Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

28 lutego 2011 r.
11:33
Edytuj ten wpis

Koniec Biura Obsługi Klienta PGE w Łęcznej

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 9 A A
PGE
PGE

W poniedziałek (28 bm.) zakończy działalność Biuro Obsługi Klienta PGE w Łęcznej. Energetycy tłumaczą się zbyt wysokimi kosztami wynajmu pomieszczeń. Sprawa jest o tyle dziwna, że BOK mieściło się w budynku należącym do innej spółki energetycznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sprawa budzi kontrowersje wśród mieszkańców.

– Zamykają okienko energetyczne? To gdzie ja teraz pójdę załatwić sprawę reklamacji rachunku za prąd?! – pyta Marian Tarnowski z Łęcznej.

PGE Obrót S.A zachęca odbiorców do „korzystania z nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych, takich jak kontakt telefoniczny, czy elektroniczny. Klienci PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Lublinie pochodzący z Łęcznej mają możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 81 470 17 01 lub też elektronicznie: bok.ze2(o!).lubzel.pge-obrot.pl. Dodatkowo wnioski klientów przyjmowane są również za pośrednictwem faxu pod numerem telefonu 81 445 12 69” – czytamy w piśmie skierowanym w minionym tygodniu do burmistrza Teodora Kosiarskiego .

Nie wszystkim to odpowiada.

– Ja to lubię podjeść do okienka i załatwić sprawę z człowiekiem. Nie lubię tych telefonicznych automatów czy sekretarek, podaj PIN, wciśnij klawisz, itd Czuję, że gdy będę miał problem, np. ze zmianą taryfy, to czeka mnie podróż do Lublina. I jeszcze jedno. Skoro energetycy zmniejszyli sobie koszty, to ceny prądu w Łęcznej teraz spadną – pyta sarkastycznie Józef Czernicki z Łęcznej.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rydz / 17 marca 2011 o 07:14
[quote name='sympatyk strony leczna24.p' timestamp='1299006968' post='444668']

Gdybyśmy wszyscy łęcznianie zaprotestowali...

[/quote]
to byście siedzieli po ciemku
Avatar
sympatyk strony leczna24.p / 1 marca 2011 o 20:18
[quote name='sympatyk strony leczna24.p' timestamp='1299006968' post='444668']
A przy okazji zapraszam też na forum na łęczynskiej strony leczna24.pl
[url="sympatyk strony leczna24.p"]Mój odnośnik[/url]
[/quote]
Avatar
sympatyk strony leczna24.p / 1 marca 2011 o 20:16
[quote name='wiem' timestamp='1298893644' post='443701']
. zastanawiamy sie kiedy wreszcie ktos
[/quote]
Ta firma jest monopolistą a jak dzialają monopole to już wiemy,. Każdy kolejny rząd pozwala im na robienie czego chcą, nie produkują tylko sprzedają i mają się dobrze bo hulają za nasze a na dodatek ciągle podwyższaja energię, ktora i tak jest w Polsce najdroższa.

Gdybyśmy wszyscy łęcznianie zaprotestowali...
A przy okazji zapraszam też na forum na łęczynskiej strony leczna24.pl
[url="http://leczna24.pl/forum/"]nasze forum łęczyńskie[/url]
[quote name='wiem' timestamp='1298893644' post='443701']
. zastanawiamy sie kiedy wreszcie ktos
[/quote]
Ta firma jest monopolistą a jak dzialają monopole to już wiemy,. Każdy kolejny rząd pozwala im na robienie czego chcą, nie produkują tylko sprzedają i mają się dobrze bo hulają za nasze a na dodatek ciągle podwyższaja energię, ktora i tak jest w Polsce najdroższa.

Gdybyśmy wszyscy łęcznianie zaprotestowali...
A przy okazji zapraszam też na forum na łęczynskiej strony leczn... rozwiń
Avatar
łęczyniak / 28 lutego 2011 o 20:08
Przecież Pani, która pracowała w BOK w Łęcznej będzie to samo robiła w Lublinie. Po prostu klienci z Łęcznej i Powiatu Łeczyńskiego będą musieli pojechać do niej do Lublina, żeby załatwić najprostszą sprawę. Gdzie tu logika?. A tą pseudo nowoczesność (elektronika, telefony) to niech sobie w "buty" wsadzą. Mamy jej już dość w TPSA, NETII, Gazowni! Tym bardziej, że likwiduje się Urzędy Pocztowe (Puchaczów, Mełgiew, Łęczna ul. Wiosenna)
Avatar
klient / 28 lutego 2011 o 19:43
Biuro obsługi Klienta organizował przez wiele lat LUBZEL (były "monopolista")z niemałym trudem, nie żałując środków. Monopol zlikwidowano, zlikwidowano również BOK. A wszystko to zasługa PGE Obrót w Rzeszowie, pod którą podlega Oddział w Lublinie. Co ich obchodzi jakaś Łęczna? Jeszcze nie raz zatęsknimy za złym "monopolistą".
Avatar
arq / 28 lutego 2011 o 17:28
Dziwna sprawa... Ale w sumie to Polska
Avatar
henryk / 28 lutego 2011 o 15:01
Tak okradaja biednych z Lubelszczyzny po to aby SPONSOROWAC bogate kluby z siedziby PO tak panowie sponsorzy z Gdanska czy innych miast
Avatar
milka / 28 lutego 2011 o 13:26
Hmm... wszystko powinni zlikwidować, bo prezesi ubożeją...
Avatar
wiem / 28 lutego 2011 o 12:47
zamkneli zeby miec wieksze dodatki i wiecej kasy na wycieczki... zastanawiamy sie kiedy wreszcie ktos sie zgapnie ze niektorzy okradaja ta firme, poczawszy od dlugopisow skonczywszy przez srodki czystosci nie wiadomo na czym skonczywszy...ciagle dostaja podwyzki,wyjezdzaja na wycieczki ,zawody itp ...a prad idzie wgore ,moze tak by pracownikom obciac i ludziom pomoc ....
Avatar
Rydz / 17 marca 2011 o 07:14
[quote name='sympatyk strony leczna24.p' timestamp='1299006968' post='444668']

Gdybyśmy wszyscy łęcznianie zaprotestowali...

[/quote]
to byście siedzieli po ciemku
Avatar
sympatyk strony leczna24.p / 1 marca 2011 o 20:18
[quote name='sympatyk strony leczna24.p' timestamp='1299006968' post='444668']
A przy okazji zapraszam też na forum na łęczynskiej strony leczna24.pl
[url="sympatyk strony leczna24.p"]Mój odnośnik[/url]
[/quote]
Avatar
sympatyk strony leczna24.p / 1 marca 2011 o 20:16
[quote name='wiem' timestamp='1298893644' post='443701']
. zastanawiamy sie kiedy wreszcie ktos
[/quote]
Ta firma jest monopolistą a jak dzialają monopole to już wiemy,. Każdy kolejny rząd pozwala im na robienie czego chcą, nie produkują tylko sprzedają i mają się dobrze bo hulają za nasze a na dodatek ciągle podwyższaja energię, ktora i tak jest w Polsce najdroższa.

Gdybyśmy wszyscy łęcznianie zaprotestowali...
A przy okazji zapraszam też na forum na łęczynskiej strony leczna24.pl
[url="http://leczna24.pl/forum/"]nasze forum łęczyńskie[/url]
[quote name='wiem' timestamp='1298893644' post='443701']
. zastanawiamy sie kiedy wreszcie ktos
[/quote]
Ta firma jest monopolistą a jak dzialają monopole to już wiemy,. Każdy kolejny rząd pozwala im na robienie czego chcą, nie produkują tylko sprzedają i mają się dobrze bo hulają za nasze a na dodatek ciągle podwyższaja energię, ktora i tak jest w Polsce najdroższa.

Gdybyśmy wszyscy łęcznianie zaprotestowali...
A przy okazji zapraszam też na forum na łęczynskiej strony leczn... rozwiń
Avatar
łęczyniak / 28 lutego 2011 o 20:08
Przecież Pani, która pracowała w BOK w Łęcznej będzie to samo robiła w Lublinie. Po prostu klienci z Łęcznej i Powiatu Łeczyńskiego będą musieli pojechać do niej do Lublina, żeby załatwić najprostszą sprawę. Gdzie tu logika?. A tą pseudo nowoczesność (elektronika, telefony) to niech sobie w "buty" wsadzą. Mamy jej już dość w TPSA, NETII, Gazowni! Tym bardziej, że likwiduje się Urzędy Pocztowe (Puchaczów, Mełgiew, Łęczna ul. Wiosenna)
Avatar
klient / 28 lutego 2011 o 19:43
Biuro obsługi Klienta organizował przez wiele lat LUBZEL (były "monopolista")z niemałym trudem, nie żałując środków. Monopol zlikwidowano, zlikwidowano również BOK. A wszystko to zasługa PGE Obrót w Rzeszowie, pod którą podlega Oddział w Lublinie. Co ich obchodzi jakaś Łęczna? Jeszcze nie raz zatęsknimy za złym "monopolistą".
Avatar
arq / 28 lutego 2011 o 17:28
Dziwna sprawa... Ale w sumie to Polska
Avatar
henryk / 28 lutego 2011 o 15:01
Tak okradaja biednych z Lubelszczyzny po to aby SPONSOROWAC bogate kluby z siedziby PO tak panowie sponsorzy z Gdanska czy innych miast
Avatar
milka / 28 lutego 2011 o 13:26
Hmm... wszystko powinni zlikwidować, bo prezesi ubożeją...
Avatar
wiem / 28 lutego 2011 o 12:47
zamkneli zeby miec wieksze dodatki i wiecej kasy na wycieczki... zastanawiamy sie kiedy wreszcie ktos sie zgapnie ze niektorzy okradaja ta firme, poczawszy od dlugopisow skonczywszy przez srodki czystosci nie wiadomo na czym skonczywszy...ciagle dostaja podwyzki,wyjezdzaja na wycieczki ,zawody itp ...a prad idzie wgore ,moze tak by pracownikom obciac i ludziom pomoc ....
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 28 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 59 10

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 30 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 47 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 398 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!