Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

9 maja 2010 r.
21:19
Edytuj ten wpis

Burmistrz Lubartowa Jerzy Zwoliński nie straci stanowiska

0 17 A A

Zakończyło się referendum w sprawie odwołania Jerzego Zwolińskiego z funkcji burmistrza. Mamy już oficjalne dane. Frekwencja wyniosła 10,5 proc. Referendum jest nieważne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
um / 15 maja 2010 o 09:29
kolejność jest trochę inna:
1. Trąbka
2. Pankowski
3. Zwoliński








4. Zalewski
Avatar
3 maj / 15 maja 2010 o 08:32
Dawno w Lubartowie wiemy, że to Pankowski jest guru burmistrza. Nic się nie dzieje bez jego zgody. Ludzie podziękowali mu w ostatnich wyborach to dostał stołek w ratuszu- prawie magister pan od reklamy ma swoich żołnierzy....
Avatar
sąsiadII / 14 maja 2010 o 19:00
Ratusz trzęsie gaciami choć Jublewska z Tomasiakiem przegrała. To jeszce nic. Czytałem że Borowicz ma być prezesem!!! SZCZYT OBŁUDY
Avatar
Bożena / 14 maja 2010 o 11:31
w stowarzyszeniu mol nie ma raczej ani pani Jublewskiej, ani pana Tomasiaka i ci ludzie robią swoje! Jeśli chcecie sprawdzić poczytajcie ich stronkę internetową. Jasne, że ich wykorzystali do swoich celów, ale czyja to wina? Ich? Wielu ludziom pomogli w różny sposób- wiem bo sama skierowałam tam znajomą i na nic zdadzą się wasze manipulacje. Ludzie dobrze wiedzą jak jest.
Avatar
Gość / 14 maja 2010 o 11:24
"No gdzież napisał:
Nie darmo zwą ich "Lubartowska Wściekła Trójca" /L+W+T/. Szkoda tylko pani Eli W. że daje się wykorzystywać Tomasiakowi i pani Jubl. A i tak za sznurki pociąga faktyczny właściciel targowiska pan Smyk.

Nie słyszałem o wściekłej, tylko o lubartowskiej świętej trójcy (świętej od krów) Zwoliński+Trąbka+Pankowski= 2010

Nie słyszałem o wściekłej, tylko o lubartowskiej świętej trójcy (świętej od krów) Zwoliński+Trąbka+Pankowski= 2010 rozwiń
Avatar
Pisowiecowiec / 10 maja 2010 o 16:27
Jak Pan T prezes SM w Lubartowie może zarzucać coś drugiemu, skoro nie będęc jeszcze prezesuniem posiadał nielegalną sieć internetową. Gdy został pracownikiem SM nagle zrobił się święty i doprowadził do likwidacji wszystkich tego typu inwestycji. Niestety zapomniał że w momencie zakładania sieci każdy kogo Pan T pozyskał złożył się wspólny serwer czy ruter (nie znam się na sprawach technicznych), okablowanie itd- nigdy z tych pieniędzy się nie rozliczył. Jak widzę to pieniactwo Pana T to mam wrażenie że zrobi wszystko by tylko osiągnąć swój cel, a metody im bardziej nieuczciwe tym skuteczniejsze. Panie Prezesie opamiętaj się PAN, sam świeć przykładem, a dopiero później wymagaj tego samego od innych.
Jak Pan T prezes SM w Lubartowie może zarzucać coś drugiemu, skoro nie będęc jeszcze prezesuniem posiadał nielegalną sieć internetową. Gdy został pracownikiem SM nagle zrobił się święty i doprowadził do likwidacji wszystkich tego typu inwestycji. Niestety zapomniał że w momencie zakładania sieci każdy kogo Pan T pozyskał złożył się wspólny serwer czy ruter (nie znam się na sprawach technicznych), okablowanie itd- nigdy z tych pieniędzy się nie rozliczył. Jak widzę to pieniactwo Pana T to mam wrażenie że zrobi wszystko by tylko osiągnąć swó... rozwiń
Avatar
~Antoni~ / 10 maja 2010 o 12:57
Czy to prawda że władze Spółdzielni działają nielegalnie? No gdzież! Czy SM "Skarbek" w Łęcznej płaci za prąd? No gdzież! Przegraliśmy referendum? No gdzież! Czy p Tomasiak jest normalny? ...
Avatar
"No gdzież" / 10 maja 2010 o 12:49
Nie darmo zwą ich "Lubartowska Wściekła Trójca" /L+W+T/. Szkoda tylko pani Eli W. że daje się wykorzystywać Tomasiakowi i pani Jubl. A i tak za sznurki pociąga faktyczny właściciel targowiska pan Smyk.
Avatar
sama / 10 maja 2010 o 11:52
Jeśli chodzi o mnie, to biorę udział w każdych parlamentarnych i samorządowych wyborach, a nie idiotycznie zwołanych przez ........."na chwilę" przed właściwymi wyborami. Zapewne postąpiło tez tak wielu z nas wykształconych lepiej i myślących..............
Avatar
~kama~ / 10 maja 2010 o 11:47
Parę tysięcy Lubartowian, którzy nie dają się trójcy manipulować są idiotami ???? A tylko 1700 ludzi mędrców??? Puknijcie się w czoło mędrcy..........
Avatar
um / 15 maja 2010 o 09:29
kolejność jest trochę inna:
1. Trąbka
2. Pankowski
3. Zwoliński








4. Zalewski
Avatar
3 maj / 15 maja 2010 o 08:32
Dawno w Lubartowie wiemy, że to Pankowski jest guru burmistrza. Nic się nie dzieje bez jego zgody. Ludzie podziękowali mu w ostatnich wyborach to dostał stołek w ratuszu- prawie magister pan od reklamy ma swoich żołnierzy....
Avatar
sąsiadII / 14 maja 2010 o 19:00
Ratusz trzęsie gaciami choć Jublewska z Tomasiakiem przegrała. To jeszce nic. Czytałem że Borowicz ma być prezesem!!! SZCZYT OBŁUDY
Avatar
Bożena / 14 maja 2010 o 11:31
w stowarzyszeniu mol nie ma raczej ani pani Jublewskiej, ani pana Tomasiaka i ci ludzie robią swoje! Jeśli chcecie sprawdzić poczytajcie ich stronkę internetową. Jasne, że ich wykorzystali do swoich celów, ale czyja to wina? Ich? Wielu ludziom pomogli w różny sposób- wiem bo sama skierowałam tam znajomą i na nic zdadzą się wasze manipulacje. Ludzie dobrze wiedzą jak jest.
Avatar
Gość / 14 maja 2010 o 11:24
"No gdzież napisał:
Nie darmo zwą ich "Lubartowska Wściekła Trójca" /L+W+T/. Szkoda tylko pani Eli W. że daje się wykorzystywać Tomasiakowi i pani Jubl. A i tak za sznurki pociąga faktyczny właściciel targowiska pan Smyk.

Nie słyszałem o wściekłej, tylko o lubartowskiej świętej trójcy (świętej od krów) Zwoliński+Trąbka+Pankowski= 2010

Nie słyszałem o wściekłej, tylko o lubartowskiej świętej trójcy (świętej od krów) Zwoliński+Trąbka+Pankowski= 2010 rozwiń
Avatar
Pisowiecowiec / 10 maja 2010 o 16:27
Jak Pan T prezes SM w Lubartowie może zarzucać coś drugiemu, skoro nie będęc jeszcze prezesuniem posiadał nielegalną sieć internetową. Gdy został pracownikiem SM nagle zrobił się święty i doprowadził do likwidacji wszystkich tego typu inwestycji. Niestety zapomniał że w momencie zakładania sieci każdy kogo Pan T pozyskał złożył się wspólny serwer czy ruter (nie znam się na sprawach technicznych), okablowanie itd- nigdy z tych pieniędzy się nie rozliczył. Jak widzę to pieniactwo Pana T to mam wrażenie że zrobi wszystko by tylko osiągnąć swój cel, a metody im bardziej nieuczciwe tym skuteczniejsze. Panie Prezesie opamiętaj się PAN, sam świeć przykładem, a dopiero później wymagaj tego samego od innych.
Jak Pan T prezes SM w Lubartowie może zarzucać coś drugiemu, skoro nie będęc jeszcze prezesuniem posiadał nielegalną sieć internetową. Gdy został pracownikiem SM nagle zrobił się święty i doprowadził do likwidacji wszystkich tego typu inwestycji. Niestety zapomniał że w momencie zakładania sieci każdy kogo Pan T pozyskał złożył się wspólny serwer czy ruter (nie znam się na sprawach technicznych), okablowanie itd- nigdy z tych pieniędzy się nie rozliczył. Jak widzę to pieniactwo Pana T to mam wrażenie że zrobi wszystko by tylko osiągnąć swó... rozwiń
Avatar
~Antoni~ / 10 maja 2010 o 12:57
Czy to prawda że władze Spółdzielni działają nielegalnie? No gdzież! Czy SM "Skarbek" w Łęcznej płaci za prąd? No gdzież! Przegraliśmy referendum? No gdzież! Czy p Tomasiak jest normalny? ...
Avatar
"No gdzież" / 10 maja 2010 o 12:49
Nie darmo zwą ich "Lubartowska Wściekła Trójca" /L+W+T/. Szkoda tylko pani Eli W. że daje się wykorzystywać Tomasiakowi i pani Jubl. A i tak za sznurki pociąga faktyczny właściciel targowiska pan Smyk.
Avatar
sama / 10 maja 2010 o 11:52
Jeśli chodzi o mnie, to biorę udział w każdych parlamentarnych i samorządowych wyborach, a nie idiotycznie zwołanych przez ........."na chwilę" przed właściwymi wyborami. Zapewne postąpiło tez tak wielu z nas wykształconych lepiej i myślących..............
Avatar