Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

16 grudnia 2009 r.
18:18
Edytuj ten wpis

Drogi, drogi i Orlik, czyli wielkie inwestycje w Łęcznej

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 12 A A

20 milionów złotych – tyle burmistrz zaplanował na inwestycje w przyszłym roku. Jeśli radni dadzą mu zielone światło, miasto stanie się jednym wielkim placem budowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Najwyższa pora na inwestycje – mówi Jan Dwornicki. Mieszka przy ul. Górniczej.
– Moja ulica od lat woła o remont. To ostatni fragment głównego traktu wokół osiedla Samsonowicza w tak fatalnym stanie. Dziura na dziurze. Mam nadzieję, że w przyszłym roku naprawią nawierzchnię.

I jest na to realna szansa, bo na pierwszym miejscu w projekcie budżetu gminy jest modernizacja ulicy Górniczej, Piłsudskiego oraz 1000-lecia.

– Przychody szacujemy na 47 milionów złotych, wydatki osiągną poziom 63 milionów złotych. Tak założyliśmy w projekcie budżetu na 2010 rok – mówi Teodor Kosiarski, burmistrz Łęcznej.

– Z tej kwoty aż 20 milionów chcemy wydać na modernizację dróg w mieście i gminie, kanalizację oraz budowę boisk „Orlik” przy Zespole Szkół nr 2.

23–24 miliony pochłonie oświata, zaś 6–7 milionów otrzyma pomoc społeczna. – Brakujące 16 milionów będzie pochodzić z kredytu lub z emisji obligacji – tłumaczy burmistrz.

Jeśli radni zaakceptują budżetowe plany, na ulicach Łęcznej zaroi się od robotników. I to nie tylko na Górniczej, Piłsudskiego i 1000-lecia.

– Za 4,8 mln zł dokończymy drugi etap prac na ul. Stefanii Pawlak i Targowej. Za 3 miliony blask odzyskają Akacjowa, Leśna i Nadwieprzańska – wylicza burmistrz.

Z inwestycji będą się także cieszyć mieszkańcy okolicznych miejscowości. 393 mieszkańców Starej Wsi i Podzamcza otrzyma kanalizację sanitarną. – Nareszcie będzie koniec z cuchnącymi szambami i „sławojkami” – cieszy się Maria Rózga.

– Zaplanowaliśmy też pieniądze na rozpoczęcie rewitalizacji Starego Miasta. Chcemy wydać na to w przyszłym roku 1,2 mln zł – dodaje Kosiarski.

– Komisja inwestycyjna nie miała uwag do przyszłorocznych planów burmistrza – mówi Krystyna Borkowska, przewodnicząca Rady Miasta. – Budżet chcemy uchwalić na sesji 30 grudnia.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 grudnia 2009 o 10:04
W Chojnicach zabrakło pieniędzy na Orlika, więc dyrekcja i nauczyciele miejscowej szkoły wraz z rodzicami wybudowali własnego "Sępika", stadion dla dzieci, który nie dość, że jest nowocześniejszy od Orlików, to jeszcze kosztuje prawie cztery razy mniej - poinformowały środowe "Fakty" TVN.



Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach chciała wybudować na swoim terenie Orlik. Okazało się jednak, że na żadne pieniądze z rządu liczyć nie mogą. - Podjęliśmy decyzję, że boisko jednak powstanie bez względu na to, czy załapiemy się na program Orlik 2012 - opowiadał "Faktom" Karol Kołyszko, dyrektor SP nr 3 w Chojnicach. Nauczyciele zakasali więc z rodzicami rękawy i rozpoczeli 1 kwietnia br. budowę obiektu, który powstawał w czynie społecznym.



Jednocześnie nauczyciele szukali wsparcia, gdzie się dało. - Zadzwonił do mnie wuefista i powiedział, że część prac niwelacyjnych i melioracyjnych wykonali sami i muszą teraz wysępić troszeczkę pieniędzy z budżetu miasta. Pojechałem tam, zobaczyłem i powiedziałem: "No to wysępcie" - relacjonował Arseniusz Finster, burmistrz Chojnic. Dyrektorowi i nauczycielom udało się w ten sposób "wysępić" od miasta 370 tys. zł. W efekcie tydzień temu doszło do uroczystego otwarcia boiska, które otrzymało nazwę "Sępik".



Obiekt jest bardzo nowoczesny - monitorowany, ma trybuny, których rządowe Orliki nie posiadają. W dodatku kosztował cztery razy mniej, niż przeciętny Orlik, na który państwo wydaje średnio 1,2 mln zł za sztukę.



- Chętnie bym zaprosił tu tego burmistrz, żeby mi pokazał, jak to się robi, to się nauczę - podsumował sprawę Tomasz Półgrabski, wiceminister sportu i turystyki.
W Chojnicach zabrakło pieniędzy na Orlika, więc dyrekcja i nauczyciele miejscowej szkoły wraz z rodzicami wybudowali własnego "Sępika", stadion dla dzieci, który nie dość, że jest nowocześniejszy od Orlików, to jeszcze kosztuje prawie cztery razy mniej - poinformowały środowe "Fakty" TVN.



Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach chciała wybudować na swoim terenie Orlik. Okazało się jednak, że na żadne pieniądze z rządu liczyć nie mogą. - Podjęliśmy decyzję, że boisko jednak powstanie bez względu na ... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2009 o 16:18
pomysl napisał:
O to zapytaj poslow bo to droga wojewodzka a nie gminna

No chyba raczej krajowa nr 82 Lublin-Włodawa, wojewódzkie to są: nr 820 w kierunku Sosnowicy, nr 829 w kierunku Biskupic (przez Milejów) i w kierunku Lubartowa (przez Kijany) oraz nr 813 w kierunku Ostrowa Lubelskiego i Parczewa
Drogi krajowe administruje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Avatar
janekzpodleczny / 18 grudnia 2009 o 15:51
a na wygiel to burmistrze dac nie chceili, bo same tam nowe urzedy maja i pewno ocieplane nie byle czym, jak my z jaskiem chceili zeby nam azbesty co my go za juzka jeszcze przykrecali a teraz zdjec by chcieli to kazaili nam burmistrze placic a to niby z czego jak nima, jak wogole do łyczny zajechali zeby tez do starosty to na tych skrzyzowaniach co kolo tego placu buraczanego co niby teraz dworzec to my na tym skrzyzowaniu nie mogli dojsc kto kiedy ma jechac, ludziska gadaja ze co ma niby takie byc okrogle te skrzyzowanie co za takie jak u nas za juzkiem sie kolo skpelu objazd wyrobil,to takie same, wtedy to beda sie dopiero krecic to w prawo to w lewo
a na wygiel to burmistrze dac nie chceili, bo same tam nowe urzedy maja i pewno ocieplane nie byle czym, jak my z jaskiem chceili zeby nam azbesty co my go za juzka jeszcze przykrecali a teraz zdjec by chcieli to kazaili nam burmistrze placic a to niby z czego jak nima, jak wogole do łyczny zajechali zeby tez do starosty to na tych skrzyzowaniach co kolo tego placu buraczanego co niby teraz dworzec to my na tym skrzyzowaniu nie mogli dojsc kto kiedy ma jechac, ludziska gadaja ze co ma niby takie byc okrogle te skrzyzowanie co za takie jak u... rozwiń
Avatar
aqq / 18 grudnia 2009 o 09:38
Gość napisał:
23-24 miliony na oświatę?????????!!!!!!!!
Normalnie zgroza, prawie połowa budżetu....

Jak się finansuje szkoły średnie które są w gestii powiatu to tak jest a ponoś szkoła na Bogdanowicza miała zyski generować jak zwykle Kosiara szukając oszczędności generuje koszty
rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 18:31
23-24 miliony na oświatę?????????!!!!!!!!
Normalnie zgroza, prawie połowa budżetu....
Avatar
lala / 17 grudnia 2009 o 12:45
fajnie inwestować na kredyt, ja też tak potrafię ) szczególnie w roku wyborczym .....
Avatar
~darayavahus~ / 17 grudnia 2009 o 11:13
Byłem jakiś czas temu w Łęcznej i odnoszę jedno nieodparte wrażenie - to miasto ma potencjał ale niestety jest strasznie zaniedbane. Znajomy mi pokazał "stare miasto" to się trochę załamałem... zdewastowane kamieniczki w dużej mierze porzucone przez starych właścicieli, a który przy odrobinie nakładu naprawde mogłby być urokliwym elementem. Miasto wygląda wieczorem jakby nikt tam nie mieszkał, a o jakimkolwiek gospodarzu nie można mówić, bo jaki gospodarz nie robi NIC ?(bo tak to wygląda)Dziura na dziurze, a oświetlenie wieczorem jest takie że strach. Troche mnie rozbawił "sztuczny" deptak między blokami w nowej części Łęcznej .. no ale cóż - jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma . Ogólnie miasto naprawdę ma potencjał tylko niech władze postarają się troszkę bardziej i zrobią tam porządek !?
Byłem jakiś czas temu w Łęcznej i odnoszę jedno nieodparte wrażenie - to miasto ma potencjał ale niestety jest strasznie zaniedbane. Znajomy mi pokazał "stare miasto" to się trochę załamałem... zdewastowane kamieniczki w dużej mierze porzucone przez starych właścicieli, a który przy odrobinie nakładu naprawde mogłby być urokliwym elementem. Miasto wygląda wieczorem jakby nikt tam nie mieszkał, a o jakimkolwiek gospodarzu nie można mówić, bo jaki gospodarz nie robi NIC ?(bo tak to wygląda)Dziura na dziurze, a oświetlenie wieczorem ... rozwiń
Avatar
pomysl / 17 grudnia 2009 o 09:48
Minte napisał:
A swiatelka albo rondko przy Wamexie to kiedy???

O to zapytaj poslow bo to droga wojewodzka a nie gminna
Avatar
mp / 17 grudnia 2009 o 08:42
A kiedy leczynska wladzuchna zdecyduje sie na wyremontowanie ulic w ciagu trasy Lublin - Sosnowica ?! Nawet najbogatsi producenci samochodow nie maja chyba tak ekstremalnego toru testujacego zawieszenia samochodow .....
Avatar
Minte / 16 grudnia 2009 o 21:56
A swiatelka albo rondko przy Wamexie to kiedy???
Avatar
Gość / 19 grudnia 2009 o 10:04
W Chojnicach zabrakło pieniędzy na Orlika, więc dyrekcja i nauczyciele miejscowej szkoły wraz z rodzicami wybudowali własnego "Sępika", stadion dla dzieci, który nie dość, że jest nowocześniejszy od Orlików, to jeszcze kosztuje prawie cztery razy mniej - poinformowały środowe "Fakty" TVN.



Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach chciała wybudować na swoim terenie Orlik. Okazało się jednak, że na żadne pieniądze z rządu liczyć nie mogą. - Podjęliśmy decyzję, że boisko jednak powstanie bez względu na to, czy załapiemy się na program Orlik 2012 - opowiadał "Faktom" Karol Kołyszko, dyrektor SP nr 3 w Chojnicach. Nauczyciele zakasali więc z rodzicami rękawy i rozpoczeli 1 kwietnia br. budowę obiektu, który powstawał w czynie społecznym.



Jednocześnie nauczyciele szukali wsparcia, gdzie się dało. - Zadzwonił do mnie wuefista i powiedział, że część prac niwelacyjnych i melioracyjnych wykonali sami i muszą teraz wysępić troszeczkę pieniędzy z budżetu miasta. Pojechałem tam, zobaczyłem i powiedziałem: "No to wysępcie" - relacjonował Arseniusz Finster, burmistrz Chojnic. Dyrektorowi i nauczycielom udało się w ten sposób "wysępić" od miasta 370 tys. zł. W efekcie tydzień temu doszło do uroczystego otwarcia boiska, które otrzymało nazwę "Sępik".



Obiekt jest bardzo nowoczesny - monitorowany, ma trybuny, których rządowe Orliki nie posiadają. W dodatku kosztował cztery razy mniej, niż przeciętny Orlik, na który państwo wydaje średnio 1,2 mln zł za sztukę.



- Chętnie bym zaprosił tu tego burmistrz, żeby mi pokazał, jak to się robi, to się nauczę - podsumował sprawę Tomasz Półgrabski, wiceminister sportu i turystyki.
W Chojnicach zabrakło pieniędzy na Orlika, więc dyrekcja i nauczyciele miejscowej szkoły wraz z rodzicami wybudowali własnego "Sępika", stadion dla dzieci, który nie dość, że jest nowocześniejszy od Orlików, to jeszcze kosztuje prawie cztery razy mniej - poinformowały środowe "Fakty" TVN.



Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach chciała wybudować na swoim terenie Orlik. Okazało się jednak, że na żadne pieniądze z rządu liczyć nie mogą. - Podjęliśmy decyzję, że boisko jednak powstanie bez względu na ... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2009 o 16:18
pomysl napisał:
O to zapytaj poslow bo to droga wojewodzka a nie gminna

No chyba raczej krajowa nr 82 Lublin-Włodawa, wojewódzkie to są: nr 820 w kierunku Sosnowicy, nr 829 w kierunku Biskupic (przez Milejów) i w kierunku Lubartowa (przez Kijany) oraz nr 813 w kierunku Ostrowa Lubelskiego i Parczewa
Drogi krajowe administruje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Avatar
janekzpodleczny / 18 grudnia 2009 o 15:51
a na wygiel to burmistrze dac nie chceili, bo same tam nowe urzedy maja i pewno ocieplane nie byle czym, jak my z jaskiem chceili zeby nam azbesty co my go za juzka jeszcze przykrecali a teraz zdjec by chcieli to kazaili nam burmistrze placic a to niby z czego jak nima, jak wogole do łyczny zajechali zeby tez do starosty to na tych skrzyzowaniach co kolo tego placu buraczanego co niby teraz dworzec to my na tym skrzyzowaniu nie mogli dojsc kto kiedy ma jechac, ludziska gadaja ze co ma niby takie byc okrogle te skrzyzowanie co za takie jak u nas za juzkiem sie kolo skpelu objazd wyrobil,to takie same, wtedy to beda sie dopiero krecic to w prawo to w lewo
a na wygiel to burmistrze dac nie chceili, bo same tam nowe urzedy maja i pewno ocieplane nie byle czym, jak my z jaskiem chceili zeby nam azbesty co my go za juzka jeszcze przykrecali a teraz zdjec by chcieli to kazaili nam burmistrze placic a to niby z czego jak nima, jak wogole do łyczny zajechali zeby tez do starosty to na tych skrzyzowaniach co kolo tego placu buraczanego co niby teraz dworzec to my na tym skrzyzowaniu nie mogli dojsc kto kiedy ma jechac, ludziska gadaja ze co ma niby takie byc okrogle te skrzyzowanie co za takie jak u... rozwiń
Avatar
aqq / 18 grudnia 2009 o 09:38
Gość napisał:
23-24 miliony na oświatę?????????!!!!!!!!
Normalnie zgroza, prawie połowa budżetu....

Jak się finansuje szkoły średnie które są w gestii powiatu to tak jest a ponoś szkoła na Bogdanowicza miała zyski generować jak zwykle Kosiara szukając oszczędności generuje koszty
rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 18:31
23-24 miliony na oświatę?????????!!!!!!!!
Normalnie zgroza, prawie połowa budżetu....
Avatar
lala / 17 grudnia 2009 o 12:45
fajnie inwestować na kredyt, ja też tak potrafię ) szczególnie w roku wyborczym .....
Avatar
~darayavahus~ / 17 grudnia 2009 o 11:13
Byłem jakiś czas temu w Łęcznej i odnoszę jedno nieodparte wrażenie - to miasto ma potencjał ale niestety jest strasznie zaniedbane. Znajomy mi pokazał "stare miasto" to się trochę załamałem... zdewastowane kamieniczki w dużej mierze porzucone przez starych właścicieli, a który przy odrobinie nakładu naprawde mogłby być urokliwym elementem. Miasto wygląda wieczorem jakby nikt tam nie mieszkał, a o jakimkolwiek gospodarzu nie można mówić, bo jaki gospodarz nie robi NIC ?(bo tak to wygląda)Dziura na dziurze, a oświetlenie wieczorem jest takie że strach. Troche mnie rozbawił "sztuczny" deptak między blokami w nowej części Łęcznej .. no ale cóż - jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma . Ogólnie miasto naprawdę ma potencjał tylko niech władze postarają się troszkę bardziej i zrobią tam porządek !?
Byłem jakiś czas temu w Łęcznej i odnoszę jedno nieodparte wrażenie - to miasto ma potencjał ale niestety jest strasznie zaniedbane. Znajomy mi pokazał "stare miasto" to się trochę załamałem... zdewastowane kamieniczki w dużej mierze porzucone przez starych właścicieli, a który przy odrobinie nakładu naprawde mogłby być urokliwym elementem. Miasto wygląda wieczorem jakby nikt tam nie mieszkał, a o jakimkolwiek gospodarzu nie można mówić, bo jaki gospodarz nie robi NIC ?(bo tak to wygląda)Dziura na dziurze, a oświetlenie wieczorem ... rozwiń
Avatar
pomysl / 17 grudnia 2009 o 09:48
Minte napisał:
A swiatelka albo rondko przy Wamexie to kiedy???

O to zapytaj poslow bo to droga wojewodzka a nie gminna
Avatar
mp / 17 grudnia 2009 o 08:42
A kiedy leczynska wladzuchna zdecyduje sie na wyremontowanie ulic w ciagu trasy Lublin - Sosnowica ?! Nawet najbogatsi producenci samochodow nie maja chyba tak ekstremalnego toru testujacego zawieszenia samochodow .....
Avatar
Minte / 16 grudnia 2009 o 21:56
A swiatelka albo rondko przy Wamexie to kiedy???
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]
galeria

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] 1 0

Matematyka była stosunkowo prosta i znacznie łatwiejsza niż testy z ubiegłych lat - mówią uczniowie, którzy zdawali dziś egzamin

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego 0 0

Tzw. mały ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, niższy podatek CIT dla małych i średnich firm, więcej pieniędzy na lokalne drogi i po 300 zł na szkolne wyprawki dla każdego dziecka

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie 0 0

Czy polityka ma wpływ na lokalne sprawy - na debatę o tej tematyce zaprasza Obywatelski Lubartów i i Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność?

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność? 1 0

Żyjemy w czasach, gdzie rzekomo nadmiar informacji, rozwój Internetu i mediów społecznościowych, a także spadek czytelnictwa miały spowodować ogromną społeczną zmianę – brak tolerancji dla dłuższych tekstów w sieci, czy ogólnie - kulturze. Do niedawna, w komunikacji marketingowej czy nawet brandingu, widać było ślady tych wizji – skracanie opisów, zamiana tekstu na ikony, czy nawet redukowania firmowych haseł do postaci jednowyrazowej. Wydaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu w tej sprawie. Długie teksty na stronach internetowych znów wracają do łask, a zjawisko to ma solidne, racjonalne, podstawy.

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia  w ruchu

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia w ruchu 2 0

Postępują prace przy budowie parkingu naprzeciwko urzędu miasta. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu.

Polskie Wesele w klubie Silence
21 kwietnia 2018, 21:00
galeria

Polskie Wesele w klubie Silence 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie Silence (Radziszewskiego 8) odbędzie się impreza z cyklu Polskie Wesele.

Klubowa impreza w Rivierze
21 kwietnia 2018, 21:00

Klubowa impreza w Rivierze 0 0

Klub Plażowy Riviera (ul. Zesłańców Sybiru 5) zaprasza na imprezę I House U, która odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 21.

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara 3 0

Rozmowa z Zofią Ślotałą, właścicielką marki Petite Maison, a prywatnie synową Riada Haidara ordynatora bialskiej neonatologii. Ślotała była gościem wydarzenia Aktywna Mama w Białej Podlaskiej.

Rudy się żeni - impreza w House of Sound
21 kwietnia 2018, 21:00

Rudy się żeni - impreza w House of Sound 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie House of Sound (ul. Peowiaków 6) odbędzie się impreza pt. Rudy się żeni.

Nirvana tribute show w Graffiti
26 kwietnia 2018, 20:00

Nirvana tribute show w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 26 kwietnia o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się Nirvana tribute show, czyli impreza dla miłośników kultowej formacji.

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program]
galeria

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program] 83 0

Impreza odbędzie się w dniach 10-12 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej.

Doradzamy, jak dbać o środowisko

Doradzamy, jak dbać o środowisko 0

Jest ich sześciu i na efektywnym wykorzystaniu energii znają się, jak mało kto. O kim mowa? O doradcach energetycznych, którzy działają w strukturach Regionalnego Biura Energii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Wspólnie walczą o unijne środki

Wspólnie walczą o unijne środki 0

Marszałek Województwa Lubelskiego podpisał w Brukseli deklarację #CohesionAlliance, która dotyczy silnej polityki spójności UE po 2020 roku.

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia] 8 5

Kierowca potrącił 68-latkę na przejściu dla pieszych. Wypadek nagrały kamery monitoringu

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło 2 1

20-letni Kamil B. przyznał się do brutalnego zabójstwa 57-latka. Dźgał mężczyznę nożem i okładał kamieniem w głowę. Wszystko przez kłótnię o wybitą szybę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!