Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

6 lutego 2018 r.
9:58

Fatalny wypadek. Wóz strażacki zmiażdżył passata w rowie

Autor: Zdjęcie autora łm
45 24 A A

Do wypadku doszło w Małochwieju Dużym w powiecie krasnostawskim

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W poniedziałek na oblodzonej drodze wóz strażacki wpadł w poślizg i wylądował w przydrożnym rowie. - Pech chciał, że wcześniej do tego samego rowu wjechało inne auto. Samochód strażacki przewrócił się na bok i zmiażdżył passata - wyjaśnia mł. asp. Marek Kulibab z policji w Krasnymstawie.

Wozem jechało trzech strażaków z Krasnegostawu. Kierował 40-latek. Na zakręcie stracił panowanie nad Manem.

Nikomu nic się nie stało. Sporo szczęścia miał kierowca volkswagena, 50-letni obywatel Ukrainy, który zdążył opuścić swój pojazd.

Kierujący byli trzeźwi. Strażacy zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne wyniki badań wskazują, że nic im się nie stało.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gelo / 6 lutego 2018 o 10:22
+1
undefined napisał:
Nowiusieńki MAN - szkoda sprzętu.
 Passata szkoda, nawet nie chce wiedzieć czy był w TDI bo mi serce pęknie.
Avatar
będzie jak nowy / 7 lutego 2018 o 22:06
mistrz na starym ruplu,kontra wieśwagen,1:0 dla mistrza !! mistrz zaraz  zabiera się za naprawę wieśwagena i to jest świetna wiadomość !!2 ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 11:23
Do gość z 08:24.Wpis świadczy o Tobie
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 09:05
Jechałem tą drogą zaraz po zdarzeniu, i nie dziwie się że strażacy wpadli w poślizg. Na tej drodze nie dało się ruszyć , skręcać a co dopiero hamować. Brawo drogowcy!
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 08:24
Wóz za 500 tysięcy idzie na złom czy dzieci owsiaka będą zbierać na naprawę?
Avatar
321 / 6 lutego 2018 o 19:55
Szkoda słów gdzie jest piaskarka
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 19:03
Czy zarządca drogi został ukarany stosownym mandatem za dopuszczenie nieprzejezdnego odcinka drogi? Jeżeli nie to, czy prokurator z urzędu podjął w tej sprawie czynności wyjaśniające? Czy panowie dziennikarze z DW mogliby nas o tym poinformować?
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 19:02
Zastęp z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie jechał przed południem do kolizji drogowej w Małochwieju Dużym. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką do przewozu drobiu.Gdy strażacy dojeżdżali na miejsce, kierowca zastępu stracił na śliskiej nawierzchni panowanie nad wozem bojowym. Na ostrym zakręcie pojazd wypadł z drogi i wjechał wprost do rowu. W tym samym miejscu znajdował się już samochód osobowy, którym kierował obywatel Ukrainy. Jakiś czas wcześniej kierowca volkswagena również wpadł w poślizg. Z kolei wóz strażacki przygniótł auto i przewrócił się na prawy bok.
Zastęp z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie jechał przed południem do kolizji drogowej w Małochwieju Dużym. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką do przewozu drobiu.Gdy strażacy dojeżdżali na miejsce, kierowca zastępu stracił na śliskiej nawierzchni panowanie nad wozem bojowym. Na ostrym zakręcie pojazd wypadł z drogi i wjechał wprost do rowu. W tym samym miejscu znajdował się już samochód osobowy, którym kierował obywatel Ukrainy. Jakiś czas wcześniej kierowca volkswagena również wpadł w poślizg. Z kolei w... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 18:50
Nasuwa się tylko jedno. 50 letni obywatel Ukrainy. I po badaniach po przeszkoleniach kierowca wozu bojowego. Co powiecie naukowcyyyyyy. Ja powiem tyle rozumu rozumu.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 17:42
Uuu rama skręcona samochód na złom, zostanie tylko zabudowa.
Avatar
będzie jak nowy / 7 lutego 2018 o 22:06
mistrz na starym ruplu,kontra wieśwagen,1:0 dla mistrza !! mistrz zaraz  zabiera się za naprawę wieśwagena i to jest świetna wiadomość !!2 ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 11:23
Do gość z 08:24.Wpis świadczy o Tobie
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 09:05
Jechałem tą drogą zaraz po zdarzeniu, i nie dziwie się że strażacy wpadli w poślizg. Na tej drodze nie dało się ruszyć , skręcać a co dopiero hamować. Brawo drogowcy!
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 08:24
Wóz za 500 tysięcy idzie na złom czy dzieci owsiaka będą zbierać na naprawę?
Avatar
321 / 6 lutego 2018 o 19:55
Szkoda słów gdzie jest piaskarka
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 19:03
Czy zarządca drogi został ukarany stosownym mandatem za dopuszczenie nieprzejezdnego odcinka drogi? Jeżeli nie to, czy prokurator z urzędu podjął w tej sprawie czynności wyjaśniające? Czy panowie dziennikarze z DW mogliby nas o tym poinformować?
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 19:02
Zastęp z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie jechał przed południem do kolizji drogowej w Małochwieju Dużym. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką do przewozu drobiu.Gdy strażacy dojeżdżali na miejsce, kierowca zastępu stracił na śliskiej nawierzchni panowanie nad wozem bojowym. Na ostrym zakręcie pojazd wypadł z drogi i wjechał wprost do rowu. W tym samym miejscu znajdował się już samochód osobowy, którym kierował obywatel Ukrainy. Jakiś czas wcześniej kierowca volkswagena również wpadł w poślizg. Z kolei wóz strażacki przygniótł auto i przewrócił się na prawy bok.
Zastęp z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie jechał przed południem do kolizji drogowej w Małochwieju Dużym. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką do przewozu drobiu.Gdy strażacy dojeżdżali na miejsce, kierowca zastępu stracił na śliskiej nawierzchni panowanie nad wozem bojowym. Na ostrym zakręcie pojazd wypadł z drogi i wjechał wprost do rowu. W tym samym miejscu znajdował się już samochód osobowy, którym kierował obywatel Ukrainy. Jakiś czas wcześniej kierowca volkswagena również wpadł w poślizg. Z kolei w... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 18:50
Nasuwa się tylko jedno. 50 letni obywatel Ukrainy. I po badaniach po przeszkoleniach kierowca wozu bojowego. Co powiecie naukowcyyyyyy. Ja powiem tyle rozumu rozumu.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 17:42
Uuu rama skręcona samochód na złom, zostanie tylko zabudowa.
Avatar
Gość / 6 lutego 2018 o 15:46
To se gość wezwał pomoc. Skasowali go doszczętnie
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 38 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 230 50

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!