Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

13 lipca 2012 r.
17:33
Edytuj ten wpis

Piaseczno: Są letnicy, więc są śmieci

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
5 17 A A
Na plażach gmina rozstawiła 30 stojaków z workami na śmieci. – Ciągle giną, najczęściej po weekendzi
Na plażach gmina rozstawiła 30 stojaków z workami na śmieci. – Ciągle giną, najczęściej po weekendzi

Codziennie rano wóz konny objeżdża brzegi jeziora Piaseczno. Pracownik gminy zbiera śmieci po turystach

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W miniony weekend nad Piasecznem było tłoczno jak w galerii handlowej. – Nie było gdzie wetknąć szpilki. Po ludziach pozostały sterty śmieci – mówi Andrzej Chabros, wójt gminy Ludwin.

Do czystości plaż nad popularnym jeziorem wielu ma zastrzeżenia. Od kilku tygodni regularnie do redakcji przychodzą e-maile w tej sprawie. – Wójt twierdzi, że jego pracownicy sprzątają plażę. To nieprawda. Wszystko gnije i strasznie śmierdzi – napisał jeden z naszych Czytelników.

Wczoraj rano wybraliśmy się nad Piaseczno. Wójt był zaskoczony naszą wizytą, ale zgodził się nas oprowadzić. Zaczęliśmy od plaży przy ośrodku Uniwersytetu Przyrodniczego. – W maju wycięliśmy sporą część trzcin, poszerzając dostęp do jeziora. Na plaży był dół z gnijącą woda. Wysypaliśmy tam dwie naczepy piachu – tłumaczy wójt Chabros. – Na sezon letni musieliśmy przerwać prace. Wrócimy do nich na jesień lub wiosnę przyszłego roku – dodaje.

W spacerze brzegiem jeziora towarzyszył nam Paweł Zdunek, który w gminie odpowiada za sprawy komunalne. – Te sterty gałęzi i kupki skoszonej trawy to dzieło właścicieli okolicznych działek. Po co kompostować trawę po koszeniu czy gałęzie? Lepiej to wyrzucić na brzeg. Woda wszystko przyjmie – zżyma się Zdunek.

– Mamy małą ciężarówkę, która zbiera odpady. Ale w związku z tym, że linia brzegowa miejscami jest dość wąska i podmokła, to częściej za śmieciarkę robi wóz z koniem – mówi wójt.

– Nad tym jeziorem jest naprawdę czysto – mówi Janusz Stefański, który od 27 lat mieszka w Szwajcarii, ale co roku odpoczywa nad Piasecznem. – Codziennie widzę, jak wozak jeździ i zbiera śmieci. A już obowiązkowo w poniedziałek po weekendzie. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

Dookoła jeziora gmina ustawiła ponad 30 stojaków z workami na śmiecie. – Codzienne wóz zbiera pełne. Ale stojaki notorycznie giną. Część kradną złomiarze, część znajdujemy po weekendzie w lesie lub w jeziorze – dodaje Paweł Zdunek.

W najbliższym czasie zostanie wyrównana chyba najładniejsza plaża nad jeziorem - przy Leśniczówce.

– Systematycznie będziemy oczyszczać jezioro z trzcin i odsłaniać kolejne partie akwenu. To niestety kosztuje i musi potrwać – dodaje wójt.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aldona / 24 lipca 2012 o 09:40
[quote name='/?/' timestamp='1342847580' post='654135']
masz jakiś interes w tym żeby źle pisać o gminie
[/quote]

Moim "interesem" jest normalna plaża -taka jak powinna być i jaka była kilka lat temu - lecz obecnie nikt o to nie zadbał tak jak trzeba.
Ja osobiście, aby moje dziecko mogło spokojnie się bawić przy linii brzegowej usunęłam leżące korzenie, które zostały wyciągniete podczas prac Gminy i nie sprzatnięte /dopiero jak ukazał sie artykuł, troche posprzątano/, to co mogłam sama zrobiłam. Skoro Gmina zaczęła robić porządek - to dlaczego nie skończyła! Nikt nie chce Gminie szkodzić, skoro płacę rokrocznie podatek od działki, to chyba mamw zamian prawo wymagać. Szkoda słów, zapewne Ty jesteś pracownikiem Gminy, byc może, TYm który odpowiedzialny był za prace na plaży nad jeziorem Piaseczno.
[quote name='/?/' timestamp='1342847580' post='654135']
masz jakiś interes w tym żeby źle pisać o gminie
[/quote]

Moim "interesem" jest normalna plaża -taka jak powinna być i jaka była kilka lat temu - lecz obecnie nikt o to nie zadbał tak jak trzeba.
Ja osobiście, aby moje dziecko mogło spokojnie się bawić przy linii brzegowej usunęłam leżące korzenie, które zostały wyciągniete podczas prac Gminy i nie sprzatnięte /dopiero jak ukazał sie artykuł, troche posprzątano/, to co mog... rozwiń
Avatar
/?/ / 21 lipca 2012 o 07:13
masz jakiś interes w tym żeby źle pisać o gminie
Avatar
aldona / 19 lipca 2012 o 08:21
[quote name='Ludek z Ludwina' timestamp='1342541283' post='651873']
kiedyś tO BYŁO SUPER KONTENER NA KAŻDYM SKRZYŻOWANIU I PLAŻE ZE ZŁOCISTYM PIASKIEM I TEMPERATURY zwrotnikowe
można puścić pawia jak się czyta takie wymiociny
ujadanie ma nawet swoje granice
[/quote]

To co ty piszesz jest nudne!!!!! Nikomu nie chodzi o to abt na plaży był złocisty piasek, tylko wykoszona trawa, wyciete sterczące suche kikuty drzew. pewnie jestes pracownikiem Gminy i dlatego tak piszesz.
Avatar
tonteb / 17 lipca 2012 o 21:56
temat jest już nudny, zaraz połowa wakacji
wie ktoś może gdzie na pojezierzu można skuter wodny wynająć?
widziałem przez całe wakacje jeden na lawecie za jakimś chyba "angolem" ciągnięty ...
Avatar
Ludek z Ludwina / 17 lipca 2012 o 18:08
kiedyś tO BYŁO SUPER KONTENER NA KAŻDYM SKRZYŻOWANIU I PLAŻE ZE ZŁOCISTYM PIASKIEM I TEMPERATURY zwrotnikowe
można puścić pawia jak się czyta takie wymiociny
ujadanie ma nawet swoje granice
Avatar
BECT / 17 lipca 2012 o 10:52
[quote name='jans' timestamp='1342471395' post='651385']
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta
jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci
ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
[/quote]

Jeszcze jest dostęp do wody, ciekawe czy pamiętasz jak wyglądała plaża kilka lat temu!!!! - chyba nie! wiem co pisze. Tam gdzie jest Ośrodek Resort - Gmina nie dopuściła, aby plaża "zarosła" a po stronie Ośrodka Akademii Rolniczej tak się stało, zamiast pięknej piaszczystej plaży mamy bagno i trawę po pas, która stala się siedliskiem żmij.teraz idąc z dzieckiem trzeba uważać,ale nie każdy o tym wie, gdy widzę dzieci biegające po tych chaszczach, to aż gorąco mi się robi.
Jedynie plaża na wysokości Ośrodka jest i była zadbana bo pracownik Ośrodka o to zadbał, mimo,że to nie było w obowiązkach Akademii. a teraz gmina nieudolnie usypała troche piasku i rozgrzebała to co nie trzeba i twierdzą,że zrobili plażę - szkoda słów i nerwów. Jezioro Piaseczno dobrze znam od dziecka , wiem jak było, a jak jest na plaży - a to co Gmina obiecuje i przekazuje do redakcji niby co zrobiła, to mija się z prawdą.
[quote name='jans' timestamp='1342471395' post='651385']
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta
jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci
ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
[/quote]

Jeszcze jest dostęp do wody, ciekawe czy pamiętasz jak wyglądała plaża kilka lat temu&... rozwiń
Avatar
BECT / 17 lipca 2012 o 10:52
[quote name='jans' timestamp='1342471395' post='651385']
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta
jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci
ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
[/quote]

Jeszcze jest dostęp do wody, ciekawe czy pamiętasz jak wyglądała plaża kilka lat temu!!!! - chyba nie! wiem co pisze. Tam gdzie jest Ośrodek Resort - Gmina nie dopuściła, aby plaża "zarosła" a po stronie Ośrodka Akademii Rolniczej tak się stało, zamiast pięknej piaszczystej plaży mamy bagno i trawę po pas, która stala się siedliskiem żmij.teraz idąc z dzieckiem trzeba uważać,ale nie każdy o tym wie, gdy widzę dzieci biegające po tych chaszczach, to aż gorąco mi się robi.
Jedynie plaża na wysokości Ośrodka jest i była zadbana bo pracownik Ośrodka o to zadbał, mimo,że to nie było w obowiązkach Akademii. a teraz gmina nieudolnie usypała troche piasku i rozgrzebała to co nie trzeba i twierdzą,że zrobili plażę - szkoda słów i nerwów. Jezioro Piaseczno dobrze znam od dziecka , wiem jak było, a jak jest na plaży - a to co Gmina obiecuje i przekazuje do redakcji niby co zrobiła, to mija się z prawdą.
[quote name='jans' timestamp='1342471395' post='651385']
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta
jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci
ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
[/quote]

Jeszcze jest dostęp do wody, ciekawe czy pamiętasz jak wyglądała plaża kilka lat temu&... rozwiń
Avatar
jans / 16 lipca 2012 o 22:43
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta
jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci
ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
Avatar
eliza / 16 lipca 2012 o 10:22
Po interwencji Dziennika stos gałęzi przy linii brzegowej został usunięty.a tak nikt nie raczył sprawą się zająć. I znowu Pan Wójt wyróznia przeciwna stronę jezioro gdzie mówi,że najpiękniejsza plaża przy "leśniczówce" - a tych obietnic to już mam dosyć. SZKODA SŁÓW!!!!
Gmina nie ma środków, a opłaty działkowców!!!!! Żenada.
Avatar
AntyPoPiS / 14 lipca 2012 o 15:25
są turyści są więc i śmieci! Są politycy są wiec i darmozjady! są Policjanci więc są też i łapówki! jest forum więc są też i kretyni wypisujący głupoty!
Avatar
aldona / 24 lipca 2012 o 09:40
[quote name='/?/' timestamp='1342847580' post='654135']
masz jakiś interes w tym żeby źle pisać o gminie
[/quote]

Moim "interesem" jest normalna plaża -taka jak powinna być i jaka była kilka lat temu - lecz obecnie nikt o to nie zadbał tak jak trzeba.
Ja osobiście, aby moje dziecko mogło spokojnie się bawić przy linii brzegowej usunęłam leżące korzenie, które zostały wyciągniete podczas prac Gminy i nie sprzatnięte /dopiero jak ukazał sie artykuł, troche posprzątano/, to co mogłam sama zrobiłam. Skoro Gmina zaczęła robić porządek - to dlaczego nie skończyła! Nikt nie chce Gminie szkodzić, skoro płacę rokrocznie podatek od działki, to chyba mamw zamian prawo wymagać. Szkoda słów, zapewne Ty jesteś pracownikiem Gminy, byc może, TYm który odpowiedzialny był za prace na plaży nad jeziorem Piaseczno.
[quote name='/?/' timestamp='1342847580' post='654135']
masz jakiś interes w tym żeby źle pisać o gminie
[/quote]

Moim "interesem" jest normalna plaża -taka jak powinna być i jaka była kilka lat temu - lecz obecnie nikt o to nie zadbał tak jak trzeba.
Ja osobiście, aby moje dziecko mogło spokojnie się bawić przy linii brzegowej usunęłam leżące korzenie, które zostały wyciągniete podczas prac Gminy i nie sprzatnięte /dopiero jak ukazał sie artykuł, troche posprzątano/, to co mog... rozwiń
Avatar
/?/ / 21 lipca 2012 o 07:13
masz jakiś interes w tym żeby źle pisać o gminie
Avatar
aldona / 19 lipca 2012 o 08:21
[quote name='Ludek z Ludwina' timestamp='1342541283' post='651873']
kiedyś tO BYŁO SUPER KONTENER NA KAŻDYM SKRZYŻOWANIU I PLAŻE ZE ZŁOCISTYM PIASKIEM I TEMPERATURY zwrotnikowe
można puścić pawia jak się czyta takie wymiociny
ujadanie ma nawet swoje granice
[/quote]

To co ty piszesz jest nudne!!!!! Nikomu nie chodzi o to abt na plaży był złocisty piasek, tylko wykoszona trawa, wyciete sterczące suche kikuty drzew. pewnie jestes pracownikiem Gminy i dlatego tak piszesz.
Avatar
tonteb / 17 lipca 2012 o 21:56
temat jest już nudny, zaraz połowa wakacji
wie ktoś może gdzie na pojezierzu można skuter wodny wynająć?
widziałem przez całe wakacje jeden na lawecie za jakimś chyba "angolem" ciągnięty ...
Avatar
Ludek z Ludwina / 17 lipca 2012 o 18:08
kiedyś tO BYŁO SUPER KONTENER NA KAŻDYM SKRZYŻOWANIU I PLAŻE ZE ZŁOCISTYM PIASKIEM I TEMPERATURY zwrotnikowe
można puścić pawia jak się czyta takie wymiociny
ujadanie ma nawet swoje granice
Avatar
BECT / 17 lipca 2012 o 10:52
[quote name='jans' timestamp='1342471395' post='651385']
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta
jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci
ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
[/quote]

Jeszcze jest dostęp do wody, ciekawe czy pamiętasz jak wyglądała plaża kilka lat temu!!!! - chyba nie! wiem co pisze. Tam gdzie jest Ośrodek Resort - Gmina nie dopuściła, aby plaża "zarosła" a po stronie Ośrodka Akademii Rolniczej tak się stało, zamiast pięknej piaszczystej plaży mamy bagno i trawę po pas, która stala się siedliskiem żmij.teraz idąc z dzieckiem trzeba uważać,ale nie każdy o tym wie, gdy widzę dzieci biegające po tych chaszczach, to aż gorąco mi się robi.
Jedynie plaża na wysokości Ośrodka jest i była zadbana bo pracownik Ośrodka o to zadbał, mimo,że to nie było w obowiązkach Akademii. a teraz gmina nieudolnie usypała troche piasku i rozgrzebała to co nie trzeba i twierdzą,że zrobili plażę - szkoda słów i nerwów. Jezioro Piaseczno dobrze znam od dziecka , wiem jak było, a jak jest na plaży - a to co Gmina obiecuje i przekazuje do redakcji niby co zrobiła, to mija się z prawdą.
[quote name='jans' timestamp='1342471395' post='651385']
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta
jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci
ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
[/quote]

Jeszcze jest dostęp do wody, ciekawe czy pamiętasz jak wyglądała plaża kilka lat temu&... rozwiń
Avatar
BECT / 17 lipca 2012 o 10:52
[quote name='jans' timestamp='1342471395' post='651385']
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta
jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci
ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
[/quote]

Jeszcze jest dostęp do wody, ciekawe czy pamiętasz jak wyglądała plaża kilka lat temu!!!! - chyba nie! wiem co pisze. Tam gdzie jest Ośrodek Resort - Gmina nie dopuściła, aby plaża "zarosła" a po stronie Ośrodka Akademii Rolniczej tak się stało, zamiast pięknej piaszczystej plaży mamy bagno i trawę po pas, która stala się siedliskiem żmij.teraz idąc z dzieckiem trzeba uważać,ale nie każdy o tym wie, gdy widzę dzieci biegające po tych chaszczach, to aż gorąco mi się robi.
Jedynie plaża na wysokości Ośrodka jest i była zadbana bo pracownik Ośrodka o to zadbał, mimo,że to nie było w obowiązkach Akademii. a teraz gmina nieudolnie usypała troche piasku i rozgrzebała to co nie trzeba i twierdzą,że zrobili plażę - szkoda słów i nerwów. Jezioro Piaseczno dobrze znam od dziecka , wiem jak było, a jak jest na plaży - a to co Gmina obiecuje i przekazuje do redakcji niby co zrobiła, to mija się z prawdą.
[quote name='jans' timestamp='1342471395' post='651385']
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta
jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci
ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
[/quote]

Jeszcze jest dostęp do wody, ciekawe czy pamiętasz jak wyglądała plaża kilka lat temu&... rozwiń
Avatar
jans / 16 lipca 2012 o 22:43
gdzie wy macie te śmieci ??? ten problem chyba jest rozdmuchany przez samego wójta
jezioro Zagłębocze zarośnięte ze wszystkich stron i problem z bańki nie ma plaż nie ma śmieci
ja zabieram rodzinę nad Piaseczno a działkę mam w Jagodnie to jest polityka dopiero- nad Piasecznem jeszcze jest dostęp do wody doceńcie to!!!
Avatar
eliza / 16 lipca 2012 o 10:22
Po interwencji Dziennika stos gałęzi przy linii brzegowej został usunięty.a tak nikt nie raczył sprawą się zająć. I znowu Pan Wójt wyróznia przeciwna stronę jezioro gdzie mówi,że najpiękniejsza plaża przy "leśniczówce" - a tych obietnic to już mam dosyć. SZKODA SŁÓW!!!!
Gmina nie ma środków, a opłaty działkowców!!!!! Żenada.
Avatar
AntyPoPiS / 14 lipca 2012 o 15:25
są turyści są więc i śmieci! Są politycy są wiec i darmozjady! są Policjanci więc są też i łapówki! jest forum więc są też i kretyni wypisujący głupoty!
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 13

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 53

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 64 65

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 20 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!