Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

4 grudnia 2008 r.
15:34
Edytuj ten wpis

Trębaczów: Zabił dwóch pieszych, ale sąd go nie aresztuje

0 6 A A

Rafał K., kierowca, który po pijanemu śmiertelnie potrącił dwóch przechodniów zostanie na wolności. Dzisiaj Sąd Okręgowy w Lublinie ponownie nie zgodził się na jego aresztowanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przed ponad tygodniem, w Trębaczowie koło Łęcznej, Rafał K., mechanik z warsztatu samochodowego, wypróbowywał naprawiony samochód klienta.

Rozpędził auto do 100 km/h. Potrącił dwóch pieszych, kótrzy szli nieprawidłową stroną jedni. 52-letni Mirosław M. i 30-letni Jacek O. zginęli na miejscu. Uderzenie było tak silne, ze pourywało im nogi.

Sąd rejonowy odmówił aresztowania mężczyzny tłumacząc to tym, że ma trudną sytuację rodzinną. Jego matka i siostra wymagają opieki. Prokuratura odwołała się od tej decyzji. Bezkutecznie.
er

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aa / 17 grudnia 2008 o 06:03
Avatar
Kristof / 12 grudnia 2008 o 00:27
Ludzie! O czym Wy wogóle piszecie? Pomyślcie że ktoś z waszej rodziny zrobił coś takiego. I jak byście sie z tym czuli? Miło by wam było czytac takie deb***ne komentarze. Ten człowiek jest przykładnym ojcem, wiele osób zna go też jako pomocnego, miłego człowieka. Naprawde zastanówcie sie co piszecie bo jak czytam wasze komentarze to aż sie nóż w kieszeni otwiera. Owszem, popełnił błąd, usiadł za kierownice, ale gdybyście wy mieli w końcu okazje przejechać sie samochodem swoich marzeń, to podejżewam że nie interesowałby was stan swojej trzeźwości...
Avatar
Gość / 7 grudnia 2008 o 14:01
~nemo~ napisał:
a niech chodzi wolno, przynajmniej nie będzie jadł w więzieniu za moje podatki. Tylko jak on będzie się opiekował tą matką i siostrą po pijaku??

jak go nie znasz to nie gadaj takich głupot!!
pił dzień wcześniej i nie pije jak pijak pod sklepem!!! gdybyś miał taka sytuacje jak on to cieciu byś tak nie pisał!!! większość z was jeździ po pijaku!! więc niech piszą tu osoby które maja czyste sumienie!!!
Avatar
~nemo~ / 5 grudnia 2008 o 08:40
a niech chodzi wolno, przynajmniej nie będzie jadł w więzieniu za moje podatki. Tylko jak on będzie się opiekował tą matką i siostrą po pijaku??
Avatar
piszę z wieśniakiem szok / 4 grudnia 2008 o 22:19
krytyk napisał:
... zabrakło odwagi aby podać nazwisko sędziego okręgowego? ...

ej ty kolego ze wsi za siednioma górami i siedmioma lasami i daleko od szosy, brak ci odwagi aby podpisać się własnym nazwiskiem, a Sąd widać miał ku temu przesłanki - zostań Sędzią a będziemy mieli prawo ząb za ząb
Avatar
krytyk / 4 grudnia 2008 o 19:13
A dziś poważnej redakcji ( sic! śmiechu wartej) zabrakło odwagi aby podać nazwisko sędziego okręgowego? A może tzw. znajomość zagadnień prawnych leży pod psem w tej redakcji zarządzanej przez takich "asów" dziennikarstwa jak K.G czy Raf. P. i wielu wielu innych. Ech Wy - złamanego tynfa nie warci pieskowie władzy ( z Chełma i z POpłuczyn).

PS. Jak chcecie coś napisać naprawdę ,to się przygotujcie - i rzetelność będzie dla Was wskazówką !
Avatar
aa / 17 grudnia 2008 o 06:03
Avatar
Kristof / 12 grudnia 2008 o 00:27
Ludzie! O czym Wy wogóle piszecie? Pomyślcie że ktoś z waszej rodziny zrobił coś takiego. I jak byście sie z tym czuli? Miło by wam było czytac takie deb***ne komentarze. Ten człowiek jest przykładnym ojcem, wiele osób zna go też jako pomocnego, miłego człowieka. Naprawde zastanówcie sie co piszecie bo jak czytam wasze komentarze to aż sie nóż w kieszeni otwiera. Owszem, popełnił błąd, usiadł za kierownice, ale gdybyście wy mieli w końcu okazje przejechać sie samochodem swoich marzeń, to podejżewam że nie interesowałby was stan swojej trzeźwości...
Avatar
Gość / 7 grudnia 2008 o 14:01
~nemo~ napisał:
a niech chodzi wolno, przynajmniej nie będzie jadł w więzieniu za moje podatki. Tylko jak on będzie się opiekował tą matką i siostrą po pijaku??

jak go nie znasz to nie gadaj takich głupot!!
pił dzień wcześniej i nie pije jak pijak pod sklepem!!! gdybyś miał taka sytuacje jak on to cieciu byś tak nie pisał!!! większość z was jeździ po pijaku!! więc niech piszą tu osoby które maja czyste sumienie!!!
Avatar
~nemo~ / 5 grudnia 2008 o 08:40
a niech chodzi wolno, przynajmniej nie będzie jadł w więzieniu za moje podatki. Tylko jak on będzie się opiekował tą matką i siostrą po pijaku??
Avatar
piszę z wieśniakiem szok / 4 grudnia 2008 o 22:19
krytyk napisał:
... zabrakło odwagi aby podać nazwisko sędziego okręgowego? ...

ej ty kolego ze wsi za siednioma górami i siedmioma lasami i daleko od szosy, brak ci odwagi aby podpisać się własnym nazwiskiem, a Sąd widać miał ku temu przesłanki - zostań Sędzią a będziemy mieli prawo ząb za ząb
Avatar
krytyk / 4 grudnia 2008 o 19:13
A dziś poważnej redakcji ( sic! śmiechu wartej) zabrakło odwagi aby podać nazwisko sędziego okręgowego? A może tzw. znajomość zagadnień prawnych leży pod psem w tej redakcji zarządzanej przez takich "asów" dziennikarstwa jak K.G czy Raf. P. i wielu wielu innych. Ech Wy - złamanego tynfa nie warci pieskowie władzy ( z Chełma i z POpłuczyn).

PS. Jak chcecie coś napisać naprawdę ,to się przygotujcie - i rzetelność będzie dla Was wskazówką !

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 0 0

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 138 15

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 75 32

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

3 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 4 3

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 3

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej 0 0

We wrześniu w Białej Podlaskiej odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Narodowego im. Bogusława Kaczyńskiego. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie konkurs na logo tego wydarzenia.

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy
galeria

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy 48 13

Do wypadku doszło przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Niepodległości w Świdniku.

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo)
film

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo) 2 0

Polska gra, w której możemy grać Słowianami, doczekała się specjalnej polskiej wersji. Co znajdziemy - i to już 22 maja w Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1?

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia]
galeria

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia] 0 0

327 osobom z regionu przyznano wczoraj stypendia sportowe. Z budżetu województwa lubelskiego otrzymają oni blisko 900 tys. zł.

Eksplozja w Świdniku. Nie żyje mężczyzna, który miał podpalić swoją dziewczynę
galeria

Eksplozja w Świdniku. Nie żyje mężczyzna, który miał podpalić swoją dziewczynę 41 12

Nie żyje 29-letni Damian K. – podejrzewany o doprowadzenie do tragicznej w skutkach eksplozji, w jednym z mieszkań w Świdniku. Jego znajoma, ranna w wybuchu, zmarła później w szpitalu. 29-latek również był ciężko ranny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!