudnienia!.
Avatar
grześ / 8 sierpnia 2012 o 10:15
Ludzie sam jestem z "Fabrycznego" i tu się urodziłem,muszę przyznać jednak że 80 % mieszkańców to "wieśniaki". Ludzie zaś ci nigdy nie będą nic robić dla miasta , bo obchodzą ich tylko swoje gospodarki.W pracy też żadnego pożytku z nich nie ma bo tylko patrzą co by tu się na gospodarę przydało.To takie "Tomki Czereśniaki " z "Czterech pancernych" Panom kierownikom zaś tacy pasują,bo przywiozą kiełbasy,śmietany,jajek,którymi ich chojnie obdarują i Kierownicy przymykają oko na ich totalne nieróbstwo.
Avatar
grześ / 8 sierpnia 2012 o 09:49
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam się wszystko należy.Najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie tych dwóch miast,jak było w latach 70-tych.Ciekawe jak byście dalej kwiczeli?
[/quote]
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam się wszystko należy.Najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie tych dwóch miast,jak było w latach 70-tych.Ciekawe jak byście dalej kwiczeli?
[/quote] Chodzi mi o syf o załatwianie potrzeb fizjologicznych przez tą pożal się boże handelbandę.
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam s... rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2012 o 02:57
Lan [url="http://www.topsshoe.com/"]tods shoes[/url] was surprised to look at Tang Plaza, [url="http://www.goodbuybages.com/"]Louis Vuitton Handbags Cheap[/url] black-faced God is usually very little, how [url="http://www.topsshoe.com/tods-gommino-leather-shoes-c-14.html"]Tods Gommino Leather Shoes[/url] debate up and people is a set of places, if the wind is also very sharp. French woman The foreman [url="http://www.goodbuybages.com/louis-vuitton-clutch-bag-c-1.html"]Louis Vuitton Clutch Bag[/url] turned to Tang Yi, [url="http://www.teaschinese.com/"]chinese tea[/url] smiled and This linshanpinglun0808 gentleman, [url="http://www.teaschinese.com/black-tea-c-1.html"]Black Tea[/url] dining with the clutch really is very impolite.
Lan [url="http://www.topsshoe.com/"]tods shoes[/url] was surprised to look at Tang Plaza, [url="http://www.goodbuybages.com/"]Louis Vuitton Handbags Cheap[/url] black-faced God is usually very little, how [url="http://www.topsshoe.com/tods-gommino-leather-shoes-c-14.html"]Tods Gommino Leather Shoes[/url] debate up and people is a set of places, if the wind is also very sharp. French woman The foreman [url="http://www.goodbuybages.com/louis-vuitton-clutch-bag-c-1.html"]Louis Vuitton Clutch Bag[/url] turned to Tang Yi, [url="http://www.teaschi... rozwiń
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2012 o 21:09
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam się wszystko należy.Najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie tych dwóch miast,jak było w latach 70-tych.Ciekawe jak byście dalej kwiczeli?
[/quote]KRAŚNIK TO KRAŚNIK - GŁĄBIE TO NIE TWOJE PÓŁKULE MÓZGOWE ŻE JEDNA PRACUJE TAK A DRUGA WCALE
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam s... rozwiń
Avatar
Piękny Roman / 7 sierpnia 2012 o 19:40
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam się wszystko należy.Najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie tych dwóch miast,jak było w latach 70-tych.Ciekawe jak byście dalej kwiczeli?
[/quote]

Przyjmując taki tok myślenia zgadzam się, podzielmy. Proponuję min:
- wywalić wszystkich ze Starego pracujących w FŁT i innych przedsiębiorstwach, podatki od takich firm zostawić lokalnie tylko dla Fabrycznego
- zamknąć MOSiR, kino, targowisko dla ludzi ze Starego
Ciekawe jakbyś kwiczał jak teraz tak ci źle. Synagoga i betonowy rynek raczej cię nie wyżywyi.
[quote name='Kraśniczanin' timestamp='1344337592' post='661719']
Grzesiu,zwracasz uwagę ,że lasek jest zniszczony,nie zapominaj,że zniszczyli go "intelektualiści" z chamburskij metropolii,którzy codziennie chodzą do fabryki.Moim zdaniem nie zasługujecie wieśniaki na żadną inwestycję,szkoda w was pompować jakie kolwiek pieniądze,w wielkij części z kieszeni miszkańców ze starej części Kraśnika,wy i tak wszystko w gnoju utopicie. W waszych komunistycznych,pustych łbach jest tylko jedna świadomość,że wam s... rozwiń