Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

21 września 2012 r.
17:10
Edytuj ten wpis

Eksmisje w Lubartowie: Dłużnicy przeniesieni do lokalu tymczasowego

6 8 A A
Żeby komornik mógł wejść do środka, ślusarz przez kilkanaście minut rozwiercał i wyłamywał zamki w d
Żeby komornik mógł wejść do środka, ślusarz przez kilkanaście minut rozwiercał i wyłamywał zamki w d

Jedna z pierwszych takich eksmisji w kraju. Lokatorzy z dwóch mieszkań zostali przeniesieni do wspólnego tzw. lokalu tymczasowego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Komornik, który przyszedł eksmitować lokatorów z dwóch mieszkań Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie zastał puste lokale. Ale wyrok sądu wykonał. Na eksmitowanych czeka teraz ponad trzydziestometrowe mieszkanie przy ul. Krzywe Koło. Ma pokój, łazienkę i niewielka wnękę, w której można postawić kuchnię.

Trafiły tam już rzeczy zabrane z mieszkania przy ul. Szaniawskiego. Punktualnie o godz. 10. zapukał do niego komornik w asyście policjantów. Okazało się, że drzwi nie są zamknięte na klucz. Sąsiedzi widzieli lokatora kilka dni temu. Mężczyzna nie płaci czynszu od 15 lat. Nazbierało się kilkadziesiąt tysięcy złotych zaległości.

– Tutaj zwykle nie jest zamknięte, przychodzą do niego koledzy – mówi jeden z sąsiadów, który mówi, że ma już dosyć alkoholowych libacji. – Tak było przez wiele lat. Tym człowiekiem powinna zająć się jakaś instytucja opieki.

Pracownicy spółdzielni szybko wynieśli z zapuszczonego mieszkania fotel, rozpadającą się wersalkę i kilka pudełek z rzeczami. Wymienili zamki.
Inaczej wyglądało mieszkanie przy ul. Popiełuszki, z którego komornik przeprowadził eksmisję w drugiej kolejności. I tam nie było lokatora. Jego dług to około 100 tys. zł.
– Wyjechał za granicę jakieś dwa, trzy miesiące temu – twierdzi jego sąsiadka.
Żeby komornik mógł wejść do środka, ślusarz przez kilkanaście minut rozwiercał zamki w drzwiach. – Czyste, zwykłe mieszkanie – mówili pracownicy spółdzielni mieszkaniowej wynosząc kolejne sprzęty: pralkę, dywan, szafki, a na koniec dużą szafę. Trafiły do magazynu. Spółdzielnia wystawiła opróżnione mieszkanie na przetarg.

Jacek Tomasiak, prezes SM w Lubartowie liczy, że eksmisje spowodują, że dłużnicy zaczną spłacać czynszowe zaległości.

– Ostatnia eksmisja w spółdzielni była 36 lat temu – mówi prezes. – Mamy orzeczonych 16 wyroków eksmisyjnych.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 września 2012 o 13:12
[quote name='Rąb.' timestamp='1348286545' post='676655']
Niestety takich przykładów będzie więcej.Należy się zastanowić nad przyczynami tego stanu.Prezes Tomasiak jako były działacz Ligi Polskich Rodzin i obecny radny miasta Lubartów powinien szukać rozwiązania tego problemu.Będzie lokal zastępczy na pół roku,a co dalej.?A gdzie był prezes wcześniej?Musiało dojść ,aż do takiej sytuacji?Prezesowi s-nia i spółdzielcy dali byt jako bezrobotnemu,pod pretekstem ratowania s-ni dostał ten stołek.I zaczyna się wdzięczność-eksmisja z pomocą komornika i kamer. telewizja została zorganizowana za pieniądze spółdzielców i głównie dla reklamy prezesa,a ostatnio jeszcze komornika i eksmisji.Ratowanie spółdzielni skończyło się na podniesieniu czynszów średnio o 1/3,a pieniędzy zdefraudowanych nie odzyskano,bo prezes nic nie zrobił,jedynie był w kontakcie prokuraturą,która działa tak jak w przypadku sławnego w Lubartowie doktora!Prezes zapomina także,że mieszkańcy to spółdzielcy i co z tego mają,że są nimi.???Podwyżki czynszów!!!Każdy z mieszkańców płaci fundusz remontowy,to jest mniej czy więcej kredyt dla spółdzielni/bezprocentowy i bezzwrotny/,ale jak chce okna wymienić to za swoje,chcą mieszkańcy domofon ,to za swoje! Wielkość i skład rady nadzorczej s-ni jest także pod dyktando prezesa.No coś tu w całej sprawie jest nie tak!
[/quote]



co to prezesa obchodzi co dalej, ja mieszkam w bloku i to są też m.in moje pieniądze i nie mam zamiaru utrzymywać tych nie płacacych, jak Masz ochotę to prosze bardzo przyjmij je do siebie.
[quote name='Rąb.' timestamp='1348286545' post='676655']
Niestety takich przykładów będzie więcej.Należy się zastanowić nad przyczynami tego stanu.Prezes Tomasiak jako były działacz Ligi Polskich Rodzin i obecny radny miasta Lubartów powinien szukać rozwiązania tego problemu.Będzie lokal zastępczy na pół roku,a co dalej.?A gdzie był prezes wcześniej?Musiało dojść ,aż do takiej sytuacji?Prezesowi s-nia i spółdzielcy dali byt jako bezrobotnemu,pod pretekstem ratowania s-ni dostał ten stołek.I zaczyna się wdzięczno... rozwiń
Avatar
Rąb. / 22 września 2012 o 06:02
Niestety takich przykładów będzie więcej.Należy się zastanowić nad przyczynami tego stanu.Prezes Tomasiak jako były działacz Ligi Polskich Rodzin i obecny radny miasta Lubartów powinien szukać rozwiązania tego problemu.Będzie lokal zastępczy na pół roku,a co dalej.?A gdzie był prezes wcześniej?Musiało dojść ,aż do takiej sytuacji?Prezesowi s-nia i spółdzielcy dali byt jako bezrobotnemu,pod pretekstem ratowania s-ni dostał ten stołek.I zaczyna się wdzięczność-eksmisja z pomocą komornika i kamer. telewizja została zorganizowana za pieniądze spółdzielców i głównie dla reklamy prezesa,a ostatnio jeszcze komornika i eksmisji.Ratowanie spółdzielni skończyło się na podniesieniu czynszów średnio o 1/3,a pieniędzy zdefraudowanych nie odzyskano,bo prezes nic nie zrobił,jedynie był w kontakcie prokuraturą,która działa tak jak w przypadku sławnego w Lubartowie doktora!Prezes zapomina także,że mieszkańcy to spółdzielcy i co z tego mają,że są nimi.???Podwyżki czynszów!!!Każdy z mieszkańców płaci fundusz remontowy,to jest mniej czy więcej kredyt dla spółdzielni/bezprocentowy i bezzwrotny/,ale jak chce okna wymienić to za swoje,chcą mieszkańcy domofon ,to za swoje! Wielkość i skład rady nadzorczej s-ni jest także pod dyktando prezesa.No coś tu w całej sprawie jest nie tak!
Niestety takich przykładów będzie więcej.Należy się zastanowić nad przyczynami tego stanu.Prezes Tomasiak jako były działacz Ligi Polskich Rodzin i obecny radny miasta Lubartów powinien szukać rozwiązania tego problemu.Będzie lokal zastępczy na pół roku,a co dalej.?A gdzie był prezes wcześniej?Musiało dojść ,aż do takiej sytuacji?Prezesowi s-nia i spółdzielcy dali byt jako bezrobotnemu,pod pretekstem ratowania s-ni dostał ten stołek.I zaczyna się wdzięczność-eksmisja z pomocą komornika i kamer. telewizja została zorganizowana za pieniądze sp... rozwiń
Avatar
amen / 21 września 2012 o 22:54
nareszcie biorą się za tę hołotę!!jakieś szałasy w lesie zbudować, albo ziemianki i tam to bydełko umieścić !!
Avatar
creser / 21 września 2012 o 22:01
A kto zapłaci z utrzymanie pustostanów?

http://www.smlubartow.pl/index.php?id=lokale-uzytkowe

spółdzielcy
Avatar
to-to / 21 września 2012 o 21:21
Mamy "chore prawo"! Nie rozumiem po co Spółdzielnia czeka do momentu,aż dług czynszowy "urośnie" do takich kosmicznych rozmiarów?! Już po trzech miesiącach niepłacenia czynszu Spóldzielnie Mieszkaniowe powinny się zainteresować "czemu jest nie płacone za to mieszkanie?" Przecież to proste i jasne, że jeśli ktoś nie płaci przez 3 miesiące, to już wątpliwe czy dalej będzie płacił i skąd nagle weźmie pieniądze za zaległości! Tak już jest, że dziadów,meneli i demolantów "chroni" się w mieszkaniach -a w tym samym czasie tysiące młodych małżeństw czeka na swoje mieszkanie... Kiedy wreszcie zmieni się w Polsce prawo i przepisy na korzyść ludzi mądrych i wypłacalnych?!
Mamy "chore prawo"! Nie rozumiem po co Spółdzielnia czeka do momentu,aż dług czynszowy "urośnie" do takich kosmicznych rozmiarów?! Już po trzech miesiącach niepłacenia czynszu Spóldzielnie Mieszkaniowe powinny się zainteresować "czemu jest nie płacone za to mieszkanie?" Przecież to proste i jasne, że jeśli ktoś nie płaci przez 3 miesiące, to już wątpliwe czy dalej będzie płacił i skąd nagle weźmie pieniądze za zaległości! Tak już jest, że dziadów,meneli i demolantów "chroni" się w mieszkani... rozwiń
Avatar
abi / 21 września 2012 o 20:34
Spółdzielnia Motor niech się uczy. Za chwilę władzom przyda się wiedza, jak wywalić męty z bloku.
Avatar
Maja123 / 21 września 2012 o 19:50
Jak widać można?Można, trzeba tylko chcieć.Skoro Lubartów dał radę,może pora na Bełżyce?
Avatar
bardzo dobrze / 21 września 2012 o 19:43
i bardzo dobrze, nie mam zamiaru płacić za kogoś, mnie nikt nie daje za darmo ani grosza, muszę sama na wszystko zapracować
Avatar
Gość / 22 września 2012 o 13:12
[quote name='Rąb.' timestamp='1348286545' post='676655']
Niestety takich przykładów będzie więcej.Należy się zastanowić nad przyczynami tego stanu.Prezes Tomasiak jako były działacz Ligi Polskich Rodzin i obecny radny miasta Lubartów powinien szukać rozwiązania tego problemu.Będzie lokal zastępczy na pół roku,a co dalej.?A gdzie był prezes wcześniej?Musiało dojść ,aż do takiej sytuacji?Prezesowi s-nia i spółdzielcy dali byt jako bezrobotnemu,pod pretekstem ratowania s-ni dostał ten stołek.I zaczyna się wdzięczność-eksmisja z pomocą komornika i kamer. telewizja została zorganizowana za pieniądze spółdzielców i głównie dla reklamy prezesa,a ostatnio jeszcze komornika i eksmisji.Ratowanie spółdzielni skończyło się na podniesieniu czynszów średnio o 1/3,a pieniędzy zdefraudowanych nie odzyskano,bo prezes nic nie zrobił,jedynie był w kontakcie prokuraturą,która działa tak jak w przypadku sławnego w Lubartowie doktora!Prezes zapomina także,że mieszkańcy to spółdzielcy i co z tego mają,że są nimi.???Podwyżki czynszów!!!Każdy z mieszkańców płaci fundusz remontowy,to jest mniej czy więcej kredyt dla spółdzielni/bezprocentowy i bezzwrotny/,ale jak chce okna wymienić to za swoje,chcą mieszkańcy domofon ,to za swoje! Wielkość i skład rady nadzorczej s-ni jest także pod dyktando prezesa.No coś tu w całej sprawie jest nie tak!
[/quote]



co to prezesa obchodzi co dalej, ja mieszkam w bloku i to są też m.in moje pieniądze i nie mam zamiaru utrzymywać tych nie płacacych, jak Masz ochotę to prosze bardzo przyjmij je do siebie.
[quote name='Rąb.' timestamp='1348286545' post='676655']
Niestety takich przykładów będzie więcej.Należy się zastanowić nad przyczynami tego stanu.Prezes Tomasiak jako były działacz Ligi Polskich Rodzin i obecny radny miasta Lubartów powinien szukać rozwiązania tego problemu.Będzie lokal zastępczy na pół roku,a co dalej.?A gdzie był prezes wcześniej?Musiało dojść ,aż do takiej sytuacji?Prezesowi s-nia i spółdzielcy dali byt jako bezrobotnemu,pod pretekstem ratowania s-ni dostał ten stołek.I zaczyna się wdzięczno... rozwiń
Avatar
Rąb. / 22 września 2012 o 06:02
Niestety takich przykładów będzie więcej.Należy się zastanowić nad przyczynami tego stanu.Prezes Tomasiak jako były działacz Ligi Polskich Rodzin i obecny radny miasta Lubartów powinien szukać rozwiązania tego problemu.Będzie lokal zastępczy na pół roku,a co dalej.?A gdzie był prezes wcześniej?Musiało dojść ,aż do takiej sytuacji?Prezesowi s-nia i spółdzielcy dali byt jako bezrobotnemu,pod pretekstem ratowania s-ni dostał ten stołek.I zaczyna się wdzięczność-eksmisja z pomocą komornika i kamer. telewizja została zorganizowana za pieniądze spółdzielców i głównie dla reklamy prezesa,a ostatnio jeszcze komornika i eksmisji.Ratowanie spółdzielni skończyło się na podniesieniu czynszów średnio o 1/3,a pieniędzy zdefraudowanych nie odzyskano,bo prezes nic nie zrobił,jedynie był w kontakcie prokuraturą,która działa tak jak w przypadku sławnego w Lubartowie doktora!Prezes zapomina także,że mieszkańcy to spółdzielcy i co z tego mają,że są nimi.???Podwyżki czynszów!!!Każdy z mieszkańców płaci fundusz remontowy,to jest mniej czy więcej kredyt dla spółdzielni/bezprocentowy i bezzwrotny/,ale jak chce okna wymienić to za swoje,chcą mieszkańcy domofon ,to za swoje! Wielkość i skład rady nadzorczej s-ni jest także pod dyktando prezesa.No coś tu w całej sprawie jest nie tak!
Niestety takich przykładów będzie więcej.Należy się zastanowić nad przyczynami tego stanu.Prezes Tomasiak jako były działacz Ligi Polskich Rodzin i obecny radny miasta Lubartów powinien szukać rozwiązania tego problemu.Będzie lokal zastępczy na pół roku,a co dalej.?A gdzie był prezes wcześniej?Musiało dojść ,aż do takiej sytuacji?Prezesowi s-nia i spółdzielcy dali byt jako bezrobotnemu,pod pretekstem ratowania s-ni dostał ten stołek.I zaczyna się wdzięczność-eksmisja z pomocą komornika i kamer. telewizja została zorganizowana za pieniądze sp... rozwiń
Avatar
amen / 21 września 2012 o 22:54
nareszcie biorą się za tę hołotę!!jakieś szałasy w lesie zbudować, albo ziemianki i tam to bydełko umieścić !!
Avatar
creser / 21 września 2012 o 22:01
A kto zapłaci z utrzymanie pustostanów?

http://www.smlubartow.pl/index.php?id=lokale-uzytkowe

spółdzielcy
Avatar
to-to / 21 września 2012 o 21:21
Mamy "chore prawo"! Nie rozumiem po co Spółdzielnia czeka do momentu,aż dług czynszowy "urośnie" do takich kosmicznych rozmiarów?! Już po trzech miesiącach niepłacenia czynszu Spóldzielnie Mieszkaniowe powinny się zainteresować "czemu jest nie płacone za to mieszkanie?" Przecież to proste i jasne, że jeśli ktoś nie płaci przez 3 miesiące, to już wątpliwe czy dalej będzie płacił i skąd nagle weźmie pieniądze za zaległości! Tak już jest, że dziadów,meneli i demolantów "chroni" się w mieszkaniach -a w tym samym czasie tysiące młodych małżeństw czeka na swoje mieszkanie... Kiedy wreszcie zmieni się w Polsce prawo i przepisy na korzyść ludzi mądrych i wypłacalnych?!
Mamy "chore prawo"! Nie rozumiem po co Spółdzielnia czeka do momentu,aż dług czynszowy "urośnie" do takich kosmicznych rozmiarów?! Już po trzech miesiącach niepłacenia czynszu Spóldzielnie Mieszkaniowe powinny się zainteresować "czemu jest nie płacone za to mieszkanie?" Przecież to proste i jasne, że jeśli ktoś nie płaci przez 3 miesiące, to już wątpliwe czy dalej będzie płacił i skąd nagle weźmie pieniądze za zaległości! Tak już jest, że dziadów,meneli i demolantów "chroni" się w mieszkani... rozwiń
Avatar
abi / 21 września 2012 o 20:34
Spółdzielnia Motor niech się uczy. Za chwilę władzom przyda się wiedza, jak wywalić męty z bloku.
Avatar
Maja123 / 21 września 2012 o 19:50
Jak widać można?Można, trzeba tylko chcieć.Skoro Lubartów dał radę,może pora na Bełżyce?
Avatar
bardzo dobrze / 21 września 2012 o 19:43
i bardzo dobrze, nie mam zamiaru płacić za kogoś, mnie nikt nie daje za darmo ani grosza, muszę sama na wszystko zapracować
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19 11 2

Śledczy ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało odnaleziono w lesie, niedaleko Radzynia Podlaskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że został zamordowany.

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek?

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek? 6 9

Pielęgniarki ze szpitala przy Staszica gotowe są strajkować, jeśli dyrekcja nie zgodzi się na podwyżki. W ramach protestu już 170 osób poszło na zwolnienia lekarskie.

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim 0 1

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na skorzystanie z urlopów ojcowskich. W woj. lubelskim skorzystało z niego w zeszłym roku już 7,8 tys. ojców. To o jedną piątą więcej niż w roku 2016.

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej 8 1

W sobotę przed południem dyżurny II komisariatu policji w Lublinie odebrał zgłoszenie dotyczące zaginięcia trzyletniego dziecka.

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie 1 6

Nie można zaliczyć do udanych tegorocznego otwarcia ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie sezon zaczął się w sobotę.

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie 0 0

Działa już hala do jazdy na wrotkach i rolkach otwarta w miejscu lodowiska przy Al. Zygmuntowskich. W piątek była darmowa i tego dnia odwiedziło ją 250 osób.

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 14 12

O godzinie 20 reprezentacja Polski w Kazaniu zmierzy się z Kolumbią i jeśli chce zachować szansę na wyjście z grupy musi wygrać

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej 1 0

Sezon 2017/2018 przeszedł do historii. Awans po bardzo zaciętym boju wywalczyła Huczwa Tyszowce, która zostawiła w pokonanym polu Unię Hrubieszów i inny zespół z aspiracjami do awansu – Victorię Łukową Chmielek

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu
2 lipca 2018, 15:00

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu 1 0

Od 2 lipca w Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie prezentowana wystawa Judith Aizen pt. „Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu. 1900-1942”.

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane
Zdjęcia
galeria
film

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane 0 0

W tym roku statuetki Lubelski Wzór 2018, honorujące wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców z woj. lubelskiego, otrzymała drukarnia Petit oraz Kolektyw kilku.com. Organizatorzy przyznali także nagrodę specjalną, która trafiła do Bartłomieja Pniewskiego za 50-lecie pracy twórczej.

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis 1 0

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Japonia zremisowała z Senegalem 2:2. Co prawda to zespół z Afryki dwa razy wychodził w tym starciu na prowadzenie, ale bliżej wygranej był zespół z Azji, który stworzył więcej sytuacji pod bramką rywala

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli 15 33

„Ohydną insynuację i manipulację” zarzucił wojewoda prezydentowi Lublina. Tak zareagował na list rozesłany do szkół przez prezydenta z okazji zakończenia roku szkolnego. Wojewodę oburzyły słowa dotyczące dodatków motywacyjnych dla nauczycieli.

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski 0 1

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów. Do sprzedaży wprowadziła kefir i jogurt bez laktozy. Spółdzielnia zbiera również oświadczenia od dostawców, że ich krowy nie są żywione paszami genetycznie modyfikowanymi.

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia] 32 3

270 osób zameldowało się na mecie niedzielnego biegu Mila na start w Lublinie.

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym 3 0

Już niedługo ruszy zapowiadana przez ratusz przebudowa pl. Dworcowego w Chełmie. W tym celu zaktualizowano techniczny projekt jego zagospodarowania. Miasto wydało też pozwolenie na budowę i przygotowuje przetarg na wykonawstwo.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.