Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

22 grudnia 2016 r.
12:34

Okulistka z Krasnegostawu usłyszała 332 zarzuty. Leczyła prywatnie, płacił NFZ

55 17 A A

Okulistka z Krasnegostawu usłyszała 332 prokuratorskie zarzuty. Kobieta wykazywała w dokumentacji do NFZ wizyty lekarskie, które były wizytami prywatnymi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

53-letnia okulistka z Krasnegostawu prowadzi zakład opieki zdrowotnej. Ustalenia jakie w 2014 roku poczynili policjanci z krasnostawskiej komendy były podstawą wszczęcia śledztwa. Przesłuchano ponad 3700 świadków i sprawdzono prawie 8 tysięcy wykazanych wizyt lekarskich. Zgromadzono materiał, który pozwolił na przedstawienie kobiecie 332 zarzutów.

- Czyny o jakie została podejrzana dotyczą poświadczenia nieprawdy w dokumentach, celem uzyskania korzyści majątkowych - mówi Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

W środę Prokuratura Okręgowa w Zamościu skierowała do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Kobieta odpowie za fałszerstwo intelektualne w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Ten czyn zagrożony jest karą do lat 8 więzienia. Kobieta doprowadziła NFZ w Lublinie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem na 15,2 tys. zł.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 o 14:57
Kłamstwo i pomówienia mają krótkie nogi... super lekarka i dobra, serdeczna, uczciwa osoba jest niszczona przez czyjeś fanaberie!!! Chory kraj gdzie dobrych ludzi miesza się z błotem a bandyci i złodzieje chodzą wolno i śmieją się innym w twarz! Oby osoby odpowiedzialne za te pomówienia kiedyś odpowiedziały za to i zostały odpowiednio ukarane!!!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2016 o 19:06
Głupi gazeta co niszczy ludziom życie
Avatar
Gość / 24 grudnia 2016 o 18:49
To chyba dowcip. Przesłuchanie 3700 świadków pozwoliło postawić zarzut o 15,2 tys w ciągu 4 lat. marszałek sejmu jednorazową nagrodę ma dwukrotnie wyższą. Ciekawe ile kasy zaczesali przeprowadzający śledztwo policjanci i prokuratorzy ? Zapewne kilkaset razy większą. Rzeczywiste afery w NFZ nie są ujawniane.
Avatar
ja / 23 grudnia 2016 o 08:20
bzdury i oskarżenia wyssane z palca, ktoś chce narobić brudu pani doktor. moja cała rodzina jak i wiele innych rodzin znajomych chodzą tam na leczenie i nigdy nie płaciliśmy ani złotówki.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 23:14
A Smoligow cicho sza , nikt nawet nie wspomniał ze dyrektorem odpowiedzialnym za wyprowadzanie kasy latami z NFZ jest były pracownik NFZ - u w Lublinie , haha
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 18:37
a dookoła sami porządni
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 18:28
W Chełmie takie same rzeczy robi stomatolog pani Iwona Rzeźniczuk, w przychodni na Wołyńskiej,szkole nr.3 na Rejowieckiej przyjmuje swoich pacjentów prywatnie i pobiera spore opłaty. Wystarczyło sprawdzić w swoim rejestrze usług w NFZ a tam cuda pokazuje !!! Wszystkie prywatne wizyty wpisane w rejestrze i opłacone z funduszu!!! Dziwić się później że braki kasy na leczenie ludzi...
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 17:46
Czy to przypadkiem nie Pani A. ?
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 17:22
Miała słaby wzrok i nie widziała co robi pomylila się kilka razy.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 17:04
W końcu ktoś dobrał się do Pani tyłka
Avatar
Gość / 27 grudnia 2016 o 14:57
Kłamstwo i pomówienia mają krótkie nogi... super lekarka i dobra, serdeczna, uczciwa osoba jest niszczona przez czyjeś fanaberie!!! Chory kraj gdzie dobrych ludzi miesza się z błotem a bandyci i złodzieje chodzą wolno i śmieją się innym w twarz! Oby osoby odpowiedzialne za te pomówienia kiedyś odpowiedziały za to i zostały odpowiednio ukarane!!!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2016 o 19:06
Głupi gazeta co niszczy ludziom życie
Avatar
Gość / 24 grudnia 2016 o 18:49
To chyba dowcip. Przesłuchanie 3700 świadków pozwoliło postawić zarzut o 15,2 tys w ciągu 4 lat. marszałek sejmu jednorazową nagrodę ma dwukrotnie wyższą. Ciekawe ile kasy zaczesali przeprowadzający śledztwo policjanci i prokuratorzy ? Zapewne kilkaset razy większą. Rzeczywiste afery w NFZ nie są ujawniane.
Avatar
ja / 23 grudnia 2016 o 08:20
bzdury i oskarżenia wyssane z palca, ktoś chce narobić brudu pani doktor. moja cała rodzina jak i wiele innych rodzin znajomych chodzą tam na leczenie i nigdy nie płaciliśmy ani złotówki.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 23:14
A Smoligow cicho sza , nikt nawet nie wspomniał ze dyrektorem odpowiedzialnym za wyprowadzanie kasy latami z NFZ jest były pracownik NFZ - u w Lublinie , haha
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 18:37
a dookoła sami porządni
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 18:28
W Chełmie takie same rzeczy robi stomatolog pani Iwona Rzeźniczuk, w przychodni na Wołyńskiej,szkole nr.3 na Rejowieckiej przyjmuje swoich pacjentów prywatnie i pobiera spore opłaty. Wystarczyło sprawdzić w swoim rejestrze usług w NFZ a tam cuda pokazuje !!! Wszystkie prywatne wizyty wpisane w rejestrze i opłacone z funduszu!!! Dziwić się później że braki kasy na leczenie ludzi...
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 17:46
Czy to przypadkiem nie Pani A. ?
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 17:22
Miała słaby wzrok i nie widziała co robi pomylila się kilka razy.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2016 o 17:04
W końcu ktoś dobrał się do Pani tyłka
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 1

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 3 1

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 26 17

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 16 5

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 202 22

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 1

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!